Tadić, naš predsednik - Strana 19
Strana 19 od 34 PrvaPrva ... 9171819202129 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 271 do 285 od ukupno 510
  1. #271

    Odgovor: Tadić, naš predsednik

    Citat love hunter kaže: Pogledaj poruku
    ČoooVeče, da sam ortak s Borisom, odmah bih mu savetovao da eliminiše Šapera, Krstića i ostale Idole i zaposli Adrijana i Čiču.

    Ali ovo najiskrenije mislim.

    Šteta je da ovoliko znanje-imanje bude protraćeno.



    jednom me je pogledao dok je stajao ispod mog balkona,a ja mlada na balkonu,sa sjajem u ocima
    i tada rekoh:Sve ti je oprosteno.Ja te volim,Borise Tadicu.
    I narod okolo,k`o da me je cuo ,gromoglasno rece:Borise,bori se!!!!!
    Ploviti se mora i bez broda ..
      Vrh

  2. #272

    Odgovor: Tadić, naš predsednik

    Jedne godine smo letovali zajedno na Dobreču.
    Doduše tada je bio samo ministar vojni. I provodio je vreme najradije sojeći na jednoj steni sa mobilnim na uvetu. Dok se plaćeni(k) igrao sa njegovim detetom u plićaku.

    Volim prijateljski da karam, bez obaveze da mi se uzvrati. © Maski
      Vrh

  3. #273

    Odgovor: Tadić, naš predsednik

    Citat AdrijanKronauer kaže: Pogledaj poruku
    Jedne godine smo letovali zajedno na Dobreču.
    Doduše tada je bio samo ministar vojni. I provodio je vreme najradije sojeći na jednoj steni sa mobilnim na uvetu. Dok se plaćeni(k) igrao sa njegovim detetom u plićaku.
    mora da je pricao sa mnom....

    ej,sta bi ja sve dala da povremeno neki placenik zabavlja mog sina !
    Ploviti se mora i bez broda ..
      Vrh

  4. #274

    Odgovor: Tadić, naš predsednik

    Obezbedjenje mu ne radi poso bas najbolje
    Prilikom posete mom gradu, za koju nisam ni znala da se odrzava, setamo M i ja po gradu i sizimo zbog nepodnosljive i nenormalne guzve. Narod leti levo-desno ko besan.
    Mi lepo resimo da odemo negde da sednemo, nema nam druge i na jednom cosku nalecemo na dva coveka ogromna!
    Direktno na nas. Obojica naravno primete M, po gabaritu su skoro isti, mene niko ni video nije . i tako ja izmedju tri gromade, koje su morale svaka po pola koraka u desno da bi se uopste mimoisli, uletim direktno nasem predsedniku u narucje...
    Poruku je izmenio paparazzo, 15.04.2010 u 19:31
    Ja ne odlučujem da li ću ići u bitku po tome kolika je sila koja mi preti, nego po tome koliku svetinju branim...
      Vrh

  5. #275

    Odgovor: Tadić, naš predsednik

    Citat paparazzo kaže: Pogledaj poruku
    Obezbedjenje mu ne radi poso bas najbolje
    Prilikom posete mom gradu, za koju nisam ni znala da se odrzava, setamo M i ja po gradu i sizimo zbog nepodnosljive i nenormalne guzve. Narod leti levo-deno ko besan.
    Mi lepo resimo da odemo negde da sednemo, nema nam druge i na jodnom cosku naleemo na dva coveka ogromna!
    Direktno na nas. Obojica naravno primete M, po gabaritu su skoro isti, mene niko ni video nije . i tako ja izmedju tri gromade, koje su morale svaka po pola koraka u desno da bi se uopste mimoisli, uletim direktno nasem predsedniku u narucje...
    Зимус кад је свраћао у Ујвидек, ваљда с турским председником, седимо у колима и слушамо радио, наравно јавља како долази прецедник, тек чича вели: а што ми то стално јављају, па нисам ја Гаврило Принцип

    Не знам где је наш председник сада, али надам се да је тамо отишао авионом
    За землю родную не на жизнь а на смерть
    Воевал с врагами Володимир князь
    Многая лета
    Многая лета
    Многая лета
    Русской земле
      Vrh

  6. #276

    Odgovor: Tadić, naš predsednik

    Citat yossarian kaže: Pogledaj poruku
    Зимус кад је свраћао у Ујвидек, ваљда с турским председником, седимо у колима и слушамо радио, наравно јавља како долази прецедник, тек чича вели: а што ми то стално јављају, па нисам ја Гаврило Принцип

    Не знам где је наш председник сада, али надам се да је тамо отишао авионом
    vs

    yossarian:

    Да, кориштење увредљивих квалификација, запаљивог говора, говора мржње јесте ширење мржње и нетрпељивости. Већ сам објаснио, не бих да се понављам.
    Све то што си рекао може да се каже пристојно без вређања. Али ето, треба глумити гневног праведника, који свакоме у лице каже истину... па добијемо неукусно простачење и вређање. Таква мода.
    NajBolje obožavam kad se govornik sam dotuče.


      Vrh

  7. #277

    Odgovor: Tadić, naš predsednik

    Нек неко каже Идолима да су претерали, постижу контраефекат...
    А оснивач фонда - Веран Матић

    ---
    Boris Tadić usvaja kerušu Milu | SrbijaNet

    Vesti - Srbija | SrbijaNet | 23 april 2010

    Predsednik Srbije Boris Tadić bio je toliko potrešen i zgrožen činom nepoznatih vandala, koji su pre dve nedelje odsekli sve četiri šape keruši Mili, da je rešio da se ponudi kao njen usvojitelj. Ova informacija potvrđena je juče Pressu iz Predsedništva.

    Predsednik planira da uskoro obiđe Milu. On će tom prilikom zatražiti da je usvoji... Ipak, sve zavisi od ljudi koji su Milu spasli i koji sada brinu o njoj. Oni će, na kraju, odlučiti kome će kerušu dati na usvojenje, otkriva izvor Pressa blizak Borisu Tadiću.

    Ovaj gest prijatno je iznenadio sve borce za zaštitu životinja, a na prvom mestu Sandru Spoju, aktivistkinju Udruženja Evropska inicijativa 17", koja je pronašla osakaćenu kerušu Milu. Veterinar Vlada Antić iz ordinacije Artvet" u kojoj leče Milu takođe je oduševljen ovom vešću, dok je njegov kolega, veterinar Miomir Ranđelović, rekao da ne zna koliko je izvodljivo da predsednik preuzme brigu o njoj, najmanje još nekoliko meseci.

    Razgovaramo sa hirurzima, gledamo proteze, ali kad se operacija izvrši, moraće da prođe bar nekoliko meseci dok ona ne nauči da hoda... Iako je njeno stanje stabilno, briga o njoj biće teža jer je ona praktično invalid, pas sa posebnim potrebama, kaže Ranđelović.

    Veran Matić, direktor Fonda B92 koji je osnovao Fond Mila" kaže da Tadić svojim gestom šalje lepu poruku društvu.
    За землю родную не на жизнь а на смерть
    Воевал с врагами Володимир князь
    Многая лета
    Многая лета
    Многая лета
    Русской земле
      Vrh

  8. #278

    Odgovor: Tadić, naš predsednik

    Kakav je to car

    a pazi ovo:

    “Predsednik planira da uskoro obiđe Milu. On će tom prilikom zatražiti da je usvoji...
    Ipak, sve zavisi od ljudi koji su Milu spasli
    i koji sada brinu o njoj. Oni će, na kraju, odlučiti kome će kerušu dati na usvojenje”,


    ili - dobra mogućnost za manevar.. jer, možda mu usvojitelji "neće dati Milu" ... milom a on silu ne voli
    ili - će se sada (javlja mi se ) u javnom nadmetanju oko usvajanja, pojaviti kompletna družba PereKvržice:Cvetko, Drinkić,..itd, te zatražiti usvajanje - u ime Vlade... gde se opozicija neće složiti, jer će i sama pokušati da se izbori za usvojitelja.
    Takođe(r) uopšte nije nemoguće da će (u oba slučaja starateljstva, bilo Vlade ili preCednika) gljivica odrediti par ljudi za bezbednost, nadzor i pratnju.


    mslm .. ovo je klasična zlo-upotreba jadne osakaćene životinje, u "korist" izazivanja masovnih narodnih suza i knedli..






    THE PAST IS HISTORY, THE FUTURE IS MISTERY,TODAY IS A GIFT... THATs WHY ITs CALLED " PRESENT "

      Vrh

  9. #279

    Odgovor: Tadić, naš predsednik

    Citat chichaglisha kaže: Pogledaj poruku
    mslm .. Ovo je klasična zlo-upotreba jadne osakaćene životinje, u "korist" izazivanja masovnih narodnih suza i knedli..
    Да буде још горе, није једина.
    Стално нас засипају таквим стварима да нам баце прашину у очи. Прецедник оде на споменик жртвама фашизма и каже да је он против фашиста... ало Борисе, Хитлер мртав већ 65 година, ајде да причамо мало о незапослености!

    Као грађанин ове земље који плаћа порезе и сличне доприносе, од којих део иде и у Борисову плату, захтевам ако оде у посету керуши да му се то рачуна као неплаћено одсуство, ало бре, па ниси на том месту да се зајебаваш! Да му се одбије од плате због дангубљења!

    Побогу, пса усваја... Слоба бар то није радио... имамо Парис Хилтон за председника...
    За землю родную не на жизнь а на смерть
    Воевал с врагами Володимир князь
    Многая лета
    Многая лета
    Многая лета
    Русской земле
      Vrh

  10. #280

    Odgovor: Tadić, naš predsednik

    Citat yossarian kaže: Pogledaj poruku
    Да буде још горе, није једина.
    Стално нас засипају таквим стварима да нам баце прашину у очи.
    Tako je, kad se setim one sove i macaka...
    Back in red!
      Vrh

  11. #281

    Odgovor: Tadić, naš predsednik

    Citat maleni kaže: Pogledaj poruku
    Tako je, kad se setim one sove i macaka...
    Да, вечно вађење на Коштуницу

    Врхунац ми је био данас:
    Tadi‡: Opozicija destabilizuje zemlju | Mondo

    Tadić: Opozicija destabilizuje zemlju

    25. april 2010. 17:06 > 17:17
    Ne Skupštini PUPS-a predsednik Srbije Boris Tadić oštro je kritikovao opoziciju i zahteve za raspisivanje varednih parlamentarnih izbora.
    (...)
    Predsednik Srbije i DS je polovinu svog polusatnog govora posvetio oštroj kritici opozicije, a da nije pomenuo nijednu opozicionu stranku pojedinačno, niti imena opozicionih političara.

    "Juče slušam bivšeg premijera (Vojislava Koštunicu) koji kaže da narod traži promene. Ali, ja mu danas kažem da ne traži promene na gore i da se spusti na gore kao kada je on vodio vladu", rekao je Tadić, koji je juče boravio u Turskoj.

    Рекао Тадић, а "заборавио" да је већину министара у тој влади имала његова странка
    Ето, нема Србија проблема до опозиције, они су највећи Е Борате Борате...

    А добар је и Крка:
    Predsednik PUPS-a Jovan Krkobabić rekao je da je Partija ujednjinenih penzionera Srbije postala za četiri godine respektabilna politička snaga i nezaobilazan faktor na srpskom političkom tržištu.
    За землю родную не на жизнь а на смерть
    Воевал с врагами Володимир князь
    Многая лета
    Многая лета
    Многая лета
    Русской земле
      Vrh

  12. #282

    Odgovor: Tadić, naš predsednik

    Citat yossarian kaže: Pogledaj poruku
    na srpskom političkom tržištu.
    Deda bre najiskreniji

    Opozicija destabilizuje zemlju kako se samo usuđuju da traže izbore, na ovu krizu Sve, sve ali ovo sa psom je bio taaako jeftin marketing, da sam što bi rekao Šojić zgađen.


      Vrh

  13. #283

    Odgovor: Tadić, naš predsednik

    Кад је већ био у Стамболу, могао је да пита своје турске пријатеље да замоле своје шиптарске пријатеље да не искључују Србима телефоне...
    За землю родную не на жизнь а на смерть
    Воевал с врагами Володимир князь
    Многая лета
    Многая лета
    Многая лета
    Русской земле
      Vrh

  14. #284

    Odgovor: Tadić, naš predsednik

    "Zaprepašćen sam reakcijom Euleksa..." Dokaz o nivou inteligencije.

    Anketa među učenicima trećih razreda bi pokazala da i oni znaju na čiju bi se stranu svrstao Euleks. Onaj neobavešteni Koštunica je barem imao opravdanje u drugima, ali ovaj u sebi i svojoj (ne)moći zaključivanja.

    Puuu.... 'Bem ga u ime.

    Volim prijateljski da karam, bez obaveze da mi se uzvrati. © Maski
      Vrh

  15. #285

    Odgovor: Tadić, naš predsednik

    Лакше ми је да мислим да је и председник део неког циа програма, јер нема трика да неко може да буде оволико способан да ништа битно не уради а све ирелевантно уради. Имам утисак као да му Бранко Коцкица пише сваку јавно изговорену реч, или неко ко жешће воли да га зајебава.
      Vrh

Strana 19 od 34 PrvaPrva ... 9171819202129 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Novica Tadić
    Autor zosim u forumu Srpska poezija
    Odgovora: 2
    Poslednja poruka: 30.07.2013, 22:39
  2. Radovan Karadžić, predsednik RS
    Autor itebejac u forumu Spomenar
    Odgovora: 172
    Poslednja poruka: 19.07.2010, 20:01
  3. Zašto Tadić poklanja državu Pajtiću i Čanku?
    Autor yossarian u forumu Spomenar
    Odgovora: 101
    Poslednja poruka: 15.06.2009, 11:22
  4. Uhapšen predsednik FK Vojvodina
    Autor SQUAW u forumu Spomenar
    Odgovora: 26
    Poslednja poruka: 01.03.2008, 11:16
  5. Tadić se izvinio građanima Hrvatske
    Autor SQUAW u forumu Spomenar
    Odgovora: 91
    Poslednja poruka: 04.10.2007, 08:18

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •