Facebook, Myspace...imate li profil na njima? - Strana 5

Prikaz rezultata glasanja: Imate li profil na Facebooku, Myspace-u ?

Učesnika ankete do sada
111. Ne možete da glasate na ovoj anketi
  • Da, na oba!

    28 25.23%
  • Samo Myspace

    3 2.70%
  • Samo Facebook

    43 38.74%
  • Ne, samo tipkam po forumu i preko maila!

    37 33.33%
Strana 5 od 7 PrvaPrva ... 34567 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 61 do 75 od ukupno 91
  1. #61

    Odgovor: Facebook, Myspace...imate li profil na njima?

    Nažalost na oba, ali planiram uskoro da ukinem myspace, već duže vrijeme ga ne update-ujem niti ga posjećujem, čini mi se da je sada facebook zamijenio sve. Dugo sam izbjegavala fb ali sad sam se navukla. Sve se na njemu sazna i odvija i izuzetno mi je zanimljiv kada su kišni i hladni dani i da me podsjeti kada je nekome rođendan. Nužno zlo, reklo bi se. Kada sam se ispisala sa svih foruma tada, fb mi je nadomjestio nedostatak postiranja.
    Pa čemu onda osmeh što sam ja ničija
    kad je to, zapravo, najgore što može da ti se desi?

  2. #62

    Odgovor: Facebook, Myspace...imate li profil na njima?

    Ne...ni na jednom...i ne pada mi na pamet .
    Lav je možda kralj životinja ali nikada vuka nećeš videti da igra u cirkusu .

  3. #63

    Odgovor: Facebook, Myspace...imate li profil na njima?

    Ne. Još kad krenu masovne histerije i navlake to kod mene onda samo izaziva još veći otpor, dosadu i gađenje. Razumem decu koja se sa tim zezaju i slanje sličica, kvizova, škrabanja po grupama i ostala sranja, ali kad dva matora vola sede i okopavaju neke bašte i gaje neke ljubimce i šalju sličice dan/noć dok sa rođenim detetom ne progovaraju ni reči, kako mi kaže moje... mama, kod njih u kući se stalno ćuti ja bih to zatukla lopatom.

    Ne vidim u tome ništa korisno i interesantno da bih tu gubila svoje vreme, uvek sam znala gde se nalaze ljudi koji me zanimaju na ovoj planeti, a ne pada mi na pamet da odjednom tražim nekoga koga nisam primećivala pre 20 godina, pošto znam da ne bih ni sad. MSN/skype i mail su mi sasvim dovoljni za komunikaciju kad izostaje ona eye to eye, a forum mi zadovolji potrebu za boravkom u gužvi, a po strani, koristan taman koliko treba. Imam blog, takođe meni i mojima dragocen i koristan. I to je to
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  4. #64

    Odgovor: Facebook, Myspace...imate li profil na njima?

    visila sam na facebooku jedno vreme ali vise ne

    skoro pobrisala sve i zivot je postao laksi...... slooooboooodaaaaa

  5. #65

    Odgovor: Facebook, Myspace...imate li profil na njima?

    imam tamo se cujem sa drugarima iz osnovne i srednje skole,rodbina naravno,a malo i za zafrkanciju

  6. #66

    Odgovor: Facebook, Myspace...imate li profil na njima?

    Hatebook – Welcome to Hatebook

    ja imam ovde

    Je l' se računa?

  7. #67

    Odgovor: Facebook, Myspace...imate li profil na njima?

    Na Facebook-u sam. I služi mi vrlo dobro za neke stvari. Tamo sam ostvarila neke poslovne kontakte o kojima nisam ni sanjala, a koji su se pokazali kao odlični. U direktnijem sam, i jeftinijem, kontaktu s ljudima koji su mi daleko.
    Vremenom sam skontala da su Skype i msn pre svega gutači vremena, pa se trudim da ih što ređe koristim, a fb mi u tom smislu pojednostavljuje stvari. Naprosto osetiš nečije impulse, raspoloženja, vidiš fotke, bez da satima kuckaš reč po reč sa svakim od njih. Kad je nešto baš lično, tu je poruka.
    Zahvaljujući tom profilu, više ne zaboravljam rođendane, što mi je važno kad je familija u pitanju, njihova sitna deca i tako to...
    U poslednje vreme mi FB leči rane od ukidanja teme "Šta slušate trenutno" , pa tamo zabavljam prijatelje svojim muzičkim izborom ili otkrićima. Kao i oni mene. Ispostavilo se da mahom to svi moji prijatelji rade, mnogi imaju istančan ukus, pa mi pravo zadovoljstvo da preslušam njihove predloge. FB ko muzička kutija.

    Inače, više vremena provodim ovde na forumu nego tamo.
    Vrag odneo šnalu...

  8. #68

    Odgovor: Facebook, Myspace...imate li profil na njima?


    Otišla sa FB... do daljnjeg.



  9. #69

    Odgovor: Facebook, Myspace...imate li profil na njima?

    Trenutno sam na fejsu ali veoma uskoro ga gasim,nemam ja ni zivaca ni vremena za takvu glupost,ono sta sam htela da uradim sto se tice njega,uradila sam tako da je svoje odradio.Nasla sam drustvo iz srednje,osnovne,rodbinu razmenila brojeve i to je to,a da su mene nasli oni koje ja bas i ne volim-i to se desilo..
    Gledam sad bas taj fb..od 3.000 prijatelja ako znam njih 1000
    Imala sam osecaj da je glup kao sto sam se i sama uverila,a kakvi idioti su ga izmislili nije ni cudo.
    Sto se tice Myspace-a,imala nekada davno..

  10. #70

    Odgovor: Facebook, Myspace...imate li profil na njima?

    Smrt Facebooku, sloboda narodu !
    Lav je možda kralj životinja ali nikada vuka nećeš videti da igra u cirkusu .

  11. #71

    Odgovor: Facebook, Myspace...imate li profil na njima?

    Face,a i tamo bas i nisam nesto preterano aktivan.

  12. #72

    Odgovor: Facebook, Myspace...imate li profil na njima?

    Imam i na jednom i na drugom ali my space ni ne koristim samo sam napravio profil pre nekih par godina i nisam nikad ni otisao na njega...
    Face me je smorio skroz zato sto mi chat ne radi vec 2 meseca tako da i njega hocu polako da batalim,voleo bi da pocnu da ga naplacuju kao sto su i obecali i onda bi sve bilo bolje,ne bi vise bili zavisni od njega jer ne bi imali para da ga placamo

  13. #73

    Odgovor: Facebook, Myspace...imate li profil na njima?

    Samo na Fejsu imam profila li nisam baš nešto aktivan. Nije mi baš interesantno.
    Prvi utisak uvek vara

  14. #74

    Odgovor: Facebook, Myspace...imate li profil na njima?

    Vishe nemam ni na face-u,krajnje je vreme bilo da se i to ugasi

  15. #75

    Odgovor: Facebook, Myspace...imate li profil na njima?

    Imam FB i nista drugo. Ponekad mi je i to previse.
    Nije svako ko luta izgubljen..

Strana 5 od 7 PrvaPrva ... 34567 PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Najludji Facebook statusi
    Autor ELA u forumu Humor i zabava
    Odgovora: 12
    Poslednja poruka: 05.01.2015, 21:45
  2. Trepavice i sve o njima...
    Autor Goga u forumu Lepota
    Odgovora: 14
    Poslednja poruka: 18.01.2012, 08:54
  3. Psihološki profil
    Autor Najgora u forumu Posao
    Odgovora: 17
    Poslednja poruka: 23.06.2011, 07:49
  4. Ljubavni profil horoskopskih znakova
    Autor Goga u forumu Astrologija
    Odgovora: 12
    Poslednja poruka: 24.04.2009, 00:36
  5. Tašte - kako se nositi s njima
    Autor sekula u forumu Astrologija
    Odgovora: 6
    Poslednja poruka: 09.04.2007, 10:43

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •