Tadić, naš predsednik - Strana 23
Strana 23 od 34 PrvaPrva ... 13212223242533 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 331 do 345 od ukupno 510
  1. #331

    Odgovor: Tadić, vaš predsednik

    Štaaa ...? još ga niste smenili...?





    THE PAST IS HISTORY, THE FUTURE IS MISTERY,TODAY IS A GIFT... THATs WHY ITs CALLED " PRESENT "

      Vrh

  2. #332

    Odgovor: Tadić, naš predsednik

    Slušam ga danas i ne mogu da verujem šta ovaj čovek priča.

    Kao što samo on to tako lepo i uvežbano ume, prvo je opet nekom NN počiniocu iz vasione oštrim tonom pripretio da
    "to više neće moći tako"
    Šta to neće moći ??? dođe mi da ga pitam, ko je taj kome uvek (pri)preti.. ima li ime i prezime, ima li poziciju, gde taj radi
    i šta to taj radi, kad ga stalno pominje i opominje
    ... i zašto se baš uvek baš sve na tome završi? O čemu se tu radi?

    A svi se prvo isteramo iz pameti - koliko nam je preCednik opasan
    onda se svi oduševimo koliko je pošten.. koliko pametan, koliko pravičan
    onda se svi oduševimo kako će konačno taj "neimenovani" nayebati
    onda se svi pokajemo što smo ga od zadnje govorancije ispljuvavali.. jer evo, sada će da zablista
    i onda se ubrzo svi uverimo da je to opet bila samo poza.
    Ako ćemo pošteno, čak ni kao poza nije lepa.
    Naprotiv - totalno je glupa.. i samim tim ružna.

    Kaže on:
    .. Ja neću da odgovaram za vaše greške i vaše propuste. Neće se to meni pripisivati više .

    Abre štabre brate.. reci nam, progovori.. - ko te dir'o?


    Ljudi.
    Pa, za ovog XXXXXX onaj Sloba je bio - mala maca.
    Ovaj nas zajebava.

    U zdrav mozak.

    THE PAST IS HISTORY, THE FUTURE IS MISTERY,TODAY IS A GIFT... THATs WHY ITs CALLED " PRESENT "

      Vrh

  3. #333

    Odgovor: Tadić, naš predsednik

    On non stop lupeta i kad god nabasam na njegovo lupetanje pitam se dali on sebe nekada čuje i ko mu je režiser tih govorancija,mislim savetnik,jednog je oterao ustvari sam je otišao kod Tome.
    Sve u svemu kanda će se obistiniti ono što je moj otac govorio ,,,Sloba je najpošteniji čovek,,,
    a mi drvlje i kamenje na njega,a vid sad ovo,muke ti ježeve da se kojim slučajem probudi svi bi bežali od sramote demokratične u mišiju rupu.
    Ajd sad dalje,ko šta imada kaže.

    Uskoro ni o meni ni o tebi niko neće pričati niti znati,neki drugi ljudi živet će ovde...mi nećemo nikome nedostajati
      Vrh

  4. #334

    Odgovor: Tadić, naš predsednik

    Pa on je izjavio da će Srbija ući u EU za pet godina. Daj to čudo da vidimo.


      Vrh

  5. #335

    Odgovor: Tadić, naš predsednik

    Ma ući će na Sveti nikad,puste želje opljačkaće nas osiromašiće nas pa će mo onda otići u ,,,,,,
    Poruku je izmenio tetkaD, 02.10.2010 u 22:47 Razlog: izmena slova

    Uskoro ni o meni ni o tebi niko neće pričati niti znati,neki drugi ljudi živet će ovde...mi nećemo nikome nedostajati
      Vrh

  6. #336

    Odgovor: Tadić, naš predsednik

    Ma fakfakinfakovale ga i Srbija Evropa i Unija i sve Nato članice i Umnik i Kfor ...
    i Hilari sad kad mu dođe da mu izvuče uši
    i da mu iznalupa šamare
    i daMuda nove zadatke.

    jbt... iscrpela mi ta bljutava "pojava" i poslednje kapi svih zaliha humora, ironije i sarkazma,
    sada mi se stvarno gade
    i on
    i svi njegovi klo(v)novi, njegove vlade

    THE PAST IS HISTORY, THE FUTURE IS MISTERY,TODAY IS A GIFT... THATs WHY ITs CALLED " PRESENT "

      Vrh

  7. #337

    Odgovor: Tadić, naš predsednik

    E zaboravih jedan bitan deo izjave on je u stvari rekao da ćemo ući za pet godina u EU ako DS bude bio na vlasti


      Vrh

  8. #338

    Odgovor: Tadić, naš predsednik

    Zaboravio si još bitniji deo izJave (i izSna ),
    javno je pohvalio svoj kabinet i svog potrčka Vučka

    i naredio im da moraju da pobede na Izborima.
    A Vučko potrčko je u tom trenu uhvaćen kako istovremeno aplaudira i ejaKulira



    Odokativna dijagnoza Šizofrenija 300
    Poruku je izmenio CHichaGlisha, 02.10.2010 u 23:53 Razlog: ma..

    THE PAST IS HISTORY, THE FUTURE IS MISTERY,TODAY IS A GIFT... THATs WHY ITs CALLED " PRESENT "

      Vrh

  9. #339

    Odgovor: Tadić, naš predsednik

    Страшно бре... прво та диктаторска прича, кад шеф свега у држави јавно критикује оне који су му подређени и које може да казни малим прстом, а онда прича "ако ми не будемо на власт, наебали сте"... срећа његова што се народ слабо сећа Слобе, Експрес Политике и сл.
    За землю родную не на жизнь а на смерть
    Воевал с врагами Володимир князь
    Многая лета
    Многая лета
    Многая лета
    Русской земле
      Vrh

  10. #340

    Odgovor: Tadić, naš predsednik

    Evo šta po svetu radić Tadić, naše veličanstvo predsednik.

    primer..

    Tadić: Gde god živeli, Srbi imaju pravo na srpski jezik
    "Srbija nikada neće odustati od borbe za pravo svojih sunarodnika u Crnoj Gori, Hrvatskoj, Bosni i Hercegovini, ili bilo gde drugde da upotrebljavaju srpski jezik", rekao je predsednik Srbije, Boris Tadić. Tadić je dao izjavu Glasu Amerike nakon što se u New Yorku sastao sa predsednikom Crne Gore, Filipom Vujanovićem.
    "Srbija ima legitimno pravo boriti se za ljudska prava svojih sunarodnika gde god oni živeli", rekao je Tadić i dodao kako je i pravo na upotrebu srpskog jezika jedno od tih prava.
    Tadić je dodao i kako Srbija nema nameru ulaziti u integracijske odnose sa Crnom Gorom.



    ???
    Bolje da nije ništa dodav'o.
    "Pošalji budalu u vojsku, pa kukaj"
    Izgleda da mu šaptač nije dobro objasnio, ni značenje reči integracija, ni smisao reči odnosi.

    THE PAST IS HISTORY, THE FUTURE IS MISTERY,TODAY IS A GIFT... THATs WHY ITs CALLED " PRESENT "

      Vrh

  11. #341

    Odgovor: Tadić, naš predsednik

    За землю родную не на жизнь а на смерть
    Воевал с врагами Володимир князь
    Многая лета
    Многая лета
    Многая лета
    Русской земле
      Vrh

  12. #342

    Odgovor: Tadić, naš predsednik

    Vest #1 - Blic Online | Vlada dodelila vilu u Užičkoj predsedniku Tadiću za rad

    Mali mu dvor na Andrićevom vencu pa mu dodelili i vilu...

    Vest #2 - Blic Online | Tadić: Srbija nikada nije bila demokratskija država

    Nema demokratije bez Borisa neki kažu da je u vreme samoupravljanja bila veća demokratija...


      Vrh

  13. #343

    Odgovor: Tadić, naš predsednik

    Citat Turkmenbashi kaže: Pogledaj poruku
    Vest 1 - Vlada dodelila vilu u Užičkoj predsedniku Tadiću za rad.
    "Ta odluka Vlade Srbije, kako je navedeno, doneta je u skladu sa:
    - Zakonom o vladi
    - Zakonom o predsedniku Republike
    i uz saglasnost predsednika Srbije."

    Zadivljena sam. Sve po Zakonu. Alal vera i vladi i njemu i svim Zakonima"

    .. koje su uzgredbudirečeno sami za sebe doneli.

    Stvarno je dŽek(i).. uopšte se nije qrv'o, femk'o, oćk'o-nećk'o i tvrdio pazar. "Saglasan sam" i tačka.


    Citat Turkmenbashi kaže: Pogledaj poruku
    Vest 2 - Tadić: Srbija nikada nije bila demokratskija država
    Kome on ovo priča?
    Jel' to sam sebe usnimi na DiViDi pred ogledalom dnevne sobe svoga dvor(c)a pa poverljivi snimak da još poverljivijem Ivici,
    koji vruć TopSikret maricom (u pratnji bar dve'iljade policajaca i specijalaca) hitro odnese Cvetkoviću.. u njegov dvor,
    koji ondaK zoVne Tijanića i kaže mu - Idi vidi ovaj DiViDi i odmah pusti to. (konjino ) Ajde briši i ne komentariši.



    _____________

    Ljubazno molim člana Turkmena da smanji malo popularizaciju ovakOvih nEuroprovokativnih snimaka,
    jer mi se doLnji tlak izjednačio sa gornjim skočivši na 300

    ___

    THE PAST IS HISTORY, THE FUTURE IS MISTERY,TODAY IS A GIFT... THATs WHY ITs CALLED " PRESENT "

      Vrh

  14. #344

    06 Odgovor: Tadić, naš predsednik

    SVM opet uslovljava Vladu

    07. oktobar 2010. 12:18 > 12:20

    Predsednik SVM Ištvan Pastor izjavio je da će ta stranka uskratiti podršku rebalansu ovogodišnjeg i budžetu Srbije za sledeću godinu, ukoliko Vojvodina ne dobije Ustavom predviđenih sedam procenata ukupnog iznosa republičke kase.

    "Ako ni novim budžetom ne bude zadovoljen taj minimalni Ustavom predviđeni okvir od sedam odsto za pokrajinski budžet, od kojeg je tri sedmine namenjeno razvoju, mi za takav rebalans i za novi budžet sigurno nećemo glasati", rekao je lider SVM novosadskom "Dnevniku".

    Pastor je napomenuo da je nedavno predsedniku Borisu Tadiću kazao da će se SVM principijelno držati istih stavova koje je ta stranka zastupala i prošle godine, kada njeni poslanici u Skupštini Srbije nisu glasali za republički budžet.

    Napominjući da su im DS i Liga socijaldemokrata Vojvodine (LSV), s kojima je SVM u vladajućoj koaliciji, naknadno priznali da su bili u pravu što su lane insistirali na poštovanju ustavnog propisa pri definisanju pokrajinskog budžeta, Pastor je naglasio da i ovoga puta opredeljenje SVM-a neće zavisiti od toga kako će se LSV ili DS odrediti prema tom pitanju.

    (Tanjug)
    __________________

    Pa 3 mu lepe materine, zar o tome ne treba da se obavesti (nesposobni) premijer?!?
    Ako još i mogu da razumem političare i njihove razloge za takvo bezobzirno bezobrazno ignosrisanje ustava, zakona i ostalih pisanih i nepisanih pravila, ne mogu da razumem novinare da bez komentara prenose takve informacije.


    __________________

    Eh da! Umal' zaboravih.
    Pu, 'bem ga u ime!
    Poruku je izmenio AdrijanKronauer, 08.10.2010 u 00:28

    Volim prijateljski da karam, bez obaveze da mi se uzvrati. © Maski
      Vrh

  15. #345

    Odgovor: Tadić, naš predsednik

    Овај народ је непријатељ ове државе... ово није наш народ, нама не треба овакав народ, ми ћемо створити други народ, прави, бољи, лепши народ...

    продукција СНП 1389:
    За землю родную не на жизнь а на смерть
    Воевал с врагами Володимир князь
    Многая лета
    Многая лета
    Многая лета
    Русской земле
      Vrh

Strana 23 od 34 PrvaPrva ... 13212223242533 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Novica Tadić
    Autor zosim u forumu Srpska poezija
    Odgovora: 2
    Poslednja poruka: 30.07.2013, 22:39
  2. Radovan Karadžić, predsednik RS
    Autor itebejac u forumu Spomenar
    Odgovora: 172
    Poslednja poruka: 19.07.2010, 20:01
  3. Zašto Tadić poklanja državu Pajtiću i Čanku?
    Autor yossarian u forumu Spomenar
    Odgovora: 101
    Poslednja poruka: 15.06.2009, 11:22
  4. Uhapšen predsednik FK Vojvodina
    Autor SQUAW u forumu Spomenar
    Odgovora: 26
    Poslednja poruka: 01.03.2008, 11:16
  5. Tadić se izvinio građanima Hrvatske
    Autor SQUAW u forumu Spomenar
    Odgovora: 91
    Poslednja poruka: 04.10.2007, 08:18

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •