Koštunica, DSS - Strana 2
Strana 2 od 12 PrvaPrva 1234 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 16 do 30 od ukupno 176
  1. #16

    Odgovor: Voja - drzavnik?

    Ljudi, samo jedno ne zaboravite:

    Postoje dve vrste promena:

    -radikalna promena, to je nasilna revolucija koja negirajuci postojece, rusi sve pred sobom, stvara bedak, polako prozdire svoju decu i na kraju puta pretvara se u negaciju samog sebe... Nije tema, nego...




    -mirna promena, ``tiha`` revolucija koja postepeno menja poredak, stvara manje tenzije i pri tome manju stetu drustvu. Tihu revoluciju moze da izvede covek blizak vladajucoj eliti jer je to preduslov za sansu sticanja vlasti.
    Osobina tih ljudi je da ne vide daleko, oni vide greske poretka, mogu da pokrenu inicijativu ali ne mogu da isteraju kompletnu promenu...
    Ovi ljudi stvaraju mesta i preduslove za jake licnosti koji ce na osnovu inicirane promene usmetiti drustvo u zeljenom cilju...

    Takvi tihi ljudi su primetni svugde:
    Gorbacov, Valesa, Bota, cak i Havel, pa i Kostunica...

    Ne zalazeci u njegov (njihov) pozitivni i/ili negativni uticaj na promene i drustvo, zelim samo pokazati na zakonitost koji postoji...

    Moje licno misljenje je da je Kostunica trebao pokazati vise i definitivno je vreme za njegovo nestajanje sa politicke scene.
    Ipak ce ga kraca istorija pamtiti po odigranoj ulozi u promeni rezima koja je u datom istorijskom trenutku bila na ivici pretvaranja u tvrdu i nasilnu ``latinoamericku`` diktaturu.
    Gospodine, vase dete se plazi na mene!

  2. #17

    Odgovor: Voja - drzavnik?

    Citat maleni kaže: Pogledaj poruku
    Voja je odlucio!
    Odlucio je da nista ne odluci koga da podrzi za predsednika.
    Pametan ovaj nas Voja, prosto sam ponosan na njegovu mudru odluku.
    Zivela saopstenja naseg premijera!
    Ti kao da si u stabu izbornom,pa sve znas...

    Vise Tadic postuje Kostunicu i ovaj njega nego sve ostale i sve se zna i dogovara,ali ti dok to shvatis bas ce proci vremena... prestani da citas novine jbt... upotrebi mozak ako mozes,a ako ne mozes onda izvini na glupom predlogu...

  3. #18

    Odgovor: Voja - drzavnik?

    Citat Neron kaže: Pogledaj poruku
    Ti kao da si u stabu izbornom,pa sve znas...

    Vise Tadic postuje Kostunicu i ovaj njega nego sve ostale i sve se zna i dogovara,ali ti dok to shvatis bas ce proci vremena... prestani da citas novine jbt... upotrebi mozak ako mozes,a ako ne mozes onda izvini na glupom predlogu...
    Neznam nikoga ko postuje Kostunicu osim udbasa i to cisto iz interesa.
    A toliko postuje Tadica da jos ne zna dali da izadje na izbore, mislim, ono, da ispuni gradjansku duznost.
    Back in red!

  4. #19

    Odgovor: Voja - drzavnik?

    pitam se samo da li je voja uopshte obaveshten da su danas izbori ili je previshe zauzet brigom o svojim machkama...
    on nikog nije podrzao... pa ne mogu reci da sam iznenadjena... svi znamo da je to prekriveni radikal, samo nema * da javno prizna... shto ga chini najgorim i najljigavijim chovekom na nashoj ionako ljigavoj politichkoj sceni.
    zivela neobaveshtenost. nemojte osnovati porodice, zivite sa machkama kao babe udovice! i onda cete voditi drzavu. e majko srbijo bolje da si abortirala.


    I'm not evil.... I'm just up to no-good...

  5. #20

    Odgovor: Voja - drzavnik?

    Citat **princess** kaže: Pogledaj poruku
    pitam se samo da li je voja uopshte obaveshten da su danas izbori ili je previshe zauzet brigom o svojim machkama...
    on nikog nije podrzao... pa ne mogu reci da sam iznenadjena... svi znamo da je to prekriveni radikal, samo nema * da javno prizna... shto ga chini najgorim i najljigavijim chovekom na nashoj ionako ljigavoj politichkoj sceni.
    zivela neobaveshtenost. nemojte osnovati porodice, zivite sa machkama kao babe udovice! i onda cete voditi drzavu. e majko srbijo bolje da si abortirala.
    Па није гори и љигавији барем од Ђинђића, због кога су избори једном или двапут пропали. Претпостављам да тад ниси гласала.

    Иначе, потпуно ми је јасан став господина председника владе да не жели да подржи ниједног кандидата и да ове изборе не сматра претерано битним.

    http://www.b92.net/info/vesti/index....v_category=418
    Svojom neodlučnošću Vojislav Koštunice, kako tvrdi, docent na Fakultetu političkih nauka Dušan Pavlović, demonstrira koliko ove izbore ne vidi kao presudne.

    "Ja mislim da je taj komentar na neki način naučen od njegovog prethodnika, ako se sećate 2002. godine je Zoran Đinđić rekao nešto slično kada su ga pitali hoće li ići da glasa na izbore, kada je Koštunica učestvovao kao kandidat. Dakle, time se ustvari pokazuje da Koštunica smatra da su ovi izbori za njega nebitni i da tim ličnim činom hoće da potvrdi kako on ne želi da pruži podršku ni jednom ni drugom kandidatu", objašnjava Pavlović.
    За землю родную не на жизнь а на смерть
    Воевал с врагами Володимир князь
    Многая лета
    Многая лета
    Многая лета
    Русской земле

  6. #21

    Odgovor: Voja - drzavnik?

    Citat yossarian kaže: Pogledaj poruku
    Па није гори и љигавији барем од Ђинђића, због кога су избори једном или двапут пропали. Претпостављам да тад ниси гласала.

    ...svaki dalji komentar i rasprava na tu temu bili bi sasvim suvishni...


    dobro pretpostavljash. bravo vidim da savrsheno vodish evidenciju o mojoj glasalachkoj aktivnost. hvala ti.


    I'm not evil.... I'm just up to no-good...

  7. #22

    Odgovor: Voja - drzavnik?

    Citat **princess** kaže: Pogledaj poruku

    ...svaki dalji komentar i rasprava na tu temu bili bi sasvim suvishni...
    Па не схватам. Због нечега што је Ђинђић радио још 2002. сад га следбеници кандидата Ђинђићеве странке, који се у Зорана куну, оптужују да је љигав и лош. Лицемери.

    dobro pretpostavljash. bravo vidim da savrsheno vodish evidenciju o mojoj glasalachkoj aktivnost. hvala ti.
    Па бојкотовала си, могла си да си тела...
    За землю родную не на жизнь а на смерть
    Воевал с врагами Володимир князь
    Многая лета
    Многая лета
    Многая лета
    Русской земле

  8. #23

    Odgovor: Voja - drzavnik?

    Citat yossarian kaže: Pogledaj poruku
    Па није гори и љигавији барем од Ђинђића, због кога су избори једном или двапут пропали. Претпостављам да тад ниси гласала.

    Иначе, потпуно ми је јасан став господина председника владе да не жели да подржи ниједног кандидата и да ове изборе не сматра претерано битним.

    http://www.b92.net/info/vesti/index....v_category=418
    Svojom neodlučnošću Vojislav Koštunice, kako tvrdi, docent na Fakultetu političkih nauka Dušan Pavlović, demonstrira koliko ove izbore ne vidi kao presudne.

    "Ja mislim da je taj komentar na neki način naučen od njegovog prethodnika, ako se sećate 2002. godine je Zoran Đinđić rekao nešto slično kada su ga pitali hoće li ići da glasa na izbore, kada je Koštunica učestvovao kao kandidat. Dakle, time se ustvari pokazuje da Koštunica smatra da su ovi izbori za njega nebitni i da tim ličnim činom hoće da potvrdi kako on ne želi da pruži podršku ni jednom ni drugom kandidatu", objašnjava Pavlović.
    ...a neeeee...on demonstrira politiku ucene...sacekajmo parlamentarne izbore...
    ...hell ain't a bad place to be......

  9. #24

    Odgovor: Voja - drzavnik?

    Citat yossarian kaže: Pogledaj poruku
    Па није гори и љигавији барем од Ђинђића, због кога су избори једном или двапут пропали. Претпостављам да тад ниси гласала.

    Иначе, потпуно ми је јасан став господина председника владе да не жели да подржи ниједног кандидата и да ове изборе не сматра претерано битним.

    http://www.b92.net/info/vesti/index....v_category=418
    Svojom neodlučnošću Vojislav Koštunice, kako tvrdi, docent na Fakultetu političkih nauka Dušan Pavlović, demonstrira koliko ove izbore ne vidi kao presudne.

    "Ja mislim da je taj komentar na neki način naučen od njegovog prethodnika, ako se sećate 2002. godine je Zoran Đinđić rekao nešto slično kada su ga pitali hoće li ići da glasa na izbore, kada je Koštunica učestvovao kao kandidat. Dakle, time se ustvari pokazuje da Koštunica smatra da su ovi izbori za njega nebitni i da tim ličnim činom hoće da potvrdi kako on ne želi da pruži podršku ni jednom ni drugom kandidatu", objašnjava Pavlović.
    A koliko puta je bilo potrebno da "gospodina predsednika vlade" dovede na vlast neko drugi? Peti oktobar mu nije bio dovoljan, pa je hteo jos?

    Drugo, "gospodin predsednik vlade" je trenutno premijer zahvaljujuci, verovatno, broju glasova koje je njegova stranka osvojila na izborima (podseticu - u prethodnoj vladi koju je "gospodin predsednik vlade" pravio i sa SPS-om rekao je da nema niceg prirodnijeg da ona stranka u koaliciji koja ima najvise glasova da premijera) ?

    "Gospodin predsednik vlade" je u ovom trenutku najljigavije i najdvolicnije stvorenje koje gmize nasim politickim prostorima (uz radikale, naravno - ispeglane, ciste i umivene).

  10. #25

    Odgovor: Voja - drzavnik?

    Citat love hunter kaže: Pogledaj poruku
    "Gospodin predsednik vlade" je u ovom trenutku najljigavije i najdvolicnije stvorenje koje gmize nasim politickim prostorima (uz radikale, naravno - ispeglane, ciste i umivene).
    bravo.
    mada, on mi je i gori...
    radikali ma koliko mi oni i bili, barem javno iznose svoje stavove i znash na chemu si sa njima... a ovaj... od njega mi se prosto najsmrdljiviji gmizavac koji je ikada bio na politichkoj sceni. radikal koji se krije iz maske takozvanog demokrate... pa to ima samo u zemlji srbiji!


    I'm not evil.... I'm just up to no-good...

  11. #26

    Odgovor: Voja - drzavnik?

    Pismo studenata


    PREDSEDNIKU VLADE REPUBLIKE SRBIJE

    - dr Vojislavu Koštunici -

    Imajući u vidu Vašu dugogodišnju čelnu poziciju u izvršnoj vlasti naše zemlje, mladi Srbije Vas doživljavaju kao najodgovornijeg političara zbog kojeg se Srbija danas nalazi na začelju evropskih integracija i u najvećoj društvenoj i političkoj krizi od smene režima Slobodana Miloševića. Antievropska politika koju otvoreno vodite, preti da Srbiju vrati nazad u izolaciju i da ugrozi evropsku perspektivu svih njenih građana i građanki. Srbija je danas zemlja u kojoj se, zahvaljujući ovakvoj Vašoj politici, blokira rad institucija, ali i omogućava jačanje pro-fašističkih organizacija, zavisnih medija i tajkuna iz devedesetih. Postojeća situacija u društvu nas poziva na akciju, jer nećemo nikome dozvoliti da pred našu budućnost postavlja neizvesnost koja je postojala dok je vladao Milošević.

    Zbog svega navedenog, mladi Srbije Vam upućuju sledeće

    Z A H T E V E

    •1. Neophodno je hitno potpisivanje političkog sporazuma sa EU, što je prvi korak ka što hitnijem potpisivanju Sporazuma o stabilizaciji i pridruživanju,

    •2. Kao deo procesa evropskih integracija, neizostavno je hapšenje i isporučivanje optuženih za ratne zločine tribunalu u Hagu, kao i ispunjavanje svih preuzetih međunarodnih obaveza naše države

    •3. Neohodno je deblokiranje rada svih institucija od kojih zavisi nesmetano funkcionisanje države

    Ukoliko kao predsednik Vlade u najskorijem roku ne ispunite ove zahteve, koji su u skladu sa proevropskim opredeljenjem većine građana i građanki Srbije, smatraćemo da ili ne stojite iza njih ili da niste u stanju da ih ispunite. U tom slučaju, mladi Srbije će od Vas tražiti da podnesete ostavku na funkciju koju obavljate u Vladi i da raspišete vanredne parlamentarne izbore kao jedini izlaz iz krize u koju je Srbija zapala.

    11. februar 2008. godine
    Back in red!

  12. #27

    Odgovor: Voja - drzavnik?

    ,,maleni,,

    Znaš li ti i zna li tvoja omladina Srbije šta je sporazum?

    Znaš li ti i zna li tvoja omladina Srbije šta treba da sadrži
    sporazum, da bi se uopšte mogao zvati sporazumom.

    Upravo sam spremao da postavim taj takozvani sporazum
    na drugoj temi a ti to lijepo kopiraj proslijedi mladima Srbije
    i uputi ih da se raspitaju šta treba da sadrži jedan sporazum
    da bi uopšte bio sporazum.

    Koštunica ne želi da krši ustav države i rezoluciju Savjeta
    Bezbjednosti OUN broj 1244 jer su taj i bilo koji drugi sporazum
    suprotni rezoluciji 1244.
    To pitanje može da rješava jedino SB OUN jer je on svojom
    rezolucijom to područje stavio pod protektorat OUN.
    Ako Srbija potpiše bilo kakav sporazum vezano za to područje
    a da nema uporište u SB OUN, to je direktno suprostavljanje
    Ujedinjenim Nacijama.

    Toliko o tome koliko si upućen ti i koliko su upućeni ,,Mladi
    Srbije,, u te probleme.

  13. #28

    Odgovor: Voja - drzavnik?

    Citat Petar II kaže: Pogledaj poruku

    Koštunica ne želi da krši ustav države
    A sto ga je doneo na nezakonit nacin tj. kradjom?

    rezoluciju Savjeta
    Bezbjednosti OUN broj 1244 jer su taj i bilo koji drugi sporazum
    suprotni rezoluciji 1244.
    A sto onda koristi pasos da bi otisao na Kosovo?
    Back in red!

  14. #29

    Odgovor: Voja - drzavnik?

    Citat maleni kaže: Pogledaj poruku
    mladi Srbije Vas doživljavaju kao najodgovornijeg političara zbog kojeg se Srbija danas nalazi na začelju evropskih integracija i u najvećoj društvenoj i političkoj krizi od smene režima Slobodana Miloševića.
    Mali, ako je Voja ( nije da ga branim ) najzasluzniji za prouzrokovanje krize u kojoj se nalazi danas vlast u nasoj zemlji Srbiji, on, kao jedini demokrata koji je jasno rekao "Evropa da, ali ne preko suvereniteta i teritorijalnog integriteta i ustavnog poretka nase zemlje...ja ne znam kako onda deklarises izdajnika zemlje.
    Poruku je izmenio Mish, 11.02.2008 u 22:14 Razlog: bez vređanja, molim
    Bolje izgubiti trenutak u zivotu, nego zivot u trenutku!

  15. #30

    Odgovor: Voja - drzavnik?

    Citat marconicyss kaže: Pogledaj poruku
    Mali, ako je Voja ( nije da ga branim ) najzasluzniji za prouzrokovanje krize u kojoj se nalazi danas vlast u nasoj zemlji Srbiji, on, kao jedini demokrata koji je jasno rekao "Evropa da, ali ne preko suvereniteta i teritorijalnog integriteta i ustavnog poretka nase zemlje...ja ne znam kako onda deklarises izdajnika zemlje.
    Tako je bato, zivela Al srbeida, ziveo Srbekistan, smrt izdajnicima!
    Back in red!

Strana 2 od 12 PrvaPrva 1234 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Vojislav Koštunica
    Autor silvia u forumu Političari
    Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 07.05.2007, 08:21

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •