Čujete neki trač o sebi-kako reagujete? - Strana 12
Strana 12 od 14 PrvaPrva ... 21011121314 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 166 do 180 od ukupno 196
  1. #166

    Odgovor: Čujete neki trač o sebi-kako reagujete?

    Psi laju, karavani prolaze...

    Ich se ne potresam
    Never lie to someone that trusts you. Never trust someone that lied to you.

  2. #167

    Odgovor: Čujete neki trač o sebi-kako reagujete?

    to više govori o ljudima koji ih šire...
    pljunuo bi ga u lice da čujem da mi nešto priča iza leđa...
    poljubio bi ga ako bi mi rekao u lice...
    c'est en faisant n'importe quoi qu'on devient n'importe qui.

  3. #168

    Odgovor: Čujete neki trač o sebi-kako reagujete?

    U trenutku se iznerviram ali posle shvatim da od nerviranja nema vajde, pa se brzo smirim i odmahnem rukom. Kažem sebi, neka pričaju šta hoće, ja znam šta je istina a šta ne.
    Prvi utisak uvek vara

  4. #169

    Odgovor: Čujete neki trač o sebi-kako reagujete?

    sav zbunjen postavim pitanje "Šta si reko/la o kome to pričaš ?"
    Oni su mali ali su veliki, odnosno, hoću reći, nisu vie mali ali su dosta veliki da ne budu mali

  5. #170

    Odgovor: Čujete neki trač o sebi-kako reagujete?

    Jaooo, prica i pricica nikad dosta... Do duse, u poslednje vreme ih ni nema toliko...
    Ali kad se samo setim perioda kad sam krenula u srednju skolu, a i malo ranije, tako negde sesti, sedmi, osmi razred... Jao majko mila sta sve nisam cula o sebi!
    Tada jos uvek nisam shvatila da je sve to iz ljubomore i da ljudi nemaju pametnija posla nego da se mesaju u tudje zivote, pa sam prolila litre suza i suza! Boga mi, bas sam se nanervirala u tom periodu,cak toliko da sam se i razbolela! Sad kad pogledam iza sebe bude mi smesno, ali kad se setim kako sam se samo osecala....Jooooj.... A kad samo pomislim KO je sve to pricao, tek onda mi ne bude dobro! Danas te osobe ne valjaju ni za sta! Nije da nekog sad vredjam,ali tako je... Pola njih nije zavrslio skole, neki su zavrsili na ulici, neki se drogiraju, a jedna "pametnica" koja mi je jedan period mog detinjstva dobro zabiberila je do 16 godine tri puta abortirala... Toliko o tome! Sta reci, sem: "Svakog cuda 3 dana dosta" i ona cuvena koja se na kraju ispostavi kao najvaznija: "Nije bitno STA se prica, vec KO prica!"
    Sad se vise ne nerviram... Nek' prica sta ko hoce... Njihov problem... U pocetku mi bude zao ljudi koji su mi dragi a poveruju u neke gluposti, a onda sednem i razmislim, pa onda nisu ni vredni da ih toliko gotivim kad veruju svakoj reci sa strane... Imam svoj krug prijatelja i osoba koje mi puno znaci i znam za sigurno da oni nikad ne bi rekli, pomislili ili poverovali u traceve, i koji bi se zajedno sa mnom smejali svakom sledecem!

  6. #171

    Odgovor: Čujete neki trač o sebi-kako reagujete?

    Trac ko trac sam po sebi bar za mene nema nikakav znacaj....k'o sto nas narod kaze "Za dobrim konjem se dize prasina"...
    Vi vidite stvari i pitate „zašto“, a ja sanjam o stvarima kojih nije bilo i pitam „zašto ne“.

  7. #172

    Odgovor: Čujete neki trač o sebi-kako reagujete?

    Ne obracam paznju na traceve....dovoljno mi je da mi veruju oni do kojih mi je stalo...za ostale me bas briga...uostalom narod mora nesto da prica
    ..... Licem ka vetru...s vetrom uz lice .....

  8. #173

    Odgovor: Čujete neki trač o sebi-kako reagujete?

    Dugo nisam čula neki trač o sebi. Znači li to da moram uheka isprati ili sam se poboljšala?
    Prestani razmišljati o svojim granicama..
    Počni otkrivati svoje mogućnosti.

  9. #174

    Odgovor: Čujete neki trač o sebi-kako reagujete?

    ne reagujem ni na komplimente, a kamoli tračeve...nijesam im plodno tlo ni za jedne ni za druge...
    'Ako vam se neka ptica posere na glavu, obrišite se diskretno i pravite se ludi, kao i uvek kad su vas posrali.' - čika Dušan Radović

  10. #175

    Odgovor: Čujete neki trač o sebi-kako reagujete?

    Nesecam se tacno shta tracare nisam poznata licnost,obicno sam ko neprimetan duh koji samo prodje medju ljude neprimetno. Znam da sam jednom cula da sam opljackala banku,bas sam se slatko nasmejala,ali ukoliko bi bio neki trac bezobrazne forme,verovatno bi iskulirala,sto bi rekli. Eto toliko me zanima sta drugi ne poznati ljudi misle o meni da vozim raspadnud bicikli,koji na svaki obrt tocka proizvodi jako iritirajuci i buchan zvuk. Nema ko se nije okrenuo,aaaa jesam machka
    I can wash dishes faster than mashina


    http://fliiby.com/folders/289899/my_music.html

  11. #176

    Odgovor: Čujete neki trač o sebi-kako reagujete?

    Ne reagujem uopšte. Tako glasine nestaju na isti način kao što su započete. Negiranjem glasina samo dodajemo ulje na vatru. A o sebi sam čuo takve stvari da ih normalan čovek ne bi smeo ni izgovoriti. Oni koji me poznaju znaju za šta sam sposoban, a za šta ne. Ostali me ne zanimaju ni malo, naročito ako i pre upoznavanja "znaju" kakav sam.

  12. #177

    Odgovor: Čujete neki trač o sebi-kako reagujete?

    ...iz momenta me neshto shtrecne u predelu levog jajeta......
    ...hell ain't a bad place to be......

  13. #178

    Odgovor: Čujete neki trač o sebi-kako reagujete?

    Tuzim urednika.
    I sav taj kesh poklonim u humanitarne svrhe....
    Hej Joe...Supercalifragilisticexpialidocious !

  14. #179

    Odgovor: Čujete neki trač o sebi-kako reagujete?

    ..silno se radujem, .....Elem, sta je to sto se meni desava ili sam ja ovo ili ono, a da to od drugih cujem
    Ja sam jedna jako radoznala persona
    Mnoge mrzimo bez ikakvih razloga, a da ih zavolimo, tražimo čvrste razloge!

  15. #180

    Odgovor: Čujete neki trač o sebi-kako reagujete?

    smejem se , sta bih drugo simpa mi je to

Strana 12 od 14 PrvaPrva ... 21011121314 PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Posećujete li kozmetičara?
    Autor Lady S u forumu Lepota
    Odgovora: 25
    Poslednja poruka: 07.02.2024, 13:04
  2. Odgovora: 82
    Poslednja poruka: 06.10.2019, 11:23
  3. Rodi Ga sebi
    Autor DrinChe u forumu Porodica
    Odgovora: 48
    Poslednja poruka: 08.07.2012, 11:26
  4. Isključujete li računar?
    Autor Morpheus u forumu Hardver
    Odgovora: 66
    Poslednja poruka: 08.06.2012, 18:26
  5. Koliko vremena posvećujete svojoj deci?
    Autor makilli u forumu Roditeljski kutak
    Odgovora: 30
    Poslednja poruka: 11.12.2009, 12:16

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •