Veliki Brat VIP - druga sezona - Strana 15
Strana 15 od 32 PrvaPrva ... 5131415161725 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 211 do 225 od ukupno 466
  1. #211

    Odgovor: Veliki Brat VIP - druga sezona

    Gledam Borka i ne verujem evo ga opet u emisiji na b92 i opet drami kako nije imao svojih 5 minuta i kako je sve namešteno A devojka mu smršala 10 kilograma jer se nervirala što su ga tamo mučili
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid

      Vrh

  2. #212

    Odgovor: Veliki Brat VIP - druga sezona

    ode napokon!stiropol je viša matematika za ovu pojavu...
      Vrh

  3. #213

    Odgovor: Veliki Brat VIP - druga sezona

    Citat DrinChe kaže: Pogledaj poruku
    ode napokon!stiropol je viša matematika za ovu pojavu...
    Mislim se pa kako čoveče da ne šeta po dvorištu duva i puva kad se on svaki put pripremao na ovaj "govor", pa mu propadalo jer ostane u kući ne zna šta će pre da kaže i kako je sve ugrožen
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid

      Vrh

  4. #214

    Odgovor: Veliki Brat VIP - druga sezona

    Citat SQUAW kaže: Pogledaj poruku
    Gledam Borka i ne verujem evo ga opet u emisiji na b92 i opet drami kako nije imao svojih 5 minuta i kako je sve namešteno A devojka mu smršala 10 kilograma jer se nervirala što su ga tamo mučili
    Ma baš je dosadan....ali ipak, on je umetnik (tako je izjavio sinoć)
    Volim je od štala do neba, od blata do pšenice, toplu od ciganskih gudala i blagdanskih očenaša, vršidbenu i zadušničku, smeđu kao devojačke pletenice, tu zemlju čardaša, čaša i bezemljaša ...tu Vojvodinu bogomojačku, i bezbožničku, i ivnsku, belju od jaganjaca, crnju od paljevina, tu Vojvodinu svetonikoljsku, velikogospojinsku...
      Vrh

  5. #215

    Odgovor: Veliki Brat VIP - druga sezona

    Citat SQUAW kaže: Pogledaj poruku
    G A devojka mu smršala 10 kilograma jer se nervirala što su ga tamo mučili
    devojka kako li tek to stvorenje izgleda
    sine ja veceg smora ne vidoh odavno
    znaci u nedelju kraj... ma ja bi da oni njima produze bar jos jedno dve nedelje... cisto da se zesce smore i da malc'ce vise drame po kuci... ko zna mozda poleti i nesto vece od stiropola
    You're not your job. You're not how much money you have in the bank. You're not the car you drive. You're not your fucking khakis. You're the all-singing, all-dancing crap of the world.
      Vrh

  6. #216

    Odgovor: Veliki Brat VIP - druga sezona

    I ostadose samo finalisti!
    Ko pobedjuje onda?Ko je zasluzio Vas glas?
    Moj glas ide Kaji...
    U ljubavi i ratu sve je dozvoljeno!
      Vrh

  7. #217

    Odgovor: Veliki Brat VIP - druga sezona

    Citat swba kaže: Pogledaj poruku
    devojka kako li tek to stvorenje izgleda
    sine ja veceg smora ne vidoh odavno
    znaci u nedelju kraj... ma ja bi da oni njima produze bar jos jedno dve nedelje... cisto da se zesce smore i da malc'ce vise drame po kuci... ko zna mozda poleti i nesto vece od stiropola
    Kao i svi mi izgledaju samo su malko čudni. Ili nisu a ja možda samo ne umem da prepoznam tu ne znam kakve vrline Čuj mučio se, kao da nije mogao da odustane ili da zenira i beži u zdrav razum

    Oni su se već smorili dobro, atmosfera posle stiropola je takva da bi tu neko nastavljanje bilo samo bezvezni produžetak. Tako meni bar izgleda.

    Citat neleprvi kaže: Pogledaj poruku
    I ostadose samo finalisti!
    Ko pobedjuje onda?Ko je zasluzio Vas glas?
    Moj glas ide Kaji...
    Ne znam ko pobeđuje, zaista ne mogu da procenim. Mislim da će Milić imati dosta glasova. I Kaja verovatno. I lako mogu da pobede.

    Moj glas je zaslužio Ajzak, jer mi je zbog njega najviše bio zanimljiv ovaj serijal I nadam se da će on pobediti.

    I Mimi mi je simpatična, njoj sam se slatko smejala kad krene da se krsti i čudi i širi one oke i bogoradi i drži lekcije onako kako nikako ne mogu da spojim niti sa njenim likom niti sa godinama , ali ona je daleko od pobede čini mi se.
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid

      Vrh

  8. #218

    Odgovor: Veliki Brat VIP - druga sezona

    ja uopste ne znam zasto svi zagovarate ideju da je Borko dosadan...Dosadna je recimo manekenka koja peva dvadeset i kusur dana u kontinuitetu a ostala je i dalje bezlicna....i maneken....vecih smrtnika ne videh od njih....ali Bole...Bole je marsovac,bre!

    Bole koji budi Ajsa da mu razjasni sta radi Petrova ruka u gacama usred noci

    Bole koji se kikoce ko siparica kad mu Bad Copy pomeraju dandalo

    Bole koji cepa puter i dzem i govori besmislice sam za sebe

    Bole koji povremeno otrci u ispovedaonicu da ih izogovara i nablati svojski a onda izadje i obigrava oko njih

    dakle....
    Bole je chudo


    Bole koji je pokosen reakcijom publike na njegovo carobno glumacko izvodjenje

    nego....razmisljam nesto.....
    i moje dete raste bez oca.....da li da ga ufuram u crkvu? i da napravim od njega Boleta? m?
    ma jok......bolje da ga vodim na Exit.....
    Ploviti se mora i bez broda ..
      Vrh

  9. #219

    Odgovor: Veliki Brat VIP - druga sezona

    Al' izdivljao je na to da je dosadan kad su mu rekli Kako dosadan a njegova okolina misli da je zanimljiv? Brat njegov reče - da glasaju deca, Bole bi bio pobednik
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid

      Vrh

  10. #220

    Odgovor: Veliki Brat VIP - druga sezona

    i zamisli sad kad usred predstave neko iz publike vikne "Petar ima nagon,a Bole?" pa se ceo sesti red zaceni od smeja........
    Ploviti se mora i bez broda ..
      Vrh

  11. #221

    Odgovor: Veliki Brat VIP - druga sezona

    Pfffffffffffffff Bole završio pos'o! Kralj komedije!
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid

      Vrh

  12. #222

    Odgovor: Veliki Brat VIP - druga sezona

    dobro,olaksavajuca okolnost je sto njemu nikad do mozga nece dopreti to koliko je bio infatilan....to ce da ga spase davljenja u reci......
    Ploviti se mora i bez broda ..
      Vrh

  13. #223

    Odgovor: Veliki Brat VIP - druga sezona

    Citat swba kaže: Pogledaj poruku
    znaci u nedelju kraj... ma ja bi da oni njima produze bar jos jedno dve nedelje... cisto da se zesce smore i da malc'ce vise drame po kuci... ko zna mozda poleti i nesto vece od stiropola
    Da, takodje mislim da bi trebalo da im produže..Čega bismo se sve onda nagledali...


    SQUAW
    Al' izdivljao je na to da je dosadan kad su mu rekli Kako dosadan a njegova okolina misli da je zanimljiv?
    Momak definitivno ima veliki problem oko poimanja samog sebe..Ili je okružen lažovima
    Never lie to someone that trusts you. Never trust someone that lied to you.
      Vrh

  14. #224

    Odgovor: Veliki Brat VIP - druga sezona

    ...chuJem da je ''kontraverzni'' maneken izJaviJo ljubav nedoJebanoJ crnogorki....
      Vrh

  15. #225

    Odgovor: Veliki Brat VIP - druga sezona

    ma jok....lazu zli ljudi....samo je `teo da je malo oslobodi patrijarhalnih stega....
    Ploviti se mora i bez broda ..
      Vrh

Strana 15 od 32 PrvaPrva ... 5131415161725 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Veliki brat VIP 2013
    Autor silvia u forumu Spomenar
    Odgovora: 51
    Poslednja poruka: 04.05.2013, 13:02
  2. Veliki brat 2011
    Autor silvia u forumu Spomenar
    Odgovora: 6
    Poslednja poruka: 05.05.2011, 21:31
  3. Veliki Brat VIP 2010
    Autor Lilith_021 u forumu Spomenar
    Odgovora: 156
    Poslednja poruka: 01.03.2010, 18:20
  4. Veliki brat, treća sezona
    Autor DrinChe u forumu Spomenar
    Odgovora: 619
    Poslednja poruka: 01.01.2010, 13:21
  5. Veliki Brat - Big Brother
    Autor SQUAW u forumu Spomenar
    Odgovora: 394
    Poslednja poruka: 13.01.2007, 06:48

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •