Lak za nokte
Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 1 do 15 od ukupno 26

Tema: Lak za nokte

  1. #1

    Lak za nokte

    Kako ja volim da mažem nokte Lakova, mislim da imam svih boja Najviše volim crni, i na rukama i na nogama ali u 70% slučajeva mažem ih da budu šareni, u dve ili više boja, a nekad svaki različito. Trenutno na rukama imam teget metalik, na jednoj nozi ljubičast, a na drugoj srebrni

    U poslednje vreme ih nešto baš furam kratke, mada znam da pustim i kandže. Često po njima crtam cvetiće.

    Mažem ih i leti i zimi podjednako. I na rukama i na nogama Ne volim lakove u boji kože, bele sedefaste i retko radim frenč (čitaj: 5 puta u životu). Noktiće negujem tako što gledam da koristim skidač laka sa pantenolom ili tako nečim sličnim, mažem ih redovno kremicama za nokte, mackam almond repair oil-om koji ima i vitamin F, ponekad koristim gel kao podlogu i to bi bilo to.

    Mažete li nokte uopšte? Volite li kratke ili duge nokte? Koje boje volite?Stavljate li veštake? Kako trenutno izgledaju vaši nokti? Usklađujete li boju laka sa garderobom?
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  2. #2

    Odgovor: Lak za nokte

    E, ja bas volim lakove u boji koze A volim i francuski manikir, samo sto cesto nemam zivaca za njega, pogotovo ako mi lak nije bas u najboljem stanju. Nokti su mi stalno namazani, obicno nekim quite neupadljivim nijansama i ne podnosim kad mi se lak skine sa vrhova noktiju - odma' se skida lak i ponovo se maže Sto se tice upadljivijih boja, bordo je jedino sto trpim, ali je to posle muka ziva skinuti sa noktiju a i najkrace ga drzim na noktima jer se vidi cim se skine sa vrhova. Mazem ga jedino kad su mi malo duzi nokti (obicno u fazi kad je trebalo vec davno da budu skraceni jer pocinju da pucaju jedan po jedan )
    A nokte na nogama nikad i ne mazem, nemam naviku
    Gather ye rosebuds while ye may...

  3. #3

    Odgovor: Lak za nokte

    Citat SQUAW kaže:
    ali u 70% slučajeva mažem ih da budu šareni, u dve ili više boja, a nekad svaki različito
    ovo kanda sebe citam
    kod mene je reecimo veci postotak, oko 9o%

    volim da mazem nokte, evo sam ih bas sinocke usharenila.. svaki je svoje boje ne volim inace duge nokte, po prirodi su mi dosta dugi, pa mi onda pustanje kandzi nije potrebno, a i nisam navikla, pa bi onda verovatno imala osecaj kanda s njima nista ne mogu uradim.. nalepila sam jednom veshtachke.. to je bila komedija.. stavila sam ih samo na jednu ruku.. ali je lepak bio toliko jak, da ga nisam mogla nikako skinuti.. te glupave nokte sam skidala ceo dan.. topila ih svim mogucim tekucinama, ali vrag nije hteo da se skine.. svi su se cerili ko blesavi.. unistila sam taj put nokte, i to je bio prvi i zadnji put da sam ih stavljala.. od onda samo menjam boje bitno bree da se shareni.. menjam boje kako se setim.. zimi recimo da mazem redje nokte na nogama.. ali na rukama su mi najcesce obojani i to raznobojno.. ima i trenutaka kad je svih 1o jednako obojano ali priznajem, to se retko desava
    trenutno su mi u nijansama plavo/crveno/narandzasto/svetlo zeleno/lila

    sto se tice uskladjivanja boja sa garderobom, pa uvek mi bar jedan prst odgovara nekoj boji koju imam na sebi, ako ne i svim bojama
    a nisam ni ljubitelj manikira.. bila sam cak jednom, no ja to bolje sama obavim (kao i shisanje )

    shareno rulzzz

  4. #4

    Odgovor: Lak za nokte

    Malopre sam se nabila u fotelju i malam nokte na nogama, kad, upada komšinica. Zaprepasti se i oduševi kad je videla moj izum za "mazanje noktića na nogama kad je napolju i u kući brrrrrrr", pa me podstakne da to i napišem ovde, ako ima onih koje vole da ih mažu i kad je -20C, kao ja DakleM, uzmete lepo debele frotirne tople čarape i odfikarite im prste makazama, navučete ih na stopala onako samo da vam prstići vire i mažete dok sve noktiće ne obojite, a nogica vam nije modra od 'ladnoće Kad se lak osuši odložite čarapiške do sledećeg mazanja Dets it!
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  5. #5

    Odgovor: Lak za nokte

    Joj mazuuu kako ne mazu
    Obozavam french (naravno,sama ga radim sa nekim odlicnim pijacnim setom za isti,mislim da je oko 150 dindzi i trakama selotejpa shhh tajna )...ali samo kad imam neku lepu,srednju duzinu.Kad su jako kratki volim neki tamni lak...tamno crveni,ali ne bordo..ili tamno braon.
    Ranije sam ih bas extra sarala..svi su mislili da idem u neki salon .. i da nisu moji
    Jednom sam stavljala vestake,kada sam imala neku krizu pa dobro oglodala nokte,i to je bio kraj.Posle nisam imala slicne ispade,a noktice,kuc kuc,imam dobre.
    Na nozicama volim tamne lakove,pogotovo leti,na sandaliske .. ono cega se zgrazavam je french na nogama!

  6. #6

    Odgovor: Lak za nokte

    Ja isto obozavam negovati svoje nokte... Sad su mi lakirani u svetlo smedju boju, jer mi je koza dosta tama, pa se podudaraju... Prije sam nosila nokte razlicitih boja, ali nisu mi vise u djiru... Stavljala sam vestacke jednom, grozno, grozno!!!! Svoje pusta i nekad ostavim kratke... Na nogama, imam isto svetlo smedji lak, ali sam napravila cvet, unutra je crn, a latice (povucene samo crtama) su jarko roze i jarko zelene.... Ma fantasticno izgledaju!!! Nikad nisam stavila french mani ali bash bi volela da probam... Inace volim boje koze, smedje, crne, crvene --- narandzastu NE volim!!!! Pete negujem, ne zelim da mi bude kao MLADJOJ sestri i staroj JUCK!!!!

  7. #7

    Odgovor: Lak za nokte

    Najvise volim frenc, i te svetlije tonove npr. roze ili neka bas svetla boja...ali ako su mi nokti kratki (kao sto su trenutno) onda volim da namazem neki tamno crveni ili ljubicasti . Inace obozavam lakove!
    Zene umeju da odglume orgazme. Zato muskarci znaju da odglume ceo brak

  8. #8

    Odgovor: Lak za nokte

    Najvise volim frenc, mada ponekad me mrzi i nemam strpljenja! Uglavnom su svetlije nijanse u opticaju (boja mesa), a ranije........hm bilo je svega, sarenilo .....mada se i sada ponekad otkacim
    Volim duge i lepe nokte, bas kao sto i imam

  9. #9

    Odgovor: Lak za nokte

    Citat Sonja kaže: Pogledaj poruku
    .. ono cega se zgrazavam je french na nogama!
    zasto pobogu?
    vrlo uredno i lepo deluje samo ko ima zivaca da ga maze svaki put...
    Ali svakako lepo deluje...

    Ja pak volim noge da mackam u zavisnosti od godisnjeg doba...ali uvek su mi namazani u svakom slucaju...

    Ubica mekog srca.

  10. #10

    Odgovor: Lak za nokte

    Moj favorit u poslednje vreme je bezbojni/providni lak za nokte. Znam da ce sad neko od vas odreagovati u stilu "zasto onda mazes nokte?!" - ali meni odgovara bas taj,jer daje diskretnan sjaj i ucvrscuje nokte.
    Inace ja volim sedef lakove,pastelne boje(tada nokti moraju biti u top formi,jer se vidi svaka neravnina),a posedujem i jedan sa sljokicama koji koristim jednom godisnje(za NG )
    Skidac laka naravno uljani(bez acetona) sa bademovim i ricinusovim uljem.
    Lako cu,ako je do mene.........

  11. #11

    Odgovor: Lak za nokte

    Ja mislim da sam mozda dva puta u zivotu kao nesto pokusala da pustim nokte da malo narastu. I cim osetim da su malo duzi ja to moram da cackam pa onda napravim pizdariju. Zanokticu tako umem da otkinem da me boli jos nedelju dana. A vestake sam dva puta stavljala-jednom za maturu i drugi put za svadbu. Zali boze para. Uhvati me ponekad da ih lakiram (jednom u dve godine) i to su onda uglavnom sedefasti lakovi, ne preterano upadljivi.volim da vidim lepo negovane nokte,ali to nikako nije za mene. A zgrozim se kad neko pusta nokte na nogama da narastu pa onda jos uradi i french.

  12. #12

    Odgovor: Lak za nokte

    nisam nesto preterano manijak za tim iako jaaaako volim da lakiram nokte, radim to retko sta znam, namazem i drzi me neko vreme, uglavnom par dana, ali se desava da ga samo namazem i odmah skinem volim kad imam duge nokte i uglavnom i jesu dugi, pustam ih max 2 cm u duzinu i to bas kad me mrzi da ih secem.. ne idem po salonima, sama ih sredjujem ali zato, nokti na nogama.. to volim da isaram na sve moguce nacine.. ponekad to ispadne bas dobro, a ponekad je to takva komeNdija da ne smem carape da skinem npr. letos sam tako iz zezanja ofarbala samo po kaziprst na obe noge u neki ciklama lak.. i lak jos uvek stoji i nokti na nogama su mi uvek sareni jedne godine sam svaki nokat farbala u crveno/braon/zeleno/zuto/plavo i ne volim kad vidim french na noktima na nogama, meni to ne izgleda uredno kad vidim pustene nokte na nogama
    kad sam bila mladja, drzalo me je da pustam nokte bas duge, duge.. secam se jednom, izmerena duzina noka na domalom prstu bila je 5 cm, tacno da mogu guzicu da brisem tako 'mesto papirom
    volim kad su nokti na rukama uredni i neverovatno volim french ali ipak, najomiljenije mi je kad vidim da devojak ima sarene nokte na rukama ali jbg, aj to na rukama ne znam da nosim
    Krek, krek.. Ne gudra

  13. #13

    Odgovor: Lak za nokte

    Bez noktiju se osecam kao da nemam prste... ne volim preterano duge, neka normalna duzina da mogu funkcionisati po kuci s njima...volim francuski manikir i jarke boje lakova ali tu je i nezaobilazna bela sedefasta nijansa...
    ...nokti na nogama?! samo uredno podrezani i lepo nalakirana dolaze u obzir....francuski lepo deluje na njima iako su kratki...
    Govorim tiho i nosim psa sa sobom

  14. #14

    Odgovor: Lak za nokte

    Leti mi je nazmislivo bez lakiranih noktiju na nogama, a na rukama kako-kad. Uglavnom su mi namazani. Boja...crna, sedefasto belo i krem. Dužina...dokle god uspeju izrasti, a da ne puknu.
    ...il smo samo tu zbog ravnotee među zvezdama...

  15. #15

    Odgovor: Lak za nokte

    Nisam mazala nokte do onog trenutka dok nisam otkrila OPI i China Glaze lakove...od tada...luda sam, prosto mi nokti fetish (imam preko 40 komada )

    Cak sam proslog leta, kada sam na EXIT-u s*ebala nokat otvarajuci limenku piva, isla da mi ga "zakrpe"

    Ne volim svetle boje, pokusam na silu da namazem, i posle par sati skinem...

    a omiljen mi ovaj

    Budi pametan i pravi se lud

Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Da li grickate nokte?
    Autor maski u forumu Psihologija
    Odgovora: 14
    Poslednja poruka: 04.08.2011, 20:36

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •