Kako horoskopski znaci razgovaraju telefonom - Strana 2
Strana 2 od 2 PrvaPrva 12
Prikaz rezultata 16 do 22 od ukupno 22
  1. #16

    Odgovor: Kako horoskopski znaci razgovaraju telefonom

    L A V

    Zvace vas kada to najmanje ocekujete i sa mesta sa koga to ne ocekujete Ako je resio da vas pronadje, naterace vas telefon da zazvoni, pa makar ga vi i iskljucili iz uticnice! Zaljubljeni Lav zvace vas kada oseti potrebu da vas cuje, bez obzira koliko je sati u tom trenutku. Zvace vas i kada zna da spavate, jer on je kralj, a njemu je sve dozvoljeno Tako to izgleda kada vam telefonira kralj dzungle, velika macka, sarmantni i neodoljivi Lav. Zbog njih je izmisljen mobilni telefon, da bi im omogucio da telefoniraju kad god i odakle god to pozele

    & underpaid......

  2. #17

    Odgovor: Kako horoskopski znaci razgovaraju telefonom

    R A K

    Ukoliko ste osoba koju voli neko ko je rodjen u ovom znaku, onda se pripremite na romanticne i nezne telefonske razgovore, tokom kojih cete ponekad morati da svoj glas preobrazite u bolecivo cvrkutanja, kako bi zadovoljili kriterijume vaseg sagovornika.. Rakovi smatraju da su oni tu da bi se brinuli o vama, pa shodno tome i telefonski aparat dozivljavaju kao sredstvo koje im pomaze, da u trenucima kada nisu pored vas, provere da slucajno niste zaboravili da jedete, obucete toplu odecu, popijete lek… Oni uvek strahuju i brinu, pa se to odrazava i kroz telefonske razgovore…
    a ja se cudim sto me zovu mama-koka...
    iz supljeg u prazno .. ..

  3. #18

    Odgovor: Kako horoskopski znaci razgovaraju telefonom

    S K O R P i J A

    Ako vam se dopada da vas neko pozove usred noci i govori o svojim strastima ili pocne bez pardona da prica o svojim nocnim morama, ocekujuci da vi u svakom trenutku odgovorite na njegove duboke treptaje, neubocajena gledista, onda je Skorpija vas idealan telefonski sagovornik. Ako vas jedna Skorpija ubraja u osobe od poverenja, onda vam zivot uopste nece biti jednostavan. Moracete stalno da budete na usluzi njegovim, u najmanju ruku, cudnim raspolozenjima, uvek spremni da podignete slusalicu s druge strane zice i slusate sve o njegovim mracnim kutovima duse. Ne zaboravite na alarmno zvonce opreza! Ponekad je bolje ne podici slusalicu kada vas on ili ona zove… mada ce vam to verovatno biti tesko, s obzirom da nije lako odupreti se Skorpionovim tajnim "magijama".
    jest', totalni sam fon freak
    Krek, krek.. Ne gudra

  4. #19

    Odgovor: Kako horoskopski znaci razgovaraju telefonom

    B L I Z A N C I

    Blizanci dozivljavaju telefon kao svog rodjaka, sto nije cudno, s obzirom da su oni kao i ovaj aparat, pravi velemajstori za komunikaciju. Merkur ih obdario tom sposobnoscu, tako da ni od koga drugog necete cuti toliko informacija kao od ljudi rodjenih u ovom znaku. Oni govore brzo /sem ako im nije Devica ili Jarac u podznaku/ jer bi hteli da glas prati brzinu misli, i argumentovano (jer su izuzetno inteligentni i ne trpe prazne price), tako da cete morate da zadovoljite ove kriterijume ukoliko zelite da budete njihov sagovornik.
    " Ljude treba suditi samo po njihovim vrlinama , a ne po njihovim manama; medjutim,po vrlinama nas ocenjuju samo nasi prijatelji, a nasi neprijatelji nas ocenjuju samo po nasim manama."

  5. #20

    Odgovor: Kako horoskopski znaci razgovaraju telefonom

    Citat sekula kaže: Pogledaj poruku


    R A K

    Ukoliko ste osoba koju voli neko ko je rodjen u ovom znaku, onda se pripremite na romanticne i nezne telefonske razgovore, tokom kojih cete ponekad morati da svoj glas preobrazite u bolecivo cvrkutanja, kako bi zadovoljili kriterijume vaseg sagovornika.. Rakovi smatraju da su oni tu da bi se brinuli o vama, pa shodno tome i telefonski aparat dozivljavaju kao sredstvo koje im pomaze, da u trenucima kada nisu pored vas, provere da slucajno niste zaboravili da jedete, obucete toplu odecu, popijete lek Oni uvek strahuju i brinu, pa se to odrazava i kroz telefonske razgovore


    ...samo da odnesem tetki lek .....
    Kad bi meni dali kišobran, ja ga ne bih potrošio sam
    pola mesta ja bih dao nekom, ko je dobar a slučajno sam.

  6. #21

    Odgovor: Kako horoskopski znaci razgovaraju telefonom

    V O D O L I J A

    Sta ce njima ta zastarela sprava? Telefonski aparati su vec odavno postali zastareli nacin komuniciranja za Vodolije. Ti ljudi buducnosti, deca su Urana, vec uveliko upraznjavaju savrsenije metode komuniciranja - telepatiju… Oni nepogresivo znaju da vreme koje dolazi donosi i nove standarde zivota. Mozete li da pojmite o cemu Vodolije pricaju i kakva je njihova alhemija novog doba? Ne iznenadjujte se ako cujete u glavi glas vase Vodolije! Ne brinite, niste postali sizofreni, to vam samo vasa omiljena Vodolija salje telepatsku izjavu ljubavi! Radujte se, jer vas niko nece uvesti bolje u novi milenijum od nje.

    Sve je to OK ali brate,volim ja telefon... obooožavam da divanim telefonom... to se vidi kad mi stigne račun...

  7. #22

    Odgovor: Kako horoskopski znaci razgovaraju telefonom

    R A K

    Ukoliko ste osoba koju voli neko ko je rodjen u ovom znaku, onda se pripremite na romanticne i nezne telefonske razgovore, tokom kojih cete ponekad morati da svoj glas preobrazite u bolecivo cvrkutanja, kako bi zadovoljili kriterijume vaseg sagovornika.. Rakovi smatraju da su oni tu da bi se brinuli o vama, pa shodno tome i telefonski aparat dozivljavaju kao sredstvo koje im pomaze, da u trenucima kada nisu pored vas, provere da slucajno niste zaboravili da jedete, obucete toplu odecu, popijete lek Oni uvek strahuju i brinu, pa se to odrazava i kroz telefonske razgovore
    hmmm , ne znam bas.
    Tajne su tu zato da ih neko nasluti...Postoji reč koja vredi tek kad se odćuti...

Strana 2 od 2 PrvaPrva 12

Slične teme

  1. Horoskopski znaci-uopceno
    Autor sekula u forumu Astrologija
    Odgovora: 17
    Poslednja poruka: 20.01.2014, 18:09
  2. Odgovora: 30
    Poslednja poruka: 15.02.2010, 10:48
  3. Muškarci i horoskopski znaci
    Autor Invisibleman u forumu Astrologija
    Odgovora: 12
    Poslednja poruka: 21.05.2009, 23:33
  4. Horoskopski znaci i hrana
    Autor SansRomantic u forumu Astrologija
    Odgovora: 16
    Poslednja poruka: 03.02.2009, 21:00
  5. Šoping i horoskopski znaci...
    Autor Goga u forumu Astrologija
    Odgovora: 14
    Poslednja poruka: 02.01.2009, 22:31

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •