Izbori 2008 ukratko
Strana 1 od 3 123 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 1 do 15 od ukupno 34
  1. #1

    Izbori 2008 ukratko

    Mislim da ovaj video zapis govori dovoljno o mom misljenju za predsednicke izbore i njihovu marketinsku kampanju. Autor videa sam ja, pa prosudite ...



    Video boljeg kvaliteta link ~14MB
      Vrh

  2. #2

  3. #3

    Odgovor: Izbori 2008 ukratko

    Citat goldie kaže: Pogledaj poruku
    Odlicno uradjeno eboye!
    (Ću se pravim malo da nisam vid'la i premijeru )

    Sviđa! Jeboje, 10 bambija!
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid

      Vrh

  4. #4

    Odgovor: Izbori 2008 ukratko

    Bravo za (video/zvucni) REMIX, svidja mi se.
    Ali meni nista ne govori o toj kampanji.
    Mi smo i tako novokomponovani narod...
    Qui vit content de rien possde toute chose.
      Vrh

  5. #5

    Odgovor: Izbori 2008 ukratko

    Idejno rešenje odlično, tehnički takođe odlično, ali tema promašena, mnogo providno. Zadnje dve nedelje se boja menja, Evropsku dobija Nikolić, a radikalnu Tadić. Sve što je bilo loše kod radikala u ovoj kampanji je uzeo DS. Od deset njih koje pitam onako neobavezno kod osmorice čuđenje ovakvm načinu kamapanje (prljavoj i niskoj), a kod petorice inat, glasaću za Nikolića, jer me je "ovaj" stvarno iznervirao.
    In vinas veritas
      Vrh

  6. #6

    Odgovor: Izbori 2008 ukratko

    ... i zato sto te je onaj iznervirao narod mora da pati ...
    nastavljas tradiciju srpske patnje...
    samo se nadam se da ce ti unuci jednog dana oprostiti...
    jedna izolacija manje vise, sta je to za srbiju.
    mi smo i tako nebeski narod...
    Qui vit content de rien possde toute chose.
      Vrh

  7. #7

    Odgovor: Izbori 2008 ukratko

    ... i zato sto te je onaj iznervirao narod mora da pati ...
    Hajde lepo ti moj Gospodine Ne, pročitaj ono gore ponovo pa ćeš možda razumeti.

    E sad o ovom drugom: Evropskom putu Srbije. Srbija jeste u Evropi i nevidim zašto bi išla ponovo u samu sebe. Koliko je opcija Tadića i njegovih glasača ispravna u pogledu evropskog puta; toliko je isto i Nikolićeva opcija i njegovih glasača ispravna što se tiče puta evrope, zavisi sa koje se strane gleda, žute ili plave. Razlika je i u opredeljenju za budući život u smislu: dali ćemo izabrati čvrsti put kapitala gde nema mesta za sažaljenje i gde je na prvom mestu novac i kako ga steći što više, pritom brišući versko i nacionalno po sistemu: baš me briga; kad imam para imam sve. Ili ćemo izabrati nešto opušterniju istočnu varijantu, gde se novac nezanemaruje, ali se dosta ostavlja mesta za čoveka, veru i nacionalni ponos. Priče o vraćanju nazad, su prašina koja ide u oči naivnima i neopredeljenima: suština je ista ko god da pobedi, običan čovek će izgubiti. Ako pobedi Tadić tada će sirotinja postati još gora sirotinja, ako pobedi Nikolić, opet će sirotinja biti sirotinja, ali ovoga puta ne zbog Nikolića već opet zbog zapada što im se Nikolić neuklapa u njihov sistem zavladaj.
    Običan čovek, iako je običan, nije više prost, zato i onaj inat iz predhodnog posta, glasaću zainat za Nikolića jer sam i ovako i onako j...n, ali će me manje boleti ova varijanta!
    In vinas veritas
      Vrh

  8. #8

    Odgovor: Izbori 2008 ukratko

    Citat morrib kaže: Pogledaj poruku
    ... glasaću zainat za Nikolića jer sam i ovako i onako j...n, ali će me manje boleti ova varijanta!
    Hoće, jer imaš 57 i boli te uvo..
    A ja imam 30 i boleće me..
    Never lie to someone that trusts you. Never trust someone that lied to you.
      Vrh

  9. #9

    Odgovor: Izbori 2008 ukratko

    Pa što nepročitaste komplet priče, nego vadite ko b-92 šta vam se sviđa. Pisao sam o običnom čoveku, a ne o mom opredeljenju, i ovo nije predizborna propaganda već istinsko raspoloženje kod običnih ljudi. I na kraju ovog pisanja, ako SRS prosečno skupi oko 1.200.000 glasča, odakle im sada ovoliki broj, pa ako niste razumeli to je zbog onog što sam napisao inata, i biće ih još više, a koga će da boli, pa boleće nas većinu.
    In vinas veritas
      Vrh

  10. #10

    Odgovor: Izbori 2008 ukratko

    Svi mi želimo najbolje. Tu nema dileme.
    Najpre sebi a potom i drugima.
    Ali put do pakla popločan je najboljim namerama.
    Never lie to someone that trusts you. Never trust someone that lied to you.
      Vrh

  11. #11

    Odgovor: Izbori 2008 ukratko

    Citat morrib kaže: Pogledaj poruku
    Idejno rešenje odlično, tehnički takođe odlično, ali tema promašena, mnogo providno. Zadnje dve nedelje se boja menja, Evropsku dobija Nikolić, a radikalnu Tadić. Sve što je bilo loše kod radikala u ovoj kampanji je uzeo DS. Od deset njih koje pitam onako neobavezno kod osmorice čuđenje ovakvm načinu kamapanje (prljavoj i niskoj), a kod petorice inat, glasaću za Nikolića, jer me je "ovaj" stvarno iznervirao.
    ...u pravu si...menja se...radikali su skinuli bedzeve,mirno govore,ne pljuju tako mnogo...kao da im kampanju radi americka marketinska agencija...naravno,ti u to ne bi poverovao morribe...
    ...hell ain't a bad place to be......
      Vrh

  12. #12

    Odgovor: Izbori 2008 ukratko

    Citat Angus kaže: Pogledaj poruku
    ...u pravu si...menja se...radikali su skinuli bedzeve,mirno govore,ne pljuju tako mnogo...kao da im kampanju radi americka marketinska agencija...naravno,ti u to ne bi poverovao morribe...
    Znam ja to prijatelju, i to baš jedna vrlo respektabilna agencija, ali u svim zadnjim pisanjema na ove teme čudim se jednom: Šta je Tadiću i njegovom izbornom štabu, toliko iritiraju da je čudno kako idu protiv sebe sa nesuptilnom i prostom kampanjom u odnosu na ljude i obrazovanje koji su u njoj i koji su za Tadića, ja sam se odavno izjasnio: nisam ni za jednog, a ni za drugog, pa eto im!
    In vinas veritas
      Vrh

  13. #13

    Odgovor: Izbori 2008 ukratko

    Imam 44

    Bolelo me Boli Boleće

    Ne mogu da me nateraju da glasam sada kada nisam poslednjih 10 godina.

    Ne navija ni za mene niko,a njima će biti samo bolje,ma ko dobio izbore ili ih izgubio,tj. oni su već u plusu samo tako

    A politika je qrva i takva će i ostati.Bili bi radikali veće demokrate i osvojili bi i Evropu osvajanjem izbora,a opet demokrate mogu da budu radikalniji i rusofilniji od najradikalnijeg radikala,a sve ,jer vlast je vlast... a ja glasanjem da ucestvujem u njihovom bogaćenju sebe i potomstva... NEĆU.

    Meni je isto,ko god bio na vlasti sam sebe ako ne usrećim niko neće,pa što bih gazio sebe kada do sada nisam.
      Vrh

  14. #14

    Odgovor: Izbori 2008 ukratko

    Citat morrib kaže: Pogledaj poruku
    Znam ja to prijatelju, i to baš jedna vrlo respektabilna agencija, ali u svim zadnjim pisanjema na ove teme čudim se jednom: Šta je Tadiću i njegovom izbornom štabu, toliko iritiraju da je čudno kako idu protiv sebe sa nesuptilnom i prostom kampanjom u odnosu na ljude i obrazovanje koji su u njoj i koji su za Tadića, ja sam se odavno izjasnio: nisam ni za jednog, a ni za drugog, pa eto im!
    ...da se ja pitam,kampanja bi jos bila radikalnija...povadio bih sva njihova sranja,pretnje,vredjanja,psovke,vadjenje oruzja,sve...i pustao to 24 sata be prestanka...pa neka vam posle toga radi inat...
    ...hell ain't a bad place to be......
      Vrh

  15. #15

    Odgovor: Izbori 2008 ukratko

    Citat Angus kaže: Pogledaj poruku
    ...u pravu si...menja se...radikali su skinuli bedzeve,mirno govore,ne pljuju tako mnogo...kao da im kampanju radi americka marketinska agencija...naravno,ti u to ne bi poverovao morribe...
    Ma, nikad slađi nisu bili





    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid

      Vrh

Strana 1 od 3 123 PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Izbori -Srbija 2016.
    Autor davorjanka u forumu Politika
    Odgovora: 7
    Poslednja poruka: 01.05.2016, 15:27
  2. Izbori u Hrvatskoj 2015.g.
    Autor JOHNNY DUGI u forumu Politika
    Odgovora: 2
    Poslednja poruka: 10.11.2015, 06:42
  3. Toddlers&Tiaras - izbori lepote za decu
    Autor Bombica u forumu Roditeljski kutak
    Odgovora: 5
    Poslednja poruka: 08.07.2010, 19:06
  4. Predsednički izbori u Hrvatskoj
    Autor JOHNNY DUGI u forumu Spomenar
    Odgovora: 25
    Poslednja poruka: 11.01.2010, 19:09
  5. Vlada ili izbori?
    Autor Necromancer u forumu Spomenar
    Odgovora: 33
    Poslednja poruka: 15.05.2007, 17:12

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •