Tomislav Nikolic - Strana 5
Strana 5 od 15 PrvaPrva ... 34567 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 61 do 75 od ukupno 216
  1. #61

    Odgovor: Tomislav Nikolic

    Citat Aca1983 kaže: Pogledaj poruku
    Koliko mi se cini , tema je postavljena zato sto su Love Huntera interesovali razlozi zasto se glasaci odlucuju ili su se odlucivali na zaokruzivanje Tomislava Nikolica na predsednickim izborima. Stoga, ne vidim razlog za razna napucavanja i prepucavanja. Tema bi trebala sadrzati odgovore na pitanje, a ne da kad neko nabroji neke od razloga dodje drugi i izpoklapa ga , ili pocne da ga pljuje i omalovazava njegovo misljenje kao coveka drugog reda. Individualno je zakljucivanje da li su razlozi valjani ili ne. U slucaju da nisu „po vama „ dovoljno valjani vi cete glasati drugoga.
    ...to je aco tolerancija... ...tako omiljena reč međ' demokratama...

  2. #62

    Odgovor: Tomislav Nikolic

    Citat rusty nail kaže: Pogledaj poruku
    jel to onaj isti sto ga zvase toma-grobar ?
    u slucaju da jeste, taj ce tek da nas sahrani.......kako prilichi.
    Neki su sahranjeni ili će biti ma ko bio na vlasti,a grobar je svako kada je na funkciji koja podrazumeva i nečije sahranjivanje... Sumnjam da je iko mogao da izbegne ulogu dželata ako se već učesnikom u vlasti zove... Misliti i s'ati nije isto kaže narod,a i ona je dobra da sit gladnom ne veruje...

  3. #63

    Odgovor: Tomislav Nikolic

    Citat SQUAW kaže: Pogledaj poruku
    Da? Koliko mi se čini, na temama o Čedi Jovanoviću, Koštunici ili Tadiću ne stoje samo ode, nego je sad zabolelo
    ...................

  4. #64

    Odgovor: Tomislav Nikolic

    Gldam Tomu na TV duelu pa se nešto mislim ,sramota je od sveta da nam ovaj gorbar bude predsednik. Pogled mu je pun mržnje, ostrašćen, sumoran.
    Ali, stoju mu ovaj Max Factor 105 Long Lassting samo tako
    Never lie to someone that trusts you. Never trust someone that lied to you.

  5. #65

    Odgovor: Tomislav Nikolic

    Citat Aca1983 kaže: Pogledaj poruku
    Pda zdravo je smejati se... ako se ne smeješ od srca, kao čika Toma:


    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  6. #66

    Odgovor: Tomislav Nikolic

    Toma Nikolic?
    hm...ja jesam inadzija ali ne toliki da bih glasala za Tomu.....
    Ploviti se mora i bez broda ..

  7. #67

    Odgovor: Tomislav Nikolic

    Uh koliko mržnje, zlobe, svuda otrov politike. Ja se čačkao bez namere da nekog mrzim, ali vi se polako zamrzeste međusobom. Realno je jedno Toma vodi u svim ozbiljnim anketama(pogledajte strane komentare i analize), i otprilike će pobediti, a šta ćete onda? I da vam ne bude krivo ja neću glasati za njega, ali neću ni za protiv kandidata.
    In vinas veritas

  8. #68

    Odgovor: Tomislav Nikolic

    Citat morrib kaže: Pogledaj poruku
    Uh koliko mržnje, zlobe, svuda otrov politike. Ja se čačkao bez namere da nekog mrzim, ali vi se polako zamrzeste međusobom. Realno je jedno Toma vodi u svim ozbiljnim anketama(pogledajte strane komentare i analize), i otprilike će pobediti, a šta ćete onda? I da vam ne bude krivo ja neću glasati za njega, ali neću ni za protiv kandidata.
    Nasha uverenja tada che demantovati ili potvrditi u praksi. Pa chemo shodno tome glasati na sledechim izborima. Za razliku od ljudi koji su u stanju da glasaju za mitove ili u inat, ja kao i u svemu trazzim i prihvatam nepobitne dokaze. A svakako nechu nekoga voleti vishe zato shto ima vishe indicija da che pobediti niti mi taj podatak neshto znachi apropo mog izbora.

    Normalno je da u jeku kampanje strasti narastu, na kraju krajeva, sve se to tiche zivota, pa je prilichno lichno, ne mozzesh tek tako biti indiferentan, ali to ne znachi da sad svi idu okolo i mlate neistomishljenike.
    Poruku je izmenio HLEBmaster, 30.01.2008 u 22:55 Razlog: pardon

  9. #69

    Odgovor: Tomislav Nikolic

    Citat morrib kaže: Pogledaj poruku
    Realno je jedno Toma vodi u svim ozbiljnim anketama(pogledajte strane komentare i analize),
    Daj linkove za te ozbiljne strane komentare.

    I da vam ne bude krivo ja neću glasati za njega, ali neću ni za protiv kandidata.
    Pa ovo je cist glas razuma iz Kostunistana.
    Back in red!

  10. #70

    Odgovor: Tomislav Nikolic

    Citat morrib kaže: Pogledaj poruku
    Realno je jedno Toma vodi u svim ozbiljnim anketama(pogledajte strane komentare i analize)
    ja bu bila veoma kratka.. kad su u pitanju izbori i predizborna kampanja (kako u Srbiji tako i u 'merikU) i kad se tako kazhe "ozbiljne" ankete, komentari i analize.. uvek prvo treba da se pogleda ko je vrshio anketu.. i koji deo drushtva je uopshte sudjelovao u toj anketi.. ko je dao analizu i komentare.. i koja stranka (ako je stranka u pitanju) je objavila rezultate tih anketa.. stoga, prosim lepo, da nam, morrib, kazhesh, koje su to strane analize i na temelju chega su te iste strane organizacije (a zashto ne domace?) doshle do tog zakljuchka da je bash Nikolic taj koji vodi i koji ima najvishe shanse da pobedi? lepo, prosim, crno na belo, pa da mozhemo dalje da diskutujemo
    moomoo meee jooouu

  11. #71

    Odgovor: Tomislav Nikolic

    U tekstu pod naslovom "Za koga na izborima", koji je objavio na svom veb-sajtu, Goran Davidović, vođa Nacionalnog stroja, je objasnio svojim pristalicama da neće glasati, ali da u drugom krugu predsedničkih izbora "priželjkuje pobedu Nikolića, ne zato što ga voli, već zato što bi voleo da vidi kako bi njegova predsednička vladavina izgledala u praksi".

    Davidović je kazao da su neosnovane poruke Nikolićevog protivkandidata Borisa Tadića da će se u Srbiji dogoditi nešto dramatično ukoliko pobedi kandidat Srpske radikalne stranke.

    "Ako smo preživeli dosmanlije šta još može da nam se desi? Neka Toma bude predsednik. Neka proba. Da vidimo i to čudo. Zbog toga navijam za Nikolića. Za Tomu - Svim srcem", piše Davidović.

    izvor B92 da i ja malo kopipejstujem
    Poruku je izmenio BaneK, 31.01.2008 u 07:39

  12. #72

    Odgovor: Tomislav Nikolic

    Citat BaneK kaže: Pogledaj poruku

    Davidović je kazao da su neosnovane poruke Nikolićevog protivkandidata Borisa Tadića da će se u Srbiji dogoditi nešto dramatično ukoliko pobedi kandidat Srpske radikalne stranke.


    ...slažem se sa ovim delom da su dramatične stvari iza nas...i da se bez obzira ko pobedi ne bi vracali deceniju unazad... ...uostalom, hrvatska je pravi primer za to.. ni HDZ nije bio baš po ukusu evrope svojevremeno...

  13. #73

    Odgovor: Tomislav Nikolic

    Citat BaneK kaže: Pogledaj poruku
    Davidović je kazao da su neosnovane poruke Nikolićevog protivkandidata Borisa Tadića da će se u Srbiji dogoditi nešto dramatično ukoliko pobedi kandidat Srpske radikalne stranke.
    Znaci Nikolicevo obecanje da ce kad pobedi sve prevrnuti i da ce to biti jedna sasvim drugacija Srbija ustvari izborna propaganda?
    Poruku je izmenio biterlemon, 31.01.2008 u 09:45
    Gospodine, vase dete se plazi na mene!

  14. #74

    Odgovor: Tomislav Nikolic

    Citat BaneK kaže: Pogledaj poruku
    U tekstu pod naslovom "Za koga na izborima", koji je objavio na svom veb-sajtu, Goran Davidović, vođa Nacionalnog stroja, je objasnio svojim pristalicama da neće glasati, ali da u drugom krugu predsedničkih izbora "priželjkuje pobedu Nikolića, ne zato što ga voli, već zato što bi voleo da vidi kako bi njegova predsednička vladavina izgledala u praksi".
    Može valjda taj da pusti sebi malo mašte na volju: Nikolić koji se gotovo pa usavršio u kritikovanju državne vlasti, odjednom ne bi imao šta da radi.
    I bilo bi čoveku mnogo loše!
    Te zbog njegovog dobra - bolje da ostane tu gde jeste.
    _________Una16

  15. #75

    Odgovor: Tomislav Nikolic

    Citat BaneK kaže: Pogledaj poruku
    U tekstu pod naslovom "Za koga na izborima", koji je objavio na svom veb-sajtu, Goran Davidović, vođa Nacionalnog stroja, je objasnio svojim pristalicama da neće glasati, ali da u drugom krugu predsedničkih izbora "priželjkuje pobedu Nikolića, ne zato što ga voli, već zato što bi voleo da vidi kako bi njegova predsednička vladavina izgledala u praksi".

    Davidović je kazao da su neosnovane poruke Nikolićevog protivkandidata Borisa Tadića da će se u Srbiji dogoditi nešto dramatično ukoliko pobedi kandidat Srpske radikalne stranke.

    "Ako smo preživeli dosmanlije šta još može da nam se desi? Neka Toma bude predsednik. Neka proba. Da vidimo i to čudo. Zbog toga navijam za Nikolića. Za Tomu - Svim srcem", piše Davidović.

    izvor B92 da i ja malo kopipejstujem
    ...mozda vise nikada nece biti kao 90'...samo nisam cuo sta nam to Toma epohalno nudi,sem sto za sve prica da su lopovi i izdajnici...
    ...hell ain't a bad place to be......

Strana 5 od 15 PrvaPrva ... 34567 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Tomislav Nikolić podneo ostavku
    Autor Necromancer u forumu Spomenar
    Odgovora: 33
    Poslednja poruka: 18.06.2007, 20:37
  2. Tomislav Nikolić novi predsednik parlamenta
    Autor Necromancer u forumu Spomenar
    Odgovora: 50
    Poslednja poruka: 13.05.2007, 23:19

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •