Dim po dim - Strana 3
Strana 3 od 3 PrvaPrva 123
Prikaz rezultata 31 do 43 od ukupno 43

Tema: Dim po dim

  1. #31

    Odgovor: Dim po dim

    svašta sam probala u životu, ali eto to nisam..

    cigaretu volim, nekad mi dođe i dve da zapalim, odjedared, ali travu nikad nisam probala..
    a i bolje što nisam..

    energije ionako imam previše, dodatna bi samo sve upropastila..
    Osmeh je kriva linija koja ispravi sve..skoro sve..


  2. #32

    Odgovor: Dim po dim

    Nemojte da mi se smijete ali.. Jednom sam pokušala da uvučem dim i nisam imala pojma kako, tj. ja nisam osjetila baš ništa od tog jednog 'dima'. A i davno je to bilo. Prije kojih 10-12 godina

    A osim toga, gušt mi je bio odbiti cigaretu/travu. Bio mi je gušt biti drugačija.
    Prestani razmišljati o svojim granicama..
    Počni otkrivati svoje mogućnosti.

  3. #33

    Odgovor: Dim po dim

    ludi dim je ludilO Danas malOo manje,ne znam ni ja zashtO..ali ok uwjek kad se moze i kad se ima,ok..opusteni 'dim' dzointa je luda kUCa..jao kad sam je krIo u kutiju cigara.pa na sifonjerimaO sam mislim da sam trebao da napunim 17 god.. ...ma wala totalNo bezazlenO i preporucljiwo djeco,slobodno nawalite

  4. #34

    Odgovor: Dim po dim

    Citat egzotic kaže: Pogledaj poruku
    l djeco,slobodno nawalite



  5. #35

    Odgovor: Dim po dim

    Bezopasna razbibriga i sredstvo za opustanje moze bit i trcanje/plivanje/joga itd. Sto se mene tice - odlucno ne. A ko voli, nek slobodno nastavi.
    Nije svako ko luta izgubljen..

  6. #36

    Odgovor: Dim po dim

    Probala dva puta...
    Na mene to ne deluje
    (mozda bila losa, nemam pojAm...samo svi se oko mene kliberili a ja nis' )
    Budi pametan i pravi se lud

  7. #37

    Odgovor: Dim po dim

    Probala sam jednom, ali na mene je djelovalo tako da sam u roku od pola sata zaspala
    I'm floating on air..

  8. #38

    Odgovor: Dim po dim

    Dim po dim je ok, ako ne krene preko tabletica pa do špriceva...
    Opet sam ti u kafani, mene bez nje ništa nema
    Tu su moje lude noći, nikad nisam u samoći,
    Hej kafano, moja rano...
    Samo na www.VojvodinaCafe.rs - Muška kafana,
    Bircuz koji radi 25 sati dnevno!

  9. #39

    Odgovor: Dim po dim

    Nikada nisam bila u situaciji da mi se ponudi,a znam da bih odbila jer se uzasavam i same pomisli.
    "Najlepse Cudo sveta,skupi se uz mene i cuti" Mika Antic

  10. #40

    Odgovor: Dim po dim

    E ovako, dimim vec dobrih 7 godina, ima dana i noci kad se preterivalo i to bash dok ne popadamo u nesvest, a ima kad nisam po mesec dana(sto se retko desava).
    Imao sam priliku svasta da probam, izvlachili su mi crtu(kokain), nidili shpric i josh shto shta ali jednostavno nikad mi na pamet nije palo bilo sta jache da uzmem.
    Ne vidim nista loshe u tome, opustim se, i mnogo toga mi zanimljivog padne na pamet, kreativnost se probudi a i lakse se uz to radi..
    Ne bih sad nesto da se hvalim ali eto za obozavaoce sexa uz par dimova bude veoma zanimljivo..
    Ne mislim da je dobro pusiti travu, vec samo delim sa vama svoje iskustvo, pushicu dok mi se bude pushilo isto kao i cigarete, ali da to moze da te natera na jache droge su chiste gluposti, ako imash zdrav razum nista ne moze da te natera..
    toliko od mene

  11. #41

    Odgovor: Dim po dim

    Citat little fairy kaže: Pogledaj poruku
    A osim toga, gušt mi je bio odbiti cigaretu/travu. Bio mi je gušt biti drugačija.
    Stvarno je poseban osećaj biti drugačiji od većine.

    Nikad, ali nikad nisam povukao dim, pa ni običnu cigaretu nisam zapalio.

    Ali se jesam naduvao par puta boraveći u/na istom prostoru gde se dimilo.
    "...polja su cvetna, šume su zelene, ali su najlepše bele pelene..."

  12. #42

    Odgovor: Dim po dim

    Nisam.
    Niti cu.
    Nenormalna sam i bez toga
    Smrdi mi toliko da mi se povraca cak i kad samo malo dima dopre do mene.
    Gather ye rosebuds while ye may...

  13. #43

    Odgovor: Dim po dim

    Eto, ja sam svega desetak puta pušio to u životu, i svaki put me drmala paranoja, što i nije neobično, ali avaj.
    Jedne prilike sedimo kod drugara na rođendanu i on mi kaže pazi posoljen je, što ja nisam znao šta znači,ali sam ubrzo sazn'o nego sam 'nako alavo uvlačio i onda me je spičilo i onda je počelo ssrce da mi preskače i da gubim dah, i ja se istripovah da ću d'umrem . Krenem da se prošetam po kraju i pošto mi je eto poslednja šetnja, krenem da sastavljam testament, i tu se setim, jerbo sam bio student da nikakve imovine nemam, i počnem da ridam jer nemam kome šta da ostavim.
    Ne kažem ja da se ne bih tripovao da nisam pušio, ali valjda ne bih toliko
    Najgora je uš što iz opanka iziđe.

Strana 3 od 3 PrvaPrva 123

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •