SP u Japanu - Strana 2
Strana 2 od 3 PrvaPrva 123 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 16 do 30 od ukupno 38

Tema: SP u Japanu

  1. #16

    Odgovor: SP u Japanu

    Kako smo krenuli prve dve utakmice, ja sam mislila da je to kraj nase kosarke Ali onda smo se izvukli protiv Libana, mada to bi stvarno bilo sramota da smo izgubili Ocekujem dosta, mozda zbog stare slave, ali mislim da jos treba da se uigraju, mladi su, sto je dobro i sto obecava!
      Vrh

  2. #17

    Odgovor: SP u Japanu

    Mene su Slovenci ponovo oduševili. Neka su izgubili, ali sa puno borbe uz neverovatnu podršku navijača. Volim da gledam njihove utakmice, nekako su mi uvek pozitivne, bez obzira da li gube ili dobijaju.
      Vrh

  3. #18

    Odgovor: SP u Japanu

    I tako nama padoše Španci u osmini, i oni će nas verovatno i poslati kući.
      Vrh

  4. #19

    Odgovor: SP u Japanu

    U noći izmedju petka i subote po našem vremenu, na Svetskom prvenstvu u košarci počeće eliminatorni mečevi, u kojima niko više nema prava na kiks.

    Pobeda donosi opstanak na Mundobasketu i pravo da se odigra barem još jedna utakmica na putu ka tituli svetskog prvaka. Na drugoj strani, poraz u osmini finala znači ukrcavanje na avion, dok će ekipe koje neuspeh dožive u četvrtfinalu ostati da razigravaju za plasman od 5. do 8. mesta.

    Sve utakmice završnice Mundobasketa biće odigrane u severnom predgradju Tokija, Saitami.

    U subotu, 26. avgusta, sastaće se:

    1: Argentina (A1) - Novi Zeland (B4) od 3.00 časa
    2: Italija (D2) - Litvanija (C3) od 6.00
    3: Turska (C2) - Slovenija (D3) od 10.00
    4: Španija (B1) - Srbija i Crna Gora (A4) od 13.00

    U nedelju, 27. avgusta, igraju se sledeći mečevi:

    5: Grčka (C1) - Kina (D4) od 3.00 časa
    6: Francuska (A2) - Angola (B3) od 6.00
    7: SAD (D1) - Australija (C4) od 10.00
    8: Nemačka (B2) - Nigerija (A3) od 13.00


    U četvrtfinalu će snage odmeriti: Pobednik 1 - Pobednik 2 (29. avgust, 9.30 časova), Pobednik 3 - Pobednik 4 (29. avgust, 12.30), Pobednik 5 - Pobednik 6 (30. avgust, 9.30), Pobednik 7 - Pobednik 8 (30. avgust, 12.30).
      Vrh

  5. #20

    Odgovor: SP u Japanu

    I tako naši neslavno završiše učešće na ovom SP. Oni su u osmini finala poraženi od Španije 87:75 (20:10, 23:21, 23:21, 21:23).

    Pa da rezimiramo:

    1) Izgubili su od reprezentacije Nigerije koja je možda četvrta po snazi selekcija Afrike

    2) Izgubili su od Francuza koji je igrali bez Parkera

    3) Pobijedili su Liban

    4) Pobijedili su Venecuelu

    5) Izgubili su od od nemotivisane Argentine (koja bi i sa porazom osvojila prvo mjesto u grupi)

    6) Pretrpeli su i deveti uzastopni poraz od odlične Španije



    Pitanje je možemo li da se vratimo u vrh svetske košarke?

    Meni se čini da ova repezentacija nema ni kvaliteta ni vođe. Divac možda nije bio najbolji igrač u reprezentaciji ali je bio vođa. Znao je da motiviše i podigne svaku ekipu (čak i u NBA) u svakom trenutku. Nemamo dobrog plejmejkera. Otkad je Rakočević jedan od glavnih igrača reprezentacija biljeleži pad i stvara se nezdrava atmosfera u timu.
    "Ability is what you're capable of doing. Motivation determines what you do. Attitude determines how well you do it." Lou Holts
      Vrh

  6. #21

    Odgovor: SP u Japanu

    Hmmm, ja nekako iskreno verujem da bi za 2-3 godine od ovog tima moglo nešto da ispadne

    Još uvek su klinci, bez dovoljno iskustva, uplaše se čim vide velikog protivnika...

    Meni se čini da ova repezentacija nema ni kvaliteta ni vođe. Divac možda nije bio najbolji igrač u reprezentaciji ali je bio vođa.
    Ta ekipa teško da će se ponoviti, bili su neverovatni... kako svi pojedinačno, tako i kao tim.
      Vrh

  7. #22

    Odgovor: SP u Japanu

    Da, stvarno smo imali jak tim! Secam se kad sam se budila u 4h nocu da bi gledala finale sa NBA pre par godina, stvarno su tesko ponovljivi!
    Al' sad sta je tu je!

    Sto se tice ovog prvenstva, ja nisam nista ni ocekivala sem ulaska u osmine, sto se i desilo, ali Spanija je ipak mnogo jaca i sve ja bilo izvesno i pre pocetka!

    Za par godina, mozda, budemo u prvih troje! To su za sad samo zelje!
      Vrh

  8. #23

    Odgovor: SP u Japanu

    Tesko je bilo ste reci. Nisam ni ocekivao da ce da prodju dalje od osmine, prizeljkivao jesam al
    Treba jos ovom timu da se uigra i sto Irena rece trebaju im vodje. U svakom slucaju niti ih optuzujem niti branim, odigrali su kako su odigrali.
    You're not your job. You're not how much money you have in the bank. You're not the car you drive. You're not your fucking khakis. You're the all-singing, all-dancing crap of the world.
      Vrh

  9. #24

    Odgovor: SP u Japanu

    I tako dobismo polufinaliste SP u kosarci.

    Amerikanci su pobijedili nacionalni tim Nemačke rezultatom 85:65; Grci su savladali selekciju Francuske rezultatom 73:56; Argentina je deklasirala Tursku rezultatom 83:58 i Španci su takodje deklasirali Litvaniju rezultatom 89:67.


    Polufinalni parovi su:

    USA-Grcka
    Argentina-Spanija

    Ko je vas favorit?
    "Ability is what you're capable of doing. Motivation determines what you do. Attitude determines how well you do it." Lou Holts
      Vrh

  10. #25

    Odgovor: SP u Japanu

    Nemam favorita, ali navijam za Grčku Divno, em navijam protiv Amera, em za Grke koje baš gotivim.

    Navijaću i za Argentinu.

    Ne bih volela finale USA - Argentina, to bi bilo so typical
      Vrh

  11. #26

    Odgovor: SP u Japanu

    Citat Lady S kaže:
    Ne bih volela finale USA - Argentina, to bi bilo so typical
    Volim iznenadjenja i navijam u nedelju za Grke
      Vrh

  12. #27

    Odgovor: SP u Japanu

    I ja cu da navijam za Grke

    Najzanimljivije od svega je da skoro niko u US ni ne zna da je u toku SP
    "Ability is what you're capable of doing. Motivation determines what you do. Attitude determines how well you do it." Lou Holts
      Vrh

  13. #28

    Odgovor: SP u Japanu

    Svidela mi se izjava našeg komentatora utakmice USA - Grčka: Amerikanci imaju najbolje igrače na svetu, Grci imaju najbolji TIM na svetu. Kažu ljudi da Grčki tim po mnogome podseća na naš tim iz 96.
      Vrh

  14. #29

    Odgovor: SP u Japanu

    Ma neka su ih nakantali. Drago mi je ko kad smo mi harali po terenu.
    Neki ljudi samo zinu, pa zagade okolinu...


    Nisam paranoičan, ali to ne znači da me neko ne progoni!
      Vrh

  15. #30

    Odgovor: SP u Japanu

    Citat irnik kaže:
    I ja cu da navijam za Grke

    Najzanimljivije od svega je da skoro niko u US ni ne zna da je u toku SP
    Da bre da ne povjerujes... a ja se danas tako slatko spremio da im malcice vadim mast

    a i ja sam u nedjelju uz Grke
    You're not your job. You're not how much money you have in the bank. You're not the car you drive. You're not your fucking khakis. You're the all-singing, all-dancing crap of the world.
      Vrh

Strana 2 od 3 PrvaPrva 123 PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Sistem za upozoravanja o predstojećim zemljotresima u Japanu
    Autor goldie u forumu Nauka i tehnologija
    Odgovora: 6
    Poslednja poruka: 22.11.2010, 22:38
  2. "Pametne" masine za cigare u Japanu
    Autor Galahad u forumu Nauka i tehnologija
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 22.11.2007, 14:42
  3. Yahoo najpopularniji u Japanu
    Autor goldie u forumu Spomenar
    Odgovora: 3
    Poslednja poruka: 11.01.2007, 21:46
  4. ODBOJKA: SP u Japanu za muškarce
    Autor irnik u forumu Spomenar
    Odgovora: 9
    Poslednja poruka: 04.12.2006, 04:12
  5. ODBOJKA: SP u Japanu za žene
    Autor irnik u forumu Spomenar
    Odgovora: 13
    Poslednja poruka: 18.11.2006, 15:46

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •