Imati gumu na umu
Strana 1 od 4 123 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 1 do 15 od ukupno 58
  1. #1

    Imati gumu na umu

    Nije ovo tema o tome da li je lepše sa ili bez kondoma. Svi znamo da je lepše bez

    Ono što želim da pitam je da li vam sam čin stavljanja kondoma (koji je nekima čak i sramotan ) odvlači pažnju, gasi vatru u telu jer prekidate nešto što je najzanimljivije, ili vas možda raspali?

    Da li vas ubija u pojam to što morate misliti o tome u datom trenutku?

    Da li se potrudite da vam kondom uvek bude pri ruci, a ne da ga iskopavate po 20 minuta iz kojekakvih štekova?

    Ja se trudim da učestvujem u tom ritualu, te tako možda atmosferu malko i podgrejem, na partnerovo opšte zadovoljstvo. Tako taj "neprijatni" momenat učinim itekako prijatnim.
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  2. #2

    Odgovor: Imati gumu na umu

    Verovala ili ne, ja se naložim čak i dok ga sam sebi stavljam (mislim na kondom, vi sa pokvarenom maštom) :horny:

    A još više se napalim kad ga, usred koitusa, skinem, jer mi je dokurčio!

    Ahh.. meraka! K'o kad izuješ tesnu cipelu!
    Poruku je izmenio gogothegreat, 08.05.2006 u 20:56
    Volim te kad pričaš, u svom ovom ludilu...

  3. #3

    Odgovor: Imati gumu na umu

    Citat SQUAW kaže:
    Ono što želim da pitam je da li vam sam čin stavljanja kondoma (koji je nekima čak i sramotan ) odvlači pažnju, gasi vatru u telu jer prekidate nešto što je najzanimljivije, ili vas možda raspali?

    Da li vas ubija u pojam to što morate misliti o tome u datom trenutku?
    Sa' cu ti ja kazem: Sve od nabrojanog, sem ovog sa raspaljivanjem


    Dakle, jeste im i mucan i sramotan i odvlaci im paznju i previse se uzdaju u sebe i... ali, ne moz' im zameriti, ipak u tim trenucima razmisljaju donjom glavom
    Gather ye rosebuds while ye may...

  4. #4

    Odgovor: Imati gumu na umu

    Nisam redovni korisnik gnjuračkog odela za vršnjaka, ali ima situacija kada je obavezna upotreba. Nije mi nikakva frka da ga zauzdam štramplicama onako propetog jer iako rže na partnerku dovoljno je kultivisan da otrpi montiranje zaštitne opreme. Desi se da ga zapadne neki kondom za vitkije primerke pa bude malo rvanja, ali rastegljiv je materijal pa nekako uspeva da se odene.
    Inače redovna upotreba kondoma sa stalnom partnerkom bi mi delovala kao neka vrsta otuđivanja, više psihički nego fizički. Tako da ga tretiram samo kao zaštitu od infekcija.

  5. #5

    Odgovor: Imati gumu na umu

    Citat SQUAW kaže:

    Ja se trudim da učestvujem u tom ritualu, te tako možda atmosferu malko i podgrejem, na partnerovo opšte zadovoljstvo. Tako taj "neprijatni" momenat učinim itekako prijatnim.
    Svaka čast!
    Naplaćuješ li štogod za ruke?

  6. #6

    Odgovor: Imati gumu na umu

    Po dogovoru.
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  7. #7

    Odgovor: Imati gumu na umu

    Imaš li kakav poseban ritual? Da posavetuješ ostale dame sklone brizi o dečku.

    Setih se da mi je jedna dama prepričala svoj slučaj sa nekim tipom koji iz više pokušaja nikad nije mogao da obavi što se od njega očekivalo baš zbog kondoma.
    Kaže, dok je golišav sve deluje kako treba. Čim ga odene nema šanse da udene!
    I tako ostala fata nejebata. Napušila se badava.

    Imal takvih slučajeva da su učestali?

  8. #8

    Odgovor: Imati gumu na umu

    Citat TROPRSTI kaže:
    Imal takvih slučajeva da su učestali?
    Dragi kolega sa TRI prsta, moram reći da sam čula za nekoliko takvih slučajeva.
    Skoro se dobra prijateljica sobalila sa likom sa kojim se proganja već mesecima..
    I šta se dogodilo...gajbica njegova, nema mame nema tate...komocija potpuna...
    Padne vrlo buran uvod, vaćarenje u sve šesnajest...i dečko ga pripremi za gostovanje...međutim, moja draga, prema svom zdravlju odgovorna prijateljica kaže držeći dobrodošlog gosta u ruci: Imaš li?
    Istog trenutka od vrlo solidnog primerka dobi samo mlitavu masu u svojoj ručici...
    Kaže...u sekundi se to dogodilo...nije lik ni pokušao da ga stavi,
    mislim na šta da ga stavlja kad od same pomisli na prezervativ dalje angažovanje postaje besmisleno
    "Frankly my dear, I don't give a damn!"

  9. #9

    Odgovor: Imati gumu na umu

    Citat TROPRSTI kaže:
    Imal takvih slučajeva da su učestali?
    Ima sigurno takvih slučajeva, no meni se srećom nije desio omanulić zbog radi gnjuračkog. Sva sreća pa postoje oni ultra thin i te raznorazne vrste, pa mu to dođe k'o one viršle što ne treba da se ljušte
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  10. #10

    Odgovor: Imati gumu na umu

    Citat SansRomantic kaže:
    Dragi kolega sa TRI prsta, moram reći da sam čula za nekoliko takvih slučajeva.
    Skoro se dobra prijateljica sobalila sa likom sa kojim se proganja već mesecima..
    I šta se dogodilo...gajbica njegova, nema mame nema tate...komocija potpuna...
    Padne vrlo buran uvod, vaćarenje u sve šesnajest...i dečko ga pripremi za gostovanje...međutim, moja draga, prema svom zdravlju odgovorna prijateljica kaže držeći dobrodošlog gosta u ruci: Imaš li?
    Istog trenutka od vrlo solidnog primerka dobi samo mlitavu masu u svojoj ručici...
    Kaže...u sekundi se to dogodilo...nije lik ni pokušao da ga stavi,
    mislim na šta da ga stavlja kad od same pomisli na prezervativ dalje angažovanje postaje besmisleno
    Eeee, zato ga ja stavim još pre nego što mi dodje takva poseta.
    U cjenu pića uračunat prijevoz do groblja.

  11. #11

    Odgovor: Imati gumu na umu

    Ne ne i ne... Jako retko sam koristio kondom... Grozan je... On je moj neprijatelj... Ali zato ne menjam partnere cesto...

  12. #12

    Odgovor: Imati gumu na umu

    Citat Inquisitor kaže:
    Ne ne i ne... Jako retko sam koristio kondom... Grozan je... On je moj neprijatelj... Ali zato ne menjam partnere cesto...
    A šta ako tvoji partneri menjaju partnere često?

    Ulica je malo dvosmerna...
    "Frankly my dear, I don't give a damn!"

  13. #13

    Odgovor: Imati gumu na umu

    Ne menjaju... pa uvek mi daju casnu pionirsku bwe... nece valjda s time da se zezaju

  14. #14

    Odgovor: Imati gumu na umu

    Traži ti njima i da daju i crvenu knjižicu ne stariju od 6 meseci, i papirče sa AIDS testom starosti 6 meseci.



    Pa opet nema garancije..
    "Frankly my dear, I don't give a damn!"

  15. #15

    Odgovor: Imati gumu na umu

    A i to primenjujemo naravno... Ma pazi u principu ni kondom nije 100% siguran ne?

Strana 1 od 4 123 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Svaka bi zena trebala imati i znati
    Autor irnik u forumu Ženski kafić
    Odgovora: 35
    Poslednja poruka: 30.04.2010, 00:35
  2. Imati lepu ženu?
    Autor Najgora u forumu Muška kafana
    Odgovora: 30
    Poslednja poruka: 05.03.2010, 09:16

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •