Higijenske i fiziološke potrebe - sami ili u dvoje?
Strana 1 od 4 123 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 1 do 15 od ukupno 50
  1. #1

    Higijenske i fiziološke potrebe - sami ili u dvoje?

    Da li mislite da je zajednički boravak u kupatilu nepoštovanje partnera i njegove privatnosti ili pak određeni stepen bliskosti sa partnerom? Ima li sredine? Da li perete zube zajedno? Da li piškite dok se on brije? Da li se šminkate dok on piški?

    Da li je to samo vaš prostor u određenom trenutku i da li je to zato što se stidite, zato što mislite da ipak neku intimu zauvek treba zadržati za sebe i da se time gubi na strasti or anything ili vam je potpuno svejedno da li ste sami ili sa partnerom?

    Da li poštujete zatvorena vrata?
    Šta je sa zajedničkim tuširanjem? Koliko u higijenskim navikama u dvoje uopšte ima erotike?
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  2. #2

    Odgovor: Higijenske potrebe - sami ili u dvoje?

    Joj, gde me nadje...
    Sto se toga tice jako sam konzervativna, volim da sve radnje sto se tice higijene obavljam sama bez ikoga u toj prostoriji u tom odredjenom trenutku, nije bitno da li pricamo o partneru ili drugarici, rodjaku ili majci....

    U ovakvim ritualima zadrzavam svoje diskreciono pravo da budem sama...ne zato sto sam stidljiva vec jednostavno mislim da svaka osoba ima pravo na neku svoju intimu.

    Apsolutno postujem zatvorena vrata i ocekujem da se ljudi u mom okruzenju ponasaju isto tako...

    A sto se tice tusiranja zajedno, moze...u sledecim uslovima da sam se ja istusirala prethodno kao i on, sami, pa posle zarad neke novine ili predigre istusiramo zajedno.
    Osmeh Je Kriva Linija Koja Ispravlja Sve Stvari

  3. #3

    Odgovor: Higijenske potrebe - sami ili u dvoje?

    Nasuprot cicki, kod nas zatvorena vrata ne predstavljaju nikakvu prepreku . Vrata od toaleta ne zaključavam nikad, osim ako su mi gosti u kući. Čak ih, ako idem da piškim, ni ne zatvaram . Svesna sam da će neko verovatno sad da se ispovraća kad pročita šta sam napisala, ali - iskreno, tako je kod nas .
    "Poznavati se, značilo bi znati ono to ne treba."

  4. #4

    Odgovor: Higijenske potrebe - sami ili u dvoje?

    Interesantna tema...pa ovako, što se tiče zatvoreni vrata-poštuje se...ako smo zajedno ušli, nije problem ni u isto vreme da peremo zube ili ja se brijem ona piški.....ili.....
    .....što se tiče tuširanja , pa može da bude baš i izazovno, malo razbije monotoniju....glasam za!!!!
    ODLAZIM ZAUVEK
    ali vratiću se....

  5. #5

    Odgovor: Higijenske potrebe - sami ili u dvoje?

    Citat SQUAW kaže: Pogledaj poruku
    Da li mislite da je zajednički boravak u kupatilu nepoštovanje partnera i njegove privatnosti ili pak određeni stepen bliskosti sa partnerom?

    Da li je to samo vaš prostor u određenom trenutku...
    Da li poštujete zatvorena vrata?
    Šta je sa zajedničkim tuširanjem? Koliko u higijenskim navikama u dvoje uopšte ima erotike?
    Ne mislim da je istovremeni boravak u kupatilu nepoštovanje partnera...ali isto tako, ponekad, to zaista bude samo moj prostor u odredjenom trenutku (kad se opuštam u kadi, i pokušavam da sredim misli...)...
    Ne volim nešto naročito zajedničko tuširanje, jer onda vodimo borbu za tuš, ali obožavam da se zajedno opustimo u punoj kadi i naizmeničko trljamo ledja jedno drugom...isto tako veoma često kad se dragi potopi u kadu posle posla, ja sednem pored njega i pričamo...to mi je kao neki idealan trenutak mira kad možemo natenane da diskutujemo...

  6. #6

    Odgovor: Higijenske potrebe - sami ili u dvoje?

    Kod nas ne postoje "zatvorena vrata". Iskreno, ja čak skoro nikada ne zatvaram vrata od kupatila (posledica dugogodišnjeg samačkog života), pa se nekada dešava i da dođu gosti, a ja se setim vrata tek kada sam skoro obavila sve što treba da obavim. Ne predstavlja mi nikakav problem zajedničko tuširanje i relativno često to praktikujemo. Može biti predigra, a ne mora. Shvatam to kao sastavni deo zajedničkog života. Peremo zubiće zajedno, on se tušira, a ja opušteno ulazim u kupatilo kada mi bilo šta zatreba. On takođe. Nisam se stidela svog niti njegovog tela na početku naše veze. Ne stidim se ni dan danas.

  7. #7

    Odgovor: Higijenske potrebe - sami ili u dvoje?

    Da ne brkamo babe i žabe...(Baba oprosti mi ovu igru reči )

    Jedno je obavljanje fizioloških potreba (kakenje, piškenje i 2 in one)
    za šta ne verujem da spada u one stvari, na koje je matičar mislio kada vas
    je upitao dali ćete deliti dobro i zlo.

    Sasvim druga stvar je zajedničko kupanje u kadi, tuširanje ili sedenje u sauni,
    mada je po meni tuširanje udvoje, u tuš kabini normalnih dimenzija od prilike
    isto kao i voziti se u prepunom autobusu, bez krova, dok pljušti kiša.
    Moram napomenuti još i to da se moja draga supruga tušira sa toliko toplom
    vodom, u kakvu ja obično sipam nes kafu. Što se mene tiče, kada je zamolim
    da mi izriba ledja, ona prvo ode da obuče nešto, jer u vodi sa kakvom se ja tuširam, ona poplavi.
    Oboje uživamo da se barem jednom nedeljno, zajedno brčkamo u kadi.
    Onda se nacenkamo oko temperature, ali ipak budno motrimo jedno drugo, na
    svaki sumnjiv pokret ruke prema slavinama.

  8. #8

    Odgovor: Higijenske potrebe - sami ili u dvoje?

    Citat Uriel kaže: Pogledaj poruku
    Moram napomenuti još i to da se moja draga supruga tušira sa toliko toplom
    vodom, u kakvu ja obično sipam nes kafu.
    Što se mene tiče, kada je zamolim
    da mi izriba ledja, ona prvo ode da obuče nešto, jer u vodi sa kakvom se ja tuširam, ona poplavi.
    joj slatko sam se nasmejala...ovo je tako tipična situacija i kod nas...

  9. #9

    Odgovor: Higijenske potrebe - sami ili u dvoje?

    Citat Uriel kaže: Pogledaj poruku
    Da ne brkamo babe i žabe...(Baba oprosti mi ovu igru reči )

    Jedno je obavljanje fizioloških potreba (kakenje, piškenje i 2 in one)
    za šta ne verujem da spada u one stvari, na koje je matičar mislio kada vas
    je upitao dali ćete deliti dobro i zlo.
    Moj propust u naslovu teme Mislila sam na ol inkluziv sad ćem ispravim, hvala
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  10. #10

    Odgovor: Higijenske i fiziološke potrebe - sami ili u dvoje?

    Ja licno mislim da zajednicki boravak u kupatilu pojacava stepen bliskosti izmedju partnera.

    Kod nas se vrata ne zakljucavaju i ne predstavlja nam problem da se on brije dok ja piskim i obrnuto da se ja sminkam ili ukljucujem masinu dok on piski.

    Sto se tice zajednickog kupanja nemam nista protiv ,probali smo nije da nismo.....ali kada nam je mala i predvidjena za sedenje pa je malo falilo da izginemo ko mancester
    .... da li sam ja to video cica macu

  11. #11

    Odgovor: Higijenske potrebe - sami ili u dvoje?

    Citat Tigerlily kaže: Pogledaj poruku
    Nasuprot cicki, kod nas zatvorena vrata ne predstavljaju nikakvu prepreku . Vrata od toaleta ne zaključavam nikad, osim ako su mi gosti u kući. Čak ih, ako idem da piškim, ni ne zatvaram . Svesna sam da će neko verovatno sad da se ispovraća kad pročita šta sam napisala, ali - iskreno, tako je kod nas .
    niste jedini.

    ne znam kada sam zatvorio vrata. desi se, ali onda i ja sam jedva izdrzavam unutra.
    naravno, kada ih zatvorimo nema ulaska bez kucanja.

    a to da jedno radi jedan posao, a drugo drugi je normalna stvar i ne pokusavamo da bezimo od toga.

    upravo supruga puni malu kadu pa zurim da "izginemo kao mancester".

    obicno posle toga bude ... WOW (a to mi se veceras ne propusta)
    "...polja su cvetna, šume su zelene, ali su najlepše bele pelene..."

  12. #12

    Odgovor: Higijenske potrebe - sami ili u dvoje?

    nekad sam volela da sedim na masini za ves i gledam ga dok se brije...
    ljubav,sta li....
    inace,vrata kupatila otvorena,stalno..
    znam,znam,nije po feng-suiju....
    Ploviti se mora i bez broda ..

  13. #13

    Odgovor: Higijenske i fiziološke potrebe - sami ili u dvoje?

    postoje neke stvari koje musko oko nije vidjelo, a tako ce i ostati. izuzetak je zajednicko tusiranje poslije keksa.
    nattydread is coming to dinner

  14. #14

    Odgovor: Higijenske i fiziološke potrebe - sami ili u dvoje?

    Uvek sami, nikad zajedno.
    Ne ubijajmo romantiku time, cime ne moramo...

    Citao sam negde u nekom americkom prirucniku za seks kaze, da zena nikada ne treba da sece nokte na nogama pred svojim muzem. I jeste tako...

    Kod nas je optrilike kao kod toma i nikola u kubrickovom filmu...

    Znaci jedino ona moze da piski dok sam ja u kupatilu.
    Moze da lakira nokte na rukama, eroticno je...
    Ne sme da skida lak sa ruku (kao dete sam se drogirao tetkinim acetonom, sada imam alergijsku reakciju na sam miris...)
    Moze da se ceslja predamnom.
    Moze da pere zube...
    Ostalo neka radi sama, ja izlazim iz kupatila...

    Ja nikada necu pred njom da pisham a o s... da ne govorimo. Muskarac je u tom polozaju najranjiviji, pogoto ako se zeli ponasati kao gospodin.
    Moze da ulazi dok lezim u kadi ili se tusiram, perem zube, cesljam se, namestam kravatu...
    Za ostalo sacekam dok izadje iz kupatila.

    Tushiranje zajedno nije higijenska potreba, vec seks...
    Gospodine, vase dete se plazi na mene!

  15. #15

    Odgovor: Higijenske i fiziološke potrebe - sami ili u dvoje?

    Za klince nista sem tusiranja posle sex-a zajednickog nije preporucljivo..a po meni ne smeta mi da piski i kaki dok sam ja tu,nemoj samo da joj ja perem guzu posle 'ranja.....Drugacije se to gleda iz ove perspektive i sa ovoliko godina...

    Mislim da je uputnije da spavamo u drugim sobama,jer hrkanje i pustanje gasova zajednicki mi pre ne ide,nego boravak u kupatilu i wc-u...vise stete nastane od zajednickog spavanja ili budjenja

Strana 1 od 4 123 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Sex iz ljubavi ili iz potrebe?
    Autor Mrak u forumu Erotika & sex
    Odgovora: 50
    Poslednja poruka: 16.03.2016, 13:14
  2. Da li lažete sami sebe?
    Autor PropelerZviz u forumu Filozofija
    Odgovora: 120
    Poslednja poruka: 01.12.2015, 15:41
  3. Sposobnost plesa u dvoje
    Autor kohili u forumu Filozofija
    Odgovora: 10
    Poslednja poruka: 21.06.2009, 10:55
  4. Sreću najčešće stvaramo sami...
    Autor Goga u forumu Filozofija
    Odgovora: 36
    Poslednja poruka: 26.05.2009, 22:04

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •