Steroidi i sedativi-pomoć
Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 1 do 15 od ukupno 26
  1. #1

    10 Steroidi i sedativi-pomoć

    Dali neko može da mi kaže kako se slaže uzimanje sredstava za smirenje(bensedin i rivotril) koje mi je peepisana terapija,i sada kada bih htela da uzmem deca-drobulin ili testosteron depo.
    Znam da nita ne znam...

  2. #2

    Odgovor: Steroidi i sedativi-pomoć

    Nisam ni najmanje stručna, ali nalazim za shodno da te upozorim na opasnosti uzimanja hemijskih stimulansa i bez lekova koji su ti prepisani.
    Raspitaj se lepo i konsultuj lekara pre nego što se odlučiš da koristiš steroide
    Never lie to someone that trusts you. Never trust someone that lied to you.

  3. #3

    Odgovor: Steroidi i sedativi-pomoć

    Citat Apolonija kaže: Pogledaj poruku
    Dali neko može da mi kaže kako se slaže uzimanje sredstava za smirenje(bensedin i rivotril) koje mi je peepisana terapija,i sada kada bih htela da uzmem deca-drobulin ili testosteron depo.
    Pojasni čemu služe poslednja dva... poslednji je hormonski,ali u kom cilju...

    Bensedin možes sa čime god hoćeš,a rivotril skoro isto,on služi da se skineš sa drugih antidepresiva,a i sam je to,ali pošto deluje jako i na epileptične napade ,pa ne znam kako ga suprostaviti hormonskim preparatima i čemu ???

  4. #4

    Odgovor: Steroidi i sedativi-pomoć

    Citat Neron kaže: Pogledaj poruku
    Pojasni čemu služe poslednja dva... poslednji je hormonski,ali u kom cilju...

    Bensedin možes sa čime god hoćeš,a rivotril skoro isto,on služi da se skineš sa drugih antidepresiva,a i sam je to,ali pošto deluje jako i na epileptične napade ,pa ne znam kako ga suprostaviti hormonskim preparatima i čemu ???
    Pa deca-drobulin je isto hormonski preparat tj sadrži u sebi i testosteron,ali takođe služi za obnavljanje tj. jačanje kostiju i mišićne mase.
    Pa pošto sam ja još uvek na rivotrilu ne znam kakva če to konbinacija da ispadne,jer znam ako pitam lekara on će sigurno reći da to ne radim zato i pitam vas možda je neko probao.
    Pozz svima!!
    Znam da nita ne znam...

  5. #5

    Odgovor: Steroidi i sedativi-pomoć

    Citat Apolonija kaže: Pogledaj poruku
    Pa deca-drobulin je isto hormonski preparat tj sadrži u sebi i testosteron,ali takođe služi za obnavljanje tj. jačanje kostiju i mišićne mase.
    Pa pošto sam ja još uvek na rivotrilu ne znam kakva če to konbinacija da ispadne,jer znam ako pitam lekara on će sigurno reći da to ne radim zato i pitam vas možda je neko probao.
    Pozz svima!!

    Slobodno,nemaju ama bas nikakve veze... pola njih po teretanama piju na sve svoje preparate i bensedine i svasta jos... slobodno,znam iz iskustva,narocito vezano za rivotril...

  6. #6

    Odgovor: Steroidi i sedativi-pomoć

    Citat Neron kaže: Pogledaj poruku
    Slobodno,nemaju ama bas nikakve veze... pola njih po teretanama piju na sve svoje preparate i bensedine i svasta jos... slobodno,znam iz iskustva,narocito vezano za rivotril...
    ...aha...slobodno...samo...ako se pogledas u ogledalo...i ugledas pit bula ili staforda...mojne da se cudis...
    ...hell ain't a bad place to be......

  7. #7

    Odgovor: Steroidi i sedativi-pomoć

    Nije Deca drobulin, nego Deca durabolin. Bitno je jer pokazuje da mnogo toga imash da prochitash prvo na netu o efektima i kontraefektima. Puno googlaj jer je u pitanju tvoje zdravlje.

    Ono shto ja znam iz iskustva ljudi oko sebe je da je najmanje opasan steroid sam po sebi sa ne preteranim rezultatima u masi, ali sa dugotrajnijim efektima. Zato ga uzimaju sa efektivnijim i opasnijim steroidima u kombinaciji (testosteron i metan). Testosteron depo je druga pricha. On mozze da izazove sve moguche poznate nezzeljene efekte i pojachanu maljavost i akne ... plus trajnu promenu u boji glasa kod zzena.

    Sigurno je da utichu i na menstruaciju i sve shto se tiche hormonskog balansa kod zzena.

    Druga stvar je ta chinjenica da uzimash lekove za smirenje i koncentraciju. Ne zbog lekova samih vec zbog razloga zbog kojih ih uzimash. Steroidi imaju relativno pozitivan efekat na muskarce kada sa snagom daju i samopouzdanje (shto je privremeno kao i njihovo dejstvo s jedne strane) medjutim, ako imash problema sa agresivnoschu i nestabilna si lichnost, nije bash korisno da si dash osechaj da mozzesh da chupash klupe po parkovima i i bijesh roditelje...jer mozz se desi da chesh to i da radish. Od steroida nechesh da pobudalish, ali ako si vech budala bichesh budala na kvadrat. Opet, sedativ bi tu logichno trebao da pomogne, ali to je opet hemija i ko zna kakve reakcije u telu moze da izazove to kombinovanje, mozda sasvim neocekivane.

    Treche, ako uzimash neku hemiju oralno to je novi atak na jetru ... to je posebna pricha.

    Chetvrto, je ne znam ni jednu ZZENU koja je uzimala steroide, tj malo ko ti ovako mozze rechi kako che to delovati na tebe.

  8. #8

    Odgovor: Steroidi i sedativi-pomoć

    Citat Apolonija kaže: Pogledaj poruku
    ...jer znam ako pitam lekara on će sigurno reći da to ne radim...
    Zar nije ovde sve rečeno?



  9. #9

    Odgovor: Steroidi i sedativi-pomoć

    Citat veverica kaže: Pogledaj poruku
    Zar nije ovde sve rečeno?
    Jeste sve je rečeno jer da sam htela da pitam lekara pitala bih ,a ne bih se obratila vama
    Znam da nita ne znam...

  10. #10

    07 Odgovor: Steroidi i sedativi-pomoć

    Citat HLEBmaster kaže: Pogledaj poruku
    Nije Deca drobulin, nego Deca durabolin. Bitno je jer pokazuje da mnogo toga imash da prochitash prvo na netu o efektima i kontraefektima. Puno googlaj jer je u pitanju tvoje zdravlje.

    Ono shto ja znam iz iskustva ljudi oko sebe je da je najmanje opasan steroid sam po sebi sa ne preteranim rezultatima u masi, ali sa dugotrajnijim efektima. Zato ga uzimaju sa efektivnijim i opasnijim steroidima u kombinaciji (testosteron i metan). Testosteron depo je druga pricha. On mozze da izazove sve moguche poznate nezzeljene efekte i pojachanu maljavost i akne ... plus trajnu promenu u boji glasa kod zzena.

    Sigurno je da utichu i na menstruaciju i sve shto se tiche hormonskog balansa kod zzena.

    Druga stvar je ta chinjenica da uzimash lekove za smirenje i koncentraciju. Ne zbog lekova samih vec zbog razloga zbog kojih ih uzimash. Steroidi imaju relativno pozitivan efekat na muskarce kada sa snagom daju i samopouzdanje (shto je privremeno kao i njihovo dejstvo s jedne strane) medjutim, ako imash problema sa agresivnoschu i nestabilna si lichnost, nije bash korisno da si dash osechaj da mozzesh da chupash klupe po parkovima i i bijesh roditelje...jer mozz se desi da chesh to i da radish. Od steroida nechesh da pobudalish, ali ako si vech budala bichesh budala na kvadrat. Opet, sedativ bi tu logichno trebao da pomogne, ali to je opet hemija i ko zna kakve reakcije u telu moze da izazove to kombinovanje, mozda sasvim neocekivane.

    Treche, ako uzimash neku hemiju oralno to je novi atak na jetru ... to je posebna pricha.

    Chetvrto, je ne znam ni jednu ZZENU koja je uzimala steroide, tj malo ko ti ovako mozze rechi kako che to delovati na tebe.
    Ok hvala na savetu,a to što sam napisala deca-drobulin a ne deca-durabolin,napisala sam kako se čita,sory pogrešila sam u pravopisu,i sve što si napisao sam znala jedino ne kako se slaže sa sedativima,a i hemiju ne bih uzimala oralno,sem ove koju moram.
    Znam da nita ne znam...

  11. #11

    Odgovor: Steroidi i sedativi-pomoć

    Citat Apolonija kaže: Pogledaj poruku
    Ok hvala na savetu,a to što sam napisala deca-drobulin a ne deca-durabolin,napisala sam kako se čita,sory pogrešila sam u pravopisu,i sve što si napisao sam znala jedino ne kako se slaže sa sedativima,a i hemiju ne bih uzimala oralno,sem ove koju moram.
    Decadurabolin se i chita i pishe, bitno je jer che neko da dodje i da ti pricha o gamaglobulinu ili ne znam chemu shto zvuchi tako a nije to.
    Drobulinom ga zovu klinci po teretanama koji kiNDapuju ljude koje je strefio inFRakt, a od kojih mozzesh da dobijesh srazmerno tome "ispravne" savete koji se tichu tvoga zdravlja.

    Trust me. Ali dobro, bitno da se mi razumemo. Nechu da se prozivam nekim expertom za steroide (ionako stalno neshto kenjam po temama)...Dugo sam u kontaktu i sa teretanom i sa korisnicima i sa ljudima koji valjaju hemiju, i takav izraz nikada nisam chuo. Jedno znam, kada neko odluchi da ih uzme slabo kakvi saveti che ga odvratiti. Ako nishta uzimache krishom. Istina je da to nije toliko zlo da che te odmah satrti, ali daleko od toga da bih ih savetovao svojoj deci.

    Ono shto ja mogu da ti kazzem je - kontrola krvi i hormona pre i za vreme uzimanja ako je ikako moguche. Ishrana po potrebi, a oni koji koriste anabolike imaju oogromne potrebe, inache opet rizikujesh da organizam jede samog sebe. Nikad nemoj da kupujesh sranje od nepoznatog ili kome ne mozzesh potpuno da verujesh jer che ti prodati svaki shit a posledice mogu da budu dugotrajne.

  12. #12

    Odgovor: Steroidi i sedativi-pomoć

    Citat Apolonija kaže: Pogledaj poruku
    Jeste sve je rečeno jer da sam htela da pitam lekara pitala bih ,a ne bih se obratila vama
    Moj savet ti je da pitas bas lekare ili pak strucnjake...evo i jednog linka za informacije...
    http://www.yu-fitness.com/steroidi.php

    Radim jako puno na pitanjima steroida ...da se razumemo od samog pocetka, protiv sam uzimanja steroida i borim se za to da svi dobiju potrebne informacije i shvate koliko je to opasna stvar...bitno je da svako zna u cega se upusta ...puno njih je izgubilo svoje zdravlje a i zivot...time se ne treba igrati...potrazi informacije...i savet lekara...ne uzimaj nista na svoju ruku...

    Izbor je tvoj ali informisi se na najbolji moguci nacin a to su strucnjaci kao i ljudi koji su koristili ...a danas javno pricaju o tome ...imas puno informacija na netu...
    Ni jedan uspeh, ako uopste do njega dodje, nije vredan zdravlja zdravlje i zivot je nesto najdragocenije sto imamo ...
    ...Koliko god život od tebe traži ozbiljnost, svako treba prijatelja s kojim se može glupirati. ...

  13. #13

    Odgovor: Steroidi i sedativi-pomoć

    Citat HLEBmaster kaže: Pogledaj poruku
    Decadurabolin se i chita i pishe, bitno je jer che neko da dodje i da ti pricha o gamaglobulinu ili ne znam chemu shto zvuchi tako a nije to.
    Drobulinom ga zovu klinci po teretanama koji kiNDapuju ljude koje je strefio inFRakt, a od kojih mozzesh da dobijesh srazmerno tome "ispravne" savete koji se tichu tvoga zdravlja.

    Trust me. Ali dobro, bitno da se mi razumemo. Nechu da se prozivam nekim expertom za steroide (ionako stalno neshto kenjam po temama)...Dugo sam u kontaktu i sa teretanom i sa korisnicima i sa ljudima koji valjaju hemiju, i takav izraz nikada nisam chuo. Jedno znam, kada neko odluchi da ih uzme slabo kakvi saveti che ga odvratiti. Ako nishta uzimache krishom. Istina je da to nije toliko zlo da che te odmah satrti, ali daleko od toga da bih ih savetovao svojoj deci.

    Ono shto ja mogu da ti kazzem je - kontrola krvi i hormona pre i za vreme uzimanja ako je ikako moguche. Ishrana po potrebi, a oni koji koriste anabolike imaju oogromne potrebe, inache opet rizikujesh da organizam jede samog sebe. Nikad nemoj da kupujesh sranje od nepoznatog ili kome ne mozzesh potpuno da verujesh jer che ti prodati svaki shit a posledice mogu da budu dugotrajne.
    Dečko sa kojim sam ima 38god. 25god se bavi body-bildingom i dan danas uzima steroide,ima svoju ličnu teretanu i hemiju nabavlja od proverenih likova tako i da kada bih uzela ne bih sigurno bilo đubre,a što se tiče njegovog zdravlja i izgleda izgleda bolje nego neko od 25god.A ja sam decu i testosteron htela da uzmem samo povremeno da malo nabacim masu pošto sam mršava imam 45kg. na moju visinu 160.Nisam ja htela da počnem stalno da koristim steroide i ja sam protivnik toga.Tako da se on u steroide savršeno razume ali ne u sedative zato meje ta konbinacija zanimala.
    Hvala ti puno pozz!
    Znam da nita ne znam...

  14. #14

    Odgovor: Steroidi i sedativi-pomoć

    Citat Apolonija kaže: Pogledaj poruku
    Tako da se on u steroide savršeno razume ali ne u sedative zato meje ta konbinacija zanimala.
    Hvala ti puno pozz!
    A tek shto ima 40togodishnjaka pa i starijih sa " shto parkiraju biciKLI ili biciklu ispred teratane, pa dobiju inFRakt, jeR tako?" to bolje da ne pricham

    E al ok. Razumeli smo se.

    *by the way, probala si creatin?

    Edit: Ako dechko mozz da digne jedno 130 kila iz bencha, mora mu se priznati i expertiza u srpskom jeziku
    Deshava se da ljudi prechuju stvari...vidish kako mi ignorishemo tvoje pitanje o sedativima josh od prvog posta? To je zato shto pojma nemamo, a ni iskustva konkretnog. Ako neshto saznam, chu objavim.
    A prvo chu da se odreknem preko novina drugara ako chujem da durabolin stvarno iz nekog razloga chitaju kao drobulin ... to nije bre greshka u pravopisu...
    Poruku je izmenio HLEBmaster, 25.01.2008 u 09:41

  15. #15

    Odgovor: Steroidi i sedativi-pomoć

    Citat Apolonija kaže: Pogledaj poruku
    A ja sam decu i testosteron htela da uzmem samo povremeno da malo nabacim masu pošto sam mršava imam 45kg. na moju visinu 160.
    A zašto ne uzmeš proteine? Ja sam pila Twinlabov mass, od čokoladice uzmeš, jes' da je sladak malo (više), al' radi. Sve mi poLaslo

    Koji će ti steroidi? Samo ćeš da piškiš zeleno. Jedino ako nisi nameračila u NFL da se upišeš kao ruki of d jr

    Šala, šala
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Pomoć oko prevoda
    Autor bezec u forumu Spomenar
    Odgovora: 12
    Poslednja poruka: 17.12.2009, 18:49
  2. POMOĆ: Windows XP
    Autor DBlica u forumu Softverski problemi
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 19.10.2009, 21:18
  3. Šta steroidi mogu da naprave od čoveka
    Autor makilli u forumu Belosvetske zanimljivosti
    Odgovora: 4
    Poslednja poruka: 13.10.2009, 17:15
  4. Pomoć od žene?
    Autor memento u forumu Muška kafana
    Odgovora: 7
    Poslednja poruka: 22.11.2008, 23:45
  5. Pomoć oko airbrush-a
    Autor MaxBaron u forumu Online savetnik
    Odgovora: 2
    Poslednja poruka: 04.11.2008, 07:31

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •