Lak za nokte - Strana 2
Strana 2 od 2 PrvaPrva 12
Prikaz rezultata 16 do 26 od ukupno 26

Tema: Lak za nokte

  1. #16

    Odgovor: Lak za nokte

    Ovako.. Godinama sam imala kratke nokte ali me to nije sprečavalo da ih nalakiram. Tada ih pustim neko vrijeme da rastu i kada dođu na cca 4mm od jagodica, odrežem ih.

    Nisam nikada imala potrebe za umjetnim noktima. Kada narastu, svi ionako pomisle kako imam umjetne nokte. Jednostavno imam sreće sa njima i njihovim oblikom. Slikat ću ih uskoro pa ćete vidjeti

    Koje boje volim? Upravo sada imam prozirni sa sivim šljokicama. Volim svjetle tonove sa sedefastim sjajem, volim svjetle šljokičaste. Nikada, ali doista nikada, nisam imala crni lak na noktima E da.. Uvijek imam u istoj boji nokte.

    Na nogama ne volim nimalo dugačke nokte a i kada na nekome vidim takve, pa makar imala french manikure, ako su dugački, meni je to jaooooo

    Nokti su moj fetiš, tako da kažem. Nedavno mi je kolegica spomenula 'Kako to da se ne šminkam ali zato nokte uredno lakiram?' jer je po njoj lakiranje noktiju samo dodatak šminkanju.

    A ne znam
    Prestani razmišljati o svojim granicama..
    Počni otkrivati svoje mogućnosti.

  2. #17

    Odgovor: Lak za nokte

    Ne volim duge nokte a lakiram ih obicnim bezbojnim lakom..klasika.
    Vi vidite stvari i pitate „zašto“, a ja sanjam o stvarima kojih nije bilo i pitam „zašto ne“.

  3. #18

    Odgovor: Lak za nokte

    Jao sto ja volim da eksperimentisem sa nokticima

    Svasta znam da crtkam po njima, a uglavnom su mi nokti poprilicno dugacki, sva sreca pa su prirodno jaki pa retko imam potrebu da ih nadogradjujem...
    Uglavnom ih mazem jakim bojama, a kad radim frenc trudim se da to ne bude klasican frenc manikir, vec malo kombinujem i druge boje ili docrtavam svasta nesto... tak' mi je zanimljivije...

  4. #19

    Odgovor: Lak za nokte

    Strasno mi je bitno da su mi sredjeni nokti, kako na rukama tako i na nogama....volim duze nokte na rukama, ne nesto preterano........obozavam jarke boje....ne saram po njima...omiljena boja mi je rubin crvena i trula visnja

  5. #20

    Odgovor: Lak za nokte

    Ne mazem..
    Nije svako ko luta izgubljen..

  6. #21

    Odgovor: Lak za nokte

    Volim da imam sredjene nokte.
    Ne preduge.
    Najvise volim boja trula visnja i crni.

    Najveca vlast je vladati sobom.

  7. #22

    Odgovor: Lak za nokte

    Uhvatila me veceras neka manija, pa em sto sam ih sredila manikirala, pa jos ulepsala bordo lakom....lepa je boja, istice belinu koze, ali nece meni ovo dugo trajati...


  8. #23

    Odgovor: Lak za nokte

    Posljednjih mjeseci ja koristim jedan lak za nokte..tj. jednu nijansu/boju šta već. Nekako mi najbolje ide uz sve što obučem, nije prenapadan...a opet lijepo djeluje na noktima.
    Pa čemu onda osmeh što sam ja ničija
    kad je to, zapravo, najgore što može da ti se desi?

  9. #24

    Odgovor: Lak za nokte

    jako retko lakiram nokte. to je onda beli lak i obično leti kad sam na godišnjem odmoru. imam kratke nokte...

    PS:smetaju mi na poslu dugi nokti...

  10. #25

    Odgovor: Lak za nokte

    Dok sam isla u srednju skolu,znaci nista lak za nokte,nista nokti zbog prakse...a sad opet nista nokti al zato lakovi u raznim bojama su uvek tu...
    Vi vidite stvari i pitate „zašto“, a ja sanjam o stvarima kojih nije bilo i pitam „zašto ne“.

  11. #26

    Odgovor: Lak za nokte

    Citat plavkica kaže: Pogledaj poruku
    Volim krace ali lepo negovane nokte. Oni su mi nekako-ogledalo zene
    Praktikujem gel-francuski manikir
    Isto..slazem se skroz.
    Sensible & Sensitive

Strana 2 od 2 PrvaPrva 12

Slične teme

  1. Da li grickate nokte?
    Autor maski u forumu Psihologija
    Odgovora: 14
    Poslednja poruka: 04.08.2011, 20:36

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •