TV Lica
Prikaz rezultata 1 do 15 od ukupno 86

Tema: TV Lica

Hybrid View

Prethodna poruka Prethodna poruka   Sledeća poruka Sledeća poruka
  1. #1

    TV Lica

    Imate li omiljeno Tv lice? Ko vam je simpatičan, a koga ne možete da svarite?

    Na mom spisku zaslužuju da se nađu Ruška Jakić, Sexoman Nole, sve voditeljke Granda, jedna meni jako nesimpatična voditeljka Budilnika sa BK, ono čudo koje vodi Magazin In, ma svi sa Pinka, onaj koji je vodio Bau-Bau, Zatim onaj voditelj Tabloida, zatim Snežana Dakić, i poplava voditelja koji vode kviz na trećem kanalu... ma ima ih još, dopisaću naknadno...

    Najsimpatičniji voditelj mi je Velja Pavlović sa Studija B. Beskrajno je šarmantan i uživa radeći svoj posao. Njegove emisije rado gledam. Simpatični su mi još i Jovan Memedović, Voja Nedeljković, Goran Dimitrijević, Tanja Peternek... možda se setim još nekog... e da! umalo da zaboravim čika Zaharija Trnavčevića, on mi je baš simpatičan.

    Daljinski upravljač je mnogo dobra sprava.
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  2. #2

    11 Odgovor: TV Lica

    ja na nasim kanalima gledam samo filmove, jer me uglavnom svi nasi voditelji nerviraju, posebno oni sa pinka. jedino mi se ona sandra lalatovic svidjala u najslabijoj karici.
    nattydread is coming to dinner

  3. #3

    Odgovor: TV Lica

    Moji favoriti su ipak na lokalnim televizijama... to je pravo uzivanje! Gledati npr. Vojvodjanske vesti na TV Panoniji je uzitak koji sebi zaista treba prirediti... od veselih spikerica do jos veselijih novinara i njihovih priloga... naravno, neprikosnoveni su TV Most, Kanal 9.... ali tu se odusevljavam onim emisijama tipa kuda-veceras-u-sizenje, inspirisano pinkovim sitijem... to je slag na torti!
    svakako, ne bi trebalo zanemariti TVNS

  4. #4

    Odgovor: TV Lica

    Ruška Jakić
    Neki ljudi samo zinu, pa zagade okolinu...


    Nisam paranoičan, ali to ne znači da me neko ne progoni!

  5. #5

    Odgovor: TV Lica

    Irina Kruska... gde samo ono cudo iskopase
    You're not your job. You're not how much money you have in the bank. You're not the car you drive. You're not your fucking khakis. You're the all-singing, all-dancing crap of the world.

  6. #6

    Odgovor: TV Lica

    ko je Irina Kruska?..nju ne znam..hmmm

  7. #7

    Odgovor: TV Lica

    Jovan Memedović,veoma zanimljiv lik,ne gledam često tv.al ako ga zapazim...rado ga pogledam mislim njegovu emisiju....

    Olja Bećković,način na koji vodi emisiju,veoma mi se dopada,a posebno kako na finjaka "završi"razgovor,sa gledaocem...

    Pomenuta Ruška,mi je uvek bila kriminalna kad počne emisiju sa:Dobro veče,ja sam Ruška,a ovo su moji dečaci a oko nje sede,momci koji bi unuci mogli da joj budu...jedino što mi se "svidelo"kod nje je njena doslednost,bez obzira na na sve...

    I još gomila kreštavo-piskavih glasova ma ni ne gledam ih...

  8. #8

    Odgovor: TV Lica

    Dok pijem prvu jutarnju kafu najvise volim da vidim Jovanu u jutarnjem programu rts1 i svaki put joj se divim kako svako jutro izgleda divno vrlo ranim jutarnjim casovima

  9. #9

    Odgovor: TV Lica

    Volim Aleksandra Gajšeka. Uvek upućen u temu, izgleda kao da ga ništa više na svetu ne interesuje od toga, a jedva se primeti da je tu - ne ometa sagovornike, samo usmerava razgovor. Velju Pavlovića sam takođe milion puta video na raznim skupovima - čovek zaista istraži do kraja sve, poziva prave goste, ne pravi senzaciju od emisije iako su mnogi gosti senzacija sami po sebi. Volim i Olju Bećković iako ima te iritantne navike - iako često pristrasna, vidi se da žena uvek zna o čemu priča i šta koga treba da pita.
    Iritira me strašno Rada sa Beogradske hronike (mislim da se preziva Đurić). Iseckan govor, nervozni tikovi, govori kao domaćica, gosti ne znaju šta ih tačno pita. Nervira me Dejan Znam Sve Da Vodim Pantelić, koji je u jednom kvizu takmičare koji mnogo znaju nazvao štreberima kao najgori kompleksaš, bez pardona. Nerviraju me skoro svi voditelji jutarnjih programa.
    "All I got is a red guitar, three chords, and the truth."

Slične teme

  1. Geografija lica i tela..
    Autor kohili u forumu Filozofija
    Odgovora: 5
    Poslednja poruka: 21.03.2009, 00:16

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •