Majkl Džekson
Prikaz rezultata 1 do 13 od ukupno 13
  1. #1

    Majkl Džekson

    Majkl Džekson je ponovo snimio numere sa svog hit albuma "Thriller", izdatog pre 25 godina, a ovog puta na albumu ima i brojnih gostiju.
    Džekson je na snimanju reizdanja albuma "Thriller" sarađivao između ostalog sa hip hop pevačem Will.I.Am iz benda Black Eyed Peas, navodi se na sajtu magazina New Musical Express.
    Will.I.Am će sa Džeksonom pevati u duetu u pesmi "The Girl Is Mine", čiju je originalnu verziju "kralj popa" snimio sa Polom Makartnijem, a Fergi će snimiti numeru "Beat It".
    Jednu pesmu sa albuma "Thriller", najprodavanijeg izdanja svih vremena, remiksovao je Kanije Vest.
    "Mnogo toga će još poteći od Majkla Džeksona. Vraćam se. Imam i specijalnu poslasticu za sve moje obožavaoce", rekao je Džekson putem video linka na dodeli muzičkih nagrada NRJ.
    Album "Thriller: 25th Anniversary Edition" biće pušten u prodaju 11. februara.

    Blic


    Michael Jackson, poznat kao The King of Pop, pevač koji je svoju muzičku karijeru započeo sa samo 5 godina u grupi Jackson 5.Tokom izuzetne solo-karije, 1982. objavio je album "Thriller" - najprodavaniju ploču svih vremena. Za njega se kaže da je „izuzetno značajna figura u istoriji pop kulture“ . Izdao je čini mi se 11 albuma. Snimio je sjajne spotove poput Billie Jean, Beat it, Triller (meni lično jedan od najboljih) Bad, The Way You Make me Feel, Smooth Criminal itd. Glumio u par filmova...Suđeno mu je par puta zbog zlostavljanje maloletnika, ali sve su optužbe povučene i proglašen je nevinim. Koliko je to istina ili nije, to mi ne znamo.( možda i ima nečega u svemu tome ) Otvorila sam ovu temu jer ga smatram kao kvalitetnog i dobrog pevača , bez obzira na sve. Interesuje me vaše mišljenje o njemu kao muzičaru, jel ste slušali ili slušate njegovu muziku? Jel imate omiljenu pesmu? Spot?
    Poruku je izmenio silvia, 30.01.2008 u 13:36
    Volim je od štala do neba, od blata do pšenice, toplu od ciganskih gudala i blagdanskih očenaša, vršidbenu i zadušničku, smeđu kao devojačke pletenice, tu zemlju čardaša, čaša i bezemljaša ...tu Vojvodinu bogomojačku, i bezbožničku, i ivnsku, belju od jaganjaca, crnju od paljevina, tu Vojvodinu svetonikoljsku, velikogospojinsku...

  2. #2

    Odgovor: Majkl Džekson

    kao muzicara ga izuzetno cijenim i u vrijeme kad je izdao thriller bila sam dobrano zatreskana u njega, a kad je poceo da lici na zenu, tako se i moja ljubav naprasno oladila. licno, njegov najbolji album mi je off the wall izdat 1979, po meni bolji od thrillera. u zadnjih 15 godina ga bas ne zarezujem, niti me nesto puno interesuje njegova karijera. a da, volim ga i iz jackson 5 perioda, a na zurkama poslije treceg piva besprijekorno izvodim moonwalk. ponekad se samo upitam sta mu je to kvrcnulo u glavi i gdje nestade decko iz motown perioda.
    nattydread is coming to dinner

  3. #3

    Odgovor: Majkl Džekson

    Ne znam što bih mislila o njemu..

    Imao je sve. I šarm i glas i izgled i svijet. Što je napravio? Težio je nedostižnom i gledajte gdje ga je dovelo. Njegove pjesme su pale u drugi plan. Kao pjevač je stvarno poseban (bar je bio) ali, nažalost, o njegovim pjesmama danas više nema niti riječ. Ostale njegove ambicije i 'ispadi' u preuzeli novinske članke.

    Današnja mladež ga neće pamtiti po Thrilleru ili po onom, meni bar, fenomenalnom spotu sa zombijima, već po skandalima i freaku.

    Život, svatko čini onako kako misli da je najbolje rješenje.
    Prestani razmišljati o svojim granicama..
    Počni otkrivati svoje mogućnosti.

  4. #4

    Odgovor: Majkl Džekson

    Majkl Džekson ostaje bez imanja �Neverlend�


    Nekadašnja velika pop zvezda Majkl Džekson mogao bi ovih dana da zbog neplaćenih dugovanja izgubi �Neverlend�, ogromno imanje sa zabavnim parkom i vilom. Ukoliko u narednih nekoliko dana ne isplati neverovatnih 24,5 miliona dolara na ime duga, čuveno imanje promeniće vlasnika.


    Imanje kontroverznog pevača moglo bi se naći na aukciji 19. marta, ukoliko se do tada ne isplati novac koji Džekson duguje već više od tri meseca. Pevač koji poslednjih godina živi povučeno i daleko od očiju javnosti napustio je �Neverlend� 2005. godine kada je oslobođen optužbi za zlostavljanje dece.
    Majkl Džekson je današnji �Neverlend� kupio 1987. godine. Od velikog komada zemlje u blizini Santa Barbare u Kaliforniji želeo je da napravi ogromni zabavni park za decu, a imanje je nazvao �Neverlend� po ostrvu koje se spominje u priči o Petru Panu. Inače, Džekson je često sebe upoređivao sa junakom ove dečije priče. Narednih godina Džekson je na 1.100 hektara izgradio zoološki vrt, igrališta i tematske parkove, nalik na one u �Diznilendu�.
    Pre dve godine, nakon što je Džekson napustio imanje i otišao da živi u Bahrein, �Neverlend� je zatvoren za posetioce, jer pevač nije plaćao osoblje, kao ni osiguranje i održavanje parka.
    Kako prenosi američki �Foks� u sudskim dokumentima se navodi da će aukcija pri prodaji imanja uključivati pevačevu vilu sa svim ličnim stvarima i sve ostalo što se nalazi na imanju, uključujući vrteške, tobogane i ostalu opremu iz zabavnog parka.
    Poznato je da je pevač već neko vreme u finansijskim problemima u koje je dospeo nakon nekoliko loših poslovnih poteza kao i krupnih zajmova koje nije bio u stanju da isplati. Ono što je takođe uticalo na pogoršanje Džeksonove materijalne situacije su i brojne tužbe, počevši od onih za zlostavljanje dece koja su dolazila u obilazak parka, preko tužbi zaposlenih u parku do njegovih bivših poslovnih partnera. Pred kraj 2007. Džekson je ponovo izdao svoj najprodavaniji album �Triler� kako bi obeležio 25 godina na sceni, nadajući se da će tako sakupiti novac za �Neverlend�.

    Blic
    Volim je od štala do neba, od blata do pšenice, toplu od ciganskih gudala i blagdanskih očenaša, vršidbenu i zadušničku, smeđu kao devojačke pletenice, tu zemlju čardaša, čaša i bezemljaša ...tu Vojvodinu bogomojačku, i bezbožničku, i ivnsku, belju od jaganjaca, crnju od paljevina, tu Vojvodinu svetonikoljsku, velikogospojinsku...

  5. #5

    Odgovor: Majkl Džekson

    Volim je od štala do neba, od blata do pšenice, toplu od ciganskih gudala i blagdanskih očenaša, vršidbenu i zadušničku, smeđu kao devojačke pletenice, tu zemlju čardaša, čaša i bezemljaša ...tu Vojvodinu bogomojačku, i bezbožničku, i ivnsku, belju od jaganjaca, crnju od paljevina, tu Vojvodinu svetonikoljsku, velikogospojinsku...

  6. #6

    Odgovor: Majkl Džekson

    Majkl je najbolji pevac svih vremena...Obozavam ga...
    Heal the world,make it a better place,for you and for me and the entire human race !

  7. #7

    Odgovor: Majkl Džekson

    Jeste freak, ali je opet extra muzičar...Uostalom, svi dobri muzičari su uglavnom freakovi...

  8. #8

    Odgovor: Majkl Džekson

    Paa.. mislim da je on malo pre pre pre pre pretjerao sa svojim izgledom i tako tim stvarima sto je napravio sa sebe. Ima par finih pjesama (koje sam ja cula,a ne slusam ga,nije mi ni u romingu medju najboljim pjevacima). Ugl. u stvari nesto i ne razmisljam o njemu,nije mi vazan u zivotu
    Poruku je izmenio NSdjanka, 20.12.2008 u 21:03 Razlog: size
    And even though you're fed up, you got to keep your head up.

  9. #9

    Odgovor: Majkl Džekson

    Kao pevac je extra,ima dobrih pesama

  10. #10

    Odgovor: Majkl Džekson

    KreteN.

    Pedofil, sa glasom kao pich..ca, izgledom voshtane lutke i piletjim mozgom.


    Najiskrenije.

  11. #11

    Odgovor: Majkl Džekson

    Meni su njegove pesme i scenski nastup super. Jest da kažu da mu ponekad otpada nos i štogod, al sta ćeš... niko nije savršen. Šalim se, svarno je zadovoljstvo gledati njegove koncerte, barem meni
    Sandy: I don't know if you're a detective or a pervert.
    Jeffrey: Well, that's for me to know and you to find out.

  12. #12

    Odgovor: Majkl Džekson

    Citat love hunter kaže: Pogledaj poruku
    KreteN.

    Pedofil, sa glasom kao pich..ca, izgledom voshtane lutke i piletjim mozgom.


    Najiskrenije.
    Slazem se samo bih dodao izbeljeno lice

  13. #13

    Odgovor: Majkl Džekson

    ma po meni je on vidovit,podseća na jednog od onih što izlaze iz kanalizaciju u spotu...a možda je oduvek čovek i znao kako želi da izgleda i šta hoće u životu

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •