Veliki Brat VIP - druga sezona - Strana 11
Strana 11 od 32 PrvaPrva ... 91011121321 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 151 do 165 od ukupno 466
  1. #151

    Odgovor: Veliki Brat VIP - druga sezona

    e nasmeja me Era veceras,umalo se nisam uneredila od smejanja!!!!!kakav nenormalan selja!!!!
    ono divljanje,sutiranje,plakanje,kukanje,ridanje,....e zinula sam od cuda!!!!!


    a sve to jer izgleda mi da Sladja nece da da....

    pa ja kad vidim sve te likove shvatim odma da sam ja Zdravlje (Leskovac) za vecinu ljudi.....i da je moje ludilo trica i kucina.....
    Ploviti se mora i bez broda ..
      Vrh

  2. #152

    Odgovor: Veliki Brat VIP - druga sezona

    Мени је Борко краљ, гледам га данас како се шетка у круг пошто је схватио да није избачен... сине, како се тај прима! Као да ће дуго да остане у кући... не може човеку да не буде симпатично која је то паљевина... јадничак, просто ми га дошло жао! Кад човек размисли колико се сви труде да буду кул, незаинтересовани, јаки, неосетљиви... та Боркова људскост и обичност је право освежење! Човек од крви и меса! Њега не дефинишу његови поступци, односи са осталима... он је особа за себе!
    Борко мајсторе!
    То не значи да ћу да гласам за њега, нисам гласао ниједном досад. Или јесам кад је требало гласати против оног муслимана
    За землю родную не на жизнь а на смерть
    Воевал с врагами Володимир князь
    Многая лета
    Многая лета
    Многая лета
    Русской земле
      Vrh

  3. #153

    Odgovor: Veliki Brat VIP - druga sezona

    A Erine monologe iz ispovedaonice treba sabrati i napraviti dvd samo od toga
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid

      Vrh

  4. #154
    kako se covek slomi uvek na glupost.......da ne verujes......

    Ljubinka,Ljubinka....da si pametna,ti bi ovo ucukala motkom,cim izadje.....

    nego...jeste li vi primetili sve one idiotske cipeletine koje nosi raspevana manekenka zvana Sladza?

    sad mi je jasno da je to sigurno Erin fetis....
    Poruku je izmenio silvia, 23.03.2008 u 10:30
    Ploviti se mora i bez broda ..
      Vrh

  5. #155

    Odgovor: Veliki Brat VIP - druga sezona

    Citat believer kaže: Pogledaj poruku
    nego...jeste li vi primetili sve one idiotske cipeletine koje nosi raspevana manekenka zvana Sladza?

    sad mi je jasno da je to sigurno Erin fetis....
    Ја сам читао у новине да стално носи двоје чарапе, неке шарене...
    За землю родную не на жизнь а на смерть
    Воевал с врагами Володимир князь
    Многая лета
    Многая лета
    Многая лета
    Русской земле
      Vrh

  6. #156
    ja nisam citala novine danas al sam rodjenim ocima videla da je operisana od ukusa,ta Sladza.....

    evo,Era sedi sa Milicem i Kajom i umire od smeja.....blago tim shizofrenicima....kako je lako oraspoloziti ih.....
    Poruku je izmenio silvia, 23.03.2008 u 10:30
    Ploviti se mora i bez broda ..
      Vrh

  7. #157

    Odgovor: Veliki Brat VIP - druga sezona

    Chini mi se da se tu jedino Milich zabavlja Kaja se neshto smeje na silu...ili mi bar tako deluje, al vazzno je biti u etru blizzi se finale... a i Era ljakse, sedi tu samo da bi se dogadjao - Sad bih trebo da se smejem, al neznam shta je smeshno - i onda shara ochima kad che ko da se nasmeje, da bi se rasplako od smeha
      Vrh

  8. #158

    Odgovor: Veliki Brat VIP - druga sezona

    Ja sam od skora počeo ovaj serijal da pratim i moram da kažem da me ponekad ovi keviči nerviraju sa svojim snobovskim stavom, kao: "baki mi smo urbane face iz Begiša, a vi ste provincija, ljakse, šabani, mis'im". To nije lepo
    A uglavnom je sve super, pa i keviči su uglavnom super ali ponekad budu malo snobiš. Eto samo to
    Crvenu maramu nosiću ja i plavu kapicu, tralalala
    Crvena zvjezdica na kapi sja, o vratu marama, tralalala
      Vrh

  9. #159

    Odgovor: Veliki Brat VIP - druga sezona

    Citat HLEBmaster kaže: Pogledaj poruku
    Chini mi se da se tu jedino Milich zabavlja Kaja se neshto smeje na silu...ili mi bar tako deluje, al vazzno je biti u etru blizzi se finale... a i Era ljakse, sedi tu samo da bi se dogadjao - Sad bih trebo da se smejem, al neznam shta je smeshno - i onda shara ochima kad che ko da se nasmeje, da bi se rasplako od smeha
    I meni se čini da se samo Milić smejao onako od srca, a da su ovo dvoje na silu, još kao Eri suze cure od smeha......ma daj

    Debakl hrvatskog VB VIP

    Prvi i poslednji hrvatski Veliki Brat sa poznatim ličnostima ili "Celebrity Big Brother" završio je sedam dana pre planiranog kraja u mnogo skromnijem tonu u poređenju sa megalomanskim početkom.

    Pobednica je supruga Dine Dvornika - Danijela Dvornik koja je osvojila 100.000 kuna (oko 14.000 evra), a razlog prekidanja šoua, prema pisanju hrvatskih medija je slaba gledanost i nezanimljivi ukućani, pa sada televiziji RTL preti i oduzimanje licence za organizovanje jesenjeg VB-a sa "normalcima", odnosno običnim ljudima.

    Učesnici su tokom dvočasovnog finala vređali šou i sve što im je produkcija pripremila, a pobednica je delovala potpuno ravnodušnom, rekavši nakon pobede: "A drago mi je, nego šta, nego mi je drago".

    "Velika mama prgave familije", kako u hrvatskim medijima nazivaju suprugu Dina Dvornika aludirajući na veliki hit ovog muzičara, tokom dvonedeljnog boravka u Kući VB uglavnom je kuvala ostalima, pa je tako osvanuo i naslov: "Danijela za dve nedelje kuvanja dobila 100.000 kuna".

    Debakl prvog hrvatskog VIP VB predvodio je Sandi Cenov, koji je u kući nije proveo ni pet dana, rekavši da ovaj šou nije za njega.

    "Za razliku od engleske, španske ili bilo koje druge verzije ovog šoua, u kojima trećerazredni poznati barem nakratko 'svrate u drugi razred', naše kvazi-zvezde emisijom su se samo dodatno izblamirale, baš kao i cela mašinerija koja ih je tamo dovela", ovako je hrvatski portal Index.hr ocenio komšijski VIP VB.

    RTL televizija, koja je i producent VB u Hrvatskoj, nije ponudila neko opširnije objašnjenje za ekspresno skraćivanje šoua osim što su voditelji rekli da "Celebrity Big Brother" završava sedam dana ranije zbog "hrišćanskih razloga" i da je na publici da zaključi da li je razlog dobrota Velikog Brata ili slaba gledanost slavnih Hrvata i poraz od konkurencije, preneo je portal net.hr.

    "Jutarnji list" piše da još nije poznato da li će RTL snositi posledice zbog odluke da naprasno prekine VB, zbog čega bi mogao izgubiti i prava od vlasnika licence za novu sezonu popularnog šoua.

    (MONDO)
    A mislili su da će biti najgledaniji
    Poruku je izmenio silvia, 23.03.2008 u 11:39
    Volim je od štala do neba, od blata do pšenice, toplu od ciganskih gudala i blagdanskih očenaša, vršidbenu i zadušničku, smeđu kao devojačke pletenice, tu zemlju čardaša, čaša i bezemljaša ...tu Vojvodinu bogomojačku, i bezbožničku, i ivnsku, belju od jaganjaca, crnju od paljevina, tu Vojvodinu svetonikoljsku, velikogospojinsku...
      Vrh

  10. #160

    Odgovor: Veliki Brat VIP - druga sezona

    Ajs i Skaj apsolutni favoriti (to sam, dodushe, rekao vec nekoliko puta, ali volim da utvrdjujem gradivo) ...

    ...sve ostalo je boraNija...
      Vrh

  11. #161

    Odgovor: Veliki Brat VIP - druga sezona

    Citat Papak kaže: Pogledaj poruku
    Ja sam od skora počeo ovaj serijal da pratim i moram da kažem da me ponekad ovi keviči nerviraju sa svojim snobovskim stavom, kao: "baki mi smo urbane face iz Begiša, a vi ste provincija, ljakse, šabani, mis'im". To nije lepo
    A uglavnom je sve super, pa i keviči su uglavnom super ali ponekad budu malo snobiš. Eto samo to
    Mislim da grešiš ukoliko misliš na Bad Copy uopšte Ono što sigurno ne misle o sebi je to da su urbane face i da su snobiš, oni takve zajebavaju. Kao što se tako isto i među sobom zajebavaju. Jednostavno trpaju sve redom i ne gledaju ko je odakle. Snobiš, a Ajs iz Koteža i jedva sebi kupi patike To o čemu ti pričaš je Suzana Zlatanović Meni je neverovatno da svi hoće tako da ih predstave od ovih koji su u kući. Vidiš Erino ponašanje. Čist proračunati i namazani seljak koji je kao prs'o i glumi sve u 16 kad je provalio da su jaki favoriti. A ostalima odgovara da to filuju i tobož teše Eru Samo budala ne može da vidi šta Era radi. Na ukućane mislim, da me neko ne shvati pogrešno.
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid

      Vrh

  12. #162

    Odgovor: Veliki Brat VIP - druga sezona



    Krešendo: Al sam proguto stiropol i otpevo sam brate!!!!!!!!

    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid

      Vrh

  13. #163

    Odgovor: Veliki Brat VIP - druga sezona

    ma strašno, šta reći a ne zaplakati nije njemu lako stiropol mu je uleteo u ustaaaaa jeboteeeeee
    Volim je od štala do neba, od blata do pšenice, toplu od ciganskih gudala i blagdanskih očenaša, vršidbenu i zadušničku, smeđu kao devojačke pletenice, tu zemlju čardaša, čaša i bezemljaša ...tu Vojvodinu bogomojačku, i bezbožničku, i ivnsku, belju od jaganjaca, crnju od paljevina, tu Vojvodinu svetonikoljsku, velikogospojinsku...
      Vrh

  14. #164

    Odgovor: Veliki Brat VIP - druga sezona

    Citat silvia kaže: Pogledaj poruku
    ma strašno, šta reći a ne zaplakati nije njemu lako stiropol mu je uleteo u ustaaaaa jeboteeeeee
    Ja ne verujem da on ne zna da se pravilno kaže S-T-I-R-O-P-O-R
    Nemoguće
    Never lie to someone that trusts you. Never trust someone that lied to you.
      Vrh

  15. #165

    Odgovor: Veliki Brat VIP - druga sezona

    a sine umalo da mi pozli zbog jadnog Erice... al cek bre ljudi ja ne skonta kako su mu trpali stiropoL u usta

    e sit se covjek isplaka
    You're not your job. You're not how much money you have in the bank. You're not the car you drive. You're not your fucking khakis. You're the all-singing, all-dancing crap of the world.
      Vrh

Strana 11 od 32 PrvaPrva ... 91011121321 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Veliki brat VIP 2013
    Autor silvia u forumu Spomenar
    Odgovora: 51
    Poslednja poruka: 04.05.2013, 13:02
  2. Veliki brat 2011
    Autor silvia u forumu Spomenar
    Odgovora: 6
    Poslednja poruka: 05.05.2011, 21:31
  3. Veliki Brat VIP 2010
    Autor Lilith_021 u forumu Spomenar
    Odgovora: 156
    Poslednja poruka: 01.03.2010, 18:20
  4. Veliki brat, treća sezona
    Autor DrinChe u forumu Spomenar
    Odgovora: 619
    Poslednja poruka: 01.01.2010, 13:21
  5. Veliki Brat - Big Brother
    Autor SQUAW u forumu Spomenar
    Odgovora: 394
    Poslednja poruka: 13.01.2007, 06:48

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •