Majkl Džekson
Prikaz rezultata 1 do 13 od ukupno 13

Threaded View

Prethodna poruka Prethodna poruka   Sledeća poruka Sledeća poruka
  1. #1

    Majkl Džekson

    Majkl Džekson je ponovo snimio numere sa svog hit albuma "Thriller", izdatog pre 25 godina, a ovog puta na albumu ima i brojnih gostiju.
    Džekson je na snimanju reizdanja albuma "Thriller" sarađivao između ostalog sa hip hop pevačem Will.I.Am iz benda Black Eyed Peas, navodi se na sajtu magazina New Musical Express.
    Will.I.Am će sa Džeksonom pevati u duetu u pesmi "The Girl Is Mine", čiju je originalnu verziju "kralj popa" snimio sa Polom Makartnijem, a Fergi će snimiti numeru "Beat It".
    Jednu pesmu sa albuma "Thriller", najprodavanijeg izdanja svih vremena, remiksovao je Kanije Vest.
    "Mnogo toga će još poteći od Majkla Džeksona. Vraćam se. Imam i specijalnu poslasticu za sve moje obožavaoce", rekao je Džekson putem video linka na dodeli muzičkih nagrada NRJ.
    Album "Thriller: 25th Anniversary Edition" biće pušten u prodaju 11. februara.

    Blic


    Michael Jackson, poznat kao The King of Pop, pevač koji je svoju muzičku karijeru započeo sa samo 5 godina u grupi Jackson 5.Tokom izuzetne solo-karije, 1982. objavio je album "Thriller" - najprodavaniju ploču svih vremena. Za njega se kaže da je „izuzetno značajna figura u istoriji pop kulture“ . Izdao je čini mi se 11 albuma. Snimio je sjajne spotove poput Billie Jean, Beat it, Triller (meni lično jedan od najboljih) Bad, The Way You Make me Feel, Smooth Criminal itd. Glumio u par filmova...Suđeno mu je par puta zbog zlostavljanje maloletnika, ali sve su optužbe povučene i proglašen je nevinim. Koliko je to istina ili nije, to mi ne znamo.( možda i ima nečega u svemu tome ) Otvorila sam ovu temu jer ga smatram kao kvalitetnog i dobrog pevača , bez obzira na sve. Interesuje me vaše mišljenje o njemu kao muzičaru, jel ste slušali ili slušate njegovu muziku? Jel imate omiljenu pesmu? Spot?
    Poruku je izmenio silvia, 30.01.2008 u 12:36
    Volim je od štala do neba, od blata do pšenice, toplu od ciganskih gudala i blagdanskih očenaša, vršidbenu i zadušničku, smeđu kao devojačke pletenice, tu zemlju čardaša, čaša i bezemljaša ...tu Vojvodinu bogomojačku, i bezbožničku, i ivnsku, belju od jaganjaca, crnju od paljevina, tu Vojvodinu svetonikoljsku, velikogospojinsku...

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •