Drug ili drugarica kojeg mrzite?
Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 1 do 15 od ukupno 17
  1. #1

    08 Drug ili drugarica kojeg mrzite?

    Da znate ako ima i ova tema ili je bila do skor e jbg onda ali nema veze! Sigurno imate nekoga koga mrzite a smatrate ga za nekog druga ili drugaricu! Ja ih imam mnogo tako da je red na vas!!!

  2. #2

    Odgovor: Drug ili drugarica kojeg mrzite?

    Ne mrzim nikoga, a naročito ne osobe koje sam nekada volela.
    Mogu samo da ih prezirem zbog eventualnih loših postupaka,ali neću da trujem dušu tako lošim vibracijama kao što je mržnja.
    Never lie to someone that trusts you. Never trust someone that lied to you.

  3. #3

    Odgovor: Drug ili drugarica kojeg mrzite?

    Zašto bih trošila svoju dragocenu energiju, na osećanje poput mržnje?

    Jednostavno - ignorišem.
    Ako vam deluje da je sve u redu, nešto vam je promaklo.

  4. #4

    Odgovor: Drug ili drugarica kojeg mrzite?

    Mrzeo bi samo da sam nemocan. A nemocan bi bio kada bi bio od nekog slabiji.
    Ali na mojoj teritoriji sam ja na vrhu piramide. Zasto bi trebao da mrzim slabije od mene? Nisu mi dorasli, a to nije greh!
    Gospodine, vase dete se plazi na mene!

  5. #5

    Odgovor: Drug ili drugarica kojeg mrzite?

    Postojali su momenti u pubertetu kada sam želela da mogu da mrzim misleći da će time povređenost biti lakše izlečiti. Ma koliko se trudila, svi pokušaji su mi se vraćali kao bumerang.
    Nisam sposobna za mržnju.
    ... Ko nije drvo razumeo prvo, pa tek onda sadio, taj nije ništa uradio... I, shvatiće, kad-tad, da ne zna šta je hlad....

  6. #6

    Odgovor: Drug ili drugarica kojeg mrzite?

    Tako sam organizovao zivot da nemam koga da mrzim sve i da pozelim... Slabi mrze...

    Nekad relativno davno naucih se da mi je lepse da me mrze apropo pomenute superiornosti i slabosti,a ja volim da volim ili da bolim ako nemam izbora,dve krajnosti,a ignorisanje je vrh mojih osecanja u negativnom smislu,ali to ni nalik mrznji nije...

  7. #7

    Odgovor: Drug ili drugarica kojeg mrzite?

    ...Ne mogu reci da sam mrzela nekog...Vise mi je bilo zao, ako se izmedju mene i neke osobe koja mi je draga, stvori situacija koja negativno utiče na naše prijateljstvo...

  8. #8

    Odgovor: Drug ili drugarica kojeg mrzite?

    Jednog druga,covek je rodjeni provokator i izdajca.A nervira me jedna drugarica jer se zamislja da je neko bitan i da se bez nje ne moze nista...

  9. #9

    Odgovor: Drug ili drugarica kojeg mrzite?

    Mrzeti?Zeleti mu zlo?Jel moguce da je pitanje ispravno postavljeno?
    Ja ne mrzim nikoga,a ima onih koje ne volim.
    " Ljude treba suditi samo po njihovim vrlinama , a ne po njihovim manama; medjutim,po vrlinama nas ocenjuju samo nasi prijatelji, a nasi neprijatelji nas ocenjuju samo po nasim manama."

  10. #10

    11 Odgovor: Drug ili drugarica kojeg mrzite?

    Što drugarice mogu da budu zlobneposebno ona sorta " najbolje "

    E pa od juče mi nije više najbolja
    gospođica misli ja da nisam videla kako mu se cerekala kliberila kolutala okicama i sitno najsitnije treptala
    a zna da sam ljubomorna kao pas i besna kao ris

    razbiću je razbiću joj nos iscepaću joj arkadu

    ne ne , samo ću joj promeniti friz cenim da ima višak viline kosice



  11. #11

    Odgovor: Drug ili drugarica kojeg mrzite?

    ja sam u osnovnoj skoli, hajde recimo zamrzila jednog decka iz skole. a razlog je bio ovaj: igrali samo tapke na zidicu i posteno sam dobila njegove slicice na tapkanju. kad ne lezi vraze, sacekao me putem kuci i htio da me tuce ako mu ne vratim slicice. e pa nisam se dala, pa smo se poceli tuci, naravno da je bio jaci od mene, ali slicice posteno osvojene u tapkanju, mu nisam dala. ali mogu reci da sam ga nekako zamrzila, mada mrznja je vjerojatno prejaka rijec.
    nattydread is coming to dinner

  12. #12

    Odgovor: Drug ili drugarica kojeg mrzite?

    da ima jedna devojka u mojoj srednjoj kojoj pricinjava neopisivo zadovoljstvo da mi igra po nervima i cini tuznom. Hvala bogu ocajan je djak pa i ne ide tako cesto u skolu
    Sta se nalazi iza nas i sta se nalazi ispred nas su male stvari u odnosu na ono sta se nalazi u nama!

  13. #13

    Odgovor: Drug ili drugarica kojeg mrzite?

    nikad nisam mrzeo
    ćak ni školu

  14. #14

    02 Odgovor: Drug ili drugarica kojeg mrzite?

    Ne mrzim nikoga.Mozda se nekada posvadjam ali se brzo pomirim,a i glupo je nekoga mrzeti samo gubis prijatelje.
    Ich Bin Nich' Ich

  15. #15

    Odgovor: Drug ili drugarica kojeg mrzite?

    Bilo je takvih u osnovnoj, pošto sam tamo bio razredni predmet zajebavanja (bio sam jaaako živčan). Mrzeo sam ih zato što su me zajebavali, i neke tako što su bili prenabeđeni frajeri tipa "Ja mogu da imam bilo koju devojku uškoli...U što sam zgodan..." a takve ne trpim. U srednjoj ne mrzim nikog zaista, osim što mrzim jednog druga što me je sjebao u onlajn igrici, ali to će proći...
    I Dont Believe In God, and I'm proud if it.

Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Drug Čanak!
    Autor sa juga u forumu Politika
    Odgovora: 195
    Poslednja poruka: 10.07.2013, 13:28
  2. Drugarica Jovanka Broz
    Autor bellissima u forumu Istorija
    Odgovora: 33
    Poslednja poruka: 13.09.2010, 22:09
  3. Drug iz maste
    Autor shacky u forumu Roditeljski kutak
    Odgovora: 13
    Poslednja poruka: 27.10.2009, 22:37
  4. Drug na drumu
    Autor SQUAW u forumu Auto-moto
    Odgovora: 4
    Poslednja poruka: 06.09.2009, 20:40
  5. Da je vas zivot film, kojeg zanra bi bio?
    Autor silvia u forumu Humor i zabava
    Odgovora: 40
    Poslednja poruka: 22.05.2009, 22:32

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •