Photoshop problemi
Prikaz rezultata 1 do 5 od ukupno 5
  1. #1

    Photoshop problemi

    Mislili ste dugo će trebati da se ponovo javim E pa prevarili ste se

    Imam CS3. Nisam ga koristila ranije, na starom hardu mi je sve radilo ok sa prošlim photoshopom. Radilo je i ovde sve što sam probala do sad, ali ovo ne znam zašto se dešava i kako da popravim. Kada hoću da pišem po slici, javi mi ovo:




    Kada odem na layer, mnogo opcija mi je u albino fazonu pa ne mogu ništa da podesim, a čini mi se da treba da idem na flatten image, a možda i ne



    Po netu što sam gledala niko nema pojma zašto je to tako i šta treba tu da se radi...

    http://objectmix.com/adobe-photoshop...t-working.html

    ... a rekoše mi da nisam jedina sa ovim problemom...

    Ima li neko neko rešenje ili sličan problem?
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  2. #2

    Odgovor: Photoshop problemi

    Ja bih rekao da je bagchina iz CS3... Ali ja ga takodje imam instaliranog i za sad radi normalno. Medjutim, kolegzi sa posla pravi isti problem kao ovaj tvoj i na radnom rachunaru i onom kod kuche. Problem je u jednom sluchaju bio kad je startovao fajl sa transparentnim - providnom backgroundom - i pastovao layer pa pokushao preko toga da pishe type toolom... Javljao mu je isto svaki put sve dok nije startovao fajl sa belim backgroundom pastovao layer i onda uradio flat ...

  3. #3

    Odgovor: Photoshop problemi

    Bojim se da ja u layeru nemam ništa i da nema veze sa pozadinom ovaj put
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  4. #4

    Odgovor: Photoshop problemi

    Kao prvo, koliko fontova imas instalirano? Meni se to desavalo jos sa 6-7 kad sam instalirao preko 1000 fontova. Probaj da uninstaliras fontove, da ih bude 100-200. A ako ti treba da imas fontove uvek na dohvat ruke, imas maintype program za pregledanje fontova, koji moze da instalira font, i da ga PS prepozna dok je upaljen.

    Evo sad sam procitao na adobe forumu, da generic.otf zna da bude corupted (ukvaren ko sir ). To je PSov jedan od default fontova. Probaj prvo samo njega da uklonis. Ako ne, javi se pa cemo smisliti nesto

  5. #5

    Odgovor: Photoshop problemi

    U control panelu tačno 263. Taj generic.otf sam već tražila u control panelu i nema ga. Ne znam gde još da ga tražim
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


Slične teme

  1. Odgovora: 42
    Poslednja poruka: 07.10.2017, 06:52
  2. Photoshop
    Autor natasad u forumu Hobi - Uradi sam
    Odgovora: 5
    Poslednja poruka: 26.10.2010, 14:41
  3. Problemi sa Torrentom
    Autor pristevac85 u forumu Softver
    Odgovora: 38
    Poslednja poruka: 11.01.2010, 19:30
  4. Problemi sa stolicom
    Autor Painkiller u forumu Spomenar
    Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 30.10.2008, 21:52
  5. Besplatan Adobe Photoshop Online
    Autor goldie u forumu Spomenar
    Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 08.03.2007, 09:19

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •