Veliki Brat VIP - druga sezona - Strana 30
Strana 30 od 32 PrvaPrva ... 202829303132 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 436 do 450 od ukupno 466
  1. #436

    Odgovor: Veliki Brat VIP - druga sezona

    Citat SQUAW kaže: Pogledaj poruku
    E da su pravili scenario za show nisu mogli bolji da naprave od ovoga sigurno Ako.
    Па, ако је веровати Борку, и правили су
    За землю родную не на жизнь а на смерть
    Воевал с врагами Володимир князь
    Многая лета
    Многая лета
    Многая лета
    Русской земле
      Vrh

  2. #437

    Odgovor: Veliki Brat VIP - druga sezona

    Citat yossarian kaže: Pogledaj poruku
    Па, ако је веровати Борку, и правили су
    Ja jedva chekam da pochne ovaj rEjaliti shOU sa gradjenjem kuche, pa da se krvimo ovde ko je bolje fugovao plochice il kantovao stolice...

    Zamisli neki Borkoliki autista kad pogreshno zagituje prozore
      Vrh

  3. #438

    Odgovor: Veliki Brat VIP - druga sezona

    Citat believer kaže: Pogledaj poruku
    pa...bio mi je simpatican.....dok je imao smisao za humor....
    a onda mi je sve to postalo otuzno......
    Ja mislim da i ti imaš smisao za humor itekakav Pa da ti se napuni patka i nekog oteraš u tri lepe ne bi prestala da mi budeš simpatična. Tako i on meni biva i dalje simpatičan, a specijalno što nije pokazao ama ništa što nisam znala da nosi pre kuće. Tako i Milić biva i dalje simpatičan ljudima kojima je i inače simpatičan valjda. Meni je od starta bilo čudno što je Isahari simpa Ajzak npr jer, čitajući njene postove ovde rekla bih da je malo više mizoginičan za njen ukus

    Naravno da bih vishe voleo da je dobio chupavi tenkre A najvishe da vidim kako je zbunjen shto mu neko neshto u zivotu poklanja Al, ok...


    Ja sam skroz bila ubeđena da dobija Milić. Pa ako ne on onda Ajzak, jer su jedini koji su pravili show, a ostali. Mimi ni u ludilu, iako mi je bila slatka. Gledajući stream, preglede, noću sms chat uz live, nikad ne bih rekla da će ona dobiti. Ona čak nije bila favorit na CG sajtovima
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid

      Vrh

  4. #439

    Odgovor: Veliki Brat VIP - druga sezona

    Citat believer kaže: Pogledaj poruku
    p...ali volim sto se onaj onizi urbani nije ogrebo za lovu.....
    ...onizi urbani je inache rekao (pre nego shto je Ajs izashao) da od Chawe ne ochekuje nikakvu kintu, da moze sa njom da radi shta hoce i da je on svoj honorar vec zaradio...ali verovatno je trebalo da sve to potpishe krvlju da bi mu se poverovalo...
      Vrh

  5. #440

    Odgovor: Veliki Brat VIP - druga sezona

    Citat HLEBmaster kaže: Pogledaj poruku
    Ja jedva chekam da pochne ovaj rEjaliti shOU sa gradjenjem kuche, pa da se krvimo ovde ko je bolje fugovao plochice il kantovao stolice...

    Zamisli neki Borkoliki autista kad pogreshno zagituje prozore
    Ту тек има да падне крв у расправама, имао си прилике да гледаш рецимо расправе између века мајстора... сујетнији су од модних креатора. Чудо једно колико расправе може изазвати прича око зидања свињца, печења печења, проналажења квара код аутомобила, прелажење одређене раздаљине у односу на јединицу времена... ако убаце праве зидаре, ту има крв да падне.

    Могу да замислим Бед Копи, они би од свог материјала саградили себи посебно кућу, одвојену од свих, и успут гађали малтером остале

    Citat SQUAW kaže: Pogledaj poruku
    Meni je od starta bilo čudno što je Isahari simpa Ajzak npr jer, čitajući njene postove ovde rekla bih da je malo više mizoginičan za njen ukus
    Јесте, али није са патријархално-традиционалног аспекта

    Mimi ni u ludilu, iako mi je bila slatka. Gledajući stream, preglede, noću sms chat uz live, nikad ne bih rekla da će ona dobiti. Ona čak nije bila favorit na CG sajtovima
    И тамо си истраживала
    За землю родную не на жизнь а на смерть
    Воевал с врагами Володимир князь
    Многая лета
    Многая лета
    Многая лета
    Русской земле
      Vrh

  6. #441

    Odgovor: Veliki Brat VIP - druga sezona

    Citat believer kaže: Pogledaj poruku
    ma jok.....nisu prsli.....ali majke mi.......to kvazi kuliranje.....ta strasna potreba da ponizimo nekog da bi se osecali mocni.....ma to je do jaja....
    a nije im ni do kinte.....
    i njihove ponosne majke.....Sine,najbolji si.....
    znaci...ne samo da su oni retardi,nego su im i majke i tetke nevidjeni retardi......

    ako moj sin jednog dana ne bude dolazio kuci upishan od piva i dzore smatracu se totalno promasenim roditeljem....a najbolje cu da obozavljem da ga izdrzavam ,perem i peglam i u tridesetoj.......ljubi ga majka.....



    zzasssssuuuuuuuuu
    ...izgleda ti ne ceniš prave vrednosti... ...pusti ih već jednom da te ubede...
      Vrh

  7. #442

    Odgovor: Veliki Brat VIP - druga sezona

    Citat yossarian kaže: Pogledaj poruku
    И тамо си истраживала
    Pa ja kao i svaki tinejdžer, šta'š. Po ceo dan pratim informacije po netu o mojim idolima. Imam ih bar jedno sedamstotina
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid

      Vrh

  8. #443

    Odgovor: Veliki Brat VIP - druga sezona

    Citat yossarian kaže: Pogledaj poruku
    Ту тек има да падне крв у расправама, имао си прилике да гледаш рецимо расправе између века мајстора... сујетнији су од модних креатора. Чудо једно колико расправе може изазвати прича око зидања свињца, печења печења, проналажења квара код аутомобила, прелажење одређене раздаљине у односу на јединицу времена... ако убаце праве зидаре, ту има крв да падне.

    Pa onda ona majstorska podjebavanja - ee... ovo ti nije u vinklu, zato shto uvek tako fusherish neko nam kreshe tvoju zzenu...

    Citat yossarian kaže: Pogledaj poruku
    Могу да замислим Бед Копи, они би од свог материјала саградили себи посебно кућу, одвојену од свих, и успут гађали малтером остале
    Ko? Ajs bi zabo dva stuba, dva eksera, razvuko mrezzu, zapalio buksnu i chekao da kucha sama izraste
      Vrh

  9. #444

    Odgovor: Veliki Brat VIP - druga sezona



    (samo da se zna da josh uvek cmizdrim zbog Ajsa)
      Vrh

  10. #445

    Odgovor: Veliki Brat VIP - druga sezona

    ...i meni cvile jaja...
    ...hell ain't a bad place to be......
      Vrh

  11. #446

    Odgovor: Veliki Brat VIP - druga sezona

    Ja bi vas sad zamolila da završite sa zvonjavom, ako je moguće, i da se vratite na temu

    Hvala
    Volim je od štala do neba, od blata do pšenice, toplu od ciganskih gudala i blagdanskih očenaša, vršidbenu i zadušničku, smeđu kao devojačke pletenice, tu zemlju čardaša, čaša i bezemljaša ...tu Vojvodinu bogomojačku, i bezbožničku, i ivnsku, belju od jaganjaca, crnju od paljevina, tu Vojvodinu svetonikoljsku, velikogospojinsku...
      Vrh

  12. #447

    Odgovor: Veliki Brat VIP - druga sezona

    Citat SQUAW kaže: Pogledaj poruku
    Meni je od starta bilo čudno što je Isahari simpa Ajzak npr jer, čitajući njene postove ovde rekla bih da je malo više mizoginičan za njen ukus
    Dopadao mi se njegov smisao za humor, a i nije odavao utisak lošeg čoveka za razliku od svog prijatelja..
    A žene ne tretira nimalo gore nego Era ili pak Milić..
    Never lie to someone that trusts you. Never trust someone that lied to you.
      Vrh

  13. #448

    Odgovor: Veliki Brat VIP - druga sezona

    Citat silvia kaže: Pogledaj poruku
    Naravno, to im je i bio cilj i da uzmu džeparac



    I biće, kada počnu sa memoarima iz VB -a, ima da ga zamasteeeee...onako pošteno

    A sta da zamaste konkretno,kad ni oni nisu za nekritikovanje...Vredni su i kritike i podsmeha..a da im je jedini cilj bila zajebancija ne bi toliko posizeli sto su ostali bez nagrade i pobede...a ono foliranje se moze opisati samo kao pokusaj da se sakrije bes
      Vrh

  14. #449

    Odgovor: Veliki Brat VIP - druga sezona

    Citat Isahara kaže: Pogledaj poruku
    Dopadao mi se njegov smisao za humor, a i nije odavao utisak lošeg čoveka za razliku od svog prijatelja..
    A žene ne tretira nimalo gore nego Era ili pak Milić..
    Pa dobro, njegov smisao za humor je josh uvek isti, mozzda je neka neotesanost doshla do izrazzaja, ali nije se promenio u medjuvremenu... E sad dal se ljudima sveeee sad smuchilo zato shto je napljuvavao Kayu i spominjo guzichetine...

    Lichno mislim da ovu poruku upuchenu Eri Ojdanicu treba shtampati na majicama

    A sad malo da se podsetimo nekih svijetlih momenata i pishijada:

    YouTube - Veliki Brat VIP , Zurka, Peva Skaj Vikler
    YouTube - Ajs pije pivo na oko - Veliki Brat VIP 2
    YouTube - Veliki Brat VIP- Ajs Nigrutin i Sky Wikler ispovedaonica
    YouTube - Beatbox Vikler, Ajs, era
    YouTube - Veliki Brat VIP - Sky Wikler i Ajs Nigrutin Translacu
    YouTube - Ajs Nigrutin i Sky Wikluh freestyle
    YouTube - VIP vb Serbia Ajs Nigrutin u ulozi oca..
    YouTube - Ajs Nigrutin & Sladja na traci
    YouTube - Ajs nigrutin - Space nigrutin [LIVE u kuci VB]
    YouTube - Ajs Nigrutin Veliki Brat VIP 2 "Ko drka bre?"
    YouTube - Ajs Nigrutin freestyle
    YouTube - Veliki Brat VIP - Zasto da pobedim - Ajs Nigrutin
      Vrh

  15. #450

    Odgovor: Veliki Brat VIP - druga sezona



    Paaa ja verujem da bi se moj omiljeni klip svideo i John Holtu Ja uživah Moram ceo da stavim

    YouTube - Sky Wikluh - police in helicopter

    A od onih koji nisu bili na temi:

    YouTube - era ojdanic jamming

    YouTube - Veliki Brat VIP - Sky Wikler i Ajs Nigrutin - Extra Vrh

    I kad su Borku strpali Ron Džeremi pikčr

    YouTube - Veliki Brat VIP 2 - VB Vesti II

    I The final truth, montiran

    YouTube - The Final Truth
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid

      Vrh

Strana 30 od 32 PrvaPrva ... 202829303132 PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Veliki brat VIP 2013
    Autor silvia u forumu Spomenar
    Odgovora: 51
    Poslednja poruka: 04.05.2013, 13:02
  2. Veliki brat 2011
    Autor silvia u forumu Spomenar
    Odgovora: 6
    Poslednja poruka: 05.05.2011, 21:31
  3. Veliki Brat VIP 2010
    Autor Lilith_021 u forumu Spomenar
    Odgovora: 156
    Poslednja poruka: 01.03.2010, 18:20
  4. Veliki brat, treća sezona
    Autor DrinChe u forumu Spomenar
    Odgovora: 619
    Poslednja poruka: 01.01.2010, 13:21
  5. Veliki Brat - Big Brother
    Autor SQUAW u forumu Spomenar
    Odgovora: 394
    Poslednja poruka: 13.01.2007, 06:48

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •