Proglašeni Idioti godine
Prikaz rezultata 1 do 10 od ukupno 10
  1. #1

    Proglašeni Idioti godine

    Poljska ombudsmanka za decu ušla je na američku listu "Idiota godine", posle svog pokušaja da protera sa poljskih TV ekrana Tinki Vinkija, junaka popularne serije za decu "Teletabisi", jer je navodno homoseksualac, javljaju poljski mediji.
    Eva Sovinjska, bivši poslanik ultrakatoličke nacionalističke Lige poljskih porodica i ombudsman za prava deteta, posumnjala je prošle godine u Tinki Vinkijevu podobnost i seksualnu orijentaciju kada je primetila da stalno nosi damsku torbicu. Zatražila je zato da se tim psihologa zvanično pozabavi pitanjem da li je jedan od likova britanske serije za decu homoseksualac, jer je smatrala da bi ga u tom slučaju trebalo sprečiti da medju poljskim mališanima propagira homoseksualnu orijentaciju.
    Sovinjska je na listi Idiota 2007. godine, koju pravi komentator uglednog američkog lista "Vašington Post" Emil Štajner, zauzela visoko treće mesto, a ispred nje su samo Amerikanci.
    "Idiot 2007. godine" je, bez premca, bivši sudija Roj Pirson iz Vašingtona, koji je tražio na sudu odštetu od 54 miliona dolara zato što su mu se u hemijskom čišćenju oštetile i skupile pantalone vredne 400 dolara.
    Sudjenje je trajalo dve godine, Pirson je odbio ponudu odštete od 12.000 dolara, a na kraju su ga troškovi procesa potpuno finansijski uništili.
    Sovinjska nije uspela svojim krstaškim ratom protiv Tinki Vinkija da pobedi ni izvesnog Mata Vilkinsona, koji je, da bi očarao izabranicu svoga srca, u usta stavio zmiju zvečarku i time izvojevao titulu Srebrnog američkog idiota 2007. godine.
    VojvodinaCafe - prvi, pravi i jedini vojvođanski portal. Online since 2006.
    Vojvodina nije geografski pojam, Vojvodina je način života.
    Uputstvo | Pretraga | Pravilnik | Kontakt | Like us | Follow us
    Hvala Ti na svemu!
      Vrh

  2. #2

    Odgovor: Proglašeni Idioti godine

    Kao dete i ja sam trckarao dvoristem damskom torbom.
    Jeste da sa tu torbu titulirao imenom ``postanska torba``, ali...
    ...sad sam zapao u dilemu...

    ...huh... ...mozda imam homoseksualne sklonosti?...

    Poruku je izmenio biterlemon, 08.01.2008 u 20:33
    Gospodine, vase dete se plazi na mene!
      Vrh

  3. #3

    Odgovor: Proglašeni Idioti godine

    Pazi!!!

    Ima idiota i van Srbije.

    A ti Teletabisi i jesu idiotski napravljeni.
    "...polja su cvetna, šume su zelene, ali su najlepše bele pelene..."
      Vrh

  4. #4

    Odgovor: Proglašeni Idioti godine

    Citat alokin74 kaže: Pogledaj poruku
    Pazi!!!
    A ti Teletabisi i jesu idiotski napravljeni.
    Napravljeni su za decu od dve do cetiri godine.
    Jedina emisija za taj uzrast.
    Deca se prosto prilepe za televiziju kada ide emisija!
    Gospodine, vase dete se plazi na mene!
      Vrh

  5. #5

    Odgovor: Proglašeni Idioti godine

    Ahahaha...Tinkivinki...Oni su me uvijek nervirali... Bas su smorovi... Uvijek bili,ja i zaboravila da postoje
    And even though you're fed up, you got to keep your head up.
      Vrh

  6. #6

    Odgovor: Proglašeni Idioti godine

    Citat biterlemon kaže: Pogledaj poruku
    Napravljeni su za decu od dve do cetiri godine.
    Jedina emisija za taj uzrast.
    Deca se prosto prilepe za televiziju kada ide emisija!
    Greska.

    Ta serija je namenjena za decu ometenu u razvoju (npr. Daunov sindrom).
    Nazalost problem Daunovog sindroma mi je vrlo dobro poznat.
    Japanska vlada je donela uredbu kojom se ta serija zabranjuje javno prikazivati, osim u ustanovama za koje je i namenjena.
    Oni koji znaju sta je Daunov sindrom ce prepoznati i shvatiti zasto je tim junacima domen "Zagrljaj".

    Deluju simpaticno ali da li biste svoje zdravo dete hteli vaspitavati istim metodama kao i decu koja su ometena u razvoju? Roditelji cije starije dete ima Daunov sindrom imaju muku da im mladje dete prestane da oponasa ovo koje ima Daunov sindrom.
    Nije sve crno, nadje se i poneka plavusa
      Vrh

  7. #7

    Odgovor: Proglašeni Idioti godine

    Citat pero_M kaže: Pogledaj poruku
    Ta serija je namenjena za decu ometenu u razvoju (npr. Daunov sindrom).
    Nazalost problem Daunovog sindroma mi je vrlo dobro poznat.

    Deluju simpaticno ali da li biste svoje zdravo dete hteli vaspitavati istim metodama kao i decu koja su ometena u razvoju? Roditelji cije starije dete ima Daunov sindrom imaju muku da im mladje dete prestane da oponasa ovo koje ima Daunov sindrom.
    Deca su mi zdrava i ustajala nedeljom rano jutro (mozes li zamisliti dete od 3 godine da svesno ustane da gleda serijal?) samo da bi gledali tabise.
    Nisu se skoncentrisali na zagrljaj, nisu ni primetili. Njima je bilo vazno ono sto interesuje trogodisnjaka: Ko sta radi?
    Ovaj poliva, onaj trci, onaj treci prlja tepih ops, vreme za palacinke!

    I za Toma i Jerryja su izrecene osude pa su postali pitomi prijatelji.
    Pa opet volimo ono staro, ``nasilno``...
    Ne vidim nista lose u Tubisima.
    Gospodine, vase dete se plazi na mene!
      Vrh

  8. #8

    Odgovor: Proglašeni Idioti godine

    Citat alokin74 kaže: Pogledaj poruku
    Pazi!!!

    Ima idiota i van Srbije.

    ...
    alokin74, svaka cast na analitickom pristupu

    naravno i moje dete je gledalo teletabise, a ja bila zabrinuta ... serija bila prazna... medjutim, imaju deca neki svoj pogled u tom malom svetu...mozda bas i jeste za decu ometenu u razvoju, ali sto kaze biterlemon, moje dete sve oko sebe zaboravljalo u vreme serije...a evidentno nije ometen u razvoju

    ee, kad god vidim MS Windows desktop default, setim se teletabisa jos samo fali da se jedan tabis zvao bil gejts...

    razvismo diskusiju o teletabisima, a ja znatizeljno ocekujem nastavak liste idiota ...
    Poruku je izmenio fiona, 15.01.2008 u 01:43
    Prijatelj je tu kad nas po svaku cenu treba naterati da drzimo glavu gore.
      Vrh

  9. #9

    Odgovor: Proglašeni Idioti godine

    Postoji roditeljski kutak u kome se priča o deci. Tamo možemo razgovarati i o deci ometenoj u razvoju.

    Molio bih Vas da u ovoj temi ne spominjemo previše dečicu, ni zdravu ni bolesnu, ni našu ni tuđu ... ovde se radi o sasvim drugoj tematici pa bi bilo lepo da se držimo teme.

    Pojam idiot ne prihvatam rado ni kada su odrasle osobe u pitanju a kamoli kada se u poruci spomene dete, prosto se odmah naježim i postajem prilično agresivan.

    Ubeđen sam da niko nije mislio ništa loše ali ...





    • Američke liste i spiskovi ovoga tipa jednostavno ne mogu da sadrže Evropljane. Amerikanci su sami po sebi izuzetni talenti za sve vrste neartikulisanih i nebuloznih ponašanja, tako da mi je umetanje ove gospođe više kozmetičke prirode da bi se lista malo šarenila.
      Vrh

  10. #10

    Odgovor: Proglašeni Idioti godine

    Moj omiljeni idijot svih vremena je neki amer koji je na balkonu stao na stolicu sa tockovima da nahrani pticu u kavezu.
    Poleteo je, nema ga vise...

    Gospodine, vase dete se plazi na mene!
      Vrh

Slične teme

  1. Ljubav ne zna za godine
    Autor boki2006 u forumu Ljubav
    Odgovora: 73
    Poslednja poruka: 03.06.2012, 15:19
  2. Sex apetit i godine
    Autor goldie u forumu Erotika & sex
    Odgovora: 35
    Poslednja poruka: 14.01.2010, 14:33
  3. Darwin awards - iliti idioti kojih vishe nema
    Autor HLEBmaster u forumu Humor i zabava
    Odgovora: 2
    Poslednja poruka: 07.01.2010, 23:35
  4. NS Koncert godine
    Autor Kunic u forumu Spomenar
    Odgovora: 5
    Poslednja poruka: 11.09.2007, 23:51
  5. Dogadjaj godine
    Autor Bishop u forumu Spomenar
    Odgovora: 10
    Poslednja poruka: 17.01.2007, 14:16

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •