Citat miha kaže: Pogledaj poruku
Šta mislite o ostavljenima koji ulaze u novu vezu samo da bi novog/novu ostavili i tako se, kao, svetili prethodnoj vezi?
jedna moja drugarica je iz veze koja je trajala dve godine odmah uskocila u vezu koja sada vec tri i po godine.. ali ne bi se svetila, vec zato sto nije navikla da bude sama znaci, to mu dodje prvi primer..
drugi, da sad kao ostavim decka i smuvam se sa nekim prema kome ne osecam nista, jer se toboze kao svetim.. ma 'ajde, gde to ima.. medj' nama 'vako normalnim nema je l' te.. ili ja nisam normalna..

Citat miha kaže: Pogledaj poruku
Kako je tešiti ostavljene i tužne? Ima li u tome i neke posebne čari?
nema cari, osim toga sto mozes toj osobi koju tesis da pokazes da ti je i koliko ti je stalo do nje..
a tesis isto kao sto bi tesio bilo koga, ono "bice bolje, proci ce, doci ce bolji/bolja.." tesis ih neko vreme, ne traje to vecno..
u principu, meni je krivo kad je nekom tesko.. i nekako uvek sam tu kad nekog treba tesiti.. decko mi je rekao jednom prilikom da ne znam da funkcionisem bez negativne energije.. kao da sam sundjer za istu.. nije to tacno, ja samo volim da pomognem
uostalom.. i ja sam bivala ostavljena.. i prija kad znas da imas nekog da te utesi..