Veliki Brat VIP - druga sezona - Strana 7
Strana 7 od 32 PrvaPrva ... 5678917 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 91 do 105 od ukupno 466
  1. #91

    Odgovor: Veliki Brat VIP - druga sezona

    ...ljudi, Ajs i Skaj su moji omiljeni tv likovi ikada...znachi, mogu komotno da ih gledam unedogled...najBolje obozaJem njihove bashtensko - filozofske razgovore...

    ...kada budu bili u finalu, glasacu da pobede (s obzirom da nikada nisam troshio kredit na slichne fore, jasno vam je koji ce to presedan biti )...








    (kad porastem, bicu hip-hoper)
      Vrh

  2. #92

    Odgovor: Veliki Brat VIP - druga sezona

    elem....
    Zorka ih je sve lepo napusila *enisom i to je u redu.....da je Zorka ostala u kuci,bilo bi i dinamike.....ovako....bumo videli....slutim da je modelsica dosadna,jednako ko i ona bosanka i maneken....
    da sam se ja pitala,leteli bi oni u prvoj nedelji,dosadnijih stvorova nema...pa Borko je za njih Dinamika!
    favorit? hm....
    meni je gotivan Milic.....ima on svoje tripove....i zivi ih....a i ume da nosi sesire i onu pidzamu i bade-mantil.....
    Ploviti se mora i bez broda ..
      Vrh

  3. #93

    Odgovor: Veliki Brat VIP - druga sezona

    Citat believer kaže: Pogledaj poruku
    elem....
    Zorka ih je sve lepo napusila *enisom i to je u redu.....da je Zorka ostala u kuci,bilo bi i dinamike.....ovako....bumo videli....slutim da je modelsica dosadna,jednako ko i ona bosanka i maneken....
    da sam se ja pitala,leteli bi oni u prvoj nedelji,dosadnijih stvorova nema...pa Borko je za njih Dinamika!
    favorit? hm....
    meni je gotivan Milic.....ima on svoje tripove....i zivi ih....a i ume da nosi sesire i onu pidzamu i bade-mantil.....
    Bilo bi u redu da je to uradila argumentovano ali bojim se da iza nje stoji čista pakost jer nije bila u prilici da se istakne. Niko to od nje nije ni očekivao s obzirom na njenu bolest, ovako je samo napravila sebi neprijatelje totalno bezveze a i otkrila novu bolest, koju svi vide osim nje a zove se paranoja. Večerašnja poruka koju je poslala Kaji nema nikakvo opravdanje.Ono je jako nisko i nedostojno njenih godina.
    A Borka bi izvela iz kuće, odvela u grad, napila, naduvala, popela na sto, napujdala ga da se pobije jer čovek je nezdravo straight . I još ogovara lukavo kao lasica. Odvratno.
    Nemam ni ja još favorita ali Milić je jedan od potencijalnih
    Never lie to someone that trusts you. Never trust someone that lied to you.
      Vrh

  4. #94

    Odgovor: Veliki Brat VIP - druga sezona

    Citat Isahara kaže: Pogledaj poruku
    Bilo bi u redu da je to uradila argumentovano ali bojim se da iza nje stoji čista pakost jer nije bila u prilici da se istakne. Niko to od nje nije ni očekivao s obzirom na njenu bolest, ovako je samo napravila sebi neprijatelje totalno bezveze a i otkrila novu bolest, koju svi vide osim nje a zove se paranoja. Večerašnja poruka koju je poslala Kaji nema nikakvo opravdanje.Ono je jako nisko i nedostojno njenih godina.
    A Borka bi izvela iz kuće, odvela u grad, napila, naduvala, popela na sto, napujdala ga da se pobije jer čovek je nezdravo straight . I još ogovara lukavo kao lasica. Odvratno.
    Nemam ni ja još favorita ali Milić je jedan od potencijalnih
    Ne bi se ja tu slozila sa svime
    Cinjenica je da su je Bad Copy gledali ko ljakse i iza ledja prevrtali oci
    a i ona Kaja....dakle,kad joj je rekla ono za pevanje,ko da je mene pitala! Aman,ribo,nisi dosla na probe nego u rijaliti sou....i licno mislim da je Zorka provalila njen motiv....
    Za Borka se slazem....treba ga napiti,naduvati,kresnuti i udahnutu mu zivota malo u ona njegova pluca....od one kolicine strejta moze da se rikne!!!
    Ploviti se mora i bez broda ..
      Vrh

  5. #95

    Odgovor: Veliki Brat VIP - druga sezona

    Citat believer kaže: Pogledaj poruku
    meni je gotivan Milic.....ima on svoje tripove....i zivi ih....a i ume da nosi sesire i onu pidzamu i bade-mantil.....
    Al' kaiš ne skida ni kad pidžamu nosi. I preko onih zvezdica i meseca se strukir'o. Ovu nošnju što ima sad ja bih mu ostavila do kraja velikog brata sa sve sisama

    Meni drago što je ona budala ispala, baš. Kakav hejter

    Ovom se malopre ismejah dobro:

    Slađa: E sreća pa ne moramo suđe prat jooooj
    Vikler: Mmmmmm, al' zato Kama Sutra
    Slađa: Pa zar nije ovaj zadatak samo do večeras?

    Buaahahahahahahha
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid

      Vrh

  6. #96

    Odgovor: Veliki Brat VIP - druga sezona

    najveci smorovi su maneken i manekenka....i ova nova je nit smrdi nit mirise....Borko je u odnosu na njih mera za visprenost....bar ne glumi kul baju,nego se siroma tu i tamo nasmeje ko bolid i sirom razgoraci one svoje detinje oci.....

    e da je tu sad nama Zorka,Milic bi vec bio prebijen,Kaja bi plakala i lupala ocajno glavu o zid ispovedaonice,Era bi drzao predavanja,momci iz Bad Copy bi sve to gledali u cudu a potom napisali svoj najveci hit,Borko bi se cudom cudio....i niko se ne bi setio da su bebe pocrkale u spavacoj sobi......
    dinamika,jbt...
    Ploviti se mora i bez broda ..
      Vrh

  7. #97

    Odgovor: Veliki Brat VIP - druga sezona

    Citat believer kaže: Pogledaj poruku
    Ne bi se ja tu slozila sa svime
    Cinjenica je da su je Bad Copy gledali ko ljakse i iza ledja prevrtali oci
    a i ona Kaja....dakle,kad joj je rekla ono za pevanje,ko da je mene pitala! Aman,ribo,nisi dosla na probe nego u rijaliti sou....i licno mislim da je Zorka provalila njen motiv....
    Za Borka se slazem....treba ga napiti,naduvati,kresnuti i udahnutu mu zivota malo u ona njegova pluca....od one kolicine strejta moze da se rikne!!!
    Jebga, jedno je rechi nekom da ti smeta ili ti se ne svidja, pa i da te uvredi... a drugo je onako se ponashati. I ajde da se zakachila sa nekim, nego bre sa svima... Zlo bre od zzene, shta god ona tripovala. Na kraju ono zahvaljivanje za nomicacije, jebte ko da ih je sve zzivotom zaduzzila a nije im se nahebavala mame za svaku glupost koju je sama izazvala...
    ONA lichno je napravila ono sranje izmedju milica i ona male... i jedini razlog shto posle nije glumila ludilo je - shto ga nije GLUMILA...

    Mene je bar suvishe iritirala da bi zzeleo da produzzavam tu dinamiku, ti si bre believer, neki sadista (ili sadistkinja, da budem politicki correct)

    Al te fore, kao sad chu da ti saspem sve u lice, to je do jaja, ja sam iskren i zajeban to je ok... dok ne ispliva boleshchina...

    A Borko smarach je neki izolovani nesrechnik

    Manekenka Sladza je ko protochan bojler. ona mozz da djuska iz shkripanje stolice. Nije bitno shta je. Samo da se kliberimo... Al, aj, nije mean bitch.

    A 'ken .. tjah... mtrosexualac ko metrosexualac...
    Poruku je izmenio HLEBmaster, 17.03.2008 u 23:38
      Vrh

  8. #98

    Odgovor: Veliki Brat VIP - druga sezona

    Ček' kad reče Slađa - sad se setih, puna je bisera Kad je bila ona priredba, šta li, koju je trebala da vodi, konta šta će da obuče, koju haljinu. "Oću l' ovu tigrastu?" Iššššžjeeeeeeeeeee. Ono je bilo sve samo ne tigrasto

    Ova nova mi je totalno bezlična
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid

      Vrh

  9. #99

    Odgovor: Veliki Brat VIP - druga sezona

    Citat SQUAW kaže: Pogledaj poruku

    Ova nova mi je totalno bezlična
    Uuu pa ti ondak nisi gledala onaj snimak chim je ushla kad su joj zumirali guzzcu, a sise je morala da sabira nazad u ono...
      Vrh

  10. #100

    Odgovor: Veliki Brat VIP - druga sezona

    Citat HLEBmaster kaže: Pogledaj poruku
    .
    ONA lichno je napravila ono sranje izmedju milica i ona male... i jedini razlog shto posle nije glumila ludilo je - shto ga nije GLUMILA...
    pa,sto jes jes.....mala se primila na "matorog perverznog djeda"...al kad je izreceno naglas,sve je palo u vodu....obraz,nego kako!
    Niksic je to......
    Ploviti se mora i bez broda ..
      Vrh

  11. #101

    Odgovor: Veliki Brat VIP - druga sezona

    A ja uopšte nemam utisak da se mala primila na Milića. Sva mi je isprepadana. Možda me utisak vara

    Uuu pa ti ondak nisi gledala onaj snimak chim je ushla kad su joj zumirali guzzcu, a sise je morala da sabira nazad u ono...
    Na glavu sam mislila nesrećo, na glavu
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid

      Vrh

  12. #102

    Odgovor: Veliki Brat VIP - druga sezona

    Ја никако да стигнем да погледам то мало, углавном ухватим нешто уживо што је смор, или по ноћи спавају у крупном плану или данас фарбају некакве колевке и доје лутке... стога ћу рећи: Како бре можете такво нешто тако пажљиво да пратите!!!
    п.с. Лав Хантеру, нећу да се упуштам ни у какву расправу с тобом.
    За землю родную не на жизнь а на смерть
    Воевал с врагами Володимир князь
    Многая лета
    Многая лета
    Многая лета
    Русской земле
      Vrh

  13. #103

    Odgovor: Veliki Brat VIP - druga sezona

    Citat yossarian kaže: Pogledaj poruku
    Ја никако да стигнем да погледам то мало, углавном ухватим нешто уживо што је смор, или по ноћи спавају у крупном плану или данас фарбају некакве колевке и доје лутке... стога ћу рећи: Како бре можете такво нешто тако пажљиво да пратите!!!
    Srce moje, bolje bi bilo da pratimo novu srpsku političku misao, jel? Ja upalim stream kad god se setim ili mi se ne sluša muzika pa da mi smeta, i ne treba tu ne znam kakva analiza za tri komentara, sve vidiš kao na tacni Pored one gomile sranja od vesti na tvu, oni su melem.
    Možda omašiš onaj pregled od 22 do 23h, tad izdvoje najzanimljivije. O tome pričamo najčešće ovdi

    I Bad Copy imaju najjaču kolevku! Jamaica
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid

      Vrh

  14. #104

    Odgovor: Veliki Brat VIP - druga sezona

    Citat SQUAW kaže: Pogledaj poruku
    Srce moje, bolje bi bilo da pratimo novu srpsku političku misao, jel?

    Ђорђе Вукадиновић, Слободан Антонић...

    Ja upalim stream kad god se setim ili mi se ne sluša muzika pa da mi smeta, i ne treba tu ne znam kakva analiza za tri komentara, sve vidiš kao na tacni Pored one gomile sranja od vesti na tvu, oni su melem.
    Све док ме зовеш "срце моје", све си у праву

    Možda omašiš onaj pregled od 22 do 23h, tad izdvoje najzanimljivije. O tome pričamo najčešće ovdi
    Ок!

    I Bad Copy imaju najjaču kolevku! Jamaica
    Ја сам видо само демо верзију
    За землю родную не на жизнь а на смерть
    Воевал с врагами Володимир князь
    Многая лета
    Многая лета
    Многая лета
    Русской земле
      Vrh

  15. #105

    Odgovor: Veliki Brat VIP - druga sezona

    E ismejah se i večeras Ajs dobio drugu bebu i trudan je, pa je smotao u fioku od kreveta kad je zakmečala noćom

    A ova Mimi se ne skida za spavanje izgleda samo što i skafander ne natuče.
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid

      Vrh

Strana 7 od 32 PrvaPrva ... 5678917 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Veliki brat VIP 2013
    Autor silvia u forumu Spomenar
    Odgovora: 51
    Poslednja poruka: 04.05.2013, 13:02
  2. Veliki brat 2011
    Autor silvia u forumu Spomenar
    Odgovora: 6
    Poslednja poruka: 05.05.2011, 21:31
  3. Veliki Brat VIP 2010
    Autor Lilith_021 u forumu Spomenar
    Odgovora: 156
    Poslednja poruka: 01.03.2010, 18:20
  4. Veliki brat, treća sezona
    Autor DrinChe u forumu Spomenar
    Odgovora: 619
    Poslednja poruka: 01.01.2010, 13:21
  5. Veliki Brat - Big Brother
    Autor SQUAW u forumu Spomenar
    Odgovora: 394
    Poslednja poruka: 13.01.2007, 06:48

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •