Poginulo troje bivših ukućana Velikog brata - Strana 3
Strana 3 od 5 PrvaPrva 12345 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 31 do 45 od ukupno 63
  1. #31

    Odgovor: Poginulo troje bivših ukućana Velikog brata

    Citat silvia kaže: Pogledaj poruku
    Da, Tanja je iz Loznice, ali ih je Danilo čekao u Loznici, da idu u neku diskoteku. Ovaj put su novinari napisali istinu.
    Poenta je ko ih je zvao...Nece ih Danilo zvati u Loznicu pored zive Tanje.a da ih je cekao tamo to je sasvim drugi kontekst...

    Izaci ce na pressonline komentar zasto ovakav prekid VB lici na spaljivanje dokaza ili rusenje u Silerovoj i dokle se to ide sa manipulacijom i tih mladih ljudi i gledaoca na kraju,pa i samom odlukom da se sve zavrsi kako vec jeste...

    Ko je dozvoljavao zarad gledanosti i sms glasanja da ulaze pijani u studio i emituju program uzivo na takvoj tv kakva B92 slovi da jeste... Porodicama decu niko nece vratiti,ali na posredan nacin krivci su se sami eksponirali svojim potezima...
      Vrh

  2. #32

    Odgovor: Poginulo troje bivših ukućana Velikog brata

    apsolutno....

    ...shetanje uchesnika naokolo kao cirkuske mechke.... od snimanja preko zzurki na radio emisije i tako mesecima u krug.... a likovi izronjenii iz polusveta, dovucheni na "svetla velegrada".... da pokazzemo klincima kako se zabavljamo do jaja ne bi li drzzali pazznju i zaradili malo parica na falsh shtras.....

    ...pffffff .....
    & underpaid......
      Vrh

  3. #33

    Odgovor: Poginulo troje bivših ukućana Velikog brata

    Uzasno... Jako mi je zao...

    Danas sam na netu naletela na informaciju da se na putevima Srbije od januara do kraja jula dogodilo 38.352 saobracajnih nesreca!!!
    Od tog broja 9.335 su teze povredjeni,
    poginulo je 550 ljudi, dok ih je 12.444 lakse povredjeno.
    U odnosu na proslu godinu, broj udesa povecan je za oko 20 % ...to je samo do jula...malo li je ?
    Ne ulazim u dalju diskusiju ko,šta,gde je krenuo ...ljudski životi su u pitanju!
    Ćuti i prenesi dalje....
      Vrh

  4. #34

    Odgovor: Poginulo troje bivših ukućana Velikog brata

    Citat maski kaže: Pogledaj poruku
    apsolutno....

    ...shetanje uchesnika naokolo kao cirkuske mechke.... od snimanja preko zzurki na radio emisije i tako mesecima u krug.... a likovi izronjenii iz polusveta, dovucheni na "svetla velegrada".... da pokazzemo klincima kako se zabavljamo do jaja ne bi li drzzali pazznju i zaradili malo parica na falsh shtras.....

    ...pffffff .....
    Pa nisu kopali ili im mame i tate davale za zurke ili bar za gorivo,a o zakupu stanova u Bg da ne pricamo... Kada su usli bili su na ivici suicida po zivotnim pricama,pa je lako manipulisati i kupovati decu sa stotinak ili vise evrica i pricama o poslu i uspehu...Uostalom Burek je izjavio da nece iz kuce , jer mu je obecan za 100e bolji mobilni od onog koji ima sada kada je trebalo da obuku bela odela i udju u kucu na kratko samo...

    Sad su i silan narod prevarili prekidajuci emitovanje,a isti im je bogastvo doneo...Da su cisti i mirne savesti prikazali bi bar reakcije ukucana koji dzabe drndase 100 dana,a usput to su njihovi drugovi i likovi sa kojima su delili tu kucu...pa sta bi bilo da je bilo zemljotresa,pa da svi izginemo... ne bi prekinuli VB ni tada... toliko o moralu produkcijskih kuca i medija... licno znam kome emousn da 300e racunaj da su zaradili 30.000 na tih 300.. KRPELJI,a ovo je dobra prilika da im se saspe u oci sve...

    Veceras je Ani M. (suvlasnici prakticno emousna) trebala spica od 6 minuta da se vrti da bi se ista spremila da ista kaze... Mozda iz pijeteta ako zanemarimo sprdacinu i cirkus koji je sama pravila sa njima pred milionskim auditorijumom...
      Vrh

  5. #35

    Odgovor: Poginulo troje bivših ukućana Velikog brata

    ma vazi! sad ce josh Ana Mihajlovski da ispadne kriva shto ovi izginuli! nije nego!

    vozio Elmir ludo i eto!
    pre tje biti njegova krivica a ne krivica nekog drugog.
    Moras prihvatiti poraze i pobede,
    moras se navitji na tugu i sretju,
    moras da volis i da te vole,
    moras biti deo stvarnosti,
    ipak,
    nikada ne napustaj svoje snove!
      Vrh

  6. #36

    Odgovor: Poginulo troje bivših ukućana Velikog brata

    Citat Andjelika kaže: Pogledaj poruku
    ma vazi! sad ce josh Ana Mihajlovski da ispadne kriva shto ovi izginuli! nije nego!

    vozio Elmir ludo i eto!
    pre tje biti njegova krivica a ne krivica nekog drugog.
    Zaradice oni i na ovome ne brinem...

    Nisam im ja davao 'dzeparac' i vodao po satrama,zna se ko je !!!
    Odakle Elmir u toj situaciji da zivi i ista vozi kada ni kuci svojoj daleko odavde za 'leba nije imao... ???

    Upravo je Miki izjavio da ne treba nikoga kriviti,ali da nije trebalo izazivati da se ovako nesto i desi,a ti procitaj izmedju redova sta je hteo da kaze...

    Ne povrati njih niko,ali javna osuda promovisanja svega sto i nasu decu moze da odvede u smrt nije na odmet...
      Vrh

  7. #37

    Odgovor: Poginulo troje bivših ukućana Velikog brata

    lepo pishe da to nisu bila njegova kola, ne izvrtjite stvari.

    svi se oni prijavili da uchestvuju u VB zbog para i slave, a posledice neka snose sami. nije im vlasnik emoshna kitio bukliju! niti dodavao gas u krivini!
    budite malo realni i pravedni.

    ja prva ne podnosim VB i ne gledam to njesra, niti su mi jasni oni koji gledaju te gluposti, ali ne mogu da za smrt ovo tvoje okrivljujem nekog ko tada chak i nije bio sa njima.

    ne vidim zashto bi sad bilo kakvo zigosanje bilo kome bilo od pomoci. oni su izginuli te izginuli i nista ne moze da ih vrati.


    a shto se emoshna tiche, shou biznis je posao kao i svaki drugi..... ko je ushao u kolo uradio je to dobrovoljno sve ostalo je samo sluchajnost u manjoj ili vetjoj meri.
    Moras prihvatiti poraze i pobede,
    moras se navitji na tugu i sretju,
    moras da volis i da te vole,
    moras biti deo stvarnosti,
    ipak,
    nikada ne napustaj svoje snove!
      Vrh

  8. #38

    Odgovor: Poginulo troje bivših ukućana Velikog brata

    Almir Kuduzović: Moj brat je bio odličan vozač
    - Ne mogu da verujem da su poginuli moj brat, Zeka i Zorica. Elmir je bio izuzetno savestan i kao čovek i kao vozač. Menjao je automobile, vozio čak i kamion s prikolicom. Nikada pre nije izgubio kontrolu. Ne znam šta mu se dogodilo. Moguće je da nije dobro procenio krivinu, da je vozio malo brže, a klizav put... - kroz suze priča za Blic Almir Kuduzović, čiji je brat Elmir vozio citroen C4, kada su je s njim poginulo još dvoje ukućana Velikog brata Zorica Lazić i Stevan Zečević.
    Almir, majka Zlata i sestra Dženana za tragediju su juče ujutro saznali od ljudi iz Producentske kuće Emotion. U prvom trenutku nisu mogli da poveruju u ono što im je rečeno. Majka i sestra, šokirane i pod sedativima, odmah su se spremile i iz Gračanice kod Tuzle krenule u Beograd.
    - Kada su krenule mislile su da je to samo nečija ružna šala i da će ih Elmir sačekati nasmejan u Beogradu. Ne znam kako će izdržati kada budu videle njegovu telo i žao mi je što nisam s njima da im pružim utehu - priča Almir.
    Elmirov brat kaže da su ih posle nesreće zvali mnogi bivši ukućani. Niko od njih ne veruje da su Elmir, Zeka i Zorica poginuli. Elmir je, kako kaže Almir, u kući VB stekao nekoliko prijatelja, iako je u početku bio omražen i okarakterisan kao nacionalista. Tokom boravka u kući postao je nerazdvojan sa Slavišom iz Prijedora. Po izbacivanju iz kuće, u stalnom kontaktu je bio sa Zekom i Danilom, a Slaviša je čak i dolazio kod njih. Bio je i kontaktu i sa Zoricom, koja ga u početku nije simpatisala. Nakon što ga je bolje upoznala, promenila je mišljenje o njemu, kaže Almir. Njegov brat se nedavno vratio u Beograd i boravio je upravo u kod Slaviše u stanu.
    - Dogovorili smo se da za Novu godinu dođem u Beograd jer je on te noći, sa svim bivšim ukućanima, trebalo da se vrati u kuću VB. Planirao je da ga bodrim. Iako nije bio baš oduševljen, prihvatio je povratak u kuću - priča Almir.

    Poslednji razgovor Zorice i njenog dečka Đorđa

    Zorica Lazić je u novogodišnjoj noći trebalo da se vrati u kuću Velikog brata. U Ugrinovačkoj ulici 223 u Zemunu, gde živi porodica Lazić juče su se čuli samo plač i kuknjava. Mnogobrojni rođaci i prijatelji došli su da podele tugu s Dragoljubom i Jovankom. Po stanu na trećem spratu zgrade, gde ova porodica živi već sedam godina od kada je izbegla iz Prizrena, bila je rasuta Zoričina garderoba, a na krevetu plišane mede.
    - Dragoljub i ja smo se trudili da deci pružimo sve. Kada bi mi tražila garderobu, rekla bih joj može, ćerko, kada mi je tražila šminku, rekla bih može, sine - kroz plač priča Jovanka.
    I dok rođaci i komšije, koji takođe plaču, pokušavaju da uteše Jovanku, ona nastavlja:
    - Zorica je ušla u kuću da bi postala slavna i uspešna... A sada je oko nje samo mrak. Ni za mene neće biti svetla dok ne budem sa mojom jedinicom...
    Zoričin mlađi brat Zvonko, još šokiran nije želeo ništa da kaže, samo je gledao u jednu tačku. Njen dečko Đorđe sedeo je i ćutao. Posle izvesnog vremena upitao je:
    - Ako znate šta se tačno dogodilo, recite mi?
    Kad smo mu rekli ono što znamo s mesta nesreće, Đorđe je počeo da priča:
    - Oko 22.45 čuo sam se s njom. Emisija se završila i krenula je sa društvom u Loznicu. Razmenili smo nekoliko intimnih reči, rekla mi je da će me zvati čim stigne u Loznicu. Posle samo pola sata bila je mrtva - s nevericom u glasu kaže Đorđe.

    Zeka je bio nenaspavan
    Pogibija Stevana Zečevića Zeke šokirala je njegov komšiluk u Ulici Mileve Marić u Novom Sadu. U zgradu sa brojem 54, gde je u stanu 33 živeo Zeka sa majkom Vidom, ocem Novakom i bratom Markom, neprestano su ulazili rođaci i prijatelji, ali, kako su sami rekli, nisu imali snage da bilo šta kažu. Majka i otac još su u šoku, a komšije ne žele da poveruju da je Zeka, koji je još juče šetao po kraju, poginuo.
    - Moja prija i koleginica biće potpuno šokirana kada čuje, ona se tako vezala za sve ukućane. U petak oko podne Zeka je ušao kod nas i kupio picu i sendvič. Bio je nenaspavan, ostao je dugo budan prethodne noći, rekao je. Ali je ipak bio nasmejan i pričao s njom o kući. Ona se čak s njim i šalila da je normalno što je umoran kada se sigurno zadržao sa devojčicama - priča Milica iz obližnje fast fud prodavnice.
    Da su komšije u šoku, potvrdile su i prodavačice iz najbliže prodavnice. Niko od njih, kažu, ne može da zamisli da je otišao Zeka koga svi pamte kao veselog mladića. Vest o tragediji juče je bila glavna tema među Novosađanima. Na ulicama, u prodavnicama, autobusima i taksiju svi su pričali o nesreći, ali niko nije verovao da su u jednom trenutku ugašena tri mlada života i da više svojim dogodovštinama u kući VB neće zasmejavati građane Srbije.

    Reakcije ukućana


    Miloš Vasiljević
    - Ovo je katastrofa, ne znam šta da kažem, u šoku smo. Ovo je bez komentara. Evo sedim sa Marinom i ne znamo šta da radimo, ne verujemo šta se desilo - rekao je tužno Miloš.

    Miloš Novaković - Mićko
    - Ja sam u šoku. U haosu sam. Ne mogu da verujem da ih nema, šta se ovo dešava. Jutros sam se čuo s Mikijem, mi ne možemo da verujemo, šta je ovo... - u neverici je ispričao Mićko.

    Danilo Tomić
    - Grozno se osećamo, ovo je užasno. Baš smo loše, ne možemo da verujemo šta se dešava. Pod lekovima smo. Razmišljamo šta dalje. Mi još nismo svesni šta se desilo. Pa mi smo svi bili dobri drugari, vezani - ispričala je Danilova supruga Marizela.

    Tanja Obradović

    - Ne mogu da verujem. Kao da je nestao deo mene. Mi smo se svi vezali. Kako ću ja dalje da živim, kako ću ja? Ne verujem da ih više nikada neću videti - grcala je Tanja.

    Slaviša Lakić

    - Ja ne želim da poverujem u ovo, ovo se ne dešava. Ne znam gde se nalazim, totalna mi je konfuzija u glavi. Ja ne mogu da prihvatim da se to desilo - rekao je pogubljeno Slaviša Lakić.

    Jelena Žeželj

    - Žao mi je, ne znam šta da kažem, ne mogu da verujem šta se dešava. Jelena je u šoku - ispričala nam je Jelenina mama Svetlana, koja nam je objasnila da Jelena ne želi da priča ni sa kim.

    blic
    Volim je od štala do neba, od blata do pšenice, toplu od ciganskih gudala i blagdanskih očenaša, vršidbenu i zadušničku, smeđu kao devojačke pletenice, tu zemlju čardaša, čaša i bezemljaša ...tu Vojvodinu bogomojačku, i bezbožničku, i ivnsku, belju od jaganjaca, crnju od paljevina, tu Vojvodinu svetonikoljsku, velikogospojinsku...
      Vrh

  9. #39

    Odgovor: Poginulo troje bivših ukućana Velikog brata

    Naravno da ce produceri zaraditi, to im je smisao postojanja.
    Kada neko ulazi u biznis, ulazi sa tom namerom.
    VB sam video ranije na jednoj stranoj TV i kada sam shvatio da se manipulise desavanjima zbog povecanja broja gledanosti, odmah sam prestao da gledam.
    Cirkus nazivam cirkusem i odlazim tamo samo ako zelim gledati tu vrstu zabave.

    Ne vidim, cemu sad teorije zavere, pa i ucesnici foruma su na prvim stranicama naveli da bi trebalo prekinuti show.
    Do prekida showa ne bi doslo ako vlasnici i TV ne bi zaradili svoje novce. Ne zatvara se ni gradiliste zbog pogibije cak nekoliko desetina radnika.

    Pare moraju da se zarade. Ne vidim nista nemoralno u tome.
    Mislili su na moguci pozar ili drugi gubitak, pretpostavljam sa su osiguali emisiju na odredjeni iznos, dogodilo se dogadjaj koji ispunjava uslove za koje vazi osiguranje, emisija je prekinuta.
    Naravno da ce izazvati buru i cela Evropa ce da prica o tome.

    Sledeci krug VB bit ce jos gledaniji! Narode, vi ih placate! (nemam nista protiv, vas izbor!)

    Sto se odgovornosti tice, zakon pretpostavlja da lice koje je napunilo 18 god, moze da upravlja volanom.
    Zakon pretpostavlja da lice koje moze da upravlja volanom, moze se i disciplinovati da ne bude pijan, da postuje saobracajne propise.

    Vozac je pogresio i kriv je, bez obzira sto je poginuo (zasto hiljade drugih mladica ne slecu sa puta?).

    Ne bi ni ja podneo pomisao da mi je dete ugasio dva zivota. Ne bi ni rekao da je krivica roditelja odgojiti odgovorno dete.Ne uspeva to svakom roditelju. A znamo da se za show uvek biraju najveci ekscentrici.

    A koliko je svet izlozen manipulacijama, pokazuje i ovaj post.
    Kada su poginule ona deca kod NS, jedva da je neko postavio post zaljenja.
    Kada su slicni mladici ginuli u kulama New Yorka, postojao je cak radost i odobravanje...
    Kada ginu ljudi po bolnicama usled nedostatka sredstava za lecenje, svi cutimo.

    Da, sada su poginuli nasi zabavljaci...

    Bljak...

    Saosecam sa roditeljima ali nikako necu da podrzavam stvaranje mita.
    Poruku je izmenio biterlemon, 30.12.2007 u 13:06
    Gospodine, vase dete se plazi na mene!
      Vrh

  10. #40

    Odgovor: Poginulo troje bivših ukućana Velikog brata

    Kako mi je ponekad besmislena ta ljudska potreba - trazenje krivca za neke dogadjaje u zivotu. Ako cemo tom logikom, spisak krivaca je poduzi:
    *emotion- sta im bi da pokrenu ovakav sou?
    *ukucane jer su ih nominovali za izbacivanje
    *gledaoce koji su glasali za izbacivanje
    *voditeljke, jer su ih obavestile da napuste kucu
    *sneg i led - pa otkud led na putu usred zime?
    *njihovu mladost- iz mladosti po pravilu proizilazi ludost
    *zelju za druzenjem - trebali su posle napustanja kuce kud koji mili moji! Pa ko je jos video da se mladi ljude druze? itd...
    x 1000

    Eh, sta bi bilo kad bi bilo...Mangupisanje, previse opustenosti, mozda i alkohol, trenutak nepaznje...Mogli bi da nabrajamo u nedogled. A mogli bi i da prihvatimo cinjenicu da se neke stvari jednostavno dese - neke bez nekog posebnog razloga, a neke zbog spleta okolnosti.
    Ova tri mlada zivota su ugasena i ja zbog toga mogu da osecam samo zaljenje. Kao i svaki put kad kad citam o slicnim dogadjajima u crnoj hronici. Mene ustvari jako pogadja smrt, bez obzira koga vise nema i na koji nacin je prestao njihov zivot. Nasuprot tome, mogu da razumem i one koji ne osecaju zaljenje. Svi smo razliciti. Jedino ne mogu da razumem vredjanje i pljuvanje... Cemu to?

    Neka pocivaju u miru.
    Umro je Ajnštajn, umro je Tesla...a i meni nešto nije dobro
      Vrh

  11. #41

    Odgovor: Poginulo troje bivših ukućana Velikog brata

    Stravicna vest... Nisam pametna kome bi te pare trebalo dati... Da li tim ljudima iz kuce... ili opet porodicama poginule dece.. Na kraju, njima novac sad nista ne znaci posle takve tragedije.. A to o bezbednosti puteva... golo sranje.. Jos jedno pranje para... taman im dobro doslo pred izbore...

    Dragi imperatore... nije ni pijanstvo problem da kod nas postoje automobili koji regustruju isparenje alkohola, pa shodno tome nece da pokrenu motor jer je vozac alkoholizovan.. A druga varijanta je blokada na max 80km/h - za sve one koji zbog potrebe posla ne moraju da idu brzom trakom. Ma svasta nesto mi sada pada na pamet.. prosto me ovo pomelo nachisto...

    Ovaj kraj godine je bas krenuo nizbrdo.. Toshe.. pa ova deca... a niko da se prizove pameti!?

    Zao mi je tih mladih ljudi. Zao mi je njihovih porodica. Smrt je tako konacna. Nema ispravljanja gresaka.

    Neka im je laka crna zemlja, andjeli ih cuvali.
    Poruku je izmenio kisna glista, 30.12.2007 u 13:46
    Namrčilo se nebo iznad Zemuna kao da će....
      Vrh

  12. #42

    Odgovor: Poginulo troje bivših ukućana Velikog brata

    Emotion je na kraju postupio korektno i show je prekinut van programa i bez kamera. Kakva prevara?!! Kako povechavaju gledanost sada i uzimaju pare? Nepostojechi ON AIR? Emituju mozdane talase? Sublimirane poruke za vreme vesti na B92?TV B92 se ODREKLA udarnih termina finala za prodaju reklamnog prostora shto je jedini nachin kako se ovaj program isplachuje nakon shto je vech plachen proizvodjachu Emotionu.

    Mislim, jedno je gramzivost producenata, ali jebte kakva bi to tek bila morbidnost i gramzivost prodavati reklame za flesh momentat nechijeg morbuidnog uzivanja u gledanju faca ukuchana koji saznaju da su im drugovi izginuli ?

    PAre su podeljene ravnopravno i to je najpravednije. Ovo nagadjanje ko je shta imao i odakle mu te da je sigurno ono shto je izmedju redova prochitano je chisto prepotentno naklapanje, koje ide dotle da se zna i o chemu je nesrechnik razmishljao u trenutku pre nego shto che poginuti. Svi izgleda znate bolje gde su oni krenuli od onih koji su ih tamo chekali, svi znate ko je kriv i ko je dileja bolje nego oni su ga upoznali i koji zzale za njim...


    Znachi shta god da se uradilo nekome ne bi valjalo.

    Treba valjda svi da se poveshaju sada da bi popravili stanje?

    Kako je to Emotion vucarao okolo ukuchane samo mi nije jasno? Shta je kog djavola ikada snimano u Loznici ili Uzzicu ili bilo gde van Beograda, a da nije bilo gostvanje ekipe u kraju odakle su i upoznavanje komshija? Niko nije morao da uchestvuje u svemu tome.

    Znachi kad chovek pregleda sva nagvazdanja o VB slika je sledecha -
    Beskrupulozni tajkuni iz Emotiona, upucheni belosvetskim sledbenicima sotone, pomrachenog uma, specijalistima za upravljanje psihom i manipulaciju naivnim gledaocima - zgubidanima svih vrsta i onima koji izbegavaju da gledaju nauchni program, low iq pachenicima koji eto gledaju i tv pored kuckanja na kompu, napravishe ovaj djavolji tv hipno show, ne bi li - ljudima isprali mozgove (ali smo mi ovdi koji smo to provalili dovoljno mudri pa nas nikada neche uhvatiti).

    Oteshe od familija najgori svetski shljam, ludake spremne da se slikaju za 100 000 e, toliko drugachije od nas normalnih da ih je muka gledati, dovedoshe ih sa meseca valjda a ne sa
    Balkana da nas maltretiraju svojim chudnim naglascima i uopshte sushtim bivstvovanjem.

    Dakle posle silnih audicija oni oteshe i zavedoshe tu naivnu seljachku djubrad i prokleshe ih moguchnoschu da dobiju 100 000 i mrdnu na brzaka iz svoje svakodnevnice...

    Svakodnevnice koja je bila dovoljno nenormalna da iskoristi neprikosnovene ludake, perverzne egzibicioniste koji su za pare spremni i da peru zube pred kamerama, i da im upropaste zivot vucarajuchi ih okolo i iskorischavajuchu njihovu naivnost. Da bi bio na TVu inache morash da budesh moralna i intelektualna velichina barem kao Suzana Manchich, a ne ovo.

    E onda kad jednom napuste kuchu umesto da se vrate svojim uprdjenim krevetima, oni nastavljaju da kontaktiraju i druzze se medjusobno ochigledno instruirani, ishipnotisani, iskorischani pa ostavljeni, od strane beskrupuloznih tv mogula, krv im materi...

    Nikad se mi (svud sam bio, svud sam prolazio) stare kajle ne mozzemo upecati na to. Ali, mozzemo da se istovarimo po bilo kome ko se nadje na tapetu.



    BAsh me zanima kako ih je to emotion gurnuo u smrt?

    Tako shto je svako od njih dobio priliku da naknadno uchestvuje u VB, vodechi neke podemisije i delechi nekakve nagrade gledaocima? Pruzzena im je prilika za karijeru i neki su to koristili ili nisu. Kriv je Emotion shto ih mamlazi iz Scandala slikaju dok recimo zlobno stoje na sred ulice, jedu ili dishu... josh ako uspeju da dokazu nekom slikom da poseduju i genitalije puna kapa slika...?



    Mislim, tako ga je i autoshkola gurnula u smrt, dali mu dozvolu i volan, majka ih gurnula u smrt jer ih je rodila i tako dalje i dalje....



    Oni su sasvim sluchajno postali poznati i zgubili zivot tragichno, i zato ih pominjemo, ne zato shto su njihove zzrtve veche ili manje od neke smrti u WTC ili masovnih pogibija od Americhkih bombi po sklonishtima shirom sveta.

    Ako neko zzeli da ih zzali kao najrodjenije, ako se tako emotivno vezao za njih putem TVa... Neka mu.
      Vrh

  13. #43

    Odgovor: Poginulo troje bivših ukućana Velikog brata



    kakva ostrashchenost.

    .... jel si ovako EMOTIONivan i po drugim temama ili ovde imash neki materijalni interes?.....

    ...mozzda znash na koji nacin su regulisani odnosi izmedju producentske kuce i uchesnika?....

    .... mozzda su u drugim zemljama producentske kuce obavezane nekim pravilnikom koji definishe odshtetu ukoliko se uchesnicima desi "nezgoda" dok su u domenu nadlezznosti iste?....

    ..... ako imash vozaca producentske kuce i auto producentske kuce da li to znaci da si u tom trenutku na poslu - odnosno ugovorom regulisanoj obavezi?....



    ...mozzda da zanemarimo smrt dvoje nevinih i jednog uspaljenog i da lamentiramo nad gubitcima jedne televizije?
    & underpaid......
      Vrh

  14. #44

    Odgovor: Poginulo troje bivših ukućana Velikog brata

    Citat maski kaže: Pogledaj poruku


    kakva ostrashchenost.

    .... jel si ovako EMOTIONivan i po drugim temama ili ovde imash neki materijalni interes?.....

    ...mozzda znash na koji nacin su regulisani odnosi izmedju producentske kuce i uchesnika?....

    .... mozzda su u drugim zemljama producentske kuce obavezane nekim pravilnikom koji definishe odshtetu ukoliko se uchesnicima desi "nezgoda" dok su u domenu nadlezznosti iste?....

    ..... ako imash vozaca producentske kuce i auto producentske kuce da li to znaci da si u tom trenutku na poslu - odnosno ugovorom regulisanoj obavezi?....

    Naravno da je ostrashcanost I naravno da sam emotivan kada naidjem na zbirku neosnovanog nagadjanja vredjanja, svevidjenja i uzajamnog potvrdjivanja i potpirivanja nagadjanja.


    Materijalni interes mi se svodi na alergiju na masovne medjusobno potpirivane onanije.

    Naravno da chu da se iznerviram.

    Nek me brishe onaj ko je zaduzzen, ako sam nekoga uvredio.

    Rekoh svoje.
    Poruku je izmenio HLEBmaster, 30.12.2007 u 14:56
      Vrh

  15. #45

    Odgovor: Poginulo troje bivših ukućana Velikog brata

    nagadjanja? sta tu ima da se nagadja? zvala ga devojka da mu kazze da uspori, sta tu ima nejasno?

    edit:
    jel budalchina dve porodice ostavila bez dece? - jeste.
    jel porodice treba da tuzze emotion i b92 zbog nemara? - treba.
    jel treba da im otkinu nekoliko miliona evrica s racuna za kaznu? - treba.
    & underpaid......
      Vrh

Strana 3 od 5 PrvaPrva 12345 PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Sex u troje iliti - trojka
    Autor Muckota u forumu Erotika & sex
    Odgovora: 123
    Poslednja poruka: 25.10.2022, 22:44
  2. Dete koje ne zeli brata i sestru
    Autor Bojana35 u forumu Chit-Chat
    Odgovora: 318
    Poslednja poruka: 26.07.2015, 09:58
  3. Šestoro poginulo u požaru u Kontrastu
    Autor silvia u forumu Spomenar
    Odgovora: 8
    Poslednja poruka: 04.04.2012, 23:44
  4. Ko ce izaci iz kuce Velikog Brata sa 89 000 e?
    Autor silvia u forumu Spomenar
    Odgovora: 4
    Poslednja poruka: 27.12.2007, 19:56
  5. Ubica iz pilot- emisije „Velikog brata“
    Autor silvia u forumu Spomenar
    Odgovora: 14
    Poslednja poruka: 06.11.2007, 22:08

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •