Da li kupujete online knjige - Strana 2
Strana 2 od 2 PrvaPrva 12
Prikaz rezultata 16 do 24 od ukupno 24
  1. #16

    Odgovor: Da li kupujete online knjige

    Uglavnom kupujem u knjižarama ili na Sajmu,ali mi se desilo par puta da sam i preko interneta naručila knjige koje nisam mogla naći u knjižarama.I knjige su doneli na adresu u roku od 2-3 dana.A već sam izgubila nadu da ću naći ono što želim!

  2. #17

    Odgovor: Da li kupujete online knjige

    naruchila sam pred par dana (gerila.com) jedno 5-6 knjiga.. mozak mi uopshte ne radi, ne secam se shta sam naruchila znam da je jedna od Markeza "o ljubavi i drugim demonima".. jedna je od Chomskog.. a ostale seticu se kad stignu
    moomoo meee jooouu

  3. #18

    Odgovor: Da li kupujete online knjige

    Citat yige_gui kaže: Pogledaj poruku
    znam da je jedna od Markeza "o ljubavi i drugim demonima"
    Posedujem Lepa.

    Takođe više volim da se lociram u nekoj knjižari i rondam, rondam, rondam, al' naručujem i online. Kupim u pretplati nekad, pre nego izađu iz štampe, em su jeftinije em dok se odštampa izdanje i stignu obradujem se jer sam i zaboravila šta sam naručila Kupim ponekad i na online aukciji stare knjige, poradujem se da ću se nadmetati, al' se retko ko danas za knjigu nadmeće, pa pobedim
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  4. #19

    Odgovor: Da li kupujete online knjige

    Ne uglavnom ih kupujem u knjižarama ili ih downloadujem.
    Znam da nita ne znam...

  5. #20

    Odgovor: Da li kupujete online knjige

    Knjige kupujem u knjižarama i na sajmu.
    Jednom prilikom sam poručila par knjiga online i stigle su mi posle par dana, bez problema, ali nekako mi lepše kad odem u knjižaru pa tražim, pipam, prevrćem, pročitam zadnju koricu i tako...
    Kad bi meni dali kišobran, ja ga ne bih potrošio sam
    pola mesta ja bih dao nekom, ko je dobar a slučajno sam.

  6. #21

    Odgovor: Da li kupujete online knjige

    Juce sam narucila prvi put jednu knjigu prijateljici koja nema net pa nije mogla sama...sada cekamo da stigne....ako sve prodje ok, mozda narucim nesto ponovo, nesto sto nemogu ovde da nadjem...
    Covek je sinteza beskonacnosti i konacnosti,prolaznog i vecnog, slobode i nuznosti, kratko: sinteza.

  7. #22

    Odgovor: Da li kupujete online knjige

    Citat SQUAW kaže: Pogledaj poruku
    poradujem se da ću se nadmetati, al' se retko ko danas za knjigu nadmeće, pa pobedim
    javi sljedeci put da znam pa da se skupa nadmecemo
    moomoo meee jooouu

  8. #23

    Odgovor: Da li kupujete online knjige

    Knjige za decu, bilo za moje momke ili nekome za rođendan kupujem uglavnom online, jer znam šta želim da im kupim, a i do sada sam imala dobra iskustva sa tim vidom kupovine. Uglavnom su to u pitanju izdanja Kreativnog centra, a za ostala izdanja ipak odem do knjižare pa prelistam i ''prepipam'' svaku knjigu...

  9. #24

    Odgovor: Da li kupujete online knjige

    Do sada sam uglavnom kupovala po knjizarama,volim taj miris knjiga da osetim u vazduhu i da preturam po knjigama,pa uglavnom kupim pored onog zbog cega sam namenski usla jos par knjigica.

    Medjutim
    Koleginica starsica me uvela u svet online knjiga pre neki dan i ispraznila mi sav crni fond

Strana 2 od 2 PrvaPrva 12

Slične teme

  1. Zašto kupujete brend?
    Autor tozans u forumu Društvo oko nas
    Odgovora: 44
    Poslednja poruka: 15.04.2015, 17:06
  2. Online igre
    Autor swba u forumu Igre
    Odgovora: 81
    Poslednja poruka: 11.02.2011, 11:50
  3. Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 19.12.2008, 20:47
  4. ONLINE kuvar
    Autor danilo.vucinic u forumu Kulinarstvo i ishrana
    Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 05.11.2007, 18:02
  5. Besplatan Adobe Photoshop Online
    Autor goldie u forumu Spomenar
    Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 08.03.2007, 08:19

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •