Ocekivanja od muskaraca! - Strana 6
Strana 6 od 10 PrvaPrva ... 45678 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 76 do 90 od ukupno 145
  1. #76

    Odgovor: Ocekivanja od muskaraca!

    ochekuJem da zna da nishta ne ochekuJem.....

  2. #77

    Odgovor: Ocekivanja od muskaraca!

    Citat zrNce kaže: Pogledaj poruku
    ochekuJem da zna da nishta ne ochekuJem.....





    ...tako da me nikada nisu razocarali...

  3. #78

    Odgovor: Ocekivanja od muskaraca!

    Na prvi pogled, na prvo slušanje "očekivati od muškarca" zvuči jako grubo, pa čak po malo i glupo.
    Onda je i je logično da će se (skoro) svaka žena, ponosno ograditi od tog prvog "tumačenja", izgovorivši indirektno ili direktno - da ne očekuje ništa.

    U materijalnom smislu - to je sigurno istina.
    U tom smislu žene su jako ponosne. Jer kad vole, ne umeju da mešaju ljubav sa "korišću" i propratnim materijalnim "finesama".

    ALI, to (ipak) važi samo za one žene koje su materijalno zbrinute, koje su egzistencionalno nezavisne i koje mogu u bilo kojoj kombinaciji (sa decom ili bez dece) da (u slučaju nužde) nastave da funcionišu samostalno i nesmetano.
    Teško da će to (ma koliko htela) moći (i smeti) da kaže žena koja nema: posao, krov nad glavom, prihode, kakvu takvu sigurnost.
    Te i takve žene (u paketu sa decom) "zavise" od muškaraca. I očekuju mnogo. One sigurno ne kriju i ne prećutkuju da očekuju sve.
    Te su žene obično one tihe "žrtve", koliko samih tih svojih očekivanja, toliko i baš onih od kojih su očekivale ili očekuju.

    U svakom drugom smislu, tvrditi da se od muškarca ne očekuje ništa ... je najblaže rečeno NEistina.
    Pa naravno da sve očekujemo,
    U slučaju da ljubav cveta, pa čak i ako više ništa ne očekujemo za nas, ako su na svim ostalim ispitima već popadali,
    sigurno sve očekujemo - da budu ono što i jesu - očevi toj svojoj deci.
    Da tu decu, ako ništa drugo... vole.
    Da im pruže ... te svoje mišićave ruke,
    ako i ne za nas, da za njih podmetnu ta svoja široka pleća .. i ta jaka leđa,
    i da ih zaštite.
    Ako neprijatelja i nema, a ono - od života.
    Ima toliko toga od čega ih se dnevno mora čuvati i sačuvati. Štititi. I zaštititi.


    Zapravo ... i ja sam jedna od onih koja je uvek govorila i uvek će reći - da ne očekuje ništa,

    ali ... to je čista, najveća ... notorna laž.


    Očekujem od muškarca mnogo.
    Da i ako bi ikada meni okrenuo leđa ... za dete mora uvek ... u v e k ... da želi - da bude tu.

    THE PAST IS HISTORY, THE FUTURE IS MISTERY,TODAY IS A GIFT... THATs WHY ITs CALLED " PRESENT "


  4. #79

    Odgovor: Ocekivanja od muskaraca!

    Ništa ne očekujte od muškaraca...bićete srećniji...opušteniji...

  5. #80

    Odgovor: Ocekivanja od muskaraca!

    ocekivati od njih nesto je glupo...jer oni nisu ti koji umeju da ispune ocekivanja....zato ne ocekujem nista..
    Vi vidite stvari i pitate „zašto“, a ja sanjam o stvarima kojih nije bilo i pitam „zašto ne“.

  6. #81

    Odgovor: Ocekivanja od muskaraca!

    Ocekujem da bude muskarac... sa velikim...slovom M
    Malo ih je bilo takvih...uglavnom su bili "slabici" koji su mislili da ce udovoljavanjem mom kapricioznom ponasanju pridobiti me...a samo su me na taj nacin gubili
    Budi pametan i pravi se lud

  7. #82

    Odgovor: Ocekivanja od muskaraca!

    Da me taktički prevesla. Obožavam intelektualna nadmetanja.
    Prestani razmišljati o svojim granicama..
    Počni otkrivati svoje mogućnosti.

  8. #83

    Odgovor: Ocekivanja od muskaraca!

    Stan, kuću, kola, jahtu, račun u švajcarskoj banci i dobru volju da sve to prevede na moje ime.
    ... Ko nije drvo razumeo prvo, pa tek onda sadio, taj nije ništa uradio... I, shvatiće, kad-tad, da ne zna šta je hlad....

  9. #84

    Odgovor: Ocekivanja od muskaraca!

    Ne ocekujem previse.
    Za pocetak da me ne smara.
    Najveca vlast je vladati sobom.

  10. #85

    Odgovor: Ocekivanja od muskaraca!

    Ocekujem da zna gde se nalazi korpa za prljavi vesh.......... i da mu "trojka" bude dovoljno precizna kad u nju ubacuje...
    ....dakleM, da mu ruke budu jake, snazne, smirene i precizne

  11. #86

    Odgovor: Ocekivanja od muskaraca!

    Moj muskarac je ispunio sva moja ocekivanja, zato ga volim jos vise.

  12. #87

    05 Odgovor: Ocekivanja od muskaraca!

    Da mi drzi glavu dok povracam,da je tu kada mi je tesko,al to znaci da me nasmeje ,da zna 10 puta vise od mene,tako da naucim nesto. Niposto da vara i da trazi od mene da se menjam ,to je to.ISKRENOST!
    I can wash dishes faster than mashina


    http://fliiby.com/folders/289899/my_music.html

  13. #88

    Odgovor: Ocekivanja od muskaraca!

    ...od muskaraca ocekujem da se okrenu pederastiji,jerbo zene postaju sve zahtevnije...jos kada budu ozakonili gay brakove...iha...Bog da nas vidi......
    ...hell ain't a bad place to be......

  14. #89

    Odgovor: Ocekivanja od muskaraca!

    da se odbio majci od sise i pokretljivost sprermatozoida (bar nešto korisno da napravimo)..Hvala lepo...
    'Ako vam se neka ptica posere na glavu, obrišite se diskretno i pravite se ludi, kao i uvek kad su vas posrali.' - čika Dušan Radović

  15. #90

    Odgovor: Ocekivanja od muskaraca!

    Hm, previse ocekujem... Da je pazljiv, nezan, zver kad treba , da je fin, uredan, da vodi racuna o higijeni (naglasavam zato sto mi je njuh osteljiv na mirise), da se lepo oblaci, da me voli vise nego ja njega, uporan posto sam teska, da obraca paznju na svaki detalj na meni, da nije tele, da imam o cemu s njim da razgovaram, da je duhovit ali ne preterano, da ima debele zivce za moju tvrdoglavost i gordost, da ima hrabrost da me pusta samu u grad i tako... Zahtevno i sebicno s moje strane s obzirom da mnogo manje pruzam, ali sta da radim, tak'a sam... Moze mi se...
    Poruku je izmenio Sanjallica, 03.07.2010 u 01:07
    ...I am a dreamer and when i wake, you can't break my spirit - it's my dreams you take...

Strana 6 od 10 PrvaPrva ... 45678 ... PoslednjaPoslednja

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •