Pesma koju ne možete da smislite... - Strana 11
Strana 11 od 17 PrvaPrva ... 910111213 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 151 do 165 od ukupno 242
  1. #151

    Odgovor: Pesma koju ne možete da smislite...

    Citat believer kaže: Pogledaj poruku
    moji definitivni favoriti za ovu temu su "Krivo je more" i .....ona odvratna o leptiru koji ide na svetiljku i taj rad...uh....dodje mi da polupam radio kad ih cujem.....
    Yu Grupa ako ih nisam do sad napisala, evo sad dodajem hejt. Još kad se negde zadese gitare, kao neke sedeljke ili ekskurzije kurci palci, pa se onako svi okupe ili neki smor rođendan ili zabava na kojoj se zadesiš i onda se neko doFati gitareeeee, šatro da napravi atmosferu i krene drammmm drammmmm po žicama i uuuuuuuličnaaaaaaaaaaaaaaa sveeeetiljkaaaaaaaaaaaaaaaaaa (al' svi znaju tu i svi prvo tu krenu ) ja momentalno moram kući da ne bih sviraču natakla gitaru na glavu il' viknem dajte kanap da se obesim, naninu komplet apoteku i čašu vode, bilo šta!

    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  2. #152

    Odgovor: Pesma koju ne možete da smislite...

    Plavi orkestar - Suada

  3. #153

    Odgovor: Pesma koju ne možete da smislite...

    90 % opusa Bijelog Dugmeta,samim time i sve što je Tifa ikada samostalno napravio,a poosebno pjesma "Kiše jesenje" od koje mi se diže kosa na glavi.
    Eh da...pjesma Alena Islamovića "30 kvadrata" ja gluplju pjesmu u životu nisam čula. Sada kada čitam ovo,Bijelo dugme nikako ne volim.

    Čolu volim ali pjesmu "Glavo luda" nikako. Eto,za početak.
    Pa čemu onda osmeh što sam ja ničija
    kad je to, zapravo, najgore što može da ti se desi?

  4. #154

    Odgovor: Pesma koju ne možete da smislite...

    Eto, nikako ne mogu da slusam Zdravka Colica. Kad god ga cujem kako peva, meni se sere, generalno imam osecaj da peva i on kao da ce se usrati, sa takvim nekim naporom kao da jedva ceka da zavrsi pevanje.
    Vlado GeorgijeB jaooooooooooo, sto ja to ne mogu da slusam. Nema aman nijednu pesmu koju volim, ali bas nijednu. Nervirao me je kad se pojavio, kad je poceo da peva, pa kad je poceo da izbacuje sve pesme na isti fazon.. i za njega isto imam osecaj da mu se jako zuri do klozeta kad peva. Sav mi je antipatican, a devojke i poneki muskarac se tako pale na njega, da je to.. pa, meni neshvatljivo sta tako generalno ima kod njega a ja to ne vidim
    LM, sve kopije GeorgijeBa, a ovako mi na pamet sad padaju Dado Glisic i Sasa Kovacevic. Jao, Kovacevic posebno. Pesme su mu pekmezaste, tipican stil napacenog momka koji 'vata na suze (jerbo je IN da muskarci placu, zene su se emancipovale). Svi ti kao satro lepotancici sa prizvukom sexa na plazi su mi peglanje, veliko.
    To je ono uopsteno gledano sto ne slusam, tj. sto ne mogu da slusam, i kad tako nesto krene, ja ili napustam prostoriju ili menjam frekvenciju, sto u glavi, sto na radiju.
    Krek, krek.. Ne gudra

  5. #155

    Odgovor: Pesma koju ne možete da smislite...

    Citat starsica kaže: Pogledaj poruku
    LM, sve kopije GeorgijeBa, a ovako mi na pamet sad padaju Dado Glisic i Sasa Kovacevic. Jao, Kovacevic posebno. Pesme su mu pekmezaste, tipican stil napacenog momka koji 'vata na suze (jerbo je IN da muskarci placu, zene su se emancipovale). Svi ti kao satro lepotancici sa prizvukom sexa na plazi su mi peglanje, veliko.
    To je ono uopsteno gledano sto ne slusam, tj. sto ne mogu da slusam, i kad tako nesto krene, ja ili napustam prostoriju ili menjam frekvenciju, sto u glavi, sto na radiju.

    Bojan Marović, Sergej Ćetković...

    Prilažem i Zanu, koji god period. Neke sam pesme kao nešto slušala pre, ali i te su mi listom dodijale. Ali ovo što rade od kad je Zana Nimani otišla, pa to je blagi užas.
    Vrag odneo šnalu...

  6. #156

    Odgovor: Pesma koju ne možete da smislite...

    da dodam :....sve sto peva Ivan Gavrilovic,onaj mali Dr Igi,Energija,i sva ta sranja....u stvari sve iz devedesetih.....mrzim tu muziku i taj period...udjes u klub,diskoteku,sta vec,bele crte na ogledalu u kupatilu,pistolji na stolu,dens cepa....strahota...brrrr..
    Ploviti se mora i bez broda ..

  7. #157

    Odgovor: Pesma koju ne možete da smislite...

    Bojan Marović
    A on mi je bio u glavi kad sam pocinjala da pisem post i nije Bojan Marovic, neg' Bojan Smarovic
    Krek, krek.. Ne gudra

  8. #158

    Odgovor: Pesma koju ne možete da smislite...

    Ja bih na sve pomenute dodao još i Željka Samardžića. Bljak...
    Opet sam ti u kafani, mene bez nje ništa nema
    Tu su moje lude noći, nikad nisam u samoći,
    Hej kafano, moja rano...
    Samo na www.VojvodinaCafe.rs - Muška kafana,
    Bircuz koji radi 25 sati dnevno!

  9. #159

    Odgovor: Pesma koju ne možete da smislite...

    Vlado Georgijev, Bojan Marović, Sergej Ćetković i njihovi klonovi. Povraća mi se kad čujem ono što bi trebalo biti pevanje, a izlazi iz njihovih usta. Jako liči, ali ipak nije.

    Nikad nisam mogao smisliti ni Tošeta Proeskog, ne znam šta je to tako interesantno u njegovom muzičkom opusu, pa me ubijte.

  10. #160

    Odgovor: Pesma koju ne možete da smislite...

    Malpre vrtim kanale na TV i naidjem na Borisa Novkovica...on se prosto izoblici kada peva da bi izvukao neki ton
    Budi pametan i pravi se lud

  11. #161

    Odgovor: Pesma koju ne možete da smislite...

    I ja ću da se zapljunem za Čolu,jednostavno ne volEm ...mada ima jedna,ali samo jedna na koju sam slaba
    I may not be perfect but I'm always me

  12. #162

    Odgovor: Pesma koju ne možete da smislite...

    Citat izabelitta kaže: Pogledaj poruku
    :
    Prilažem i Zanu, koji god period. Neke sam pesme kao nešto slušala pre, ali i te su mi listom dodijale. Ali ovo što rade od kad je Zana Nimani otišla, pa to je blagi užas.
    Vidi, namćore...Vejte snegovi je super stvar, a nastala je posle Nimanijeve.

    Novosadska grupa Amajlija. Brrrr...

    E, da. Ognjen Amidžić kao pevač i onaj idiotizam sa zmijom i žabom, a čuo sam još neke pesme šetajući buvljakom (braća Egipćani ga forsiraju nenormalno) i samo što se nisam ispovraćao, što od debilnog glasa, što od još debilnijih tekstova. Parodija? Malo sutra. Duhovito? Tuga i jad.

  13. #163

    Odgovor: Pesma koju ne možete da smislite...

    Citat love hunter kaže: Pogledaj poruku
    Vidi, namćore...Vejte snegovi je super stvar, a nastala je posle Nimanijeve.
    ... a posebno mi se poenta pesme Vejte snegovi ne dopada...

    Da ga zatrpa sneg da ne bi išao kod švalerke, a ako ipak stigne ona će da mre... Prejako je to za moje meko srce...
    Poruku je izmenio Mish, 22.06.2009 u 21:36 Razlog: korekcija citata
    Vrag odneo šnalu...

  14. #164

    Odgovor: Pesma koju ne možete da smislite...

    Citat izabelitta kaže: Pogledaj poruku
    Vidi, namćore...Vejte snegovi je super stvar, a nastala je posle Nimanijeve.

    ... a posebno mi se poenta pesme Vejte snegovi ne dopada...

    Da ga zatrpa sneg da ne bi išao kod švalerke, a ako ipak stigne ona će da mre... Prejako je to za moje meko srce...
    A ovamo, kao, možeš na 'leba da je mažeš...

    ...sad ću da ti ostavim određeni hit na zidiću, kako bi mogla na miru da studiraš te stiHove...


    (zaboravih: ceo album sa Natašom Gajović je dobar )
    Poruku je izmenio Mish, 22.06.2009 u 21:35 Razlog: korekcija citata

  15. #165

    Odgovor: Pesma koju ne možete da smislite...

    Ne volim onog i onu njegovu grupu.
    On je i lider i idejni tvorac i ima dugu kosu a i bradu
    i svira orgulje a sigurno i jos nesto
    i emotivan je pa mu je takva i muzika
    i pokupio je svu pamet ovog sveta
    .....i neveran je....i ima bejbi fejs..........brrrrrrrr

Strana 11 od 17 PrvaPrva ... 910111213 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Najbolesnija pesma koju ste ikada čuli...
    Autor silvia u forumu Muzika
    Odgovora: 47
    Poslednja poruka: 11.10.2015, 08:31
  2. Moja pesma je...
    Autor memento u forumu Muška kafana
    Odgovora: 41
    Poslednja poruka: 11.07.2015, 23:00
  3. Najtužnija pesma
    Autor SQUAW u forumu Muzika
    Odgovora: 518
    Poslednja poruka: 04.09.2013, 22:00
  4. Najlepša pesma iz NOB-a
    Autor Invisibleman u forumu Muzika
    Odgovora: 33
    Poslednja poruka: 04.09.2013, 15:03
  5. Najbolja pesma Balasevica
    Autor Becar u forumu Spomenar
    Odgovora: 12
    Poslednja poruka: 14.11.2008, 21:43

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •