Imati gumu na umu - Strana 4
Strana 4 od 4 PrvaPrva ... 234
Prikaz rezultata 46 do 58 od ukupno 58
  1. #46

    Odgovor: Imati gumu na umu

    Kondom je svakako,najpouzdanija zastita od trudnoce,polno prenosivih bolesti itd.Bez njega je svakako lepse,a kad smo u duzoj vezi i znamo da mozemo imati poverenja jedno u drugo,najbolje resenje su pilule

  2. #47

    14 Odgovor: Imati gumu na umu

    Naravno,kondom je 100puta bolji od bilo kakve tablete,zdraviji je,ja ipak mislim i na nju ne samo na sebe.Nijedna tableta pa ni vitamin u tabletama nije dobra..nebi da puno pricam jer sam neiskusan,ali sam 300% siguran da je kondom bolji nego tableta..

  3. #48

    Odgovor: Imati gumu na umu

    Muskarci kanda misle da ce gumica da im odgrize pišu, il' da ce usled silnog stezanja da im se smanji dotok krvi u te periferne delove, pa da ce da im se nedajboze osusi
    Gather ye rosebuds while ye may...

  4. #49

    Odgovor: Imati gumu na umu

    Jedan moj prijatelj, inače više puta citiran na ovom forumu (believerka ga je davno provalila ), na ovu temu ima običaj da kaže:
    - Iako je kada radiš "one stvari" sa kondomom osećaj analogan pranju nogu sa neskinutim čarapama, redovno koristim zaštitu. Ponekad, u zavisnosti od količine vremena za seks, kada žurim, stavljam i po dva tri dureksa odjednom, ali i fatu u nos. Jbg, ne volim miris gume koja gori...

    Šalu na stranu, zagovornik sam sigurnog seksa i zbog brojnih razloga preporučujem, posebno onim mlađim i ajgirastim forumašima - Kupujte kondome na metar, jer nikad se ne zna.
    Opet sam ti u kafani, mene bez nje ništa nema
    Tu su moje lude noći, nikad nisam u samoći,
    Hej kafano, moja rano...
    Samo na www.VojvodinaCafe.rs - Muška kafana,
    Bircuz koji radi 25 sati dnevno!

  5. #50

    Odgovor: Imati gumu na umu

    Kondome koristim u situacijama kada imam sex sa osobama koje ne poznajem, mada i tada imam proGlem, već kod "ponavljanja gradiva", kao da mi neko dušu vadi kada to gumeno sranje stavim na malog od palube, valjda sam se odvikao u toku braka.
    Elem, postoje situacije kada ga treba turati i ima ih svega nekoliko:
    1. Kada riba s kojom imaš snošku je toliki skot, za koga te zabole ona stvar
    2. Kada je riba potpuno nepoznata, a nije ti baš do kačenja boleština
    3. Kada si pod dejstvom psihoaktivnih supstanci, pa ne možeš da se kontrolišeš, pa da opet onaj skot iz tačke jedan ne i bio napumpan

    U studentskim danima, kada je dureks bio misaona imenica, a romed spas za takve situacije često se dešavalo da guma pukne usred seksa, pa onda kuku lele, valjda od trenja il' ko zna čega, a lubrikanti loši, štatijaznam, a ti nemaš love za druge, il' ti je trafika zatvorena, a apoteka odavno ne radi u tvom kraju, i onda šta? Apstinencija? Kur moj, pa niko nije blesav da propusti seGS u tim godinama.
    Najgora je uš što iz opanka iziđe.

  6. #51

    Odgovor: Imati gumu na umu

    Nakon ne baš prvog abortusa na koji se odlučila moja školska, zajednički drugar je podučava: Slušaj, nema tu "on neće". Nama kad se muda popnu u želudac, stavili bi i kesu iz minimarketa, a ne kondom.

    Nažalost, koliko čujem, njoj i njenim muškarcima je abortus ostao sigurniji i prijatniji od sexa sa kondomom.

    A kad već Doca pomenu studentske dane i besparicu, ne mogu da ne okačim i ovo:

    ... Ko nije drvo razumeo prvo, pa tek onda sadio, taj nije ništa uradio... I, shvatiće, kad-tad, da ne zna šta je hlad....

  7. #52

    Odgovor: Imati gumu na umu

    Citat Mish kaže: Pogledaj poruku
    Slušaj, nema tu "on neće". Nama kad se muda popnu u želudac, stavili bi i kesu iz minimarketa, a ne kondom.
    Svi se oni naviknu kad moraju
    Cuš, lepše je! Pa, k'o da meni nije!
    Gather ye rosebuds while ye may...

  8. #53

    Odgovor: Imati gumu na umu

    zajednički drugar je podučava: Slušaj, nema tu "on neće". Nama kad se muda popnu u želudac, stavili bi i kesu iz minimarketa, a ne kondom.
    Pa i nije proGlem, kada se dešava prvi seks, problem je kad bi čovek još, onda ona guma iritira.

    Nažalost, koliko čujem, njoj i njenim muškarcima je abortus ostao sigurniji i prijatniji od sexa sa kondomom.
    Ne znam o'kle izvlačite te slučajeve, ja da bi mi bivša žena zatrudnela, sam bio prinuđen da imam seks bez kondoma od februara do maja, i tek posle tog perioda je zatrudnela, a nisam se ni pre toga s njom ( a ni s onima pre nje) proslavio kao neko ko je preterano koristio kondome.
    Šta je to, sreća il' koji moj?
    Najgora je uš što iz opanka iziđe.

  9. #54

    Odgovor: Imati gumu na umu

    Bez namere da vredjam tvoju 'telegenciju, to se zove - vise srece nego pameti

    Gather ye rosebuds while ye may...

  10. #55

    Odgovor: Imati gumu na umu

    Ne bih rekla....
    Ne znam za gorepomenutog gospodina...ali...
    Moj muz i ja smo se zabavljali 4 godine i bili jos 2 u braku...nikada nismo koristili kondome i nikada se nista nije desilo (imao je prekinuti snosaj)...ja sam se cak i zabrinula da s njim nesto nije ok (ima ih on dosta u Vamiliji sto bez dece sto neudatih i neozenjenih (iz ko zna kojih razloga))...
    Onog trenutka kada smo resili da imamo bebu...ja sam isti mesec i ostala u drugom stanju...
    btw...ja sam inace alergicna na tu gumu....ali to sada nije tema...
    Budi pametan i pravi se lud

  11. #56

    Odgovor: Imati gumu na umu

    Bez namere da vredjam tvoju 'telegenciju, to se zove - vise srece nego pameti
    Baš si me sad obradovala, reči nemam.
    Uglavnom da sam mislio da sam sterilan il' tako nešto, baš mi je bilo žao.
    Mada, kada su mi rekli da je zatrudnela tog i tog dana,. pogledao sam u rokovnik, bio sam u Jagodini na suđenju, vratio se kući kasno i zasp'o.
    Mislim da Cile ne liči na mene da bih imao da postavim gomilu pitanja

    elem, to su sve gluposti, ti predejakulati i sranja, o tome sam čitao samo u novinama i čuo tako od ponekog da postoji, ali mislim da je to izmišljotina jednako kao i svemirski program naše zemlje, jer meni kao arhibaksuzu je to moralo da zapadne, makar jednom
    Najgora je uš što iz opanka iziđe.

  12. #57

    Odgovor: Imati gumu na umu

    Citat leptiric kaže: Pogledaj poruku
    .
    Moj muz i ja smo se zabavljali 4 godine i bili jos 2 u braku...nikada nismo koristili kondome i nikada se nista nije desilo (imao je prekinuti snosaj)...ja sam se cak i zabrinula da s njim nesto nije ok (ima ih on dosta u Vamiliji sto bez dece sto neudatih i neozenjenih (iz ko zna kojih razloga))...
    Neplodni dani, previse cest ili previse redak seks... Moze biti milion stvari, ali nijedna ne govori u prilog tome da je prekinuti snosaj sigurica.

    Citat Bazilej kaže: Pogledaj poruku
    elem, to su sve gluposti, ti predejakulati i sranja, o tome sam čitao samo u novinama i čuo tako od ponekog da postoji
    Jea
    Gather ye rosebuds while ye may...

  13. #58

    Odgovor: Imati gumu na umu

    Nemam ništa protiv kondoma...sasvim je poželjno i pametno da se koriste prilikom stupanja u seksualne
    odnose na početku veze pa i dalje (što da ne) jer u današnje vreme ima mnogo virusnih polno prenosivih bolesti.
    Da ne pominjem bakerijske infekcije...itd.
    Naravno da je osećajnije bez njega...al i to je sve stvar navike.
    Naročito mislim da je jako važno mlađim naraštajima usaditi kondom
    kao ne ophodnu stavku.
    Zbog budućeg potomstva,naravno a i sopstvenog zdravlja...jer treba živeti

Strana 4 od 4 PrvaPrva ... 234

Slične teme

  1. Svaka bi zena trebala imati i znati
    Autor irnik u forumu Ženski kafić
    Odgovora: 35
    Poslednja poruka: 30.04.2010, 00:35
  2. Imati lepu ženu?
    Autor Najgora u forumu Muška kafana
    Odgovora: 30
    Poslednja poruka: 05.03.2010, 09:16

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •