Tomislav Nikolic - Strana 9
Strana 9 od 15 PrvaPrva ... 7891011 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 121 do 135 od ukupno 216
  1. #121

    Odgovor: Tomislav Nikolic

    Citat lav71 kaže: Pogledaj poruku
    ...sumnjaš u maštovitost politicara koje spominjemo ovde?...

    ...ja verujem da će neke ograde ipak pasti...
    ...mozda vise sumnjam u svoje ideale...
    ...hell ain't a bad place to be......

  2. #122

    Odgovor: Tomislav Nikolic

    Citat Angus kaže: Pogledaj poruku
    ...cekaj lave...da bi se smirile strasti,makar retorika mora da se promeni,pod jedan...pod dva,Srbija ce biti normalna kada bude ekonomski jaka...e tada nas nece interesovati ko pobedjuje...
    ...inace,druzim se sa ljudima razne fele,tako da tu ima raznostranacki obojenih...i razlicitih misljena...naravno,raspravlja se...ali mi nikada nije palo na pamet da se svadjam,pretim ili bijem...ako me niko ne napadne...
    ...zar ti neke izjave ne liče na to da se retorika menja? ......meni liče, i iskreno me raduje...

  3. #123

    Odgovor: Tomislav Nikolic

    Citat Ca blues kaže: Pogledaj poruku
    ....postoji kritična masa kreativnog sveta koja priželjkuje takvo što.....samim tim liči mi da od toga neće budne niš...al lepo zvuči....

    .....bem ti srbiju i balkan.... braća ustaše bi to uradile trčke...kao što i jesu....i šiptari.....
    ...zato uvek ostanemo suvoga qrca...
    ...hell ain't a bad place to be......

  4. #124
    Citat Angus kaže: Pogledaj poruku
    ...mozda vise sumnjam u svoje ideale...
    ...pazi kad čanak za nikolića kaze da je pokazao veliko drzavnicku odgovornost ???? ... ej....čanak to da kaže... !!!! ....a to su kad gledas ekstreme, bile dve dijametralno najsuprotnije moguće tačke u našoj politici...

    Citat Angus kaže: Pogledaj poruku
    ...zato uvek ostanemo suvoga qrca...
    ...kako ko...
    Poruku je izmenio goldie, 04.02.2008 u 14:32 Razlog: dve uzastopne poruke

  5. #125

    Odgovor: Tomislav Nikolic

    Да Томислав Николић је победио !!!

    Ово Вам може изгледати чудно па ћу изнети своје размишљање.
    Разлика од 100.000 или маловише гласова незначи ништа, јер да је Николић победио са том већином шта би добио ?
    Постао би председник али без икакве моћи, јер да би имао моћ, мора имати и већину у парламенту, а он је нема. Масу ствари коју је обећао неби могао спровести, јер би га кочиле одлуке скупштине. Био би уписан да је под његовим председниковањем Србија изгубила КиМ. Да он би примени санкције, разне, јаке, паметне итд али са овом тренутном геополитичком ситуацијом не би успео.

    Овако је најачи Српски лидер, погледајте са ким је у савез ушао г. Тадић да би добио већину. Без љутње, али са некима не бих ни у јавни вц отишао у исто време. Додао бих још ово, добар део Мађара и осталих националних мањина осим муслимана( огромна већина је за отимање КиМ-а) је био против Николића, јер су били плашени и уплашени Шешељом Српством итд.. то се да променити.

    Први проблем који видим и који сматрам опасним је подела Србије на два блока и то територијално.
    Други проблем ће се десити ако се СРС почне делити на две струје и тако разједине ову масу.

  6. #126

    Odgovor: Tomislav Nikolic

    Citat NIKNIK kaže: Pogledaj poruku
    Да Томислав Николић је победио !!!

    Ово Вам може изгледати чудно па ћу изнети своје размишљање.
    Разлика од 100.000 или маловише гласова незначи ништа, јер да је Николић победио са том већином шта би добио ?
    Постао би председник али без икакве моћи, јер да би имао моћ, мора имати и већину у парламенту, а он је нема. Масу ствари коју је обећао неби могао спровести, јер би га кочиле одлуке скупштине. Био би уписан да је под његовим председниковањем Србија изгубила КиМ. Да он би примени санкције, разне, јаке, паметне итд али са овом тренутном геополитичком ситуацијом не би успео.

    Овако је најачи Српски лидер, погледајте са ким је у савез ушао г. Тадић да би добио већину. Без љутње, али са некима не бих ни у јавни вц отишао у исто време. Додао бих још ово, добар део Мађара и осталих националних мањина осим муслимана( огромна већина је за отимање КиМ-а) је био против Николића, јер су били плашени и уплашени Шешељом Српством итд.. то се да променити.

    Први проблем који видим и који сматрам опасним је подела Србије на два блока и то територијално.
    Други проблем ће се десити ако се СРС почне делити на две струје и тако разједине ову масу.
    ...pokvarenija je precutna koalicija,nego javna podrska...
    ...zaboravio si Rumune...svi su glasali za Tadica, a ne samo jedan deo...objasni mi to?
    ...i sta ce to krucijalno da se desi ako se Radikali podele na dve struje i zasto bi se delili?
    ...hell ain't a bad place to be......

  7. #127

    Odgovor: Tomislav Nikolic

    Citat NIKNIK kaže: Pogledaj poruku
    Други проблем ће се десити ако се СРС почне делити на две струје и тако разједине ову масу.
    Chiji problem?

  8. #128

    Odgovor: Tomislav Nikolic

    Čanak je sve sinoć najlepše i najmerodavnije prokomentarisao i nema dalje .....

    Pobedio je moj,ali svaka cast i ovima.... 2 miliona Videćete uostalom sta ce Tadić uraditi...ako može Kostunica sa Veljom da ima ministarstva , a nema biraca ni cetvrt koliko ovi svaki posebno onda je logicno da imaju i ovi udeo u vlasti...živi bili pa videli...

  9. #129
    Citat Angus kaže: Pogledaj poruku
    ...zaboravio si Rumune...svi su glasali za Tadica, a ne samo jedan deo...objasni mi to?
    ...i sta ce to krucijalno da se desi ako se Radikali podele na dve struje i zasto bi se delili?
    Не познајем ни једнога Румуна у мом окружењу, па за њих незнам, чим сазнам написаћу.

    Сматрам се обичним грађанином, па из свог искуства наводим, када једна велика странка сад СРС раније СПС па ДОС итд.... почне пропадати увек али увек по глави највише добију грађани обични.

    Прилажем Вам овај чланак :

    Из уредничког пера ПЕРА ОД ОСТРОГА
    ВЕЋ ВИЂЕН ПОТУРИЧКИ СЦЕНАРИО
    Пише: ПЕТАР МИЛАТОВИЋ

    Беч, 3. фебруар 2008. у 23 часа.- Малочас је Томислав Николић честитао Борису Тадићу победу. Да и ја, како сам најавио у претходном броју, ипак честитам Николићу, али други изборни пораз у трци за фотељу председника Србије и да му уједно пожелим миран живот у родном селу у близини Шумарица. А ''победнику'' Тадићу унапред изјављујем јавно саучешће због судбине која га чека од Срба после његовог завршеног домаћег задатка по налогу страних мародера који су решили да Србију претворе у БЕСТРАГИЈУ!
    Овим гестом Николић је показао да је частан човек, али ограничених политичких домета, што је доказао солистистичким продором тако да је од готовог направио вересију. Наиме, уместо да је после победе у првом изборном кругу укрупнио комплетан српски патриотски потенцијал, дозволио је да потурице, као и раније у Црној Гори, у Србији одлуче судбину Србима, мада ни удео Мађара није безначајан, јер, да подсетим, и они имају европско задужење да после отимања Космета отворе кризно жариште у Војводини.
    Укратко речено, то је већ виђен потурички сценарио у Србији као и раније у Црној Гори! Ко зна по који пут Србији намећу председника антисрби и мањине!
    Још у јутарњим часовима путеви од Сарајева до Србије били су закрчени аутобусима, крцатим држављанима Србије који живе у Тадићевом родном граду Сарајеву, а који су пореклом из Новог Пазара, Тутина, Сјенице и осталих места на делу предвиђене ЗЕЛЕНЕ ТРАНСФЕРЗАЛЕ кроз Србију! На те успаване, и наједном пробуђене, гласаче нико није обраћао пажњу сем европски експерти који су све то припремали у илегали.
    Николића не можемо кривити због тога, али Николићу коначно могу јавно да замерим што је у рушење антисрпске аждаје кренуо сам, што није направио најширу коалицију националних и патриотских снага у отаџбини и иностранству. То му је својевремено саветовано, али он је све то прећутао. Сада има места сумњи и поставља се питање: - Која је цена овог дила?! Можда Србија цела. Не дао Бог! Да закључим, на наредним председничким изборима у Србији мора се појавити појединац који није компромитован учешћем у антисрпском континуитету титоизма, слобизма, досизма и актуелног грабизма, онај појединац који ће хтети, смети и умети да обједини све националне и патриотске снаге у отаџбини и иностранству!
    После данашњих избора Србија је, ни крива ни дужна, направила одлучан искорак - право у провалију! И то је демократски избор!
    Сада су све карте отворене. Како сам указивао од јануара 1990. године, од појаве такозваног вишестраначја у комунистичкој режији, нисмо никада имали истинску опозицију већ најобичнију режимску и неокомунистичку декорацију Тројанских коња који су, коначно, оставили магареће отиске по образу целог народа, о чему сам безброј пута писао у мојим књигама и још бројним коментарима! Жао ми је што сам био дубоко у праву пре равно 18 година. И нека нико више никада не покушава да на мене утиче овим или оним поводом како би отупили моју оштрицу док на бранику истине и отаџбине будем даље задавао ударце лево, десно и по средини, а најмање они који су храбро ћутали док сам три пута робијао због свог националног антикомунизма док је србогладни србождер био жив и на врхунцу моћи. Више не праштам никоме ниједну грешку, ни случајну, а најмање намерну!
    И да ми савест буде мирнија, у даљем тексту презентујем део давних интервјуа у којима сам говорио глувима!

    http://istina.at/index.php?option=co...tpage&Itemid=1
    Poruku je izmenio goldie, 04.02.2008 u 14:34 Razlog: dve uzastopne poruke

  10. #130

    Odgovor: Tomislav Nikolic

    To shto je neshto negde napisano, pa josh chirilicom, ne chini ga manjim lupetanjem... Drugo, ja da sam hteo da lepim i citiram neshto kompromitujuche i antiradikalsko ne bih mogao da nadjem bolji tekst koji che ilustrovati - shta je ono shto je Tomica ovih dana prechutkivao.

  11. #131

    Odgovor: Tomislav Nikolic

    Citat NIKNIK kaže: Pogledaj poruku
    Из уредничког пера ПЕРА ОД ОСТРОГА
    ВЕЋ ВИЂЕН ПОТУРИЧКИ СЦЕНАРИО
    Пише: ПЕТАР МИЛАТОВИЋ


    Овим гестом ....
    Pa ovo je stvarno lupetanje "velikosrpskih plemenitih, viteskih i visokoumnih velicina srpske novinarske scene".
    Svi su nam krivi, samo mi nismo. Cist srbekistanski nacin razmisljanja.

    Наиме, уместо да је после победе у првом изборном кругу укрупнио комплетан српски патриотски потенцијал, дозволио је да потурице, као и раније у Црној Гори, у Србији одлуче судбину Србима, мада ни удео Мађара није безначајан, јер, да подсетим, и они имају европско задужење да после отимања Космета отворе кризно жариште у Војводини.
    "Patriotski potencijal" zasnovan na slepilu usred ucaurenosti, uglavnom polupismenih ljudi, koji ne zele da priznaju da je poceo 21. vek.
    Izgleda da su za gradjane Srbije jedino zasluzni da budu takvi ljudi.
    Sve ostalo je "otpad" koji radi na rusenju iste.

    Још у јутарњим часовима путеви од Сарајева до Србије били су закрчени аутобусима, крцатим држављанима Србије који живе у Тадићевом родном граду Сарајеву, а који су пореклом из Новог Пазара, Тутина, Сјенице и осталих места на делу предвиђене ЗЕЛЕНЕ ТРАНСФЕРЗАЛЕ кроз Србију! На те успаване, и наједном пробуђене, гласаче нико није обраћао пажњу сем европски експерти који су све то припремали у илегали.
    Teorije zavere su omiljena tema nazadnih drustava usred nesposobnosti da od istih napravi bolje.

    Да закључим, на наредним председничким изборима у Србији мора се појавити појединац који није компромитован учешћем у антисрпском континуитету титоизма, слобизма, досизма и актуелног грабизма, онај појединац који ће хтети, смети и умети да обједини све националне и патриотске снаге у отаџбини и иностранству!
    Ovo moranje nam objasnjavaju razne Kleopatre, Vidovite Zore i sl. kao "logican sled" uspinjanja srpskog naroda prema nebu.

    Ako vec hoces da postavljas nekakve tekstove, gledaj stvarno da budu ozbiljniji, ovo stvarno kao da je iz nekakve udbaske radionice za zaludjivanje drustva.
    Back in red!

  12. #132

    Odgovor: Tomislav Nikolic

    Hocu da cestitam drugu Nikolicu sto je uspeo da za kratko vreme nauci tekst koji mu je ona americka marketingska agencija pripremila za slucaj da pukne. Zvucao je tako divno, smireno, kao da mu je pao kamen sa srca. Jer, zaboga, sta bi bilo da je kojim slucajem pobedio? Ovako, opet u lagodan zivot vecite opozicije...blago njemu.

  13. #133

    Odgovor: Tomislav Nikolic

    Citat maleni kaže: Pogledaj poruku

    Ako vec hoces da postavljas nekakve tekstove, gledaj stvarno da budu ozbiljniji, ovo stvarno kao da je iz nekakve udbaske radionice za zaludjivanje drustva.

    Пажљиво сам прочитао Ваш текст и видим да нигде у примедбама нисте изнели ни један аргомент против, већ само Ваше мишљење, сто је сасвим у реду и на шта имате сва права. Моје мишљење је да се овај чланак презентује форумашима па ко жели ставиће свој коментар. Но Ви мени ускрћујете право да то урадим, дапаче тврдите да сам неозбиљан.
    Да ли сте Ви озбиљни? или су Вам бесови ушли у главу, па ућуткавате свакога ко размишља другачије од Вас ?

  14. #134

    Odgovor: Tomislav Nikolic

    Citat NIKNIK kaže: Pogledaj poruku
    Пажљиво сам прочитао Ваш текст и видим да нигде у примедбама нисте изнели ни један аргомент против, већ само Ваше мишљење, сто је сасвим у реду и на шта имате сва права. Моје мишљење је да се овај чланак презентује форумашима па ко жели ставиће свој коментар. Но Ви мени ускрћујете право да то урадим, дапаче тврдите да сам неозбиљан.
    Да ли сте Ви озбиљни? или су Вам бесови ушли у главу, па ућуткавате свакога ко размишља другачије од Вас ?

    niko tebi ne brani da iznosish svoje mishljenje... samo... ne mozesh tvrditi da je ovo ozbiljno. ovo je najtipichniji primer neozbiljnosti. strane zavere. svi su se urotili protiv nas srba... ma da, svet stvarno nema pametnijeg posla nego da smishlja kako da srbiju pretvori u "БЕСТРАГИЈУ"....


    I'm not evil.... I'm just up to no-good...

  15. #135

    Odgovor: Tomislav Nikolic

    Citat NIKNIK kaže: Pogledaj poruku
    Из уредничког пера ПЕРА ОД ОСТРОГА
    ВЕЋ ВИЂЕН ПОТУРИЧКИ СЦЕНАРИО
    Пише: ПЕТАР МИЛАТОВИЋ


    Укратко речено, то је већ виђен потурички сценарио у Србији као и раније у Црној Гори! Ко зна по који пут Србији намећу председника антисрби и мањине!
    Још у јутарњим часовима путеви од Сарајева до Србије били су закрчени аутобусима, крцатим држављанима Србије који живе у Тадићевом родном граду Сарајеву, а који су пореклом из Новог Пазара, Тутина, Сјенице и осталих места на делу предвиђене ЗЕЛЕНЕ ТРАНСФЕРЗАЛЕ кроз Србију!

    http://istina.at/index.php?option=co...tpage&Itemid=1

    ....hteo to neko da prizna ili ne....ovo je činjenica....


    ....piljarsko gedžovanski politički duh je to tako lepo primećivao u CG....ali ne i u srbijii....


    ....beše li to ono...vide trun u tuđem oku, ali ne i balvan u svome.....

    ....elem....i to su državljani ove zemlje...i oni imaju biračko pravo.....kao što treba da ga imaju i albanci na kosmetu....civilizacijska tekovina....

    ....ali....

    ....ali mi liči da srpskom nacionalnom korpusu nedostaje mudrosti, kako bi sem loših strana civilizacijskih tekovina osetio i dobra tih istih civilizacijskih tekovina....

    ...da li bi vlada demokrate redikali bila iskorak u tom smeru...u smeru kapitalizovanja rasejane mudrosti.....
    Poruku je izmenio Ca blues, 05.02.2008 u 11:34

Strana 9 od 15 PrvaPrva ... 7891011 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Tomislav Nikolić podneo ostavku
    Autor Necromancer u forumu Spomenar
    Odgovora: 33
    Poslednja poruka: 18.06.2007, 21:37
  2. Tomislav Nikolić novi predsednik parlamenta
    Autor Necromancer u forumu Spomenar
    Odgovora: 50
    Poslednja poruka: 14.05.2007, 00:19

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •