Imati gumu na umu - Strana 3
Strana 3 od 4 PrvaPrva 1234 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 31 do 45 od ukupno 58
  1. #31

    Odgovor: Imati gumu na umu

    Došla...
    I upravo tako..."to nije tema ove rasprave"
    Ajde da otvorimo temu o iskustvima sa stane i poverenju pa da se ovako lepo ispričamo..
    "Frankly my dear, I don't give a damn!"

  2. #32

    03 Odgovor: Imati gumu na umu

    Neumoljiva žena,nema šta.
    Imati takvu personu za stalnog partnera,siguran sam da nema ništa od muvanja sa strane.Takva ne veruje ni samoj sebi,a kamoli muškarcu

  3. #33

  4. #34

    Sex bez kondoma?

    Mnogi ljudi su protivnici kondoma i predstavljaju ih kao veliku neprijatnost. Možda je u pitanju loš izbor ili upotreba...
    Dali koristite/ne koristiti kondome?
    Sa kojim partnerkama ih ne koristite i zašto?
    Dali više uživate u sex-u bez kondoma? Isto pitanje se može postaviti i devojkama!
    "Ovo mesto nikada neće doneti ikome sreću.
    Ali ako padne u pogrene ruke..."

  5. #35

    Odgovor: Sex bez kondoma?

    Citat PropelerZviz kaže: Pogledaj poruku
    Dali koristite/ne koristiti kondome?
    Koristim, koristim...svake nove godine tako lepo okitimo naš mali stančić

    Ma šalim se...
    Moram da budem iskrena i da kažem da sam ja samo jednom bez kondoma..onaj čuveni prvi put!


    Ne bih mogla da uživam u sexu bez kondoma, ali nema teorije..
    sve do momenta, naravno, kada budem želela da imam decu...

    Sada više nisu u pitanju sve one bakterijice, virusi..i slično, jer posle šest godina veze... ..valjda se ne varamo i verujemo jedno drugom...
    u višemesečnom raskidu tokom prošle godine sam praktikovala najbolju preventivu - apstinenciju

    Ukoliko bih promenila Njega...onda tek ne bih mogla da uživam u sexu bez kondoma...

    Na sreću..sve se zadesim sa onim muškarcima koji razmišljaju kao i ja (ili se samo dobro prave ) pa ne moram mnogo da se cimam i natežem oko upotrebe kondoma...
    "Frankly my dear, I don't give a damn!"

  6. #36

    Odgovor: Sex bez kondoma?

    ...nema teorije... ...da koristim kondom...

  7. #37

    Odgovor: Imati gumu na umu

    Naravno da koristim kondom pri svakom odnosu, kondom se stavi pre početka odnosa a ne samo pred kraj... jer može doći do neželjene trudnoće i pre ejakulacije, spermatozoidi su prisutni u semenoj tečnosti i pre same ejakulacije. (ovo sam napomenuo jer mnogi i mladi i stariji kad su sa "stalnim" partnerom stavljaju kondom samo pred kraj odnosa da bi izbegli neželjenu trudnoću, a pri tom nepomišljaju da je "verni partner" možda šarao...)

    Prilikom kupovine treba obratiti pažnju gde kupujete kondome, obavezno proveriti rok trajanja, nesmeju biti izloženi sunčevim zracima, trudite se da kupujete original pakovanje (od 3 komada koji imaju zaštitni celofan), a ne na komad...

    Koristim Durex extra safe ili classic... isprobao sam i Nemačke kondome marke "Condomi" - tako se zovu, bio sam zadovoljniji njima nego Durex-om, ali ih već par godina nema na tržištu...
    Poruku je izmenio DarkRed, 20.02.2007 u 10:34
    _____________

    "Ne pada sneg da pomori svet, već da svaka zverka ostavi svoj trag."
    (Beli je svakako naj.... )

  8. #38

    Imati gumu na umu

    Citat SansRomantic kaže: Pogledaj poruku
    Moram da budem iskrena i da kažem da sam ja samo jednom bez kondoma..onaj čuveni prvi put!
    Ja čak ni tada.

    Citat SansRomantic kaže: Pogledaj poruku
    Ne bih mogla da uživam u sexu bez kondoma, ali nema teorije..
    sve do momenta, naravno, kada budem želela da imam decu...
    Potpuno se slažem. Kad dođe momenat da oboje želimo da se bacimo na potomstvo, skinućemo i odelce.

    Citat SansRomantic kaže: Pogledaj poruku
    Sada više nisu u pitanju sve one bakterijice, virusi..i slično, jer posle šest godina veze... ..valjda se ne varamo i verujemo jedno drugom...
    Hm, nije to stvar poverenja, možda pre poštovanja i neke zrelosti. Najpre, ako nemamo nameru da pravimo decu stvar međusobnog poštovanja je ne dozvoliti da se iko nađe u nemiloj situaciji.

    Citat SansRomantic kaže: Pogledaj poruku
    Na sreću..sve se zadesim sa onim muškarcima koji razmišljaju kao i ja (ili se samo dobro prave ) pa ne moram mnogo da se cimam i natežem oko upotrebe kondoma...
    Tačno. I pre prvog puta kažem svoje uslove, pa kome se ne sviđa -
    ... Ko nije drvo razumeo prvo, pa tek onda sadio, taj nije ništa uradio... I, shvatiće, kad-tad, da ne zna šta je hlad....

  9. #39

    Odgovor: Imati gumu na umu

    гумица је из раја изашла
    лицем ка ветру
    с ветром уз лице

  10. #40

    Odgovor: Sex bez kondoma?

    Svaka čast na stepenu svesti i brizi o sopstvenom zdravlju, ali
    isto kao što neki ne mogu da uživaju BEZ ja ne mogu SA kondomom..
    Još jedan dokaz da je sex proces koji se najpre odvija u mozgu..

    I slažem se da osim HIVa i trudnoće postoji veliki broj virusa koji se prenose polnim putem ali do te mere biti opsesivno usmeren ka sopstvenoj čistoći čak i u dugoj vezi, nužno iziskuje pitanje koliko jedni drugima verujemo i koliko želimo drugima da dopustimo da bude deo nas..
    Verovali ili ne, to mnogo govori o nama..
    Never lie to someone that trusts you. Never trust someone that lied to you.

  11. #41

    Odgovor: Imati gumu na umu

    Koji će mi uopšte sex sa nekim ko ne ostavlja utisak i tolikog barem poverenja da ne moram da mislim o durex-u istovremeno kada i o njoj... ???

    Ne upoznate dovoljno osobu,pa je gumica iz raja izašla ? Pa jeste ako je prostitutka ili i/venozni zavisnik od heroina,s tim se slažem...


    Na šta liči taj sex ako dođem u situaciju da mislim o tome? Ili upotrebicu jednom,drugi i treći put,a šta dalje... steći ću poverenje,pa ću nastaviti bez...apsurd...tako i zaglave bolest...

    Ili veruj ili ne jedi 'ovna uopšte... ako omaneš jbg omanuo si... ja nisam ni triper nikada preležao... Nije me intuicija izdala nikada... što menjati tim koji pobeđuje...

  12. #42

    Odgovor: Imati gumu na umu

    ...do sada sam imao srece...
    ...hell ain't a bad place to be......

  13. #43

    Odgovor: Imati gumu na umu

    Citat Angus kaže: Pogledaj poruku
    ...do sada sam imao srece...
    Sreća prati hrabre... ko zna gde i kad đavo čeka... da znamo,pa da legnemo sa budalama naravno... Inkubacija toliko traje da sad mogu 'ladno i da dobijem nesto... na poklon

  14. #44

    Odgovor: Imati gumu na umu

    Citat Neron kaže: Pogledaj poruku

    Ili veruj ili ne jedi 'ovna uopšte... ako omaneš jbg omanuo si... ja nisam ni triper nikada preležao... Nije me intuicija izdala nikada... što menjati tim koji pobeđuje...
    ...samo ti redovno peri desanku, i ne treba ti durex...

  15. #45

    Odgovor: Imati gumu na umu

    Ne znam zašto ali ja ne volim "kaputiće". Imam valjda neku blokadu. Kada se sexam sa "navlakom" stalno mi na um pada da je tanak, tanak sloj gume između mene i najslađeg ploda. Jako mi smanjuje užitak!
    DOBRO VEČE

Strana 3 od 4 PrvaPrva 1234 PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Svaka bi zena trebala imati i znati
    Autor irnik u forumu Ženski kafić
    Odgovora: 35
    Poslednja poruka: 30.04.2010, 00:35
  2. Imati lepu ženu?
    Autor Najgora u forumu Muška kafana
    Odgovora: 30
    Poslednja poruka: 05.03.2010, 09:16

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •