Tomislav Nikolic - Strana 11
Strana 11 od 15 PrvaPrva ... 910111213 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 151 do 165 od ukupno 216
  1. #151

    Odgovor: Tomislav Nikolic

    Halo, tema je Tomislav Nikolić, a ne ko koliko ima godina ili mozga, ako se izneli sva mišljenja vezana za temu, ne postujte ovde, već na pp ili gde već.

  2. #152

    Odgovor: Tomislav Nikolic

    Dosta mi se svidela smirenost Nikolica I tokom kampanje, a I sad nakon proglasenja tesne pobede Tadica. Nesto se mislim, kako li bi izgledalo da je tesna pobeda bila u rukama Nikolica, da li bi tako stojicki Tadic to podneo.
    Ovoga puta koristim priliku i da cestitam Tadicu-predsedniku koji ce nas predstavljati u narednom periodu pred svetom, a isto tako zelim i da uputim sve cestitke kandidatu Nikolicu koji je pokazao izuzetne kvalitete i ferplej.
    ...................

  3. #153

    Tomislav Nikolic

    Аца порука :
    Dosta mi se svidela smirenost Nikolica I tokom kampanje, a I sad nakon proglasenja tesne pobede Tadica. Nesto se mislim, kako li bi izgledalo da je tesna pobeda bila u rukama Nikolica, da li bi tako stojicki Tadic to podneo.
    Ovoga puta koristim priliku i da cestitam Tadicu-predsedniku koji ce nas predstavljati u narednom periodu pred svetom, a isto tako zelim i da uputim sve cestitke kandidatu Nikolicu koji je pokazao izuzetne kvalitete i ferplej


    Свака част на поруци. Давно сам прочитао нешто без беса и освета. Придружујем се честитки под условом да је било поштено.

    Citat maleni kaže: Pogledaj poruku
    Nemoguce je porediti Milosevicev sukob sa svetom zarad ocuvanja vlasti i upozorenje danasnjeg dela vlasti da svaka igra sa evropskim integracijama dovodi do kolapsa drustva. Ziveo sam u Hrvatskoj do 91. godine i ne bi napustio kucu zbog nezavisnosti drzave ali me je naterao rat za koji glavnog krivca smatram Slobu koji nije shvatio da berlinski zid vise ne postoji.


    Znaci mesanje baba i zaba stvarno nema smisla.
    I za ovog novinara smatram da je iz iste radionice.
    Pa normalno da niko pametan nece blokirati, u slucaju pobede Nikolica, 4. februara ali da ce to polako poceti da usporava i zaustavlja evropski put drustva, to svakako. Ja prvi nebi hteo da investiram u drzavi gde je predsednik covek koji je saradnik Milosevica i Seselja. Hocu da kupim kucu na kredit i cekao sam da vidim ko ce pobediti na izborima. Na ionako velike kamate koje su trenutno nisam sebi mogao da dozvolim taj luksuz da budu jos vece ili ne daj Boze, da ne mogu da ga vratim zbog male plate.
    Opet ponavljam, cist srbekistanski nacin razmisljanja.
    Да ли Ви, можете схватити и разумети, да има људи који мисле другачије од Вас и да имају право износити своје виђење?, а успут Вас не вређају.
    ево Вам још једно другачије мишљење од Вашег:

    пс: нису моје речи и немојте ми их придодавати.

    ИСТИНА број 167 Беч, 5. фебруар 2008.

    Др Мила Алечковић Николић

    ВЕРУЈЕ ЛИ ЈОШ КО?

    ВЕРУЈЕ ЛИ ЈОШ КО У ДЕМОКРАТИЈУ У КОЈОЈ ИНФОРМАЦИЈЕ ИЗБОРНИХ РЕЗУЛТАТА ДВА САТА ПРЕ ЗВАНИЧНИХ ДРЖАВНИХ ВЕСТИ КАО КОНАЧНЕ САОПШТАВА ГРУПАЦИЈА (Цесид) КОЈУ ФИНАНСИРА "НЕД" = National democratic Instiтute (МАДЛЕН ОЛБРАЈТ, демократска ЦИА) И "ИРИ" (International Republican Institute, republikanska CIА)?
    • ВЕРУЈЕ ЛИ ЈОШ КО У ДЕМОКРАТИЈУ У КОЈОЈ ОДМАХ ПО ЗАТВАРАЊУ БИРАЛИШТА, НЕПРОВЕРЕНУ ВЕСТ "ПОБЕДНИЧКОГ РЕЗУЛТАТА" НА 70 ОДСТО УЗОРКА МУЊЕВИТО ПРЕУЗИМАЈУ СВЕ ВЕЛИКЕ АГЕНЦИЈЕ АМЕРИЧКОГ ГЛОБАЛИЗМА, СПРЕМНЕ НА ТЕХНИКУ "ЕXIT POLLS", ДОК РЕПУБЛИЧКА ИЗБОРНА КОМИСИЈА И ЊЕНА ДРЖАВНА ИНФОРМАЦИЈА (ДРЖАВЕ КОЈЕ НЕМА) ДВА САТА КАСНИЈЕ ДАЈЕ РЕЗУЛТАТЕ СА УПОЛА МАЊЕГ УЗОРКА (50%) ?
    • ВЕРУЈЕ ЛИ КО ЈОШ У ДЕМОКРАТИЈУ У КОЈОЈ СЕ ГЛАВНА ЛАЖ САСТОЈИ У ТОМЕ ДА СЕ ШТО ПРЕ ПРОГЛАСИ, НЕ ИЗАБРАНИ, ВЕЋ У СВЕТСКИМ "ОФИСИНАМА" НАРЕЂЕНИ "ПОБЕДНИК", ЈЕР ТАКВА ВЕСТ ПО ПАВЛОВЉЕВСКОМ УСЛОВНОМ РЕФЛЕКСУ СТВАРА ПРВИ "ДОДИР У ВРЕМЕНУ" И НАЈЈАЧИ УСЛОВНИ РЕФЛЕКС У СВЕСТИ ЉУДИ ?
    • ВЕРУЈЕ ЛИ КО ЈОШ У ДЕМОКРАТИЈУ У КОЈОЈ НЕОДЛУЧНИ И ОНИ КОЈИ НЕМАЈУ НИКАКАВ СТАВ НА КРАЈУ УВЕК ОДЛУЧЕ СУДБИНУ ВЕЋИНЕ ДУША У НАРЕДНИХ ПЕТ ГОДИНА, А ПОБЕДА СЕ ОСТВАРУЈЕ ИСКЉУЧИВО САБИРАЊЕМ МОРАЛНИХ ОТПАДАКА, ПАРАЗИТА, НАРКОМАНА И РАЗБАЦАНИХ ПОЛИТИЧКИХ НЕПРИЈАТЕЉА ?
    • ВЕРУЈЕ ЛИ КО ЈОШ У ДЕМОКРАТИЈУ У КОЈОЈ СЕ НОВАЦ ДАЈЕ МАЊИНАМА ДА БИ ГЛАСАЛЕ ПРОТИВ ВЕЋИНСКОГ НАРОДА, ОДНОСНО КАКО БИ МОГЛЕ ДА КОМАДАЈУ ЛИВАДУ И ТРАЖЕ ТЕРИТОРИЈАЛНЕ "АУТОНОМИЈЕ"?
    • ВЕРУЈЕ ЛИ ЈОШ КО У ДЕМОКРАТИЈУ У КОЈОЈ БРБЉАЊЕ У ПАРЛАМЕНТУ И ПОГРЕШНО СХВАЋЕН ЛЕГАЛИЗАМ ГУШЕ СВАКИ СПОНТАНИ НАРОДНИ ПОКРЕТ И ГДЕ ВИШЕ НИКО НЕ СМЕ ДА ИЗАЂЕ НА УЛИЦЕ ДА ПОКАЖЕ СВОЈ ПРАВЕДНИ БЕС?
    • ВЕРУЈЕ ЛИ ЈОШ КО У ДЕМОКРАТИЈУ У КОЈОЈ СЕ ВОЉА ВЕЋИНЕ СУЖЊИХ УВЕК ПРЕГЛАСАВА КОРУМПИРАНОМ МАЊИНОМ И ЊЕНОМ ТИРАНИЈОМ И У КОЈОЈ СЕ СВЕ СВОДИ НА СИТНИ РАЧУН TJ. НА ВЕШТО УПОТРЕБЉЕНУ ПОГРЕШНУ СТАТИСТИКУ, ИЛИ СТАТИСТИЧКУ ГРЕШКУ?
    • ВЕРУЈЕ ЛИ ЈОШ КО У ДЕМОКРАТИЈУ У КОЈОЈ НА ЛЕЂИМА НЕМЕ И ПАСИВНЕ ГОМИЛЕ ЈАДНИКА ЈАШЕ И ДИЗГИНАМА УДАРА ОБЕСНА, НЕЗАСИТА ОЛИГАРХИЈСКО-ПЛУТОКРАТИЈСКА МАЊИНА, ДЕМОНСКИ ПОГУБНА И ИСТОТИЈСКИ БЕЗНАЧАЈНА ?
    • ВЕРУЈЕ ЛИ КО ЈОШ У ДЕМОКРАТИЈУ У КОЈОЈ ЧИНОВНИЦИМА СИВИХ КРАВАТА НАРОД ВИШЕ НИЈЕ НИ ПОТРЕБАН, ЈЕР СВЕ МОГУ ДА ОДЛУЧЕ И СПРОВЕДУ И БЕЗ НАРОДА?
    • ВЕРУЈЕ ЛИ ЈОШ КО У ДЕМОКРАТИЈУ У КОЈОЈ СЕ МОРАЛ СВОДИ НА ТРЕНУТНУ КОРИСТ, А ПОЛИТИКА НА ЗЛАТНО ТЕЛЕ, НЕПРАВЕДНУ ТРГОВИНУ И ПЕРМАНЕНТНУ ПЉАЧКУ (САМО ОД 2000. ГОДИНЕ БИЛО ЈЕ 18 ВЕЛИКИХ НЕРЕШЕНИХ КРАЂА) ? У КОЈОЈ ЈЕ ВЕЋИ ЗЛОЧИН БИТИ МОБИЛИСАНИ ВОЈНИК НЕГО КРАСТИ ОД НАРОДА МИЛИОНЕ ЕВРА? У КОЈОЈ СУ ДОНАЦИЈЕ ЗА ИЗБЕГЛИЧКУ СИРОТИЊУ ЗАВРШИЛЕ У ЛИЧНИМ ЏЕПОВИМА "ФУНКЦИОНЕРА" ?
    • МИ КОЈИ У ТАКАВ ПОРЕДАК НЕ ВЕРУЈЕМО, МИ ВЕРУЈЕМО НАШИМ ПРИЈАТЕЉИМА: АРИСТОТЕЛУ, СОКРАТУ, ПЛАТОНУ, МОНТЕСКИЈЕУ, ТОКВИЛУ, БЕРЂАЈЕВУ И ДРУГИМА КОЈИ СУ НАС НА ВРЕМЕ УПОЗОРИЛИ.
    • ГДЕ СУ НЕСТАЛИ ВЕКОВИ НАШЕ БОРБЕ, ХРАБРОСТИ, ДОСТОЈАНСТВА И ИСТИНЕ ?
    • СПРЕМАЈ СЕ СРБИЈО ЗА ВЕЛИКЕ БОРБЕ !
    • СПРЕМАЈ СЕ ЗА НОВЕ БУНЕ!

    Сада може ко хоће да каже о мени шта жели осим да ме увреди, али прочитајте и повежите са г. Томом Николићем и изборима.

    *Слободан Милошевић, 2. Октобар 2000. године, јавно обраћање грађанима Југославије уочи другог круга председничких избора

    Пред други круг избора желим да вам представим своје виђење изборних и политичких прилика. Велики део посла контролисања земаља Балканског полуострва од неких западних сила обављен је постављањем марионетских влада и ограничавањем или лишавањем суверенитета тих земаља.

    Због отпора таквој судбини изложени смо бројним притисцима. Догађаји који су организовани за наше изборе су такође део те хајке. Код нас је дуго присутна групација која под именом опозиционе политичке партије демократске оријентације заступа интересе влада који су носиоци притисака. Та групација се на овим изборима појавила као Демократска опозиција Србије. Њен стварни шеф није кандидат за председника Србије. Њен дугогодишњи шеф је председник Демократске странке и сарадник војне алијансе која је ратовала против наше земље. То није могао да сакрије. Познат је његов апел да се Србија бомбардује онолико недеља колико је потребно да би се њен отпор сломио.

    Та групација је послала поруке-да ће са њима Југославија бити изван сваке опасности од рата и насиља, да ће доћи до економског просперитета, видно и брзо оствареног вишег стандарда.

    Моја је дужност, поштовани грађани, да вас опоменем да је свако од тих обећања лаж. Ствари стоје обратно.

    Постављањем власти подржане од НАТО-а неизбежно бисмо постали земља чија ће територија бити распарчана. То је и предизборно обећање ДОС-а. Косово би било прва жртва. Његов садашњи статус би се прогласио за легалан и дефинитиван. То је први део Србије са којим би она морала да се опрости. Српски народ би снашла судбина Курда али би били истребљени брже јер их има мање и јер им је кретање ограничено на мањи простор. Црна Гора би била препуштена мафији. Свака недисциплина или противљење интересима мафије стављају вас на листу за одстрел.

    Нови власници државне територије некадашње Југославије, као и окупатори преостале српске територије вршили би терор над становништвом јер не желе мир и благостање већ да Балкан буде зона сталних сукоба и ратова који би им дали алиби за трајно присуство.

    Свака земља са ограниченим суверенитетом и марионетском владом вртоглаво је постала сиромашнија. И ми бисмо под контролом власника наше земље брзо имали велики број сиромашних без перспективе. Мањина богатих била би састављена од шверцерске елите-којој би било допуштено да буде богата само ако је лојална команди која одлучује о судбини земље. Јавна и друштвена својина постала би приватна-али власници би били странци.

    Један од битних задатака марионетске власти јесте губљење идентитета. Земље којима се диригује споља брзо се растају са историјом, прошлошћу, традицијом, националним симболима, навикама, често и са својим књижевним језиком.

    Једна од несумњивих последица запоседања територије је поништавање идентитета домаћег народа-који брзо почиње да користи туђи језик као свој, идентификује се са туђим историјским личностима, познаје боље књижевност окупатора од своје, глорификује туђу историју ругајући се својој. Губљење националног идентитета је највећи пораз једне нације.

    Тај нови облик колонизације искључује изражавање мишљења и испољавање воље. Неслободне земље укидају право грађана на мишљење јер би се мишљење пре свега сукобило са неслободом. Отуда је тортура над мишљењем најдоследнији и најнеопходнији облик тортуре за земље без слободе.

    Пред други круг избора ДОС новцем из иностранства поткупљује и застрашује грађане, организује штрајкове, немире и насиље, не би ли стопирали сваки рад и све активности. Све са циљем да стане живот и са образложењем да тај живот може поново да почне да се одвија када га организује та група која заступа окупаторске намере и интересе.

    Сматрао сам као дужност да вас опоменем на последице активности које финансирају и подржавају владе земаља НАТО-а. Можете да ми верујете и не морате да ми верујете.

    Заблуда да човек бира сам оно што за њега бира неко други најопаснија је заблуда и главни је разлог моје одлуке да се јавно обратим грађанима Југославије. Хвала!

    .
    Poruku je izmenio BaneK, 06.02.2008 u 22:23 Razlog: spajanje

  4. #154

    Odgovor: Tomislav Nikolic

    ...prica o izdajnicima,petoj koloni,fasistima i ostalim neprijateljima Srbije,vise ne pije vodu...
    ...btw...sto bi te neko vredjao?Sam si sebe uvredio citirajuci Slobin govor...
    ...hell ain't a bad place to be......

  5. #155

    Odgovor: Tomislav Nikolic

    Па дај коментар о том говору и повежи га са данашњом ситуацијом.

    Да као дете сам пишкио по ватри да бих је угасио, али се због тога нисам себе називао ватрогасац.

  6. #156

    Odgovor: Tomislav Nikolic

    ...ne,ti si pocetnik...da piskis malo vise na drugom mestu,shvatio bi zasta sluzi shmrk...
    ...nemam sta da komentarisem Slobine gluposti...kao sto si mi na pp rekao...sada ja tebi kazem...tema je Tomislav Nikolic i nemoj je kvariti...osim ako ne poistovecujes Tomu i Slobu?Mozda njihovu politiku?
    ...hell ain't a bad place to be......

  7. #157

    Odgovor: Tomislav Nikolic

    Citat NIKNIK kaže: Pogledaj poruku
    Да ли Ви, можете схватити и разумети, да има људи који мисле другачије од Вас и да имају право износити своје виђење?, а успут Вас не вређају.
    ево Вам још једно другачије мишљење од Вашег:
    Ja shvatam i razumem da ima ljudi koji misle drugacije i iznosili su svoje vidjenje kao vlast kroz 90-e i kroz zadnje dve vlade.
    Shvatam isto tako da je to vidjenje, kroz cinjenice, unistilo sve na cemu se zasniva jedan relativno zdrav sistem koji je funkcionisao do izopacenja istih.
    Kompletni penzioni fond, devizne rezerve, vikanje da nam ni sankcije nista ne mogu, zdravstvo, skolstvo, sudstvo, policija, vojska, infrastruktura, naucne institucije, EPS, NIS, RTB, Zastave, FAP, RK Beograd, secerane, zeleznice, gradski saobracaji, razni vodovodi, neuradjeni projekti koji su morali da se urade tada (npr. mostovi i zaobilaznica u BG ili zavrsetak auto puta SU-BG i NI-granica sa MK i BG) ma bas sve zarad nekakve iluzorne politike na kojoj su jedine rezultate imali udbaski tajkuni kroz sverc oruzja, cigara, nafte, kradenih automobila, narkotika, monopola u mob. telefoniji i da ne nabrajam. Danas se to radi na nacin, kroz istu tu politiku, da se pokloni NIS Rusima.

    ВЕРУЈЕ ЛИ ЈОШ КО У ДЕМОКРАТИЈУ У КОЈОЈ ИНФОРМАЦИЈЕ ИЗБОРНИХ РЕЗУЛТАТА ДВА САТА ПРЕ ЗВАНИЧНИХ ДРЖАВНИХ ВЕСТИ КАО КОНАЧНЕ САОПШТАВА ГРУПАЦИЈА (Цесид) КОЈУ ФИНАНСИРА "НЕД" = National democratic Instiтute (МАДЛЕН ОЛБРАЈТ, демократска ЦИА) И "ИРИ" (International Republican Institute, republikanska CIА)?
    Ali te informacije jesu bile tacne!

    ВЕРУЈЕ ЛИ КО ЈОШ У ДЕМОКРАТИЈУ У КОЈОЈ СЕ ГЛАВНА ЛАЖ САСТОЈИ У ТОМЕ ДА СЕ ШТО ПРЕ ПРОГЛАСИ, НЕ ИЗАБРАНИ, ВЕЋ У СВЕТСКИМ "ОФИСИНАМА" НАРЕЂЕНИ "ПОБЕДНИК", ЈЕР ТАКВА ВЕСТ ПО ПАВЛОВЉЕВСКОМ УСЛОВНОМ РЕФЛЕКСУ СТВАРА ПРВИ "ДОДИР У ВРЕМЕНУ" И НАЈЈАЧИ УСЛОВНИ РЕФЛЕКС У СВЕСТИ ЉУДИ ?
    Ja sam "poverovao" Slobi kada je rekao da smo pobedili NATO 99-e!

    ВЕРУЈЕ ЛИ КО ЈОШ У ДЕМОКРАТИЈУ У КОЈОЈ НЕОДЛУЧНИ И ОНИ КОЈИ НЕМАЈУ НИКАКАВ СТАВ НА КРАЈУ УВЕК ОДЛУЧЕ СУДБИНУ ВЕЋИНЕ ДУША У НАРЕДНИХ ПЕТ ГОДИНА, А ПОБЕДА СЕ ОСТВАРУЈЕ ИСКЉУЧИВО САБИРАЊЕМ МОРАЛНИХ ОТПАДАКА, ПАРАЗИТА, НАРКОМАНА И РАЗБАЦАНИХ ПОЛИТИЧКИХ НЕПРИЈАТЕЉА ?
    Prijatelju, 2 300 000 "neodlucnih" verovatno nepismenih ljudi je dalo svoj glas.
    Vrlo nisko razmisljanje cak uvredljivo.

    ВЕРУЈЕ ЛИ КО ЈОШ У ДЕМОКРАТИЈУ У КОЈОЈ СЕ НОВАЦ ДАЈЕ МАЊИНАМА ДА БИ ГЛАСАЛЕ ПРОТИВ ВЕЋИНСКОГ НАРОДА, ОДНОСНО КАКО БИ МОГЛЕ ДА КОМАДАЈУ ЛИВАДУ И ТРАЖЕ ТЕРИТОРИЈАЛНЕ "АУТОНОМИЈЕ"?
    Izgleda da u Srbiji samo Srbi misle dobro svojoj drzavi, svi ostali su izdajnici. Ili sa "nama" nesto nije u redu ili sa svima njima.

    ВЕРУЈЕ ЛИ ЈОШ КО У ДЕМОКРАТИЈУ У КОЈОЈ БРБЉАЊЕ У ПАРЛАМЕНТУ И ПОГРЕШНО СХВАЋЕН ЛЕГАЛИЗАМ ГУШЕ СВАКИ СПОНТАНИ НАРОДНИ ПОКРЕТ И ГДЕ ВИШЕ НИКО НЕ СМЕ ДА ИЗАЂЕ НА УЛИЦЕ ДА ПОКАЖЕ СВОЈ ПРАВЕДНИ БЕС?
    Pitam se ko je doveo parlament na nivo vasarske rasprave?

    ВЕРУЈЕ ЛИ ЈОШ КО У ДЕМОКРАТИЈУ У КОЈОЈ СЕ ВОЉА ВЕЋИНЕ СУЖЊИХ УВЕК ПРЕГЛАСАВА КОРУМПИРАНОМ МАЊИНОМ И ЊЕНОМ ТИРАНИЈОМ И У КОЈОЈ СЕ СВЕ СВОДИ НА СИТНИ РАЧУН TJ. НА ВЕШТО УПОТРЕБЉЕНУ ПОГРЕШНУ СТАТИСТИКУ, ИЛИ СТАТИСТИЧКУ ГРЕШКУ?
    Pa ovo je vec teorija zavere.

    ВЕРУЈЕ ЛИ ЈОШ КО У ДЕМОКРАТИЈУ У КОЈОЈ НА ЛЕЂИМА НЕМЕ И ПАСИВНЕ ГОМИЛЕ ЈАДНИКА ЈАШЕ И ДИЗГИНАМА УДАРА ОБЕСНА, НЕЗАСИТА ОЛИГАРХИЈСКО-ПЛУТОКРАТИЈСКА МАЊИНА, ДЕМОНСКИ ПОГУБНА И ИСТОТИЈСКИ БЕЗНАЧАЈНА ?
    Ja neverujem.

    ВЕРУЈЕ ЛИ КО ЈОШ У ДЕМОКРАТИЈУ У КОЈОЈ ЧИНОВНИЦИМА СИВИХ КРАВАТА НАРОД ВИШЕ НИЈЕ НИ ПОТРЕБАН, ЈЕР СВЕ МОГУ ДА ОДЛУЧЕ И СПРОВЕДУ И БЕЗ НАРОДА?
    Kakav narod takva i vlast.

    ВЕРУЈЕ ЛИ ЈОШ КО У ДЕМОКРАТИЈУ У КОЈОЈ СЕ МОРАЛ СВОДИ НА ТРЕНУТНУ КОРИСТ, А ПОЛИТИКА НА ЗЛАТНО ТЕЛЕ, НЕПРАВЕДНУ ТРГОВИНУ И ПЕРМАНЕНТНУ ПЉАЧКУ (САМО ОД 2000. ГОДИНЕ БИЛО ЈЕ 18 ВЕЛИКИХ НЕРЕШЕНИХ КРАЂА) ? У КОЈОЈ ЈЕ ВЕЋИ ЗЛОЧИН БИТИ МОБИЛИСАНИ ВОЈНИК НЕГО КРАСТИ ОД НАРОДА МИЛИОНЕ ЕВРА? У КОЈОЈ СУ ДОНАЦИЈЕ ЗА ИЗБЕГЛИЧКУ СИРОТИЊУ ЗАВРШИЛЕ У ЛИЧНИМ ЏЕПОВИМА "ФУНКЦИОНЕРА" ?
    Prijatelju, to su posledice 90-ih.

    МИ КОЈИ У ТАКАВ ПОРЕДАК НЕ ВЕРУЈЕМО, МИ ВЕРУЈЕМО НАШИМ ПРИЈАТЕЉИМА: АРИСТОТЕЛУ, СОКРАТУ, ПЛАТОНУ, МОНТЕСКИЈЕУ, ТОКВИЛУ, БЕРЂАЈЕВУ И ДРУГИМА КОЈИ СУ НАС НА ВРЕМЕ УПОЗОРИЛИ.
    ГДЕ СУ НЕСТАЛИ ВЕКОВИ НАШЕ БОРБЕ, ХРАБРОСТИ, ДОСТОЈАНСТВА И ИСТИНЕ ?
    Nisu to nasi prijatelji, to su nasa braca Srbi.


    Citat NIKNIK kaže: Pogledaj poruku
    Сада може ко хоће да каже о мени шта жели осим да ме увреди, али прочитајте и повежите са г. Томом Николићем и изборима.

    *Слободан Милошевић, 2. Октобар 2000. године, јавно обраћање грађанима Југославије уочи другог круга председничких избора

    Пред други круг избора желим да вам представим своје виђење изборних и политичких...
    .
    Pa ovo je stvarno...
    Milosevic drzi drzavnicki govor.
    Ako Vi stvarno verujete u ovo onda...
    Poruku je izmenio BaneK, 06.02.2008 u 22:27 Razlog: višak quote i kolora navy
    Back in red!

  8. #158

    Odgovor: Tomislav Nikolic

    Citat Aca1983 kaže: Pogledaj poruku
    Dosta mi se svidela smirenost Nikolica I tokom kampanje, a I sad nakon proglasenja tesne pobede Tadica. Nesto se mislim, kako li bi izgledalo da je tesna pobeda bila u rukama Nikolica, da li bi tako stojicki Tadic to podneo.
    Ovoga puta koristim priliku i da cestitam Tadicu-predsedniku koji ce nas predstavljati u narednom periodu pred svetom, a isto tako zelim i da uputim sve cestitke kandidatu Nikolicu koji je pokazao izuzetne kvalitete i ferplej.
    Timeo Danaos et dona ferentes Vergilije,
    ili
    bojim se Danajaca i kad darove nose
    Never lie to someone that trusts you. Never trust someone that lied to you.

  9. #159

    Odgovor: Tomislav Nikolic

    Citat NIKNIK kaže: Pogledaj poruku
    ...повежи ...са данашњом ситуацијом.
    Иако сам послао делић песме на форум поезије-тему Омиљени стих, поновићу је овде , али у смислу одговора на повезивање са данашњицом, и стањем у земљи Србији.Песма је предуга да бих је целу постовао, зато сам издвоио само мали део (средину-средине).

    . . .

    "О Господе, велики и силни,
    Пред киме се тресу херувими,
    Има л ишта теби непознато?
    Та ти видиш срце у човјеку
    И познајеш најтајније мисли.
    Видиш црва под кором грмовом.
    Под каменом гују отровницу
    На дну мора свако зрно пјеска.
    Не могу се од тебе сакрити.
    Тамних људи тамна безакоња,
    Због којих си на крсту висио;
    Али твоја љубав све покрива,
    Из љубави незнаније јављаш,
    Из љубави ти о знаном питаш,
    Да ти кажем што ти боље знадеш.
    Нису Срби кано што су били.
    Лошији су него пред Косовом,
    На зло су се свако измјенили.
    Ти им даде земљу и слободу,
    Ти им даде славу и побједу,
    И државу већу Душанове,
    Ал даром се твојим погордише,
    Од тебе се лицем окренуше.
    Господа се српска изметнула,
    На три вјере оком намигују,
    Ал ниједну право не вјерују,
    Православље љуто потискују.
    Одрекли се српскога имена,
    Одрекли се својих крсних слава,
    Свеце своје љуто увредили.
    А ко диже цркву задужбину,
    Не диже јс Теби него себи.
    Цркве дижу да их виде људи,
    Цркве дижу, Богу се не моле,
    Нит Божији закон испуњују.
    Великаши правду погазили,
    Богаташи милост оставили,
    Не поштује млађи старијега,
    Но се млађи паметнији гради,
    Нит нејаког јаки подржава,
    Већ га ломи док га не саломи,
    Нит сусједа сусјед оправдава,
    Већ се куне криво за неправду,
    Због блатњаве земље од аршина.
    Свештеници Вером ослабили,
    Нит дјевојке држе дјевојаштво,
    Свилу носе грехом се поносе,
    Млади момци поштењу се смију,
    А свој разврат ни од ког не крију,
    Нити народ за недјељу мари,
    Ни за празник ни обичај стари,
    Нит празником црквe испуњује,
    Празне цркве ка пећине пусте,
    Празне душе, па празне и цркве;
    Свуд се црни црно беззакоње.
    Стид ме једе и стид ме изједе.
    Због гријеха народа мојега,
    Што и мене држиш близу себе.
    Зато плачем мој Предраги Спасе,
    Вјечност ми јe кратка за плакање,
    Волио бих и у паклу бити,
    Само Срби да сe Богу врате".
    ...

    Аутор НЕпознат

    PS Nikniku: Nema razloga da te iko napada, ko hoce da shvati napisano shvatice, a ko nece, ne mora.
    ...................

  10. #160

    Odgovor: Tomislav Nikolic

    Citat NIKNIK kaže: Pogledaj poruku

    Свака част на поруци. Давно сам прочитао нешто без беса и освета. Придружујем се честитки под условом да је било поштено.
    ...da je više tolerancije, demokratija bi nam bila na mnogo višem nivou, ovako sa ovim ostrašćenim idolopoklonicima, nećemo još dugo imati mirnu i spokojnu demokratiju...

    ...misli i pusti druge da misle...neki to jednostavno neće nikada shvatiti...
    Poruku je izmenio BaneK, 06.02.2008 u 22:25 Razlog: višak kod

  11. #161

    Odgovor: Tomislav Nikolic

    ...ovo "pod uslovom da je bilo posteno" bas vuce na toleranciju i demokratiju...
    ...hell ain't a bad place to be......

  12. #162

    Odgovor: Tomislav Nikolic

    Pita Tadic Mariju Serifovic: Je li bre, sto ode kod Tome?

    -Pa on mi dao kintu.

    -A sto te Shutanovac oslobodio vojske, to nista?


  13. #163

    Odgovor: Tomislav Nikolic

    Citat love hunter kaže: Pogledaj poruku
    Pita Tadic Mariju Serifovic: Je li bre, sto ode kod Tome?

    -Pa on mi dao kintu.

    -A sto te Shutanovac oslobodio vojske, to nista?

    ...a ko je božu slagao da je muško?...

  14. #164

    Odgovor: Tomislav Nikolic

    Bem ti šrafove počeli i Slobini govori da se kopiraju

    Stiglo mi Opelo na mail ovaaaj Molitva, pardoniram

    Ni oka da sklopim,
    biracka kutija prazna tera san,
    a prednost iz prvog kruga se topi
    I nestaje brzo, k'o dlanom o dlan.

    K'o razum da gubim,
    jer stvarnost i ne primećujem,
    još uvek Tomu ljubim,
    još uvek mu slepo verujem.

    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  15. #165

    Odgovor: Tomislav Nikolic

    могли смо изабрати каквог таквог председника са ставом, каквим таквим, овако имамо председника који глумата свој став.

Strana 11 od 15 PrvaPrva ... 910111213 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Tomislav Nikolić podneo ostavku
    Autor Necromancer u forumu Spomenar
    Odgovora: 33
    Poslednja poruka: 18.06.2007, 21:37
  2. Tomislav Nikolić novi predsednik parlamenta
    Autor Necromancer u forumu Spomenar
    Odgovora: 50
    Poslednja poruka: 14.05.2007, 00:19

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •