TV Lica - Strana 4
Strana 4 od 6 PrvaPrva ... 23456 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 46 do 60 od ukupno 86

Tema: TV Lica

  1. #46

    Odgovor: TV Lica

    mnoooogo volim Miru Adanju Polak i Voju Nedeljkovica, kad vidim one njegove zubice, dan mi suncan o'ma'

    zesce ne varim plejadu Pinkovaca i namontiranih devojaka da lice na ribe..
    izdvajam ovde Radmilu nestonesto, vodi neku emisiju na Pinku, mislim da je nekad bila manekenka (naravno ), emisija tipa "Oni pitaju, vi odgovarate" ne znam sad tacno neko ko je voditelj trebalo bi, na prvom mestu, da ima sirok dijapazon reci i ne bi smeo da posle svake druge reci kaze "Ooooooovaj" ili "Ammmmmm".. meni je to smesno, ali opet, to sam samo ja
    takodje, izdvojila bih krajnje i totalno nesimpaticne Jelenu Bacic Alimpic i Draganu Katic evo, najlezila sam se a da, tu je i onaj Tihomir, sto vodi Grand, joj majko mila, pa ni rodjena mama mu ne kaze "Cedo moje"..

    jaooooooo.. Lea Kis kako ja to ne volim covece, cim joj glas cujem, podidju me zmarci
    i Deki Pantelic koji je voditelj svega i svacega, svemocni Deki koji ce ostati an televiziji sve dok nas Marsovci ne pokore
    Poruku je izmenio starsica, 12.01.2009 u 23:14 Razlog: ubacila Leu i Dekija, zajedno sa Marcovcima koji spremaju zalihe da bi Dekija zbacili sa TV-a i da bismo mi normalno ziveli..
    Krek, krek.. Ne gudra

  2. #47

    Odgovor: TV Lica

    Branko Stanković, novinar RTS-a, autor emisije 'Kvadratura kruga',fantastičan novinar,al' nekako imam osećaj da je takav i čovek,privatno.

    Naročito sam ga stekla,gledajući emisiju o malom Miliji,tom malom velikom čoveku više ne sija suza iz oka..zahvaljujući Branku.

  3. #48

    Odgovor: TV Lica

    Skidam kapu ljudima koji svakodnevno moraju da slušaju glas Sanje Marinković i Lee Kiš Ja to ne bih ni za brdo karamela.
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  4. #49

    Odgovor: TV Lica

    Citat believer kaže: Pogledaj poruku
    Tanja Peternek mi nekako uvek izgleda aljkavo na neki nacin.....kao da je pogresno obucena,nekako je demode sva....
    I meni Tanja ponekad deluje malo apa - drapa ali vidim da dovodi u emisiju ljude koje malo ko 'nahvata' na televiziju i bas joj se lepo ispricaju i lepo ih je slusati..
    Verovatno poenta i jeste u toj njenoj lezernosti i nenametljivosti.
    Ne vole svi da, dok daju intervjue, vade voditeljkine bradavice iz ociju .
    Život nije, i nikada nije bio, pobeda sa 2:0 kod kuce protiv lidera lige, posle rucka u restoranu brze hrane.

  5. #50

    Odgovor: TV Lica

    Memedović, zavoleo sam ga još dok je komentarisao boks ( "Auuu, ovo je bio udarac u podrum!" - ispod pojasa, naravno ), volim i njegove emisije o prirodi. Skroz mi je ok.

  6. #51

    Odgovor: TV Lica

    U poslednje vreme gledam na Foxu "Ninja warriors" iliti japanski odgovor na američke gladijatore... Tv lica, zbog kojih to gledam uopšte i nisu lica već glasovi otkačenog komentatorskog para Miljana i Ivana... Kakav lud dvojac... Zbog njih sam čak počela da gleduckam i ono boćanje na ledu ili kako li se već zove... Pojma nemam koja su pravila ali slušajući ih kako se dobro zabavljaju komentarišući tok ovog dosadnjikavog sporta (), sve dobije potpuno drugu dimenziju...
    nije dotakla ništa što bi moglo da boli
    njene ruke su bele kao led
    njene misli su čiste, ona misli da voli,ona veruje, veruje

  7. #52

  8. #53

    Odgovor: TV Lica

    Citat NSdjanka kaže: Pogledaj poruku
    U poslednje vreme gledam na Foxu "Ninja warriors" iliti japanski odgovor na američke gladijatore... Tv lica, zbog kojih to gledam uopšte i nisu lica već glasovi otkačenog komentatorskog para Miljana i Ivana... Kakav lud dvojac...

    Moja deca su luda za ovim nindžama, a ja za komentatorima..desi mi se da ni ne bacim pogled na TV, samo ih slušam..prosto neverovatno kako se oni nadopunjuju, genijalci..odlično za razbibrigu..
    Osmeh je kriva linija koja ispravi sve..skoro sve..


  9. #54

    Odgovor: TV Lica

    Citat Uprolazu kaže: Pogledaj poruku
    Zoran Kesić
    fajront republika
    Ooooooo da gledala sam ga jos dok je na Metropolisu imao emisiju koja se zvala "Dezinformator" a gde je on bio Zlatni Kurjak a parola emisije je bila "Svi lazu, samo mi izmisljamo" lik je neverovatno talentovan, spontan i totalna je dileja, meni je zivi pish dok ga slusam
    Krek, krek.. Ne gudra

  10. #55

    Odgovor: TV Lica

    Citat NSdjanka kaže: Pogledaj poruku
    U poslednje vreme gledam na Foxu "Ninja warriors" iliti japanski odgovor na američke gladijatore... Tv lica, zbog kojih to gledam uopšte i nisu lica već glasovi otkačenog komentatorskog para Miljana i Ivana... Kakav lud dvojac... Zbog njih sam čak počela da gleduckam i ono boćanje na ledu ili kako li se već zove... Pojma nemam koja su pravila ali slušajući ih kako se dobro zabavljaju komentarišući tok ovog dosadnjikavog sporta (), sve dobije potpuno drugu dimenziju...
    Slažem se, neporecive legende. Oni znaju da je smešno što se to prenosi, pa se sprdaju s tim, bar meni tako izgleda. Od onog tilta "Izvinite zbog prekida programa" bi napravili šou.
    Citat Uprolazu kaže: Pogledaj poruku
    Zoran Kesić
    fajront republika
    Ovakvog humora nam je falilo još od Nadrealista.
    "All I got is a red guitar, three chords, and the truth."

  11. #56

    Odgovor: TV Lica

    Nije u pitanju isti dvojac
    Sasuko iliti nindža ratnike komentarišu Ivan Tešanović i Miljan Milićević, dok su na eurosportu Pedja Bajčetić I Miodrag Milinković

    BTW mene ratnici više podsećaju na Takeshi Castle

  12. #57

    Odgovor: TV Lica



    Sto kaze Mile Tranzicija: Opet onaj s mladezom cita vesti, nesto nece da valja..

    Goran Dimitrijevic

    Bilo da cita vesti, radi naraciju za BBC na B92, za insajder, za stagod.. uverljiv je, srchan.. Nije lose.
    Život nije, i nikada nije bio, pobeda sa 2:0 kod kuce protiv lidera lige, posle rucka u restoranu brze hrane.

  13. #58

    Odgovor: TV Lica

    Ovog leta ne planiram u Grcku, a jos manje kolima ali danas sa zadovoljstvom odgledah emisiju o tome kakvi su putevi do tamo, sa sve snimljenim odronima, rupama i kolotrazima, predlozima za usputni odmor.
    Nisam primetila da je naklonjen nekoj auto kuci, bese skidan i vracan na nacinalnu televiziju i znamo ga decenijama. Meni se svidja.

    Mirko Alvirovic

    Život nije, i nikada nije bio, pobeda sa 2:0 kod kuce protiv lidera lige, posle rucka u restoranu brze hrane.

  14. #59

    Odgovor: TV Lica

    Juče konstatujem kako me zrači glas onog Mladena Mijatovića, kad god ga čujem ja znam da je negde neko teško sranje... i tako već decenija i preko... il' je neko izginuo na putu ili je bombardovanje, opšte katastrofe, nepogode, frke i užasi, al' uvek Mladen on the face of the place.
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  15. #60

    Odgovor: TV Lica



    Miloš Urošević kao Brus Olmajti
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


Strana 4 od 6 PrvaPrva ... 23456 PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Geografija lica i tela..
    Autor kohili u forumu Filozofija
    Odgovora: 5
    Poslednja poruka: 20.03.2009, 23:16

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •