Veliki Brat VIP - druga sezona - Strana 6
Strana 6 od 32 PrvaPrva ... 4567816 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 76 do 90 od ukupno 466
  1. #76

    Odgovor: Veliki Brat VIP - druga sezona

    Ja i glasah bogOmi da to stvorenje izađe napolje A Borko se provlači do jaja Išššžžžžjeeeeeeeeeee.
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid

      Vrh

  2. #77

    Odgovor: Veliki Brat VIP - druga sezona

    Citat SQUAW kaže: Pogledaj poruku
    Ja i glasah bogOmi da to stvorenje izađe napolje A Borko se provlači do jaja Išššžžžžjeeeeeeeeeee.
    Ma on će izaći sledeće nedelje
    Volim je od štala do neba, od blata do pšenice, toplu od ciganskih gudala i blagdanskih očenaša, vršidbenu i zadušničku, smeđu kao devojačke pletenice, tu zemlju čardaša, čaša i bezemljaša ...tu Vojvodinu bogomojačku, i bezbožničku, i ivnsku, belju od jaganjaca, crnju od paljevina, tu Vojvodinu svetonikoljsku, velikogospojinsku...
      Vrh

  3. #78

    Odgovor: Veliki Brat VIP - druga sezona

    samo da leti napolje, dozlogrdila je
    volje nemam vise da gledam dvolicno tamo..
    Krek, krek.. Ne gudra
      Vrh

  4. #79

    Odgovor: Veliki Brat VIP - druga sezona

    A Joan Jett & the Blackhearts?


    ...veselo je bilo,baš!
      Vrh

  5. #80

    Odgovor: Veliki Brat VIP - druga sezona

    Citat SQUAW kaže: Pogledaj poruku
    A Borko se provlači do jaja Išššžžžžjeeeeeeeeeee.
    On je tek nevidjeni kreten.
    Svoje pravo lice pokazuje tek u ispovedaonici kad onako zlobno ,kako mogu samo sitne duše, krene da ogovara ljude kojima ostatak dana viri iz dupeta.
    Baš mi je

    A Zorki je krajnje vreme da leti, jer žena spletkari samo tako. Kao da je pekla zanat u latino sapunicama. Dva oka u glavi bi zavadila. Još kad tu pridodamo klimaks i nagle promene raspoloženja, može biti svega
    Never lie to someone that trusts you. Never trust someone that lied to you.
      Vrh

  6. #81

    Odgovor: Veliki Brat VIP - druga sezona

    zivota mi, nisam verovala da mi neko toliko moze ici na ganglije kao turbo stvorenje..
    ide po kuci i zahvaljuje ljudima sto su je nominovali!
    mislim, majko mila, pa ako imas bar jednu cistu cuku u glavi, bices pametna.. ide k'o gluva kucka po kuci i zanoveta, zapomaze, sad joj je Bicko brat nominovani..
    ako te ima Boze, neka ispadne iz kuce molim te..
    Krek, krek.. Ne gudra
      Vrh

  7. #82

    Odgovor: Veliki Brat VIP - druga sezona

    ...baš je zorka ...nemate pojma ...
      Vrh

  8. #83

    Odgovor: Veliki Brat VIP - druga sezona

    ...sve bi ja to jeb'o...
    ...hell ain't a bad place to be......
      Vrh

  9. #84

    Odgovor: Veliki Brat VIP - druga sezona

    Moram sutra da gledam i reprizu od 14h, zacenih se malopre Ono je komplet ludara matoraca a ONO za šta sam glasala da leti - nosi baklju
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid

      Vrh

  10. #85

    Odgovor: Veliki Brat VIP - druga sezona

    Citat Angus kaže: Pogledaj poruku
    ...sve bi ja to jeb'o...
    Al da te sachekaju za 200 eura i da te mechichi ne zovu - babo ?

    SQUAW Moram sutra da gledam i reprizu od 14h, zacenih se malopre Ono je komplet ludara matoraca a ONO za šta sam glasala da leti - nosi baklju

    Znachi lichmi se primio ko da sprema nastup sa Stonsima
      Vrh

  11. #86

    Odgovor: Veliki Brat VIP - druga sezona

    Citat HLEBmaster kaže: Pogledaj poruku

    Znachi lichmi se primio ko da sprema nastup sa Stonsima
    Siromah Era, smejem se celi dan zbog njegove preplašene face dok mu se Milić dernja iznad glave
    I njegov prepev "Danas majko ženiš svoga sina" , ostavlja bez daha
    Never lie to someone that trusts you. Never trust someone that lied to you.
      Vrh

  12. #87

    Odgovor: Veliki Brat VIP - druga sezona

    Kao prvače u muzičkoj na harmonici, samo čeka da ga raspali po prstima A ovaj viče i kad je opušten i još sa sve ozvučenjem stao ispred njih i dere se preko mikrofona i ne odustaje a ostali sede na metar od njega svi i imaju uši. Kao da je uzeo megafon u špajzu
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid

      Vrh

  13. #88

    Odgovor: Veliki Brat VIP - druga sezona

    ma kad ga oplete "Ta da da dan ta da da daaaaa dan" majko Bozija, za ruckom kad nisam krepala slusajuci ga, nikad necu
    Krek, krek.. Ne gudra
      Vrh

  14. #89
    Ispala Zorica, ušla "modelsica"!




    Drugi ukućanin koji napušta VIP rezidenciju Velikog Brata je pevačica narodne muzike Zorica Marković! "Indeksovac" Slobodan Bićanin Bićko, takođe nominovan, ipak ostaje u Kući.

    Folkerka i glumac dobili su po pet nominacija - u ispovedaonici su rekli da su uzbuđeni, ali da su u Kući naučili "sve i svašta". Uoči izbacivanja, oboje su rekli da ih ubija samo čekanje i neizvesnost.

    Zorica je prethodne nedelje počela da pravi varnice među ukućanima - svađala se sa Kayom, spletkarila oko odnosa Mimi i Milića... Bićko je ponovo nervirao cimere ličnim navikama.

    U istoj majici sa istaknutim srednjim prstom u kojoj je i ušla, Zorica je napustila Kuću.

    "Onaj kojem je majica namenjena, prepoznaće se sam" zapretila je druga ukućanka koju je publika izbacila iz VIP VB.

    "Kažu da sam fabrički luda, jesam. Sad sam ozbiljna. Hvala divnom Velikom Bratu, svaka mu čast. Brinuli su o mom zdravlju, svako jutro su me pregledali. Klopa, vidi se na meni, lepo smo jeli. Mimi i Borko, svaka čast, svi ostali ste teški foliranti" rekla je ona.

    Iako se Zorica na odlasku izljubila sa Bićkom, njene izjave izazvale su bes među ukućanima, koji su smatrali da je promenila stav čim je prešla prag Kuće.

    "Zoricu znam 20 godina, i odgovorno tvrdim - ona je pukla. Ranije je bila divna, a sada je poludela" rekao je Era.

    Zorica je rekla da nije iznenađena izlaskom, i da je jedva čekala da izađe. Naravno, nije štedela komentare na račun ukućana.

    "Prva nedelja je bila pipanje pulsa, a onda smo se pregrupisali. Neki su se od ranije znali, pa su počeli da pod*ebavaju" rekla je Zorica, izvinivši se na "sebi nesvojstvenom" rečniku. Dodala je da je možda i zbog psovki izbačena.

    "Sjajni su momci Đole i Vlada, kulturni, ali tu su da pobede. Posvađala sam se sa njima, zbog prevrtanja očima, poziranja, prozivki..." rekla je ona.

    "Era je stari prevarant koji animira sve ukućane. Izludeće ih! Milić me je lično povredio, ne može da me vređa ako nas je sve pregledao lekar pre ulaska, i ocenio da smo normalni" izjavila je ona i dodala da se nije folirala, jer nije takva.

    "Milić je napravio zvrčku, napravio frku između mene i Kaye. Tada je počela moja tragedija u Kući"

    "Ne pretim zaista Miliću, ali ne može da muva ono dete, razlika u godinama je 60! Ubiće ga u Crnoj Gori" rekla je Zorica.

    Milan je pitao da li zna ko ju je nominovao, a ona je pogodila četiri ukućana (Kaja, Vikler, Milić i Slađa), ali se iznenadila Bićkovom nominacijom, kao i Maša prošle nedelje. Dodala je da smatra da će sledeće nedelje biti izbačen Era

    Ona je rekla da bi se, van Kuće, videla sa Ajs Nigrutinom ("fenomenalno dete!"), ali istakla da svi ukućani pred kamerama imaju maske.

    "Veliki Brat je mač sa dve oštrice. Da ste bili tamo, sve bi vam bilo jasno" misteriozno je zaključila Zorica.


    Anastasija već napravila haos!

    Veliki Brat najavio je za večeras velika iznenađenja! Iako je situacija između muškaraca i devojaka u Kući već bila uzavrela, uveli su još jednu devojku! I to ne bilo koju - manekenku i članicu grupe Models, Anastasiju Buđić!

    Prva Srpkinja na naslovnoj strani francuskog "Plejboja" rekla je da njen posao iziskuje trud, napor i rad. Ima 23 godine, i ne krije da se podvrgla estetskoj hirurgiji da bi ulepšala usne i grudi, što znači da će se među devojkama u Kući osećati - kao kod kuće.

    Pre ulaska u Kuću rekla je da nema favorite, i da će joj se ne dopadaju nominovani Bićko i Zorica.

    Ukućani su Anastasiju, u kratkoj korset haljinici, pozdravili burnim aplauzom, a Era i poljupcem. Muškarci su se utrkivali da joj ponude mesto za sedenje.

    "Ovo je seksualno uznemiravanje" prokomentarisao je Ajs Nigrutin.

    Kako će se ona snaći među kućnim "aždajama" - Milićem, Erom, ali i Bad Copy, videćemo tokom narednih dana.

    (MONDO)




    Imaju novi zadatak bebeeeeee
    Poruku je izmenio silvia, 16.03.2008 u 16:14 Razlog: heheh
    Volim je od štala do neba, od blata do pšenice, toplu od ciganskih gudala i blagdanskih očenaša, vršidbenu i zadušničku, smeđu kao devojačke pletenice, tu zemlju čardaša, čaša i bezemljaša ...tu Vojvodinu bogomojačku, i bezbožničku, i ivnsku, belju od jaganjaca, crnju od paljevina, tu Vojvodinu svetonikoljsku, velikogospojinsku...
      Vrh

  15. #90

    Odgovor: Veliki Brat VIP - druga sezona

    Milić i Era jutros oko 4 :

    a) Kaže Milić(parafraziram):Ero,ti si ko Dr.Dzekil i Mr.Hajd...
    Era:Daj bre prvedi mi to,znaš da ne znam Engleski


    b)Video Era da Petar svom telu posvećuje puno pažnje i krenuo i on sa tretmanom,u svitanje :
    potopio noge(jedno 2o sekundi) i krenuo da turpija pete...Petrovom turpijom...Kada je utvrdio da je sprava moćna,a koža kao bebina gooza,pita Milića :a...da mu maznem ja OVO?Nema to kod nas...

      Vrh

Strana 6 od 32 PrvaPrva ... 4567816 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Veliki brat VIP 2013
    Autor silvia u forumu Spomenar
    Odgovora: 51
    Poslednja poruka: 04.05.2013, 13:02
  2. Veliki brat 2011
    Autor silvia u forumu Spomenar
    Odgovora: 6
    Poslednja poruka: 05.05.2011, 21:31
  3. Veliki Brat VIP 2010
    Autor Lilith_021 u forumu Spomenar
    Odgovora: 156
    Poslednja poruka: 01.03.2010, 18:20
  4. Veliki brat, treća sezona
    Autor DrinChe u forumu Spomenar
    Odgovora: 619
    Poslednja poruka: 01.01.2010, 13:21
  5. Veliki Brat - Big Brother
    Autor SQUAW u forumu Spomenar
    Odgovora: 394
    Poslednja poruka: 13.01.2007, 06:48

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •