Liposukcija ili fitnes?
Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 1 do 15 od ukupno 19
  1. #1

    Liposukcija ili fitnes?

    Koja od ove dve opcije bi prevagnula?

  2. #2

    Odgovor: Liposukcija ili fitnes?

    Fitnes of korZ. Kada nesto odradis u znoju lica svog, rezultat duze traje i ponosniji si na sebe. A i sta ti vredi liposukcija ako usta nemaju katanac...
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  3. #3

    Odgovor: Liposukcija ili fitnes?

    Ajmo curice posle fitnesa radi pizzerija kod chika Lebmastera da se nadoknadi izgubljeno pa u krug

    A posle trening po prinzipu .. tertana, 5 km trchanja, plus sklekovi plus ustrchavanje do osmog ..

    e josh samo da se nateram da pochnem ove godine

  4. #4

    Odgovor: Liposukcija ili fitnes?

    Fitnes, naravno Liposukcija je samo privremeno resenje... dok mozak ne ukapira da "ovde sad nesto fali" i ne izda naredbu da se izgubljeno nadoknadi Apsolutno nepreporucljivo.
    Gather ye rosebuds while ye may...

  5. #5

    Odgovor: Liposukcija ili fitnes?

    Citat SQUAW kaže:
    Fitnes of korZ. Kada nesto odradis u znoju lica svog, rezultat duze traje i ponosniji si na sebe.
    Pa jeste... Ali, nevolja je u tome sto sam ja ponekad malo lenja za to...


    Citat SQUAW kaže:
    A i sta ti vredi liposukcija ako usta nemaju katanac...
    Xaxa... ti to iz licnog iskustva? Salim se.

  6. #6

    Odgovor: Liposukcija ili fitnes?

    Ja glasam za fitnes.

    Ali, ali u zavisnosti od kolicine masnih naslaga kod nekih ljudi, fitnes nije dovoljan tako da bi za njih kombinacija liposukcije i fitnesa bila idealna kombinacija.
    "Ability is what you're capable of doing. Motivation determines what you do. Attitude determines how well you do it." Lou Holts

  7. #7

    Odgovor: Liposukcija ili fitnes?

    Fitnes,naravno.A ukoliko se ukrljam na jedno 100-120 kg. treba me odvesti na liposukciju,a mozda i lobotomiju...
    I may not be perfect but I'm always me

  8. #8

  9. #9

    Odgovor: Liposukcija ili fitnes?

    Bogami gledam ovih dana... doce izvuku svu mast i posle ta osoba izgleda zaista solidno... naravno ne odmah, jer je posle toga u masnicama i podlivima. To kad sam videeo nasta lici, zivot mi se smucio... To ne moze biti zdravo, ama bas nikako. Ko god uzme da konstantno vezba skinuce sve viskove...ima izuzetaka koji su bolesni. Gojaznost i salo nisu nista strasno ako nisu ono bas nenormalni i nesrazmerni sa izgledom osobe.
    U svakom slucaju fitnes, trcanje, plivanje... jer se kroz vezbu covek i mentalno oblikuje. U zdravom telu, zdrav duh... ali u liposukciranom telu, bolestan duh prelazi u bolestan duh sa neopravdanim samopouzdanjem.
    "Ovo mesto nikada neće doneti ikome sreću.
    Ali ako padne u pogrene ruke..."

  10. #10

    Odgovor: Liposukcija ili fitnes?

    Liposukcija
    Moj ego pie čekove koje moje telo ne moe da unovči

  11. #11

    Odgovor: Liposukcija ili fitnes?

    Fitnes uvek i zauvek....
    Volim je od štala do neba, od blata do pšenice, toplu od ciganskih gudala i blagdanskih očenaša, vršidbenu i zadušničku, smeđu kao devojačke pletenice, tu zemlju čardaša, čaša i bezemljaša ...tu Vojvodinu bogomojačku, i bezbožničku, i ivnsku, belju od jaganjaca, crnju od paljevina, tu Vojvodinu svetonikoljsku, velikogospojinsku...

  12. #12

    Odgovor: Liposukcija ili fitnes?

    Mislim da ne bi trebali da poredite, odnosno birate izmedju jednog ili drugog, jer te dve kategorije ne moraju da iskljucuju jedna drugu. Liposukcija je prvenstveno namenjena kao procedura za OBLIKOVANJE tela, a ne za skidanje kilaze. Naravno, kad isisate 3 kile sala iz tela liposukcijom napravicete normalno manjak kila u tom istom trenutku.

    Liposukcija se u naj vecem broju slucajeva koristi za skidanje masnih naslaga na problematicnim delovima tela - stomak, "pistolji", butine itd, stoi znaci da ako ste "debeli" i skinete salo sa stomaka opet cete ostati debeli u faci, nogama, rukama itd. Vecina ljudi vezba i vezba i vezba do trenutka dok ne postignu ono sto su hteli, ali nekad jednostavno salo sa odredjenog dela tela nece da sidje pa amin. E tada ljudi odlucuju da probaju liposukciju, da bi oblikovali jos to jedno ili dva mesta na telu i dosli do zeljene figure.

    Kada mrsavite vezbanjem i djetom, mrsavite, odnosno gubite masne naslage podjednako po celom telu, jer ne postoji selektivno gubljenje masnih naslaga - sad kao radicu 1000 trbusnjaka dnevno da bih skinuo salo samo sa stomaka. Kad se salo topi sa tela, topi se ravnomerno sa celog tela.

    Za one koji imaju novaca nije lose da vezbanjem dodju do zadovoljavajuce linije, pa ako bas ne mogu da skinu to salo sa stomaka vec godinu dana da se podvrgnu liposukciji.

  13. #13

    Odgovor: Liposukcija ili fitnes?

    ...definitivno fitnes...ako se redovno trenira, normalno i duzi period telo sagoreva masnocu...samim tim dobijate savrsen izgled ...
    ...Koliko god život od tebe traži ozbiljnost, svako treba prijatelja s kojim se može glupirati. ...

  14. #14

    Odgovor: Liposukcija ili fitnes?

    Uvek bih se odlučila za fitnes ...
    ili to pišem zato što nemam viška kilograma.
    Mada, ko zna koja muka natera ljude da odu na liposukciju.
    Ko je mene poznavao, ni pakao mu neće teško pasti.

  15. #15

    Odgovor: Liposukcija ili fitnes?

    ni jedno ni drugo
    dekadencija,bre!
    kakva liposukcija i fitnes,kakvi bakraci!
    predavanje zivotu i sopstvenim uzivanjima,sta god da su.....
    Ploviti se mora i bez broda ..

Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •