Žene pitaju, muškarci odgovaraju - Strana 20
Strana 20 od 23 PrvaPrva ... 101819202122 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 286 do 300 od ukupno 345
  1. #286

    Odgovor: Žene pitaju, muškarci odgovaraju

    Citat Bombica kaže: Pogledaj poruku
    a obrnuta situacija....kad tvoj prijatelj je onaj koji vara?
    Kakvo pitanje...pa zeka bi i njemu pomogao...mislim, žrtvovao bi se...sve za ljubaW.



  2. #287

    Odgovor: Žene pitaju, muškarci odgovaraju

    Je li istina, da kad se prepadnete, jajca vam se povuku ka gore? (primjera radi kad ti se tašta izbeči, žena te ufati da drkaš, stigne ti poruka u 2 ujutro, a žena budna i td...?)
    'Ako vam se neka ptica posere na glavu, obrišite se diskretno i pravite se ludi, kao i uvek kad su vas posrali.' - čika Dušan Radović

  3. #288

    Odgovor: Žene pitaju, muškarci odgovaraju

    toliko je pitanje sumanuto,da sam se zabezeknuo nema sanse da je to istina,chak i kad bi izmisljali ne bi bilo smijesno

  4. #289

    Odgovor: Žene pitaju, muškarci odgovaraju

    Ajde muški objasnite mi fascinaciju ovom glumicom?

    Ja ne odlučujem da li ću ići u bitku po tome kolika je sila koja mi preti, nego po tome koliku svetinju branim...

  5. #290

    Odgovor: Žene pitaju, muškarci odgovaraju

    jao,pa to je Gina Gershon znaci,Gina je chista ljepota ,u kom oces smislu!

  6. #291

    Odgovor: Žene pitaju, muškarci odgovaraju

    Mene je malo teže fascinirati javnim ličnostima...ali ajde da pokušam dati par opaski vezanih za moj utisak.
    - Ova žena bi teško uspela da sakrije izraz očiju i "pečat" svesne osobe,
    - Njen kvalitet je baš taj....imidž "jake" žene, žene koja može i ume,
    - Ova fotka otkriva i da je neko ko "ne zarezuje" tuđa mišljenja i ustaljena pravila (liči na vodoliju...bar meni),
    - Odudara od ustaljenih šema "lutkica" i to imponuje.

    ..otprilike toliko od mene...na prvu loptu .
    Lav je možda kralj životinja ali nikada vuka nećeš videti da igra u cirkusu .

  7. #292

    Odgovor: Žene pitaju, muškarci odgovaraju

    Citat Vojvotkinja kaže: Pogledaj poruku
    Je li istina, da kad se prepadnete, jajca vam se povuku ka gore? (primjera radi kad ti se tašta izbeči, žena te ufati da drkaš, stigne ti poruka u 2 ujutro, a žena budna i td...?)
    Citat Freddy kaže: Pogledaj poruku
    toliko je pitanje sumanuto,da sam se zabezeknuo nema sanse da je to istina,chak i kad bi izmisljali ne bi bilo smijesno
    Ne znam za tebe Fredi, ali po meni pitanje uopšte nije sumanuto. Doduše, malo je suviše precizirano, ali sumanuto nije.

    To, da li je istina da kada se prepadnemo... Ne znam. Ja lično nisam imao takvih iskustava.
    Možda zato što sam neustrašiv?!

    Ali zato kada neko prepričava nešto ružno, tipa kako se bos posekao na razbijenu flašu, kako mu koska štrčala kad je slomio ruku, kako... E u takvim trenutcima tačno osetim kako nestaju. Msm, jajca.

    Volim prijateljski da karam, bez obaveze da mi se uzvrati. © Maski

  8. #293

    Odgovor: Žene pitaju, muškarci odgovaraju

    Citat paparazzo kaže: Pogledaj poruku
    Ajde muški objasnite mi fascinaciju ovom glumicom?

    Citat Sivi kaže: Pogledaj poruku
    Mene je malo teže fascinirati javnim ličnostima...ali ajde da pokušam dati par opaski vezanih za moj utisak.
    - Ova žena bi teško uspela da sakrije izraz očiju i "pečat" svesne osobe,
    - Njen kvalitet je baš taj....imidž "jake" žene, žene koja može i ume,
    - Ova fotka otkriva i da je neko ko "ne zarezuje" tuđa mišljenja i ustaljena pravila (liči na vodoliju...bar meni),
    - Odudara od ustaljenih šema "lutkica" i to imponuje.

    ..otprilike toliko od mene...na prvu loptu .
    Kume, svaka ti na mestu. Sem što je gospoDŽa biliznakinja, 10. jun '62.
    / Što se mene tiče, to joj je minus. /

    I jošte mali doprinos odgovoru na pitanjce. Kažu da slika govori više od 100 reči, pa...


    Volim prijateljski da karam, bez obaveze da mi se uzvrati. © Maski

  9. #294

    Odgovor: Žene pitaju, muškarci odgovaraju

    Citat paparazzo kaže: Pogledaj poruku
    Ajde muški objasnite mi fascinaciju ovom glumicom?


    lozze se na lezbejke
    & underpaid......

  10. #295

    Odgovor: Žene pitaju, muškarci odgovaraju

    Citat maski kaže: Pogledaj poruku
    lozze se na lezbejke
    Š'o se bre ti javljaš?! A?
    Pročitaj naslov teme.

    P.S.
    BajDvej, GospoDŽa je BI.

    Volim prijateljski da karam, bez obaveze da mi se uzvrati. © Maski

  11. #296

    Odgovor: Žene pitaju, muškarci odgovaraju

    Citat AdrijanKronauer kaže: Pogledaj poruku
    Ne znam za tebe Fredi, ali po meni pitanje uopšte nije sumanuto. Doduše, malo je suviše precizirano, ali sumanuto nije.

    To, da li je istina da kada se prepadnemo... Ne znam. Ja lično nisam imao takvih iskustava.
    Možda zato što sam neustrašiv?!

    Ali zato kada neko prepričava nešto ružno, tipa kako se bos posekao na razbijenu flašu, kako mu koska štrčala kad je slomio ruku, kako... E u takvim trenutcima tačno osetim kako nestaju. Msm, jajca.

    Zahvaljujem kolega na pojašnjenju, no primijetih da nemaju svi muda poput tebe, pa su im ovakve stvari nepoznanica...ili se svako češe onamo đe ga svrbi...
    'Ako vam se neka ptica posere na glavu, obrišite se diskretno i pravite se ludi, kao i uvek kad su vas posrali.' - čika Dušan Radović

  12. #297

    Odgovor: Žene pitaju, muškarci odgovaraju

    Zbog čega je jednom strejt muškarcu toliko teško/strano/gadno/neprirodno priznati da je neki drugi muškarac lijep ili zgodan? Govorim o najobičnijem komentarisanju tuđeg izgleda, kao što bi rekli da je neko auto lijepo, recimo. Najnormalnije.
    Zašto se i najobičniji, usputni komentar te vrste odmah etiketira (viđi ovog geja - pederčinu)?
    'Ako vam se neka ptica posere na glavu, obrišite se diskretno i pravite se ludi, kao i uvek kad su vas posrali.' - čika Dušan Radović

  13. #298

    Odgovor: Žene pitaju, muškarci odgovaraju

    Citat Vojvotkinja kaže: Pogledaj poruku
    Zbog čega je jednom strejt muškarcu toliko teško/strano/gadno/neprirodno priznati da je neki drugi muškarac lijep ili zgodan? Govorim o najobičnijem komentarisanju tuđeg izgleda, kao što bi rekli da je neko auto lijepo, recimo. Najnormalnije.
    Zašto se i najobičniji, usputni komentar te vrste odmah etiketira (viđi ovog geja - pederčinu)?
    Nemam pojma ali je verovatno upitanju nedostatak inteligencije ili drugim recima posedovanje odredjene doze primitivizma.

    Meni je sasvim normalno da devoci ili drugaru kazem da neki tip super izgleda i da bi recimo ja voleo da budem gradjen tako kao on evo bas skoro sam jednom mom dobrom prijatelju/drugu rekao da je odlicno gradjen i da je bolje fizicke gradje od mene (dosta je razvijeniji) te da kada god idemo u "ribolov" uvek strahujem da ce on pre privuci paznju nekoj devojci nego ja na sta on odrgovara da i ja izgledam super i da bi on voleo da ima moju visinu jer devojke vole visoke momke te da on strahuje da ce neka devojka pre na mene obratiti paznju nego li na njega.

  14. #299

    Odgovor: Žene pitaju, muškarci odgovaraju

    Sto se tice Gine...ste primetile/li da u onom filmu "Praski duet" sa Radetom...usta ne zatvara (cak i kada cuti)
    Valjda smatra da poluotvorena usta je znak seXipila

    Nego imala bih pitanjce
    Kako imam sina (10. 5 godinica) zanima me....do kada raste polni organ ...
    Pogledam s' vremena na vreme i deluje mi...mislim ovoono (mali....)...
    p.s. genetika mu je dobra (sto se tatKa tice....)

    potpis:zabrinuta mama
    Budi pametan i pravi se lud

  15. #300

    Odgovor: Žene pitaju, muškarci odgovaraju

    Citat leptiric kaže: Pogledaj poruku
    Kako imam sina (10. 5 godinica) zanima me....do kada raste polni organ ...
    Pogledam s' vremena na vreme i deluje mi...mislim ovoono (mali....)...
    p.s. genetika mu je dobra (sto se tatKa tice....)

    potpis:zabrinuta mama

    pochne da raste kad testosteron kicks in. znachi, kad krenu da mu nichu dlake a posebno kad se zahuktaju na licu. pa do jedno dvadeset dve npr. ostavi dete na miru.
    & underpaid......

Strana 20 od 23 PrvaPrva ... 101819202122 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Dame se ne pitaju za godine
    Autor Aiko u forumu Ženski kafić
    Odgovora: 15
    Poslednja poruka: 20.02.2015, 17:07
  2. Muškarci pitaju, žene odgovaraju!
    Autor ZOE u forumu Ženski kafić
    Odgovora: 139
    Poslednja poruka: 16.08.2012, 01:21
  3. Zasto u Srbiji politicari ne odgovaraju krivicno?
    Autor exploited u forumu Politika
    Odgovora: 11
    Poslednja poruka: 08.08.2011, 12:50
  4. Dame Pitaju,Skidatch_Mraka Odgovara...
    Autor Skidatch_Mraka u forumu Druženje forumaša
    Odgovora: 59
    Poslednja poruka: 25.06.2011, 09:26
  5. Šta nas sve pitaju u formularu za vizu?
    Autor Lady S u forumu Spomenar
    Odgovora: 3
    Poslednja poruka: 25.03.2008, 02:52

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •