Poginulo troje bivših ukućana Velikog brata - Strana 2
Strana 2 od 5 PrvaPrva 1234 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 16 do 30 od ukupno 63
  1. #16

    Poginulo troje bivših ukućana Velikog brata

    zoki, zeki i elmiru....





    http://www.youtube.com/watch?v=xeS6U-eDkKA








    iz danasnjeg blica:

    http://www.blic.co.yu/hronika.php?id=25124

    http://www.rtv.co.yu/sr/vesti/hronik...vest_45982.jsp
    Poruku je izmenio BaneK, 30.12.2007 u 20:23 Razlog: uzastopni postovi
      Vrh

  2. #17

    Odgovor: Poginulo troje bivših ukućana Velikog brata

    a jel ima neki text koji objashnjava zashto je Glavonja Buzdovan ubio dvoje mladih ljudi i upropastio im roditelje?
    & underpaid......
      Vrh

  3. #18

    Odgovor: Poginulo troje bivših ukućana Velikog brata

    Citat maski kaže: Pogledaj poruku
    a jel ima neki text koji objashnjava zashto je Glavonja Buzdovan ubio dvoje mladih ljudi i upropastio im roditelje?
    ? Chovek je poginuo bash kao i oni. Ne volim da moralishem, ali ovo nije na mestu. Velika nesrecha se desila i njegovoj familiji takodje.

    Deshava se da i iskusni vozachi pritisnu gas u krivini umesto kochnice, shto se i desilo. Klizav put, krivina, mrak... brza vozznja jeste...sada nije bitno...

    Ali, chovek nije bio buzdovan, iako ni meni nije bio neshto posebno zanimljiv kao takmichar...

    Vechina meni znanih sjajnih ljudi, ne bi bili apsolutno atraktivni i bezgreshni takmichari...

    Ne razumem.
      Vrh

  4. #19

    Odgovor: Poginulo troje bivših ukućana Velikog brata

    nepoznat put, nepoznat auto, mrak, magla, minus, sneg i led... sve su uslovi za pazznju i oprez.

    voziti 120 (ako je uposhte bilo samo toliko) je u najmanju ruku neodgovorno. ko odluchi da se ubije ne bi trebao da vodi jos dvoje sa sobom.

    Glavonja je od prvog dana pokazivao koliki je buzdovan.
    & underpaid......
      Vrh

  5. #20

    Odgovor: Poginulo troje bivših ukućana Velikog brata

    Citat maski kaže: Pogledaj poruku
    nepoznat put, nepoznat auto, mrak, magla, minus, sneg i led... sve su uslovi za pazznju i oprez.

    voziti 120 (ako je uposhte bilo samo toliko) je u najmanju ruku neodgovorno. ko odluchi da se ubije ne bi trebao da vodi jos dvoje sa sobom.

    Glavonja je od prvog dana pokazivao koliki je buzdovan.
    Ginuli i ginu i pametniji
      Vrh

  6. #21

    Odgovor: Poginulo troje bivših ukućana Velikog brata

    Evo ti teh. objasnjenje:

    U tu krivinu nije problem uci sa vecom brzinom...oni nisu stigli do krivine...ne zna put,otisao je pravo,a ako je i bilo prebrzo nije smeo da koci ako je klizavo,ali sumnjam...pored novih guma i abs,mozda i kontrole proklizavanja,neko vece sam se uverio na hladnijem vremenu da nema poledice,a sinoc nije bilo hladno toliko...

    Kasno video,uplasio se i kocio i otisao pravo...da je usao u krivinu bio bi sa druge strane mosta,a u najgorem slucaju na ogradi ili preko nje...

    Kada se naviknes na jedan auto ni onima kojima je auto profesija nije lako da predju na drugi tek tako...on c4 nije vozio i ako je vozio do tada onda je to malo vremena...

    Alkohol nekima smeta toliko da se ne kontrolisu,ali zapravo ne smes da vitlas ako to ne volis i ne znas,narocito ne pijan...Sto pijaniji to sporije vozim,ali u njihovim godinama je to obrnuto...

    Kriv je ovaj sto mu je dao da vozi;EMOTION;koji ce u Loznicu..??? ima vise njih koje mozes krivima nazvati.. A i ko je kriv ne moze njihovima njih vratiti...

    Imas dogadjaja koji te zadese kada nije vazno ko je kriv... pogresno mesto u pogresno vreme...KRAJ

    p.s. da ih pitas opet bi oni krenuli u istom sastavu,pa makar im prepricali sta ce im se desiti...vidjeno mi je to vec na sopstvenom primeru pre 20 godina tacno...
      Vrh

  7. #22

    Odgovor: Poginulo troje bivših ukućana Velikog brata

    Moze da vam zvuci odvratno kolko hocete, ali mi ga nije zao. Besan sam na coveka koji je zbog qrchenja ubio sebe i, sto je najgore, jos dvoje ljudi...na stranu sto mi nije bio simpatican, prezirem ljude koji se dokazuju tako sto brzo voze.

    Sto se tice Zorice i Stevana...ne znam, nemam obicaj da zalim ljude koje ne poznajem licno i to se desava jako retko. Njih mi je zao, celim srcem. Ako stvarno postoji neko bolje mesto od ovoga, voleo bih da su sada tamo.
      Vrh

  8. #23

    Odgovor: Poginulo troje bivših ukućana Velikog brata

    Citat Neron kaže: Pogledaj poruku
    Kriv je ovaj sto mu je dao da vozi;EMOTION;koji ce u Loznicu..???
    Blic je objavio da ih je Danilo zvao na neku zzurku u Loznicu. Tamo su krenuli.
      Vrh

  9. #24

    Odgovor: Poginulo troje bivših ukućana Velikog brata

    Danilo i Loznica kao 'nebo i zemlja'... Tanja je iz Loznice,a novine ce da pisu i pisu,znam na sebi sta su pisali sve i objavljivali,tako da na kraju u novinama imas 10% istine... Od toliko mesta na svetu oni krenuli u Loznicu,a mogli su i auto putem ista je razdaljina potpuno,a lakse je mnogo...

    Svi znaju da voze na kraju krajeva... mladi su,tuzno je,ali ginu i drugi za koje niko ne zna...
      Vrh

  10. #25

    Odgovor: Poginulo troje bivših ukućana Velikog brata

    Citat love hunter kaže: Pogledaj poruku
    Moze da vam zvuci odvratno kolko hocete, ali mi ga nije zao. Besan sam na coveka koji je zbog qrchenja ubio sebe i, sto je najgore, jos dvoje ljudi...na stranu sto mi nije bio simpatican, prezirem ljude koji se dokazuju tako sto brzo voze.

    Sto se tice Zorice i Stevana...ne znam, nemam obicaj da zalim ljude koje ne poznajem licno i to se desava jako retko. Njih mi je zao, celim srcem. Ako stvarno postoji neko bolje mesto od ovoga, voleo bih da su sada tamo.
    delim mishljenje u potpunosti
    & underpaid......
      Vrh

  11. #26

    Odgovor: Poginulo troje bivših ukućana Velikog brata

    Šokirana sam od kako sam čula ovu vest jutros. Baš mi je žao.

    Nisam pratila Velikog Brata ali sam videla kada je Elmir izlazio, i pokajala se što nisam i ranije gledala. Extra je sexipilan za razliku od onih lepotana. Iz isečaka o njemu sam videla da se lepo slagao sa Suzanom, bili bi baš super par.Vidan je bio taj fluid izmedju njih.
    Zoricu sam takodje zapazila, devojka je bila na mestu skroz. Ma žao mi i tog Zeke...

    jbga

    Iskreno saučešće njihovim porodicama.
      Vrh

  12. #27

    U Znak Secanja Na Zoricu, Stevana I Elmira

    Otvoren je sajt U znak secanja na preminule ukucane .....

    Sajt je otvoren radi secanja na njih ........

    http://zoricazekaelmir.page.tl/-Glavna-strana.htm


    Posetite je ......

    Hvala na razumevanju .......
    Poruku je izmenio goldie, 29.12.2007 u 23:49
      Vrh

  13. #28

    Odgovor: Poginulo troje bivših ukućana Velikog brata

    Nemam reci za ovo sto im se dogodilo. Katasrofa.
    Tako su mladi,trebalo je da nastave da zive. Ali zivot je surov.
    Jako, jako mi je zao.

    Upucujem najdublje i najiskrenije saucesce pre svega njihovim roditeljima,za njih ne postoje reci utehe. A onda i svim clanovima familije.

    Neka im je vecna slava. Amin
      Vrh

  14. #29

    Odgovor: Poginulo troje bivših ukućana „Velikog brata“

    Ja svoju tugu ne mogu da opisem...Mogla bih stalno plakati...Jako mi je zao sto su tako mladi ljudi izgubili zivote... Non stop mi se u glavi vrti: kako je njihovim porodicama...kako je tim roditeljima koji podizu to dete...prodju sa njim sve ''velike nestasluke''...i taman kad treba da odrastu, da postanu ''ljudi'', izgubis ih...
    Grozna je bila ova 2007...Toliko smrti...
      Vrh

  15. #30

    Odgovor: Poginulo troje bivših ukućana Velikog brata

    Citat Neron kaže: Pogledaj poruku
    Danilo i Loznica kao 'nebo i zemlja'... Tanja je iz Loznice
    Da, Tanja je iz Loznice, ali ih je Danilo čekao u Loznici, da idu u neku diskoteku. Ovaj put su novinari napisali istinu.
    Volim je od štala do neba, od blata do pšenice, toplu od ciganskih gudala i blagdanskih očenaša, vršidbenu i zadušničku, smeđu kao devojačke pletenice, tu zemlju čardaša, čaša i bezemljaša ...tu Vojvodinu bogomojačku, i bezbožničku, i ivnsku, belju od jaganjaca, crnju od paljevina, tu Vojvodinu svetonikoljsku, velikogospojinsku...
      Vrh

Strana 2 od 5 PrvaPrva 1234 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Sex u troje iliti - trojka
    Autor Muckota u forumu Erotika & sex
    Odgovora: 123
    Poslednja poruka: 25.10.2022, 21:44
  2. Dete koje ne zeli brata i sestru
    Autor Bojana35 u forumu Chit-Chat
    Odgovora: 318
    Poslednja poruka: 26.07.2015, 08:58
  3. Šestoro poginulo u požaru u Kontrastu
    Autor silvia u forumu Spomenar
    Odgovora: 8
    Poslednja poruka: 04.04.2012, 22:44
  4. Ko ce izaci iz kuce Velikog Brata sa 89 000 e?
    Autor silvia u forumu Spomenar
    Odgovora: 4
    Poslednja poruka: 27.12.2007, 18:56
  5. Ubica iz pilot- emisije „Velikog brata“
    Autor silvia u forumu Spomenar
    Odgovora: 14
    Poslednja poruka: 06.11.2007, 21:08

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •