Tadić, naš predsednik - Strana 13
Strana 13 od 34 PrvaPrva ... 3111213141523 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 181 do 195 od ukupno 510
  1. #181

    Odgovor: Tadić, naš predsednik

    Blic Online | Politika | Tadić centralizuje DS

    Tadić centralizuje DS
    Autor: Beta | Foto: FoNet | 06.12.2009. - 00:01

    Samo centralizovan DS može da sprovede decentralizaciju, rekao je predsednik Srbije Boris Tadić na otvorenom delu sednice Glavnog odbora DS-a u Sava centru. Tadić je najavio reformu DS-a i pozvao Glavni odbor da do naredne skupštine stranke razmišlja o tome da DS mora da se dodatno centralizuje.
    Ово је шампионски... само централизован ДС може да спроведе децентрализацију?

    Србија може да се децентрализује, али ДС мора да се централизује?

    Дакле, државним органима могу да управљају људи са локала, али у странци не могу пуно да се питају... има поверења у њих да воде делове државе и контролишу много новца, али не и да воде делове странке?

    Шта је важније, странка или држава?

    Дакле, децентрализоваће Србију, али ће свим тим децентрализованим деловима да се влада са једног места, из врха централизоване странке Каква демократија у Демократској странци...
    За землю родную не на жизнь а на смерть
    Воевал с врагами Володимир князь
    Многая лета
    Многая лета
    Многая лета
    Русской земле
      Vrh

  2. #182

    Odgovor: Tadić, naš predsednik

    Srecom sto postoji decentralizovana stranka u zemlji Srbiji...
    Back in red!
      Vrh

  3. #183

    Odgovor: Tadić, naš predsednik

    Ova recenica ima veze sa sukobom koji postoji u Demokratskoj stranci
    izmedju centrale i Vojvodjanskog krila.
    Sve u svemu , iz ove i jos ponekih recenica moze se zakljuciti samo jedno.
    Da je centralizam , upravljanje iz jednog mesta ( Beograda ili mozda Vozdovca ? ) svime
    a pre svega imovinom i finansijama, konstanta , nepromenjiva cinjenica , iako se
    partije na vlasti menjaju.
    To je slucaj i za Vojvodinu.

    I jos jedna izjava lici na ovu.
    " Nasa dva osnovna cilja su ulazak u Evropsku Uniju i ocuvanje Kosova i Metohije.u sastavu Srbije."
    Dva realna cilja.
    Dva cilja koji jedno drugo ne iskljucuju.
    Hej Joe...Supercalifragilisticexpialidocious !
      Vrh

  4. #184

    Odgovor: Tadić, naš predsednik

    Па, ако искомбинујемо ове две последње Боратове изјаве - човек нам је уствари рекао да је ДС странка толико пуна неспособњаковића, лопова и сепаратиста да је једино решење да им се не да у руке никаква власт, моћ и утицај и да их Борат преслишава као мало дете

    А они су најмоћнији већ 2 владе заредом... па се питамо зашто нам је како нам је...
    За землю родную не на жизнь а на смерть
    Воевал с врагами Володимир князь
    Многая лета
    Многая лета
    Многая лета
    Русской земле
      Vrh

  5. #185

    Odgovor: Tadić, naš predsednik

    Citat yossarian kaže: Pogledaj poruku
    Па, ако искомбинујемо ове две последње Боратове изјаве - човек нам је уствари рекао да је ДС странка толико пуна неспособњаковића, лопова и сепаратиста да је једино решење да им се не да у руке никаква власт, моћ и утицај и да их Борат преслишава као мало дете

    А они су најмоћнији већ 2 владе заредом... па се питамо зашто нам је како нам је...
    Znam ja da se ti to pitaš, 'nako, retorički, ali moram da reknem.

    Ja se ne pitam.


    Msm, š'o si bre spopo tu sijedu glavu?!
    Kao, ne slažeš se sa njegovom konstatacijom iz kombinacije izjava?! A?

    Samo transparentno i demokraCki!!!





    P.S.
    'Bem ga u ime.

    Volim prijateljski da karam, bez obaveze da mi se uzvrati. © Maski
      Vrh

  6. #186

    Odgovor: Tadić, naš predsednik

    More...dovoljno je samo čuti izjavu Havijera Solane da su on i naš preCednik prijatelji još od kada je sadašnji preCednik bio ministar odbrane .
    A poznato je svima koliki prijatelj ove zemlje je baš taj Havijer Solana .

    P.S. Ima da pokrenem inicijativu da ga brišemo iz Veća mudraca (jes da ima sedu glavu...ali nije svaka seda glava pametna glava ).
    Lav je možda kralj životinja ali nikada vuka nećeš videti da igra u cirkusu .
      Vrh

  7. #187

    Odgovor: Tadić, naš predsednik

    Mesić: Ne davati lažne nade
    5. decembar 2009. | 20:17 | Izvor: B92
    Beograd, Zagreb -- Predsednik Hrvatske Stjepan Mesić kaže da se odnosi između Hrvatske i Srbije popravljaju, ali se opet “javlja pitanje BiH, tačnije Republike Srpske”.
    (...)
    Ono što ja očekujem od oficijelnog Beograda, to je onaj prvi korak koji sam ja napravio. Ja sam rekao Hrvatima Bosne i Hercegovine - vaša država je Bosna i Hercegovina, vaš glavni grad je Sarajevo, svoju politiku izvolite kreirati u Bosni i Hercegovini. Tu poruku Srbima još iz Beograda nismo čuli, da neko kaže - Srbi Bosne i Hercegovine, ne entiteta, nego Bosne i Hercegovine, vaša domovina je Bosna i Hercegovina, vaš glavni grad je Sarajevo, svoju politiku kreirajte sa druga dva naroda u Sarajevu”, rekao je Stjepan Mesić.
    ---
    Tadić: Budite lojalni građani
    9. decembar 2009. | 17:08 | Izvor: Tanjug
    Beograd -- Predsednik Srbije Boris Tadić poručio je Srbima u regionu da moraju da budu lojalni građani u zemljama u kojima žive.


    Значи, не могу да верујем. Изгледа да Тадић не служи народу Србије, већ Стјепану Месићу.
    Па кад поглавник Месић каже скочи, а Борат пита "колико високо"...
    Да ли да очекујемо да ће Борат на крају свог мандата попут свог Ел Командантеа да изјави: Испунио сам свој задатак, Србија више не постоји?
    За землю родную не на жизнь а на смерть
    Воевал с врагами Володимир князь
    Многая лета
    Многая лета
    Многая лета
    Русской земле
      Vrh

  8. #188

    Odgovor: Tadić, naš predsednik

    Citat yossarian kaže: Pogledaj poruku
    Mesić: Ne davati lažne nade
    5. decembar 2009. | 20:17 | Izvor: B92
    Beograd, Zagreb -- Predsednik Hrvatske Stjepan Mesić kaže da se odnosi između Hrvatske i Srbije popravljaju, ali se opet javlja pitanje BiH, tačnije Republike Srpske.
    (...)
    Ono što ja očekujem od oficijelnog Beograda, to je onaj prvi korak koji sam ja napravio. Ja sam rekao Hrvatima Bosne i Hercegovine - vaša država je Bosna i Hercegovina, vaš glavni grad je Sarajevo, svoju politiku izvolite kreirati u Bosni i Hercegovini. Tu poruku Srbima još iz Beograda nismo čuli, da neko kaže - Srbi Bosne i Hercegovine, ne entiteta, nego Bosne i Hercegovine, vaša domovina je Bosna i Hercegovina, vaš glavni grad je Sarajevo, svoju politiku kreirajte sa druga dva naroda u Sarajevu, rekao je Stjepan Mesić.
    ---
    Tadić: Budite lojalni građani
    9. decembar 2009. | 17:08 | Izvor: Tanjug
    Beograd -- Predsednik Srbije Boris Tadić poručio je Srbima u regionu da moraju da budu lojalni građani u zemljama u kojima žive.


    Значи, не могу да верујем. Изгледа да Тадић не служи народу Србије, већ Стјепану Месићу.
    Па кад поглавник Месић каже скочи, а Борат пита "колико високо"...
    Да ли да очекујемо да ће Борат на крају свог мандата попут свог Ел Командантеа да изјави: Испунио сам свој задатак, Србија више не постоји?

    Kakav kreteN.

    Umesto da ih lepo poziva na oružje i ustanak.

    Što je već viđeno.

    Jole, lepo je što se trudiš, al' povremeno klizneš u komeNdiju.
      Vrh

  9. #189

    Odgovor: Tadić, naš predsednik

    Citat love hunter kaže: Pogledaj poruku
    kakav kreten.

    Umesto da ih lepo poziva na oružje i ustanak.

    Što je već viđeno.

    Jole, lepo je što se trudiš, al' povremeno klizneš u komendiju.
    Не само да сте ушли у владу са СПСовцима, већ сте почели да личите на њих.
    Шта год Слоба, пардон, Борат, уради, у праву је.

    Дакле, једине две опције које је Борат имао су биле или да их позове на оружје и устанак или да као мали ђачић послуша наредбу Стјепана Месића?

    Није могао рецимо да помене кршење права Срба у Хрватској, Црној Гори...? Већ је само имао да им поручи да буду лојални грађани? Није могао рецимо да спомене угрожавање равноправности Срба у БиХ, већ је имао само да им каже да буду лојални грађани? Није могао да позове на поштовање права Срба? Није могао да другачије формулише, да бар изгледа као да није послушао Месићеву наредбу?

    Тако је то, наш председник иде около и извињава се, учи Србе широм региона да не треба да мисле својом главом кад већ имају седу главу прошарану црним да им објасни шта да мисле... и труди се да не поквари односе са комшијама.

    Словенија, Хрватска, Црна Гора, Македонија, Албанија... су признали шиптарску државу на Косову. Хрватска и Албанија у Хагу наступају против Србије... а Борат пази да не поквари односе с њима.
    За землю родную не на жизнь а на смерть
    Воевал с врагами Володимир князь
    Многая лета
    Многая лета
    Многая лета
    Русской земле
      Vrh

  10. #190

    Odgovor: Tadić, naš predsednik

    Gledam malopre na TV-u kako Dijamant šeta po gradilištu, ispod mosta na Beškoj. Onako lep i samouveren mlati rukama i daje zadatke. Msm, da je objašnjavao inDŽinjerima di treba da zasade stub za novi most.


    Pa mi pade na pamet, a 'el' za njega ne važi zakon o zaštiti na radu?
    On ne mora da nosi šlem ili je izuzet da ne pokvari frizuru!?
    Koliko dana žalosti bi bilo proglašeno da mu je odozgo zveknula kakva cigla na beleg?




    P.S.
    'Bem ga u ime.

    Volim prijateljski da karam, bez obaveze da mi se uzvrati. © Maski
      Vrh

  11. #191

    Odgovor: Tadić, naš predsednik

    Citat AdrijanKronauer kaže: Pogledaj poruku
    Gledam malopre na TV-u kako Dijamant šeta po gradilištu, ispod mosta na Beškoj. Onako lep i samouveren mlati rukama i daje zadatke. Msm, da je objašnjavao inDŽinjerima di treba da zasade stub za novi most.


    Pa mi pade na pamet, a 'el' za njega ne važi zakon o zaštiti na radu?
    On ne mora da nosi šlem ili je izuzet da ne pokvari frizuru!?
    Koliko dana žalosti bi bilo proglašeno da mu je odozgo zveknula kakva cigla na beleg?
    Немој молим те! Опет ће да нас смарају данима како он признаје кривицу, како је грађанин ко и сви остали, како ће да плати казну...

    Лепо је причао Балашевић за господина Броза:
    Уђеш у фабрику, а оно виси слика он за стругом, уђеш у касарну, слика он у униформи, уђеш у породилиште...

    Борат још само порађао децу није

    За землю родную не на жизнь а на смерть
    Воевал с врагами Володимир князь
    Многая лета
    Многая лета
    Многая лета
    Русской земле
      Vrh

  12. #192

    Odgovor: Tadić, naš predsednik

    Citat yossarian kaže: Pogledaj poruku
    Не само да сте ушли у владу са СПСовцима, већ сте почели да личите на њих.
    Шта год Слоба, пардон, Борат, уради, у праву је.

    Дакле, једине две опције које је Борат имао су биле или да их позове на оружје и устанак или да као мали ђачић послуша наредбу Стјепана Месића?

    Није могао рецимо да помене кршење права Срба у Хрватској, Црној Гори...? Већ је само имао да им поручи да буду лојални грађани? Није могао рецимо да спомене угрожавање равноправности Срба у БиХ, већ је имао само да им каже да буду лојални грађани? Није могао да позове на поштовање права Срба? Није могао да другачије формулише, да бар изгледа као да није послушао Месићеву наредбу?

    Тако је то, наш председник иде около и извињава се, учи Србе широм региона да не треба да мисле својом главом кад већ имају седу главу прошарану црним да им објасни шта да мисле... и труди се да не поквари односе са комшијама.

    Словенија, Хрватска, Црна Гора, Македонија, Албанија... су признали шиптарску државу на Косову. Хрватска и Албанија у Хагу наступају против Србије... а Борат пази да не поквари односе с њима.


    Ja stvarno ne mogu da te shvatim ozbiljno zato što sam siguran da ne misliš 50% onoga što si napisao. Čuj, "Mesićevu naredbu" ...

    Vidi, imao si već jednog predsednika koji se nikome nije izvinjavao, koji je pozivao Srbe da misle svojom glavom, koji im je "pomagao" na razne načine, koji nije pazio da ne pokvari odnose sa svima osim sa kinezima, a uz to je bio i ružan.

    Nije ti valjda žao što i danas nije predsednik?
      Vrh

  13. #193

    Odgovor: Tadić, naš predsednik

    Citat love hunter kaže: Pogledaj poruku

    Ja stvarno ne mogu da te shvatim ozbiljno zato što sam siguran da ne misliš 50% onoga što si napisao. Čuj, "Mesićevu naredbu" ...
    Па ето, ја ћу да признам да не мислим то што сам написао.
    А онда ћемо да погледамо шта је Месић рекао да Тадић треба да уради, 5.12. А онда ћемо да погледамо шта је Тадић урадио 9.12.
    Ја не могу да верујем да је Тадић послушао Месића, просто не могу. Али докази не лажу

    Vidi, imao si već jednog predsednika koji se nikome nije izvinjavao, koji je pozivao Srbe da misle svojom glavom, koji im je "pomagao" na razne načine, koji nije pazio da ne pokvari odnose sa svima osim sa kinezima, a uz to je bio i ružan.

    Nije ti valjda žao što i danas nije predsednik?
    Тај председник је желео да Срби не мисле својом главом барем колико и садашњи.

    Чекај, није ми јасно... ако нећемо тог председника, морамо да имамо неког који ће да слуша Месићеве наредбе? Нема ништа између?
    За землю родную не на жизнь а на смерть
    Воевал с врагами Володимир князь
    Многая лета
    Многая лета
    Многая лета
    Русской земле
      Vrh

  14. #194

    Odgovor: Tadić, naš predsednik

    @LH

    Veoma bi voleo da mi objasniš šta je u napisanom glupost.
    Da li si ti gledao sinimak iznenadne i nenajavljene posete, a eto TV ekipa je slučajno bila tamo?!

    Ne mogu da verujem da se nisi zabrinuo za njegovo zdravlje.
    Veruj mi, ja se ne bi šetkao onuda bez šlema.
    I bajdvej, popušio je već jednu kaznu na osnovu TV snimka, zašto bi mu ovaj put bilo oprošteno?
    Da li je ispunio bonus?
    Ili šta?
    Koje od postavljenih pitanja je bez razloga?

    P.S.
    Prihvatam da ti se ne dopada moj odnos prema glavatom gospodinu ili moj rečnik, ali tema i stavovi nikako ne mogu da budu glupost. Barem ne bez obrazloženja.
    Poruku je izmenio AdrijanKronauer, 11.12.2009 u 12:37

    Volim prijateljski da karam, bez obaveze da mi se uzvrati. © Maski
      Vrh

  15. #195

    Odgovor: Tadić, naš predsednik

    Citat yossarian kaže: Pogledaj poruku
    Па ето, ја ћу да признам да не мислим то што сам написао.
    А онда ћемо да погледамо шта је Месић рекао да Тадић треба да уради, 5.12. А онда ћемо да погледамо шта је Тадић урадио 9.12.
    Ја не могу да верујем да је Тадић послушао Месића, просто не могу. Али докази не лажу

    Тај председник је желео да Срби не мисле својом главом барем колико и садашњи.

    Чекај, није ми јасно... ако нећемо тог председника, морамо да имамо неког који ће да слуша Месићеве наредбе? Нема ништа између?


    Pazi, dokazi. Otprilike, ti dokazi imaju istu težinu kao naše paparazzo fotografije. I ti si našao da govoriš o nekoj sredini, a nema goreg extremiste u poluprečniku od 2000 km (barem).

    Sad ozbiljno, prema danšnjim viJestima izgleda da su se BoraT. i StipeM. malo posvađali. Verovatno StipeM. nije bio zadovoljan doslednošću izršenja svojih naredbi...
    Poruku je izmenio Turkmenbashi, 11.12.2009 u 19:46
      Vrh

Strana 13 od 34 PrvaPrva ... 3111213141523 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Novica Tadić
    Autor zosim u forumu Srpska poezija
    Odgovora: 2
    Poslednja poruka: 30.07.2013, 22:39
  2. Radovan Karadžić, predsednik RS
    Autor itebejac u forumu Spomenar
    Odgovora: 172
    Poslednja poruka: 19.07.2010, 20:01
  3. Zašto Tadić poklanja državu Pajtiću i Čanku?
    Autor yossarian u forumu Spomenar
    Odgovora: 101
    Poslednja poruka: 15.06.2009, 11:22
  4. Uhapšen predsednik FK Vojvodina
    Autor SQUAW u forumu Spomenar
    Odgovora: 26
    Poslednja poruka: 01.03.2008, 11:16
  5. Tadić se izvinio građanima Hrvatske
    Autor SQUAW u forumu Spomenar
    Odgovora: 91
    Poslednja poruka: 04.10.2007, 08:18

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •