maski - Strana 10
Strana 10 od 23 PrvaPrva ... 8910111220 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 136 do 150 od ukupno 335

Tema: maski

  1. #136

    Odgovor: maski

    Ccc, ja ovde vise ne smem da svrcEm

    Ne sto sam gladna...nemam s' tip problem..
    Vec me sramota koliko sam ja smotana za te rabote

    :smajlikojisepokrivausimaicuti:

    Bravo mala
    Budi pametan i pravi se lud

  2. #137

  3. #138

    Odgovor: maski

    Ša'?
    Misliš da će ti lovfat mlekce omogućiti ekstra parče bez posledica?

    Jok. Neće da može!

    Volim prijateljski da karam, bez obaveze da mi se uzvrati. © Maski

  4. #139

    Odgovor: maski

    ... :bozzemesachuvajisakloni:







    & underpaid......

  5. #140

  6. #141

  7. #142

    Odgovor: maski

    Budi me zvono telefona, javim se...molim, da..ja sam...oooo Olivera...da..sa vas dvije? Večeras? Samo nas tri? Da ponesem svoju opremu..aaaaa imate sve potrebno. Ok.

    Ustanem, doručkujem...pustim laganu muziku, napunim kadu, svučem sve sa sebe, lagano se spustim u pjenušavi užitak...muzika i dalje svira, masiram se lagano, odradim depilaciju svih intimnih dijelova...muzika me ponijela, već dok sam sama ruka mi se zaigrala, a šta će tek biti večeras.

    Pala je noć, stižem polako na zadanu adresu, puls mi se ubrzava pri samoj pomisli šta će se večeras desiti. Pomislim, Maski, alfa ženka...Zrnava, alfa ženka, ima živu da me oderu, ni koske od mene neće ostati. Odlučno se penjem liftom, mislim da sam se od samih misli malko... malko...navlažila...poznata silueta mi otvara vrata...tamno je...do mene dopire miris aromatičnih svijeća, već vidim da će biti veče za nezaborav...ne vidim Zrnavu...pretpostavljam da je već zauzela svoje mjesto... Maski mi pomaže da se oslobodim viška odjeće...ja već sva treperim...u iščekivanju... ....rekoh, nisam ponijela svoju opremu, kaže "neće ti ni trebati mala, mi smo već spremne"....ja sam auuuu...ne znam odakle da počnem. Odakle vi volite da počnete....mislim, ja imam iskustva...ali sa laficama kao što ste vi....odakle...?

    Maski nježnim, seksi glasom kaže... " ti samelji šećer, Zrnava je pripremila ostalo....i čekajte moja uputstva!"

    Kako je divna havana ispala to veče.


    by


    & underpaid......

  8. #143

    Odgovor: maski

    Pa čemu onda osmeh što sam ja ničija
    kad je to, zapravo, najgore što može da ti se desi?

  9. #144

    Odgovor: maski

    sama si izabrala.. i pozdrav i poklon i želju i čestitku i papir ... i mašnicu


    Riders on the storm
    Riders on the storm
    Into this house were born
    Into this world were thrown
    Like a dog without a bone
    An actor out on loan
    Riders on the storm

    Theres a killer on the road
    His brain is squirmin like a toad
    Take a long holiday
    Let your children play
    If ya give this man a ride
    Sweet family will die
    Killer on the road, yeah

    Girl ya gotta love your man
    Girl ya gotta love your man
    Take him by the hand
    Make him understand
    The world on you depends
    Our life will never end
    Gotta love your man, yeah

    Wow!

    Riders on the storm
    Riders on the storm
    Into this house were born
    Into this world were thrown
    Like a dog without a bone
    An actor out alone
    Riders on the storm

    Riders on the storm
    Riders on the storm
    Riders on the storm
    Riders on the storm
    Riders on the storm











    THE PAST IS HISTORY, THE FUTURE IS MISTERY,TODAY IS A GIFT... THATs WHY ITs CALLED " PRESENT "


  10. #145

    Odgovor: maski

    [i josh neshto nadjoh.... da ga posadim ovde da ga ne zagubim....]

    nesto licno : Pronaci Kumovu slamu
    Greenisgoodforeyes; 01.08.2006

    Zapešće mladež na levom dlanu mali nejasnih granica ožiljak polumesec na desnom kolenu kada sam se kao klinka posekla na bazenu u obdaništu pa su stavljali jod žuto žuto pile knedla u grlu osetljivost šaka prostori skriveni između dva prsta kojima ruka nečija putuje i donosi čudnu i slatku jezu prćasti nos cvikeri ga smanjili još više mali prst na nozi čvarak bleg u obliku kruške na stomaku Milevi su se jele kruške kažu bapske priče uska ramena obrazi čija je linija blago potcrtana volim svojee obraze kratki prstići na rukama mala šaka čvarci opet i trepavice koje prljaju cvikere dok gledam uvek i stalno preko rubova cvikera fetiš masna koža pa cvikeri spadnu gornja usna koja čini da izgleda kao da neko vazda negoduje nezrelo glas čudno zvuči glas kada ga čujem snimljenog dečak neki šuška i buni se i priča preterano žučno kada objašnjava i ubeđuje druge sklonost ka kurjim očima kriva kičma mladeži na oba uva opet mladeži sazvežđa medvedi i slame i student nije zapalio žito brica je to učinio i klecanje kada neko pogleda i oči koje više nisu iste nego su umorne i juče su mene i mog druga Dejana prodavačice sa simpatijom gledale kada sam u prodavnici kupovala posteljinu za jednu bebu i ne to nije naša beba usne što drhte kada ih on pogleda posebno ona gornja i još 6 dana čudan ću ja saobraćajac svat biti ruzmarin osmeh dražesno i zločesto i svraka i nežnost i odanost i reči lepe i slovo treće slovo ćirilice
    & underpaid......

  11. #146

    Odgovor: maski

    [..i josh....]

    Greenisgoodforeyes
    (07.07.2006. 11:06)

    Zadiranje u zivot...

    Ja ljudima pričam. I previše. I negde premalo. I jedno i drugo. Znam da znate da je i to moguće. Iznosiš kao sebe, unutrašnjost, osećanja, raspoloženja, misli, stavove... a opet, negde se čuvaš, pa te ne poznaju svi onako kako ti sam u sebi jesi, pa ne znaju baš uvek da te je nešto pogodilo (ne znaju, često ne zato što im nije stalo, nego, ma bre, Suzana, ne poznaješ ni ti svoju glavudžu, mačeta bi ti trebala da se probijaš kroz nju, kako drugi da pronađu baš onu orhidejicu koju bi ti volela da oni pronađu!!?? )

    Što će reći, da govorim, i da, nekad me i nema...

    Ljude ne pitam uopšte. Mislim, ako ja pričam, pričaće i meni. Logično mi je da pričaju. Kada vide da se otvaram, otvoriće se i oni. A ako neće, šta mi vredi da pitam...

    I sada dolazimo do još nečega. Do zloupotrebe. Do toga da neko vidi da nećete da rondate po njegovom životu, da ste od onih koji ne zadiru... I ondaK ispadne da ste nekom pružili na dlanu i svoje prijatelje i svoje misli, i svoje širom otvorene oči, i spuštene trepavice, i mrštenje kada sunce sine a vi niste poneli naočari, i svoju sobu, i kutiju sa mindjušama, i način na koji trpate začine u klopu i na koji ližete čokoladu sa prstiju... I sve to... I da ste, na primer, voleli fantoma, koji vam nije rekao nista...

    To JESTE moj problem. Zato stalno i razmišljam o govorenju i podrazumevanju...

    A trpanje nosa... ma to je jednostavno stvar nakazne anatomije... mentalne!
    & underpaid......

  12. #147

    Odgovor: maski

    [...i josh...]

    Greenisgoodforeyes

    Koji miris??
    Limun na prstima... ne samo mojim.
    Vanila... ne na jelkicama, ne u parfemu, vanila kada se kuvaju shne-nokle, ili vanila na vrucoj lenjoj piti sa jabukama.
    Kafa kada je malo preprzzena.
    Miris mirodjije u belom sosu.
    Nana, divlja, kada ćapiš listić negde u DŽbunju i divljini, onaj veliki, tamnozeleni list divlje nane, pa ga promrljaš kroz prste.
    Sicily, Dolche i Gabana.
    Envy, Guči.
    Miris sandalovine na ramovima kupljenim u indijskim šopovima i lepezama kupljenim ispred Meka na Slaviji, leti.
    Miris slamnatih šešira, leti opet.
    Trava kada je pokose i kiša padne.
    Miris Irininih obraza.
    Djurine tek oprane braon dukserice sa naNDŽarastim rukavima.
    Meki miris svetlosmeđih očiju jednih što iskre.
    Miris i kolorit, svežina povrća i voća na pijaci, miris, indigo-plavetno-šljivasti plavog patlidžana.
    Musaka, prava, grčka, u rerni.
    To kako miriše vazduh pred oluju i posle nje.
    Kiša.
    Šerbet.
    Lavanda u saksijetini na mojoj terasi. Kad sunce grane, izvlači ono i bubice i bube i mirise.
    Smola na kori drveta.

    Limun na prstima.... ne samo mojim
    & underpaid......

  13. #148

    Odgovor: maski

    [EVO GA!]

    U nekom drugom zivotu...

    Bicu voda.

    Sa prirodnom tendencijom tecu iz visina u doline i skupljati se u najnizoj tacki. Uz pomoc sunca dizacu se neumorno u vazdusne visine i setati kao oblak iznad zemlje do nekog mesta na kome cu pozeleti da kisim iz nebeskih visina preko planina i dolina do moraA u morima, pre sledeceg ciklusa necu mirovati. Pomerace me nevidljiva ruka. Lomicu se u valovima bespomocno na ostrim pucinama i distancirati graciozno pod plastom meseca, dok ce u mojim dubinama harati nepredvidive struje

    Kontinuirano prisutna, ali uvek sa novim licem
    Ko u meni bude trazio odrazvidece uvek nepoznati

    Lebdece magla iznad moje povrsine. Neki cudni, misteriozni plast, satkan od najagilnijih dubinskih kapljica vodene duse koje su zelele da promene agregatno stanje u nedodirljivo ali sveprisutno naslucenje, predosecaj, nagovestaj, poeziju, pricu, sliku ilineku nefixiranu ideju

    Uvek ce me biti.


    triViALna
    & underpaid......

  14. #149

    Odgovor: maski






    Pa čemu onda osmeh što sam ja ničija
    kad je to, zapravo, najgore što može da ti se desi?

  15. #150

    Odgovor: maski

    stiglo?

    jeeeeeeeeee
    & underpaid......

Strana 10 od 23 PrvaPrva ... 8910111220 ... PoslednjaPoslednja

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •