Pao mi je mrak na oči... - Strana 3
Strana 3 od 3 PrvaPrva 123
Prikaz rezultata 31 do 42 od ukupno 42
  1. #31

    Odgovor: Pao mi je mrak na oči...

    Ne kontrolisem ga, samo pustim zivotinju
    Blue moon sinkin' from the weight of the load
    And the buildings scrape the sky

  2. #32

    14 Odgovor: Pao mi je mrak na oči...

    @Version, ne bih vređala životinje.

    Govorim tiho,i razložno ( i nosim psa sa sobom )
    Kažem, sve što imam...
    Posle... Krenem u jednu dugu šetnju...
    Ako vam deluje da je sve u redu, nešto vam je promaklo.

  3. #33

    Odgovor: Pao mi je mrak na oči...

    Baš "mrak na oči" me ne napada često. Ali, kada me napada, napada žestoko.
    Ne umem ja tad da brojim do deset.
    Zacrveni mi se nos. Zasuze oči. Mislim da mi i iz ušiju para ide.
    Reči bi da pokuljaju iz mene. Ali čim otvorim usta, glas zadrhti.
    A onda se dozovem nekako sebi. Nema crvenila nosa, nema suza, nema podrhtavanja glasa. .
    Ali ima bujice reči. Urlam ili govorim jako tiho (zavisno od toga ko mi je to izazvao), ali govorim mnogo, brzo i dugo.
    Kad završim, potreban mi je fizički umor. Najčešće je to višečasovno brzo hodanje.
    ... Ko nije drvo razumeo prvo, pa tek onda sadio, taj nije ništa uradio... I, shvatiće, kad-tad, da ne zna šta je hlad....

  4. #34

    Odgovor: kako istresate bes?

    Citat believer kaže: Pogledaj poruku
    sada razbijam stvari po kuci...u stanju sam da porazbijam sta mi prvo dodje pod ruku,bez zaljenja
    to su ionako samo stvari,a stvari se uvek mogu zameniti...

    desava se i da gutam bes pa puknem na sitnici,pa urlam dok se ne rastope boje...

    eksplozivne sam naravi...
    Ovo radim i ja
    Ali ipak "biram" koje cu stvari da razbijam...
    Mada sam jednom tresnula i telefon o pod...poletele baterije ali i dalje radi (sada se setila mozda zato poceo da krci ovih dana...).
    A lupam i vratima...otvorim ih, tresnem i ponovo otvorim i tako nekoliko puta.
    Budi pametan i pravi se lud

  5. #35

    Odgovor: Pao mi je mrak na oči...

    Aaaaa...umem da "prsnem" samo tako .
    Kod mene se oči zažare i tada kada krenem u sukob....bolje je ne stajati mi na putu. Jer...lako mi pukne film tada...i u sebi pomislim "ako sada nešto gukne ili bocne me..sastaviću ga sa zemljom" .
    Mada...neki koji me bolje poznaju kažu da sam opakiji kada sam "ladan k'o špricer" . Kažu da tada nikada ne vičem, da pričam polako i da samo dodajem činjenice kojima protivnika ukopam do vrata. I da baš taj mir i sigurnost razjare protivnika i navedu ga da u besu pravi sve više grešaka i daje potvrdu mojim tvrdnjama. E sad..druga stvar je što mi poznanici kažu...da tada idem do kraja, do uništenja protivnika i da se svi osećaju "smrznuto" od hladnoće i leda u glasu.
    Tačno je da kada sam "vruć" onda se brzo i povratim, ali kada sam leden...onda nema kočenja .
    Lav je možda kralj životinja ali nikada vuka nećeš videti da igra u cirkusu .

  6. #36

    Odgovor: Pao mi je mrak na oči...

    Urlam na sav glas,mislim ...kad dodje do toga da mi padne mrak na oči.Ali to su retke situacije.
    Dakle...planem toliko da podsećam na zmaja koji bljuje vatru.Ali se brzo i ohladim.
    O da! Čuda su moguća,ako dovoljno jako veruješ u njih

  7. #37

    Odgovor: Pao mi je mrak na oči...

    Citam sta ste pisali i pomislim blago li se vama.Retko kad mi padne mrak na oci,
    a sto bi volela da mogu da reagujem tako eksplozivno,da ponekad tresnem vratima i bacim nesto.
    Uglavnom ocutim,u meni kulja,zapalim cigaru i "put pod noge"...pesacim dok me ne prodje.
    Ako opet,kad kazem nesto, to je posve mirno,stalozeno ...da sama sebi ponekad idem na zivce
    Oni koji me srecu,misle da ja to putujem.A ne putujem ja...to beskraj po meni hoda...

  8. #38

    Odgovor: Pao mi je mrak na oči...

    Kad sam bio klinac, tukao sam se kad mi padne mrak na oči. Posle toga sam ukapirao kako je to seljački, pa sam nastojao da ubedim budalu da je budala. Sad sam mator i nemam živaca ni za šta, pa se trudim da odstranim iz života sve ono što mi tera mrak na oči. Doduše, evo Dačić me užasno nervira pominjanjem Zorana Đinđića, ali tu realno ne mogu ništa da uradim, osim da mu se psovkapsovkapsovka keve.

  9. #39

    Odgovor: Pao mi je mrak na oči...

    U istom ritmu......

    Pao mi mrak na oci kad videh vucka sve sa naocarima koje je sigurno stavio da bi otklonio mrak sa ociju .
    I pao mi mrak na oci kad ToNik rece u biblioteki da ce dolaziti cesto u istu jer sprema gradju za novu knjigu a svoju.
    Gradjevinar....
    Hej Joe...Supercalifragilisticexpialidocious !

  10. #40

    Odgovor: Pao mi je mrak na oči...

    Danas mi je pao mrak na oči kad sam vidjela da si je svekrva uzela čašicu mojeg čokoladnog likera. Bez mene
    Prestani razmišljati o svojim granicama..
    Počni otkrivati svoje mogućnosti.

  11. #41

    Odgovor: Pao mi je mrak na oči...

    ( događalo se u dalekoj prošlosti)
    Uđem u sobu i zateknem HAOS! Otvorim ulazna vrat i lepo sve pobacam napolje.
    Pokušavam nešto da zakucam dok mi neko stalno kljuca nad glavom...Ja čekićem pa udri po zidu i s...zid
    U policijskoj stanici jedva spasili policajca koji me je bez osnova napao jer smo, sestra i ja imale sudar. Zamalo da ga udavim.
    Niko mi u familiji nije tako lud.
    Uvek se setim ove pesmice

    Ja ne želim da se predam. Ja sam vernik optimizma. Ja u bolje sutra gledam, tu sa ivice ludizma.

  12. #42

    Odgovor: Pao mi je mrak na oči...

    Ja sam uvijek bila mirno (s vana) celjade, a radila sto mi je na umu, bez puno buke...onda je unazad nekoliko godina moja divna sestra pocela da na sve zivo urla...sve sto je htjela a nije mogla da ostvari urlala je, a sa takvima ne mozes mirno, pa sam je ja nadjacavala. A mene kad bijes spopadne oci se ukrste, mozda i krvave postanu, ne stanem dok do kosti ne dodjem. Sreca nasa te su nas razdvojili. Ona se nije promijenila, ali uspije da dohvati mamu (zenu koja ne zna stati da bude dobra) i onda moje ruke i iz daljine mogu da udave ako zelim.
    To su nekako situacije i osobe zbog kojih mi zivac skoci na maximum. Ovdje je to uspjela jedna osoba jer je luda, i mislim da me se sad boji.
    Mogu da budem crnja od noci, ali kakva jesam, to poslije mene rastrese, kad se smire strasti. Sta ce mi to...neke ljude vise ispizdi kad ne odreagujes, samo prodjes pored njih.
    Pa čemu onda osmeh što sam ja ničija
    kad je to, zapravo, najgore što može da ti se desi?

Strana 3 od 3 PrvaPrva 123

Slične teme

  1. Mrak
    Autor Aiko u forumu Želje, čestitke i pozdravi
    Odgovora: 42
    Poslednja poruka: 16.11.2010, 13:39

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •