Vojvođanski deo - divanimo o ...
Prikaz rezultata 1 do 2 od ukupno 2

Hybrid View

Prethodna poruka Prethodna poruka   Sledeća poruka Sledeća poruka
  1. #1

    02 Vojvođanski deo - divanimo o ...

    Poštovani, prvo bih Vam poželeo sve najbolje u ovoj najnovijog 2008. godini, da ste mi zdravi i veseli na prvom mestu, pa i orni za druženja i zabavu u ovom našem kutku foruma, kao uostalom na ovom nam omiljenom mestu zvanom Vojvodinacafe.


    Namera mi je da u ovoj temi divanimo o ovom delu foruma, da vidimo šta bi po Vama bilo zanimljivijo, korisno i potrebno od tema da se otvara u buduće.

    Želim da čujem Vaša mišljenja i predloge.

    Naravno želim da naglasim da je potrebno da Vi otvarate teme a ne da čekate da to moderatori urade jer ni uz najbolju volju ne mogu ni ja a verujem ni koleginica da pogodimo šta je kome zanimljivo, zabavno, korisno, potrebno itd.

    • Nisam još probao sa pasuljem, kartama i kristalnom kuglom ali ako se ne aktivirate malo više moraću da pribegnem i tom vidu virenja u vaše želje i očekivanja.

    Uobičajeno je na forumima da članovi otvaraju teme a da moderatori pomažu u oblikovanju, korigovanju pa i u premeštanju i brisanju nekih koje nisu za mesta gde su postavljene.

    Ne bih želeo da ovde pričamo o moderatorskom radu, za to postoji već postavljena i u te namene zamišljena tema.

    Želja mi je da ovaj deo foruma bude posećeniji i zabavniji, sa obiljem potrebnih i korisnih tema ... da buja i blista kao Vojvodina. Imamo šta da pokažemo svetu, pa pišimo o nama, o tri srca junačka i svemu onom što nas krasi.

    Sve što želite da saznate o postavljanju tema možete da pitate ovde ili na pm ako Vam je zgodnije, trudiću se da svima odgovorim u skladu sa svojim znanjem - naravno ne očekujte previše jer, jedino smo svi zajedno najpametniji.

    Dosta sam kuckao, ajd' sad malo Vi.

  2. #2

    Odgovor: Vojvođanski deo - divanimo o ...

    Kako bi bilo kada bi vi otvorili novu Rubriku ,, Trazim svije poznanike iz Detinjstva '' Bas za nas koji su se rasturili po celom svetu kako se to kaze ,, Trbuhom za krhom'' ? Pozdrav Ljubimce rodom iz Sr Karlovaca.

Slične teme

  1. Najlepši vojvođanski grad
    Autor Kunic u forumu Vojvođanski bircuz
    Odgovora: 138
    Poslednja poruka: 11.08.2018, 15:29
  2. Vojvođanski rečnik - izrazi, reči, psovke...
    Autor kozul u forumu Vojvođanski bircuz
    Odgovora: 244
    Poslednja poruka: 09.08.2018, 13:17
  3. Novosadski (vojvođanski) bendovi
    Autor Veternik u forumu Novi Sad
    Odgovora: 15
    Poslednja poruka: 31.07.2012, 19:08
  4. Poznati Vojvođani
    Autor memento u forumu Istorija
    Odgovora: 3
    Poslednja poruka: 01.04.2010, 09:37
  5. Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 22.02.2010, 22:13

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •