Steroidi i sedativi-pomoć - Strana 2
Strana 2 od 2 PrvaPrva 12
Prikaz rezultata 16 do 26 od ukupno 26
  1. #16

    Odgovor: Steroidi i sedativi-pomoć

    Citat HLEBmaster kaže: Pogledaj poruku
    A tek shto ima 40togodishnjaka pa i starijih sa " shto parkiraju biciKLI ili biciklu ispred teratane, pa dobiju inFRakt, jeR tako?" to bolje da ne pricham

    E al ok. Razumeli smo se.

    *by the way, probala si creatin?

    Edit: Ako dechko mozz da digne jedno 130 kila iz bencha, mora mu se priznati i expertiza u srpskom jeziku
    Deshava se da ljudi prechuju stvari...vidish kako mi ignorishemo tvoje pitanje o sedativima josh od prvog posta? To je zato shto pojma nemamo, a ni iskustva konkretnog. Ako neshto saznam, chu objavim.
    A prvo chu da se odreknem preko novina drugara ako chujem da durabolin stvarno iz nekog razloga chitaju kao drobulin ... to nije bre greshka u pravopisu...
    Jednom sam probala kreatin,ali to je bilo pre otprilike 4god. i tada sam bila zavisnik heroina tako da me to nije zanimalo.A sad isto to ne želim.
    A moj dečko diže 240kg. u bendžu.
    Znam da nita ne znam...

  2. #17

    Odgovor: Steroidi i sedativi-pomoć

    Citat Apolonija kaže: Pogledaj poruku
    Citat HLEBmaster kaže: Pogledaj poruku
    A tek shto ima 40togodishnjaka pa i starijih sa " shto parkiraju biciKLI ili biciklu ispred teratane, pa dobiju inFRakt, jeR tako?" to bolje da ne pricham

    E al ok. Razumeli smo se.

    *by the way, probala si creatin?

    Edit: Ako dechko mozz da digne jedno 130 kila iz bencha, mora mu se priznati i expertiza u srpskom jeziku
    Deshava se da ljudi prechuju stvari...vidish kako mi ignorishemo tvoje pitanje o sedativima josh od prvog posta? To je zato shto pojma nemamo, a ni iskustva konkretnog. Ako neshto saznam, chu objavim.
    A prvo chu da se odreknem preko novina drugara ako chujem da durabolin stvarno iz nekog razloga chitaju kao drobulin ... to nije bre greshka u pravopisu...
    Jednom sam probala kreatin,ali to je bilo pre otprilike 4god. i tada sam bila zavisnik heroina tako da me to nije zanimalo.A sad isto to ne želim.
    A moj dečko diže 240kg. u bendžu.
    ...kod lekara za savet...to je najpametnije...
    ...hell ain't a bad place to be......

  3. #18

    Odgovor: Steroidi i sedativi-pomoć

    Hm....

    Mislim da nije naglasak na tome, da li tvoj decko dize 240 kg, vec...

    ...moze li on napraviti normalno dete...
    ...a mozes li ti roditi isto to...

    ...ako ne moze, ima li zivot smisla?

    Bensedin i ostala g... mi je propisao jednom lekar...
    ...covece, pa to je gore nego kad si pijan...
    ...nisam vise od dve tablete u zivotu progutao...

    ...steroidi? Kolko ja znam svaki organizam unistavaju...


    Ne verujem da se njiva moze oplemeniti vestacmim djubrivom...
    ...takodje ni ljudsko telo...

    Budi zenstvena, budi lepa, sto se naprezes stvarima koji veze nemaju sa zivotom?
    Gospodine, vase dete se plazi na mene!

  4. #19

    Odgovor: Steroidi i sedativi-pomoć

    Citat biterlemon kaže: Pogledaj poruku
    ...moze li on napraviti normalno dete...
    ...a mozes li ti roditi isto to...

    ...ako ne moze, ima li zivot smisla?
    Naravno da ima smisla. Ne, sad svi ljudi koji imaju bolesnu decu, nemaju ih jer ne mogu da ih imaju ili ih ne žele treba da se obese.

    Citat Apolonija kaže: Pogledaj poruku
    Jednom sam probala kreatin,ali to je bilo pre otprilike 4god. i tada sam bila zavisnik heroina tako da me to nije zanimalo.A sad isto to ne želim.
    A moj dečko diže 240kg. u bendžu.
    Meni malo nije jasno šta hoćeš da postigneš, samo to. Zašto te kreatin tada nije zanimao, kakve veze to ima sa heroinom? Ti se odlučuješ za steroide zato što želiš brže da ne izgledaš mršavo? Aj' pojasni. Kreatin je isto to, potpuno isto vezuje vodu, samo manje štetan i za efekte ti treba neko vreme. Efekti steroida su i sama znaš kakvi, to može i taj tvoj dečko da ti kaže koji izgleda kao da mu je 25. Da ne vežba svaki dan, uz steroide bi izgledao u 38 kao da mu je 78 jer se ti mišići izduvaju kao balon od sapunice. Verujem i da otapa wc školjku.

    Proteine će ti preporučiti svaki sportski lekar. Uz njih možeš da piješ bilo kakvu terapiju za koju kažeš da ti je već prepisana.

    Meni se pravo da ti kažem na trenutak učinilo i da nas zezaš, posle svega napisanog Vrlo se lako odlučuješ za štetne stvari i sad ti samo treba savet da li će i u kombinaciji sa terapijom to biti štetno po tebe. Ne znam ni šta očekuješ da ti neko kaže. Mislim, ja ti se izvinjavam ako negde grešim.
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  5. #20

    Odgovor: Steroidi i sedativi-pomoć

    Mislim da trebas da cesce posecujes psihijatra jer kao bivsi zavisnik o heroinu i kao neko ko sada pokusava da postigne nesto zbog nekoga,nabrzaka,ko odbija lekarski savet iako zna da ce da skodi,jednostavno se cini da ti svoje probleme koji su te i dovukli do heroina nisi resila...

    Ti imas problem sa psihom i kad to resis dobit ces i masu i sve ostalo na zdrav nacin...
    Sve ostalo sto budes radila je ravno uzimanju heroina,pa ti sad izvoli vratiti se u pakao u kojem si bila...
    ''Though nothing can bring back the hour of splendor in the grass, glory in the flower, we will grieve not, rather find strength in what remains behind.''

    William Wordsworth

  6. #21

    Odgovor: Steroidi i sedativi-pomoć

    Citat Lillith kaže: Pogledaj poruku
    Mislim da trebas da cesce posecujes psihijatra jer kao bivsi zavisnik o heroinu i kao neko ko sada pokusava da postigne nesto zbog nekoga,nabrzaka,ko odbija lekarski savet iako zna da ce da skodi,jednostavno se cini da ti svoje probleme koji su te i dovukli do heroina nisi resila...

    Ti imas problem sa psihom i kad to resis dobit ces i masu i sve ostalo na zdrav nacin...
    Sve ostalo sto budes radila je ravno uzimanju heroina,pa ti sad izvoli vratiti se u pakao u kojem si bila...
    Posećujem ja psihijatra i moja psiha je sasvim ok,a ja ne želim da postignem nešto ZBOG NEGOG,već zbog sebe same.A sa kilažom imam problema od malena tj uvek sam bila mršava,zato sam i htela da probam decu.
    I mislim da ti uopšte nisi kompetentna da rasuđuješ o mojoj psihi jer me ne poznaješ!
    Sory ako sam te uvredila ali neću da dozvolim nikom da mene podcenjuje i vređa,ja sam tražila savet a ne psihologa.
    Znam da nita ne znam...

  7. #22

    Odgovor: Steroidi i sedativi-pomoć

    Citat biterlemon kaže: Pogledaj poruku
    Hm....

    Mislim da nije naglasak na tome, da li tvoj decko dize 240 kg, vec...

    ...moze li on napraviti normalno dete...
    ...a mozes li ti roditi isto to...

    ...ako ne moze, ima li zivot smisla?

    Bensedin i ostala g... mi je propisao jednom lekar...
    ...covece, pa to je gore nego kad si pijan...
    ...nisam vise od dve tablete u zivotu progutao...

    ...steroidi? Kolko ja znam svaki organizam unistavaju...


    Ne verujem da se njiva moze oplemeniti vestacmim djubrivom...
    ...takodje ni ljudsko telo...

    Budi zenstvena, budi lepa, sto se naprezes stvarima koji veze nemaju sa zivotom?

    Ja sa njim imam dvoje dece,jedno 8god. drugo 2god. i savršeno su zdrava.Steroidi kažu uništavaju život,ali treba znati kako kada i šta uzeti i onda problema nema,jer postoje ljudi koji uzimaju steroide ali trpaju u sebe sve i svašta kao da je organizam kanta za smeće,e tako se propada.
    Postoje mnogi bilderi koji ne mogu da imaju dece iz razloga jer su svašta uzimali ili iz razloga što su previše zaljubljeni u sebe i svoj izgled pa ih deca ne zanimaju,što je jako žalosno.A opet postoje i oni koji su uzimali previše estrogena a nisu uzimali testosteron da bi vratili svoje hormone u normalu pa ih žene više ne zanimaju.
    Hvala ti na savetu i puno te pozzz!
    Poruku je izmenio Apolonija, 27.01.2008 u 07:19
    Znam da nita ne znam...

  8. #23

    Odgovor: Steroidi i sedativi-pomoć

    Citat SQUAW kaže: Pogledaj poruku
    Naravno da ima smisla. Ne, sad svi ljudi koji imaju bolesnu decu, nemaju ih jer ne mogu da ih imaju ili ih ne žele treba da se obese.



    Meni malo nije jasno šta hoćeš da postigneš, samo to. Zašto te kreatin tada nije zanimao, kakve veze to ima sa heroinom? Ti se odlučuješ za steroide zato što želiš brže da ne izgledaš mršavo? Aj' pojasni. Kreatin je isto to, potpuno isto vezuje vodu, samo manje štetan i za efekte ti treba neko vreme. Efekti steroida su i sama znaš kakvi, to može i taj tvoj dečko da ti kaže koji izgleda kao da mu je 25. Da ne vežba svaki dan, uz steroide bi izgledao u 38 kao da mu je 78 jer se ti mišići izduvaju kao balon od sapunice. Verujem i da otapa wc školjku.

    Proteine će ti preporučiti svaki sportski lekar. Uz njih možeš da piješ bilo kakvu terapiju za koju kažeš da ti je već prepisana.

    Meni se pravo da ti kažem na trenutak učinilo i da nas zezaš, posle svega napisanog Vrlo se lako odlučuješ za štetne stvari i sad ti samo treba savet da li će i u kombinaciji sa terapijom to biti štetno po tebe. Ne znam ni šta očekuješ da ti neko kaže. Mislim, ja ti se izvinjavam ako negde grešim.
    Već sam rekla šta želim da postignem,da se malo ugojim,probala sam i proteine i sva moguće preparate za gojenje i nikako da pređem 50kg.A što se heroina tiče to je druga priča i na to sam stavila tačku tako da o tome ne želim ni da pričam.
    U vezi kreatina ne znam objasnio je on meni sve u vezi njega ali treba odvojiti dosta vremena za vežbanje a ja ga nemam,imam puno obaveza oko klinaca.
    Nemoraš da se izvinjavaš svako ima pravo na svoje mišljenje i rasuđivanje o određenim stvarima.
    Što se tiče mog dečka tj. muža nevolim tu reč al ajd,on sada trenutno pauzira sa steroidima i vežba svaki drugi dan,a izgleda dosta mlađe zato što je uzimo hormon rasta.
    Poruku je izmenio Apolonija, 27.01.2008 u 07:08
    Znam da nita ne znam...

  9. #24

    Odgovor: Steroidi i sedativi-pomoć

    Citat Apolonija kaže: Pogledaj poruku
    Posećujem ja psihijatra i moja psiha je sasvim ok,a ja ne želim da postignem nešto ZBOG NEGOG,već zbog sebe same.A sa kilažom imam problema od malena tj uvek sam bila mršava,zato sam i htela da probam decu.
    I mislim da ti uopšte nisi kompetentna da rasuđuješ o mojoj psihi jer me ne poznaješ!
    Sory ako sam te uvredila ali neću da dozvolim nikom da mene podcenjuje i vređa,ja sam tražila savet a ne psihologa.
    O ja se ne vredjam a ne vredjam ni tebe, i nisam rekla da si luda vec da imas problem percepcije stvarnosti,prihvatanja same sebe i jos sto sta vezano za to...
    Devojko bila si na heroinu a sad opet ides tim putem,ono imas problem koji moras resiti...
    I nemoj mi pricati kako ti je psiha ok,da jeste ne bi nikada posegnula za horsom isl. i ne bi svoje probleme i sada resavala na ovakav nacin...
    Lepo ti ljudi daju savet ali ti hoces nesto preko noci,i to je takojder poremeceno ponasanje,percepcija,resavanje i suocavanje sa problemima...
    Ne dopadas se sebi mrsava,ne prihvatas sebe tekvu kakva jesi...
    Opet ista prica...

    Trazis od ljudi ovde,stranaca,da blagoslove tvoje samounistenje a oni to odbijaju i daju ti upravo suprotne savete...Zar ti to ne govori nesto ?

    Ono ,ides psihijatru pa s njim to resavaj a ovaj put koji si odabrala te vodi onom istom stazom na kojoj si vec bila jer problem jos nisi resila
    ''Though nothing can bring back the hour of splendor in the grass, glory in the flower, we will grieve not, rather find strength in what remains behind.''

    William Wordsworth

  10. #25

    Odgovor: Steroidi i sedativi-pomoć

    Citat Apolonija kaže: Pogledaj poruku
    Već sam rekla šta želim da postignem,da se malo ugojim,probala sam i proteine i sva moguće preparate za gojenje i nikako da pređem 50kg.A što se heroina tiče to je druga priča i na to sam stavila tačku tako da o tome ne želim ni da pričam.
    U vezi kreatina ne znam objasnio je on meni sve u vezi njega ali treba odvojiti dosta vremena za vežbanje a ja ga nemam,imam puno obaveza oko klinaca.
    Nemoraš da se izvinjavaš svako ima pravo na svoje mišljenje i rasuđivanje o određenim stvarima.
    Što se tiče mog dečka tj. muža nevolim tu reč al ajd,on sada trenutno pauzira sa steroidima i vežba svaki drugi dan,a izgleda dosta mlađe zato što je uzimo hormon rasta.
    Nisam ja ni tražila da pričaš o heroinu, pa i ne trebaš u gard. Pitala sam te kakve to ima veze, a i malo mi se priča nije slagala. Jasno je meni šta želiš da postigneš, nije mi jasno zašto to mora preko noći? Vremena za sebe, samim tim i vežbanje, uvek ima, ne treba da se spremaš za olimpijadu i ne treba ti ga mnogo. Potrebna ti je samo volja. E nje ti treba mnogo, a to je ono što ti fali i za šta nemaš vremena. Deca se ne izvlače kao kvisko ako stvarno i želiš sebi da pomogneš.

    Za sve što želiš da napraviš kako valja potrebno ti je vreme i trud. Za sve što napraviš kako valja srazmerno tome će i da traje. Kao i ta masa koju misliš nabaciti. Bila bi zadovoljna i da prestaneš da vežbaš.

    Izvinjavam se unapred zato što ne želim da shvatiš da te napadam, kako si i shvatila prvo sve odgovore. Pitam šta očekuješ da ti neko kaže zbog toga što si ti ta koja traži savet, a ispada da je najbolje da ti ga niko ne daje, jer kad ga čuješ to je ono zbog čega i ne želiš savet od nekog ko treba da ti ga da.

    Ja i dalje nisam za steroide ni povremeno. Ti ćeš, naravno, uraditi kako želiš ili kako ti dečko kaže

    A, pošto znam šta je u tvom postu pisalo pre nego si ga prepravila i pošto pogledam u tvoj potpis, ja i nemam više šta da ti poručim ili posavetujem na ovu temu Ne mogu da te shvatim ozbiljno

    Srećno.

    Što se tiče mog dečka tj. muža nevolim tu reč al ajd,on sada trenutno pauzira sa steroidima i vežba svaki drugi dan,a izgleda dosta mlađe zato što je uzimo hormon rasta.
    On je moj idol. Da ne znam, pa i da verujem

    Fala na pažnji.
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  11. #26

    Odgovor: Steroidi i sedativi-pomoć

    Pozz svima, a hvala svima koji su mi dali savet!
    Znam da nita ne znam...

Strana 2 od 2 PrvaPrva 12

Slične teme

  1. Pomoć oko prevoda
    Autor bezec u forumu Spomenar
    Odgovora: 12
    Poslednja poruka: 17.12.2009, 18:49
  2. POMOĆ: Windows XP
    Autor DBlica u forumu Softverski problemi
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 19.10.2009, 21:18
  3. Šta steroidi mogu da naprave od čoveka
    Autor makilli u forumu Belosvetske zanimljivosti
    Odgovora: 4
    Poslednja poruka: 13.10.2009, 17:15
  4. Pomoć od žene?
    Autor memento u forumu Muška kafana
    Odgovora: 7
    Poslednja poruka: 22.11.2008, 23:45
  5. Pomoć oko airbrush-a
    Autor MaxBaron u forumu Online savetnik
    Odgovora: 2
    Poslednja poruka: 04.11.2008, 07:31

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •