Koštunica, DSS - Strana 11
Strana 11 od 12 PrvaPrva ... 9101112 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 151 do 165 od ukupno 176
  1. #151

    Odgovor: Koštunica, DSS

    Da, njonjom. Objašnjenje možeš naći na ovoj temi
    http://www.vojvodinacafe.rs/forum/vo...tml#post603774
    ... Ko nije drvo razumeo prvo, pa tek onda sadio, taj nije ništa uradio... I, shvatiće, kad-tad, da ne zna šta je hlad....

  2. #152

    Odgovor: Koštunica, DSS

    Politika Koštunjavog je dubiozna,sad je doterala dotle da ima dodirne tačke sa radikalima.Čovek je mrtvo puvalo,sa tikovima.Trenutno je totalno nebitan lik na političkoj sceni.Eto šta znači dobra reklama,u ono vreme kada je bio popularan i šta znači protok vremena,kad kroz to vreme svako pokaže svoje pravo lice.Sad se vratio na svoje pravo mesto.Naši ljudi su slepi pored očiju,oni vole da veruju u šarene laže i glupe priče,koje su upravo i smišljene za njihove uši,a ustvari trebalo bi da malo više posvete pažnju čulu vida,jer ono je jako bitno u proceni.

    Jer priča može da bude lažna,a ono što oko vidi ne može.Treba postaviti pitanje,kakav je to čovek koji se nikada ne smeje,a kad se nasmeje njegov osmeh je neizmerno ružan ( bar meni ) kakav je to čovek koji šalje pokretima tela i mimikom poruke nemira i nesigurnosti.I da li je moguće da je ljudima trebalo toliko vremena,da se opasulje i vide sa kim imaju posla?Ali dobro,njegovo vreme je prošlo.Njegova partija je jedna obična sekta,a od tog demokratska nema ni D,jer se on ponaša kao da je vlasnik stranke ( preduzeća ).

    Mada je u večini naših stranaka situacija je takva,zahvaljujući našem nedemokratskom mentalitetu i mislim još da će njegovo delovanje dok je bio na vlasti biti rasvetljeno i procesuirano u skladu sa zakonom,pošto je veliki legalista nadam se da bi bio zadovoljan da se reše "misterije" u kojima je učestvovao,rukovodio i spletkario.

  3. #153

    Odgovor: Koštunica, DSS

    Анализа достојна Кери Бредшо, човек се не смеје лепо, те је стога... сууууууунце ти...
    За землю родную не на жизнь а на смерть
    Воевал с врагами Володимир князь
    Многая лета
    Многая лета
    Многая лета
    Русской земле

  4. #154

    Odgovor: Koštunica, DSS

    Citat maja bg kaže: Pogledaj poruku
    Treba postaviti pitanje,kakav je to čovek koji se nikada ne smeje,a kad se nasmeje njegov osmeh je neizmerno ružan ( bar meni ) kakav je to čovek koji šalje pokretima tela i mimikom poruke nemira i nesigurnosti.I da li je moguće da je ljudima trebalo toliko vremena,da se opasulje i vide sa kim imaju posla?
    Je li to novi metod ocenjivanja ljudskih kvaliteta - na osnovu osmeha? Za divno čudo ne pročitah u komentaru da čovek nema decu, a ima mačku. A to je vrlo problematično, izaziva sumnju. Bolje je da se cereka sa cinizmom sa kilo belog u nosu, ili da ima osmeh br.1, 2 i 3, kao izvesni gospodin u "ostavci". Ne, nisam pristalica DSS-a, jesam poštovalac poštenog čoveka Vojislava Koštunice, kao i svaki njegov bivši student. Ali, naučili smo valjda za sve ove godine unazad, poštenje je u Srbiji greh, tema za podsmeh. Ocrnimo onog čiji nam se osmeh ne svidja. Napadnimo ga, po onoj narodnoj - dok selo juri vuka, lisice kokoši kradu.

  5. #155

    Odgovor: Koštunica, DSS

    E vala svašta pročitah !
    "Analizu" nečijeg govora po načinu kako se smeje ? Jbg...ja nekako sam navikao da ne verujem mnogo "slatkorečivima" koji umeju da se ulaguju i pričaju "bajke".
    Koštunicu sam smatrao najvećim razočaranjem pravih opozicionara ( to i dalje mislim..) ali njegova platforma ipak mnogo više "pije vodu" nego mnogih u ovoj kampanji. Srbija treba da bude svoja, da se okrene svojoj privredi, svojim iskonskim etičkim vrednostima i da postane barem onoliko jaka koliko je bila pre ovih "demokrata" koji su i najžilavije demokratske tekovine podveli u stranačke interese ( gradonačelnik se birao imenom i prezimenom...a sada će delegirani pripadnici stranaka određivati ko će biti gradonačelnik).
    U ovom narodu postoji izreka da "umiljato jagnje dve majke sisa" stoga je mnogo pametnije biti zemlja koju će drugi želeti da privuku u svoje jato nego ko slepci se utrpavati onima koji su nas u mnogome doveli do ovakvog stanja (..ko li nam uvede sankcije..ko nas bombardova,..ko nas "obeleži" kao nepodobne pa da moljakamo vize..).
    Ipak...najviše mi "muka" kada počnu kao dobre rezultate da navode dovođenje stranih firmi (kojima ova vlast sve pokloni i još im izfinansira fabriku).
    Justice for all!!! E kada to bude..onda ću da podržim toga ko bude tako vodio zemlju. Inače..svakoga koji u kampanji jedno priča a svedok sam da godinama radi totalno suprotno ću uvek bojkotovati i ni lud mu ne bih dao glas.
    Lav je možda kralj životinja ali nikada vuka nećeš videti da igra u cirkusu .

  6. #156

    Odgovor: Koštunica, DSS

    Je li to novi metod ocenjivanja ljudskih kvaliteta - na osnovu osmeha? Za divno čudo ne pročitah u komentaru da čovek nema decu, a ima mačku.
    Nravno sve bi trebalo da se ocenjuje,ako bi bio u pitanju kandidat za tako odgovornu funkciju.Izvinjavam se mačke sam propustila ( veliki sam ljubitelj životinja ) ali sada neću propustiti nabeđenog švalera,koji se nije oženio do starosti,a oženio se tek kada je trebao da postane predsednik,jer su ga mangupi nagovorili ( jer bi legalista ostavljao loš utisak,da je u divljem braku ).

    Profajleri analiziraju sa mnogo manje činjenica, barataju,a ne mogu da vide dotičnog a opet po njegovim postupcima procenjuju ko je,šta je,koliko ima godina,socijalno ponašsanje,zanimanje itd...

    A to je vrlo problematično, izaziva sumnju.
    Ja nemam nikakvu sumlju,jer čovek se procenjuje po postupcima.

    Ocrnimo onog čiji nam se osmeh ne svidja.
    Ja pričam o onome,što vidim svojim očima,i što mi bode razum,ne bavim se tračevima,rekla kazala ( rekla baba da neko uzima belo ) a Koštunicin osmeh nije ciničan,nego ružan i bolestan.Čovek ne ume da se nasmeje i to mu ružno stoji.To ja tako vidim.E sada šta ti vidiš,ja to ne znam.

    Ali, naučili smo valjda za sve ove godine unazad, poštenje je u Srbiji greh, tema za podsmeh.
    Što se tiče poštenja,da je bio dobar profesor naučio bi te da u politici nema poštenih.

  7. #157

    Odgovor: Koštunica, DSS

    Čovek se ocenjuje prema postupcima? Slažem se...samo zašto to kažeš a na par mesta "skačeš sebi u usta"?
    Jedini "postupak" koji si navela je njegov osmeh a sa druge strane kazala si "znaš šta moraš". Gde je tu, po tebi, "podrška" rečenom "čovek se ocenjuje prema postupcima"?
    I da..."ti se ne baviš tračevima", ali...videh napisano "neobavešteni je i kumovao"? Čekaj, nisi valjda blizanac u horoskopu pa da duplo pišeš ?
    Lav je možda kralj životinja ali nikada vuka nećeš videti da igra u cirkusu .

  8. #158

    Odgovor: Koštunica, DSS

    Jedini "postupak" koji si navela je njegov osmeh a sa druge strane kazala si "znaš šta moraš". Gde je tu, po tebi, "podrška" rečenom "čovek se ocenjuje prema postupcima"?
    Ti si spojio dva u jedan ( dve teme ) si pomešao.Ja duplo vidim,a ti mešaš teme baš ćemo dobro da se razumemo ti i ja Postupak nije samo smeh,tj osmeh nego su i tikovi ( nekontrolisano,cimanje,muvanje,mrdanje,namigivanje i razne grimase ) pa i ono što sam spominjala matora neženja itd... to su ti sve postupci,a na drugoj temi ću ti odgovoriti na datu temu,šta ti je bleee

    Čekaj, nisi valjda blizanac u horoskopu pa da duplo pišeš ?
    Ti duplo pišeš,a ja duplo bolje od tebe vidim,jer ti nisi primetio ono o čemu ja pišem,pa se čudiš...

    Nisam blizanac,nego nešto drugo mnogo bolje. Nisam dupljak

  9. #159

    Odgovor: Koštunica, DSS

    [QUOTE=maja bg;739907]

    Ja nemam nikakvu sumlju,jer čovek se procenjuje po postupcima.
    E sada šta ti vidiš,ja to ne znam.
    Ako bismo postupcima smatrali i način pisanja, drugim imenom pismenost, onda ne bih imao sumLJe da tebi toga nedostaje. Eto šta ja videh. Treba li sada da te procenim kao nekompetentnu za ozbiljne razgovore? Predrasude su problem onoga koji boluje od njih. Tvojom logikom morali bismo otpisati i psihologa, pretendenta na treći predsednički mandat, jer šta misliti o čoveku koji se razveo od žene jer ne može da ostane trudna. Ili, iz drugog ugla gledano, živeo je s njom u ljubavi i slozi u vreme kada je bila vatreni pristalica Bader Meinhoff, nemačkog ultralevičarskog pokreta, a onda je naprasno postao demokrata. Sticajem okolnosti znam čoveka i ne mogu reći da je loš karakter, ali jeste psihološki kalkulator. I, zamisli, on je pre preuzimanja predsedničke funkcije u stranci u DS-u smatran Koštunicom broj dva. I možemo ići tim putem daleko, otpisujući jednog po jednog, po postupcima, nema idealnog. A Koštunica je daleko od negativnog karaktera u filmu zvanom Srbija. On je samo slika običnog čoveka, a to Srbi ne vole. Moraš biti ili andjeo ili djubre, sredina se svima gadi. A nismo zemlja andjela.
    Poruku je izmenio Hiawatha, 04.05.2012 u 18:30

  10. #160

    Odgovor: Koštunica, DSS

    Ti imaš pravo na svoje mišljenje,kao i ja.Nema potrebe da se toliko primaš.Treba da me demantuješ argumentima.

    Reci:čovek nema tikove,ne trza,ne izgleda izbezumljeno...a ne nepismena si!?

    A sada ja procenjujem po tvom odgovoru,da se zlonamernošću i neargumentovanim vređanjem na ličnom nivou,braniš-napadaš neistomišljenike.E to te "tvoj" profesor Trzalica nije naučio.

    Što se tiče ( ne ) kompetentnosti ovo nije stručna oblast,nego lično mišljenje i zapažanje.Ali ti opet tvojim odgovorom pokazuješ da to što pišeš ustvari ne misliš,jer ne bi reagovao tako strasno.Nešto te je očigledno pogodilo?Obično je to istina,a i voliš da kontriraš...

    Bolje je uvek koristiti argumente,jer takvim stilom pisanja kojim barataš spuštaš nivo komunikacije na prost.

    Ja nemam predrasude nikad.Uvek volim sama da donesem svoj sud o nekome,posmatranjem,slušanjem.Ne volim da slušam tuđa mišljenja i rekla kazala.Tema je Koštunica.Ako želiš možeš otvoriti nove teme o drugim ljudima,pa ću ti možda odgovoriti.Ovako spamuješ temu,jer pišeš o meni i insinuiraš o nekim drugim ljudima.

    Moj argument je da bi svi pretendenti na važne funkcije trebali da se psihološki testiraju.Svi.
    Poruku je izmenio maja bg, 04.05.2012 u 20:31

  11. #161

    Odgovor: Koštunica, DSS

    Citat maja bg kaže: Pogledaj poruku
    Ti imaš pravo na svoje mišljenje,kao i ja.Nema potrebe da se toliko primaš.Treba da me demantuješ argumentima.

    Reci:čovek nema tikove,ne trza,ne izgleda izbezumljeno...a ne nepismena si!?
    Dakle, ako neko osporava tvoj stav, on se "prima". Previše se upuštaš u psihologiju ličnosti, a baza slaba. Moj najveći argument je taj da osporavam stav da se neko diskvalifikuje kao stručan i pošten čovek na osnovu osmeha i grimasa koje se nekome ne svidjaju.

    A sada ja procenjujem po tvom odgovoru,da se zlonamernošću i neargumentovanim vređanjem na ličnom nivou,braniš-napadaš neistomišljenike.E to te "tvoj" profesor Trzalica nije naučio.
    Jedino vredjanje koje ovde vidim to je nazivanje čoveka koji se ostvario u nauci nekim primitivnim imenima. To je omalovažavanje bez argumenata. Šta si ti to toliko veliko postigla u životu da daješ sebi za pravo da tako omalovažavaš druge, koji su ipak neko ime u svetu nauke? Da jesi sigurno ne bi koristila takav rečnik. Što se tiče "vredjanja na ličnom nivou" koje meni pripisuješ, ono ne postoji. Možda se ti osećaš uvredjenom na moju potpuno argumentovanu konstataciju o tvom nedoučenom pravopisu. Ne bih tome posvećivao pažnju u nekoj normalnoj komunikaciji, ali kad neko sebi daje za pravo da na primitivan način omalovažava bilo kog čoveka, a pogotovo onog koji se ostvario u nauci, onda ne mogu da ne primetim toliku količinu osnovnog neobrazovanja. I suviše da bi neko sebi dao pravo da glumata velikog psihologa i tumača ljudskih karaktera. Slučajno nabasah na ovaj post, poklon s neba

    Citat maja bg kaže: Pogledaj poruku
    Ako nesto mrzim ,to su osobe koje vole da kritikuju druge,a sebe ne gledaju.Vide samo tudje greske,a svoje ne zele da priznaju
    Znači, mrziš samu sebe?


    Što se tiče ( ne ) kompetentnosti ovo nije stručna oblast,nego lično mišljenje i zapažanje.Ali ti opet tvojim odgovorom pokazuješ da to što pišeš ustvari ne misliš,jer ne bi reagovao tako strasno.Nešto te je očigledno pogodilo?Obično je to istina,a i voliš da kontriraš...
    Da, naravno, nije stručna oblast, a upravo to ti ne daje za pravo da daješ tako "stručne" opservacije nečije ličnosti. Postoji pristojniji način da se izrazi negativan stav o nečijoj politici, ne mora se svojim mišljenjem taj proglašavati maltene za psihološki poremećenu ličnost.


    Bolje je uvek koristiti argumente,jer takvim stilom pisanja kojim barataš spuštaš nivo komunikacije na prost.
    Apsurd.

    Ja nemam predrasude nikad.Uvek volim sama da donesem svoj sud o nekome,posmatranjem,slušanjem.Ne volim da slušam tuđa mišljenja i rekla kazala.Tema je Koštunica.Ako želiš možeš otvoriti nove teme o drugim ljudima,pa ću ti možda odgovoriti.Ovako spamuješ temu,jer pišeš o meni i insinuiraš o nekim drugim ljudima.
    Još kad bi znala šta je spam.

    Moj argument je da bi svi pretendenti na važne funkcije trebali da se psihološki testiraju.Svi.
    To nije argument, to je stav. (Primedba bez imalo zle namere)

  12. #162

    Odgovor: Koštunica, DSS

    Имамо профајлера на теми... мора да је млада профајлерка гледала Криминал мајндс укрштен са Пешчаником...

    Иначе, осмех доктора Војислава зрачи пријатношћу, топлином, смиреношћу и продуховљеношћу, интелигенцијом и добротом. Ја кад увече читам не палим лампу већ окачим слику доктора Војислава како се смеје, већа ми светлост не треба.
    За землю родную не на жизнь а на смерть
    Воевал с врагами Володимир князь
    Многая лета
    Многая лета
    Многая лета
    Русской земле

  13. #163

    Odgovor: Koštunica, DSS

    Citat yossarian kaže: Pogledaj poruku
    Ја кад увече читам не палим лампу већ окачим слику доктора Војислава како се смеје, већа ми светлост не треба.
    Da me kojim slučajem nema,trebalo bi me izmisliti

  14. #164

    Odgovor: Koštunica, DSS

    Dakle, ako neko osporava tvoj stav, on se "prima". Previše se upuštaš u psihologiju ličnosti, a baza slaba. Moj najveći argument je taj da osporavam stav da se neko diskvalifikuje kao stručan i pošten čovek na osnovu osmeha i grimasa koje se nekome ne svidjaju.
    Ti nijednog trenutka nisi osporavao moj stav.Moj stav je da je, Koštunica nervni bolesnik,a to koliko sam ja stručna ti sigurno nisi kompetentan da kažeš,ako je istina da ti je Koštunica bio profesor.Sledeće,ja nijednog trenutka nisam osporavala njegovu profesionalnu stručnost,jer ja nisam kompetentna za to.Da li ti razumeš razliku da ja njega ne osporavam profesionalno?A ti samo pričaš o njegovoj profesiji.Odgovori mi da li je istina da dotični gospodin nekontrolisano trza ramenima,baca žmigavce i sl?

    Jedino vredjanje koje ovde vidim to je nazivanje čoveka koji se ostvario u nauci nekim primitivnim imenima. To je omalovažavanje bez argumenata. Šta si ti to toliko veliko postigla u životu da daješ sebi za pravo da tako omalovažavaš druge, koji su ipak neko ime u svetu nauke? Da jesi sigurno ne bi koristila takav rečnik. Što se tiče "vredjanja na ličnom nivou" koje meni pripisuješ, ono ne postoji. Možda se ti osećaš uvredjenom na moju potpuno argumentovanu konstataciju o tvom nedoučenom pravopisu. Ne bih tome posvećivao pažnju u nekoj normalnoj komunikaciji, ali kad neko sebi daje za pravo da na primitivan način omalovažava bilo kog čoveka, a pogotovo onog koji se ostvario u nauci, onda ne mogu da ne primetim toliku količinu osnovnog neobrazovanja. I suviše da bi neko sebi dao pravo da glumata velikog psihologa i tumača ljudskih karaktera. Slučajno nabasah na ovaj post, poklon s neba
    Tu nema omalovažavanja čovek je bolestan i nije pogodan da bude predsednik Srbije.
    Ja nisam ništa postigla veliko u životu.Jel ti sada lakše? A ne vidim kakve to veze ima sa temom?
    Kao što si i sam rekao tu ću se sa tobom složiti mislim da svako može da pogreši,a ti to onda pošto si zlonameran i nemaš argumete izvrćeš u nepismenost.

    Ti si mnogo opterećen sa mnom,kad se baviš mojim likom i delom,mogao bi da mi napišeš i neku pesmu,ali to što si izvukao nema nikakve veze sa ovom temom,mislim na onaj citirani post.Ja mrzim kad ljudi kada kritikuju druge a ne gledaju sebe,ali ja sam ovde dala mišljenje o jednom čoveku ne profesionalno da ga diskreditujem,kao što ti to non stop potenciraš.Šta to znači,ako je on doktor pravnih nauka,po tebi treba sve da mu bude dopušteno?Pa i Mengele je bio doktor,pa šta

    Da, naravno, nije stručna oblast, a upravo to ti ne daje za pravo da daješ tako "stručne" opservacije nečije ličnosti. Postoji pristojniji način da se izrazi negativan stav o nečijoj politici, ne mora se svojim mišljenjem taj proglašavati maltene za psihološki poremećenu ličnost
    Pa drugi put ću da te pitam za savet,šta i kako trebam da pišem.Da ne radiš ti možda u popravnom domu kao vaspitač,pa ti je to profesionalna deformacija?Javlja mi se....

    To nije argument, to je stav. (Primedba bez imalo zle namere)
    U ovom slučaju je argument,zato što ti stalno potenciraš kako je on profesionalno stručan i to je tvoj argument protiv mene.Mada ja to nijednog trenutka nisam osporila.
    A argument je da,psihički bolesna osoba ne može da obavlja odgovorne funkcije.

    Ako sam negde pogrešila,opet sam nepismena jbg

    Имамо профајлера на теми... мора да је млада профајлерка гледала Криминал мајндс укрштен са Пешчаником...
    Ala ga smisli svaka čast,baš sam se nasmejala


    Иначе, осмех доктора Војислава зрачи пријатношћу, топлином, смиреношћу и продуховљеношћу, интелигенцијом и добротом. Ја кад увече читам не палим лампу већ окачим слику доктора Војислава како се смеје, већа ми светлост не треба.
    Koja perverzija,to još nisam čula

  15. #165

    Odgovor: Koštunica, DSS

    Citat maja bg kaže: Pogledaj poruku
    Pa drugi put ću da te pitam za savet,šta i kako trebam da pišem.Da ne radiš ti možda u popravnom domu kao vaspitač,pa ti je to profesionalna deformacija?Javlja mi se....
    Ne, ne radim, to svakako nema veze sa opismenjavanjem nekog, a meni to uostalom nije ni namera. No, ne razumeš ti to, pa čak brkaš pojmove i oko nepismenosti. Ko sa decom spava budi se upišan, tako da je besmislno upuštati se s tobom u ozbiljnu diskusiju. Pod anonimnim nick-om svako sebi daje za pravo da napiše svašta, pa i da nazove nekog nervnim bolesnikom, bez straha da zavuče ruku u novčanik zbog toga. Čak i ako ne poznaje pravopis jezika koji govori. Ali, i to je Srbija.

Strana 11 od 12 PrvaPrva ... 9101112 PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Vojislav Koštunica
    Autor silvia u forumu Političari
    Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 07.05.2007, 09:21

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •