Tadić, naš predsednik - Strana 10
Strana 10 od 34 PrvaPrva ... 8910111220 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 136 do 150 od ukupno 510
  1. #136

    Odgovor: Tadić, naš predsednik

    Citat zvecarka5 kaže: Pogledaj poruku
    Stvar ukusa...
    Lepota je prolazna..

    Mozda ga i odrzava zenska poplacija...
    ma nije covek samo lep, vec i sarmantan i potpuno neodoljiv
    ja mu uvek verujem kad ga slusam, a zasto i ne bih, kad zna covek sta radi. eh da je vise takvih tu gde treba da ih bude, nasa politicka scena bi bar bila lepsa i prijatnija za gledanje. a ton ionako nije bitan,svi vrte jedne te iste price kad je predizborna kampanja u toku...
    dreamhunter...
      Vrh

  2. #137

    Odgovor: Tadić, naš predsednik

    Citat CHichaGlisha kaže: Pogledaj poruku
    Idu mi na zziivac sve te figure figurice i figurine
    i bivshe i sadashnje






    fak im svima dog brader i fader


    i mader i mader
    do dam
    i grand fader uz obaveznu grand mader

    THE PAST IS HISTORY, THE FUTURE IS MISTERY,TODAY IS A GIFT... THATs WHY ITs CALLED " PRESENT "

      Vrh

  3. #138

    07 Odgovor: Tadić, naš predsednik

    Prica se da ce ga zena napustit i da nije Srbin.

    Predsednik Srbije nije Srbin....pa sta od takvog mozete ocekivat?
      Vrh

  4. #139

    Odgovor: Tadić, naš predsednik

    Citat zvecarka5 kaže: Pogledaj poruku
    Prica se da ce ga zena napustit i da nije Srbin.

    Predsednik Srbije nije Srbin....pa sta od takvog mozete ocekivat?
    ...neverovatno....pa sta onda ako ga napusti zena? Pa sta onda ako "nije" Srbin?.....dokle teorija zavere moze da dodje ne postoje granice...neverovatno...sta ce jos ovde pisati,pitam se samo....
      Vrh

  5. #140

    Odgovor: Tadić, naš predsednik

    Citat ajrin kaže: Pogledaj poruku
    ma nije covek samo lep, vec i sarmantan i potpuno neodoljiv
    ja mu uvek verujem kad ga slusam, a zasto i ne bih, kad zna covek sta radi. eh da je vise takvih tu gde treba da ih bude, nasa politicka scena bi bar bila lepsa i prijatnija za gledanje. a ton ionako nije bitan,svi vrte jedne te iste price kad je predizborna kampanja u toku...
    nije ružan, nije neki naduveni starac...
    naše figurice (političare) nemogu da svarim, zabranio bi im da se bave politikom u srbiji, DOZIVOTNO. (ruše i satavljaju vlade kad im se d*gne, ugovore potpisuju pa ih poništavaju, zemlja bez zakona, ... ko će da nam veruje, ko će da investira u takvu zemlju) isti ljudi _ ista priča.
      Vrh

  6. #141

    Odgovor: Tadić, naš predsednik

    Citat felix kaže: Pogledaj poruku
    ...neverovatno....pa sta onda ako ga napusti zena? Pa sta onda ako "nije" Srbin?.....dokle teorija zavere moze da dodje ne postoje granice...neverovatno...sta ce jos ovde pisati,pitam se samo....
    Kako moze bit predsednik, ako nije Srbin?
    Kako to nitko nije proverio?
      Vrh

  7. #142

    Odgovor: Tadić, naš predsednik

    Citat zvecarka5 kaže: Pogledaj poruku
    Kako moze bit predsednik, ako nije Srbin?
    Kako to nitko nije proverio?
    ...pa ni tebe nitko nije proveravao kada si dosao na forum...ali si svima dokazao da si solidan retardinjo...
    ...hell ain't a bad place to be......
      Vrh

  8. #143

    Odgovor: Tadić, naš predsednik

    otkud to da nije tadic srbin??? pa je zato i serwirao karadzica Hagu
      Vrh

  9. #144

    Odgovor: Tadić, naš predsednik

    Citat zvecarka5 kaže: Pogledaj poruku
    Kako moze bit predsednik, ako nije Srbin?
    Kako to nitko nije proverio?
    predsednik slovacke poreklom hrvat,predsednik francuske poreklom madjar,engleska kraljica poreklom od nemacke loze,predsednik amerike poreklom nemac,u cemu je problem?A zasto NETKO to mora uopste i da proverava?Kandidovao se i pobedio...Onda ispada da ni akademik Ljuba Tadic (njegov otac) nije Srbin...eh da mi je tvoj mozak jedno 2-3 dana,da se odmorim kao covek...
      Vrh

  10. #145

    Odgovor: Tadić, naš predsednik

    Citat felix kaže: Pogledaj poruku
    predsednik slovacke poreklom hrvat,predsednik francuske poreklom madjar,engleska kraljica poreklom od nemacke loze,predsednik amerike poreklom nemac,u cemu je problem?A zasto NETKO to mora uopste i da proverava?Kandidovao se i pobedio...Onda ispada da ni akademik Ljuba Tadic (njegov otac) nije Srbin...eh da mi je tvoj mozak jedno 2-3 dana,da se odmorim kao covek...
    OK

    Sve bi bilo u redu da se Crna Gora nije osamostalila. Tadic je Crnogorac katolik i kao takav po nikom zakoniku on ne moze bit predsednik druge drzave. Ono sto ti pricas je nesto sasvim drugo. Oni predsednici su rodjeni u tim zemljama i sa samim rodjenjem stjecu pravo da se kandiduju.
    Samo u Srbiji se radi prutuzakonito....zato i je takvo stanje.
    Nije ni cudo sto ih ceo svet ne voli.
      Vrh

  11. #146

    Odgovor: Tadić, naš predsednik

    Citat zvecarka5 kaže: Pogledaj poruku
    OK

    Sve bi bilo u redu da se Crna Gora nije osamostalila. Tadic je Crnogorac katolik i kao takav po nikom zakoniku on ne moze bit predsednik druge drzave. Ono sto ti pricas je nesto sasvim drugo. Oni predsednici su rodjeni u tim zemljama i sa samim rodjenjem stjecu pravo da se kandiduju.
    Samo u Srbiji se radi prutuzakonito....zato i je takvo stanje.
    Nije ni cudo sto ih ceo svet ne voli.
    ......jbt...ovo je bolje od Monthy Pythona...
    ...hell ain't a bad place to be......
      Vrh

  12. #147

    Odgovor: Tadić, naš predsednik

    Citat zvecarka5 kaže: Pogledaj poruku
    OK

    Sve bi bilo u redu da se Crna Gora nije osamostalila. Tadic je Crnogorac katolik i kao takav po nikom zakoniku on ne moze bit predsednik druge drzave. Ono sto ti pricas je nesto sasvim drugo. Oni predsednici su rodjeni u tim zemljama i sa samim rodjenjem stjecu pravo da se kandiduju.
    Samo u Srbiji se radi prutuzakonito....zato i je takvo stanje.
    Nije ni cudo sto ih ceo svet ne voli.
    Ma da ti nisi Tadića pobrkao sa Hrvatom katolikom Šešeljem?
    Volim je, jer svi smo iroki i obični kao ova ravnica...
      Vrh

  13. #148

    Odgovor: Tadić, naš predsednik

    Citat zvecarka5 kaže: Pogledaj poruku
    OK

    Sve bi bilo u redu da se Crna Gora nije osamostalila. Tadic je Crnogorac katolik i kao takav po nikom zakoniku on ne moze bit predsednik druge drzave. Ono sto ti pricas je nesto sasvim drugo. Oni predsednici su rodjeni u tim zemljama i sa samim rodjenjem stjecu pravo da se kandiduju.
    Samo u Srbiji se radi prutuzakonito....zato i je takvo stanje.
    Nije ni cudo sto ih ceo svet ne voli.
    stjecu...protuzakonito...ti ces da nam odredjujes ko ce biti predsednik?!...Kandiduj se...mozda budes izabran...e onda cu i ja emigrirati...daj nam malo da i mi budemo na tome,please...sto si sebican...e hvala Bogu da si u Las Vegasu,a mislio sam da si normalan covek...ali sto bi rekao Clint Eastwood u filmu Heartbreak Ridge:"misljenje je kao dupe,svako ima svoje!"
      Vrh

  14. #149

    Odgovor: Tadić, naš predsednik

    Citat felix kaže: Pogledaj poruku
    stjecu...protuzakonito...ti ces da nam odredjujes ko ce biti predsednik?!...Kandiduj se...mozda budes izabran...e onda cu i ja emigrirati...daj nam malo da i mi budemo na tome,please...sto si sebican...e hvala Bogu da si u Las Vegasu,a mislio sam da si normalan covek...ali sto bi rekao Clint Eastwood u filmu Heartbreak Ridge:"misljenje je kao dupe,svako ima svoje!"
    sorry

    Ja i da hocu, ne mogu.
    Ja sam rodjen u Hrvatskoj.
      Vrh

  15. #150

    Odgovor: Tadić, naš predsednik

    Možda da je ušao u bazen tamo u Beijingu, na Olimpijadi, eto, možda bi tad Srbija dospela u finale vaterpola. ne kažem da bi pobedili, jer ipak su tu mađari.

    Znate, zar ne, da je Tadić bio vaterpolista?

    (Koštunica ga uvek potopio, ali eto na kraju zaradio isključenje.. hehehe)

    Nemojte više o tome da li je srbin ili ne. Pa valjda jeste, on je rekao. Po Ustavu Srbije je određeno ko može biti predsednik. On može, pa šta tu ima da se svađa još oko ovoga? Ne možete Ustav Srbije promeniti..
    A i ako nije srbin (nezamislivo), njega su izglasali srbi, zar ne? Ili hoćete da kažete da oni koji su glasali za Tadića, da nisu srbi?
    Ta mante se...
    ..zaleteli ste se... za džabe, mlatite praznu slamu..
    Ko rano poludi, ceo vek mu u veselju prođe!
      Vrh

Strana 10 od 34 PrvaPrva ... 8910111220 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Novica Tadić
    Autor zosim u forumu Srpska poezija
    Odgovora: 2
    Poslednja poruka: 30.07.2013, 21:39
  2. Radovan Karadžić, predsednik RS
    Autor itebejac u forumu Spomenar
    Odgovora: 172
    Poslednja poruka: 19.07.2010, 19:01
  3. Zašto Tadić poklanja državu Pajtiću i Čanku?
    Autor yossarian u forumu Spomenar
    Odgovora: 101
    Poslednja poruka: 15.06.2009, 10:22
  4. Uhapšen predsednik FK Vojvodina
    Autor SQUAW u forumu Spomenar
    Odgovora: 26
    Poslednja poruka: 01.03.2008, 10:16
  5. Tadić se izvinio građanima Hrvatske
    Autor SQUAW u forumu Spomenar
    Odgovora: 91
    Poslednja poruka: 04.10.2007, 07:18

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •