Imati gumu na umu - Strana 2
Strana 2 od 4 PrvaPrva 1234 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 16 do 30 od ukupno 58
  1. #16

    Odgovor: Imati gumu na umu

    Citat Inquisitor kaže:
    A i to primenjujemo naravno... Ma pazi u principu ni kondom nije 100% siguran ne?

    S ovim bih se ipak slozila mada se covek sa kondomom oseca sigurnije

  2. #17

    Odgovor: Imati gumu na umu

    Oseca se sigurnije? Ali nije u pitanju transport novca... u pitanju je sex... tu treba da vise uziva a ne da se zakljucava u sef.

  3. #18

    Odgovor: Imati gumu na umu

    Citat Inquisitor kaže:
    Oseca se sigurnije? Ali nije u pitanju transport novca... u pitanju je sex... tu treba da vise uziva a ne da se zakljucava u sef.

    Pa lakse se opustiti i uzivati kad se osecas sigurno ne samo kad je u pitanju spolna bolest vec i nezeljena trudnoca nego stalno misliti da se ne omakne isl..

  4. #19

    Odgovor: Imati gumu na umu

    ja nisam imao takvih problema do sada a imam vise od deset godina iskustva

    i ne bih ga menjao za neko kondomsko dvadesetogodisnje recimo iskustvo nikada

  5. #20

    Odgovor: Imati gumu na umu

    A ja ne bi opet da rizikujem sa desetogodisnjim iskustvom i ne samo da dobijem nezeljenu bebu vec i jos poneku bolest pride...

    Ne hvala

  6. #21

    Odgovor: Imati gumu na umu

    Citat Inquisitor kaže:
    Ne ne i ne... Jako retko sam koristio kondom... Grozan je... On je moj neprijatelj... Ali zato ne menjam partnere cesto...
    A zamisli da ti PARTNER prenese hemoroide!?

  7. #22

    Odgovor: Imati gumu na umu

    Svaka cast Troprsti - iscepo sam se ko sifonske na tvoj komentar.
    Citat TROPRSTI kaže: Pogledaj poruku
    Nisam redovni korisnik gnjuračkog odela za vršnjaka, ali ima situacija kada je obavezna upotreba. Nije mi nikakva frka da ga zauzdam štramplicama onako propetog jer iako rže na partnerku dovoljno je kultivisan da otrpi montiranje zaštitne opreme. Desi se da ga zapadne neki kondom za vitkije primerke pa bude malo rvanja, ali rastegljiv je materijal pa nekako uspeva da se odene.
    Inače redovna upotreba kondoma sa stalnom partnerkom bi mi delovala kao neka vrsta otuđivanja, više psihički nego fizički. Tako da ga tretiram samo kao zaštitu od infekcija.

  8. #23

    10 Odgovor: Imati gumu na umu

    Kondom sa stalnom partnerkom u koju imam poverenja mi deluje maksimalno bez veze.No ako postoji neka varijanta sa strane ili samo nagoveštaj,uvek spremno odelo za vršnjaka............

  9. #24

    Odgovor: Imati gumu na umu

    Citat becej kaže: Pogledaj poruku
    Kondom sa stalnom partnerkom u koju imam poverenja mi deluje maksimalno bez veze.No ako postoji neka varijanta sa strane ili samo nagoveštaj,uvek spremno odelo za vršnjaka............
    Pretpostavljam da i ona u tebe ima maksimalno poverenja
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  10. #25

    Odgovor: Imati gumu na umu

    Poverenje je relativna stvar,ali mi se čini da nije tema ove rasprave.Ne možeš reći ni da ste vi žene devojke od poverenja.Ono traje dok se neko ne upeca,zar ne.O tome možemo u nedogled i ko je u pravu,a ko ne...........

  11. #26

    Odgovor: Imati gumu na umu

    Ja i pričam o kondomima, nisi me razumeo. Naravno da je poverenje relativna stvar, zato je i bolje koristiti kondom hoću reći, nikako ne deluje maksimalno bezveze... specijalno ako u dve rečenice pomeneš i poverenje i varijantu sa strane (to valjda podrazumeva da imaš stalnu partnerku).
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  12. #27

    05 Odgovor: Imati gumu na umu

    Ja sam govorio o mom poverenju u stalnu partnerku.Ako smo kod dela sa strane i ako se i ona zaštiti u tom slučaju ne bi trebalo biti problema,zar ne.

  13. #28

    Odgovor: Imati gumu na umu

    Naravno. AKO se i ona zaštiti. Znaš, o delima sa strane baš i ne ćaskaš sa partnerom, pa i ne znaš da li se zaštitio ili ne. Onda, navučeš gnjuračko, pa tek onda nema problema

    I da, nemoj shvatati lično.
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  14. #29

    03 Odgovor: Imati gumu na umu

    Po ovome kako pišeš,dobijam dojam da si osoba sa iskustvima sa strane pored konstantne veze.Da shvatam lično poslao bih ti ličnu poruku što možda i nije tako loša ideja samo ne znam da li ćeš odgovoriti...............

  15. #30

    Odgovor: Imati gumu na umu

    E vidiš, sad se meni čini, tj gotovo sam sigurna da to nije tema ove rasprave I totalno je nebitno koliko i kakvog iskustva ja imam. Stvar je samo u tome da se trudim da sve sagledam iz više uglova. A van teme stvarno nema smisla više ovde ćaskati, kosi se sa pravilnikom doći će nam Sans pa će da stavi ona njena crna udebljana slova, pa smo ga nadrljali

    Dakle, tema...
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


Strana 2 od 4 PrvaPrva 1234 PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Svaka bi zena trebala imati i znati
    Autor irnik u forumu Ženski kafić
    Odgovora: 35
    Poslednja poruka: 30.04.2010, 00:35
  2. Imati lepu ženu?
    Autor Najgora u forumu Muška kafana
    Odgovora: 30
    Poslednja poruka: 05.03.2010, 09:16

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •