Veliki Brat VIP - druga sezona - Strana 21
Strana 21 od 32 PrvaPrva ... 11192021222331 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 301 do 315 od ukupno 466
  1. #301

    Odgovor: Veliki Brat VIP - druga sezona

    Citat believer kaže: Pogledaj poruku

    a isto tako sam,iz nekog razloga,ubedjena da bi Vikler do kraja bio s Kajom samo da Ajs nije popreko gledao na tu situaciju...
    a to mi je tek odvratno....kad ti je stalo do misljenja drugih toliko da svesno pristajes da budes ukalupljen...
    Zato chemo da glasamo za Ajseta, pa nek se oni posle raskusuraju Ko je tu kome shta i iza ledja .








    AJS NIGRUTIN

    DA POBEDI AJS

    Pozovite:
    0780 11 22 13
    Pošaljite SMS: sa tekstom VB 13 na 1371

    Poruku je izmenio HLEBmaster, 29.03.2008 u 00:55
      Vrh

  2. #302

    Odgovor: Veliki Brat VIP - druga sezona

    Citat yossarian kaže: Pogledaj poruku
    И спајај бре ове поруке, све по два узатопна поста, а то ме ужасно нервира...
    Drugi jebu, a ti Muzafere spajaj, eto tako ti je to
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid

      Vrh

  3. #303

    Odgovor: Veliki Brat VIP - druga sezona

    Citat believer kaže: Pogledaj poruku
    pa dobro...deda ga malko siljio ispod jastuka;....siljio ga i Perica...jaka stvar.....zar inace obelezje svakog ucesca u Velikom Bratu nije egzibicionizam?
    a fackanje Viklera i Kaje nije bljuvotina? sto? jer su mladi pa im prilici? jer im je koza zategnuta? jer im treba kinta da zapocnu zivot? sta?
    i njegova sprdanja oko nje pet minuta nakon neznih poljubaca u kosu sto ih je lepio? ma.....

    a isto tako sam,iz nekog razloga,ubedjena da bi Vikler do kraja bio s Kajom samo da Ajs nije popreko gledao na tu situaciju...
    a to mi je tek odvratno....kad ti je stalo do misljenja drugih toliko da svesno pristajes da budes ukalupljen...
    E, ovo je ono shto ne volim: hvatanje za sitnicu...konkretno - shiljenje, a sve ostalo shto sam nabrojao je prenebregnuto (kakav izraz, a?)...i ne, nije to egzibicionizam, to je prostakluk...koji ne moze da se poredi sa fackanjem, nikako.

    Mladi su, da. Zamisli da su se poFackali Milic i Zorica, kako bi to bio divan prizor, jel' da?

    Mislim da razlog (bez obzira koji bio) koji te ubedjuje u Viklerovo ponashanje ne pije vodu. Reci otvoreno: ne svidjaju mi se Bad Copy i ne morash ni da mi navodish razloge...kao shto ne mozesh da me ubedish da je Milicevo ponashanje etotakonishtaposebnosuperextravrhbrate...

    Btw, glasao sam za Ajsa i Skaja...apropo cele nashe nocasnje priche...
      Vrh

  4. #304

    Odgovor: Veliki Brat VIP - druga sezona

    nije tako....
    svidjali su mi se Bad Copy u pocetku.....
    a onda mi je odjednom postalo muka od tolike kolicine naturenog urbanog....
    eto....
    Milic? ma nikad ja njega nisam gotivila ko muzicara...al je lucidan inteligentan duhovit brzomisleci egzibicionist ,ima najgotivniju pidzamu na svetu,nosi najbolje sesire na svetu,zivi svoj stajling od rane zore a ne ugadja se samo pred nominacije ili zurku,do iritiranja pedantan (sto takodje govori o naznakama lucidnosti),shef po karakteru,ponekad histerican,ovisnik o duvanu,neko sa vecim glumackim darom od glasovitog Borka....

    i tako.....
    Ploviti se mora i bez broda ..
      Vrh

  5. #305

    Odgovor: Veliki Brat VIP - druga sezona

    Citat believer kaže: Pogledaj poruku
    nije tako....
    svidjali su mi se Bad Copy u pocetku.....
    a onda mi je odjednom postalo muka od tolike kolicine naturenog urbanog....
    eto....
    Milic? ma nikad ja njega nisam gotivila ko muzicara...al je lucidan inteligentan duhovit brzomisleci egzibicionist ,ima najgotivniju pidzamu na svetu,nosi najbolje sesire na svetu,zivi svoj stajling od rane zore a ne ugadja se samo pred nominacije ili zurku,do iritiranja pedantan (sto takodje govori o naznakama lucidnosti),shef po karakteru,ponekad histerican,ovisnik o duvanu,neko sa vecim glumackim darom od glasovitog Borka....

    i tako.....
    "naturenog urbanog"...bash me zanima shta bi neko u zemlji Srbiji trebalo da uradi a da mu ne prikache ovu etiketu...pazi, chim bilo ko pokaze otvoreno nepodrzavanje narodnjaka i ne skakuce i veseli se uz iste, pa josh ako ima izraziti Bgd akcenat, automatski postaje isfolirani kvaziurbani lik...

    ...njih dvojica su (ili svaki ponaosob, kako hocesh) su i lucidniji, i brzemisleciji (huH!) i duhovitiji od Milica...sitnice kao sheshiri, pidzame i stajling me nikada nisu kupovali...i josh jednom ti kazem, ne verujem da se tako shefovski ponasha van kuce...foliranT...

    ...nego, laku noc svima...i lepo sanjajte...

    (ti Nina sanjaj Milica - xexe)

    Poruku je izmenio SQUAW, 29.03.2008 u 17:27 Razlog: prozivka
      Vrh

  6. #306

    Odgovor: Veliki Brat VIP - druga sezona

    Citat love hunter kaže: Pogledaj poruku
    "naturenog urbanog"...bash me zanima shta bi neko u zemlji Srbiji trebalo da uradi a da mu ne prikache ovu etiketu...pazi, chim bilo ko pokaze otvoreno nepodrzavanje narodnjaka i ne skakuce i veseli se uz iste, pa josh ako ima izraziti Bgd akcenat, automatski postaje isfolirani kvaziurbani lik...

    ...njih dvojica su (ili svaki ponaosob, kako hocesh) su i lucidniji, i brzemisleciji (huH!) i duhovitiji od Milica...sitnice kao sheshiri, pidzame i stajling me nikada nisu kupovali...i josh jednom ti kazem, ne verujem da se tako shefovski ponasha van kuce (kao shto ne verujem da se nash mali komarac Yoske ovako ponasha u real life-u)...foliranT...

    ...nego, laku noc svima...i lepo sanjajte...

    (ti Nina sanjaj Milica - xexe)

    ...samo bi bane trebao da bude ono sto jeste...a ne da sve radi smisljeno i sa namerom...recimo,kada je izbacivanje namerno se obuku kao dva baboona......jedino sto zaborave da se nasminkaju kao dva klovna...
    ...to sto ne vole narodnjake ne znaci da su urbani...jer ako je za tebe urban,neko recituje uz muziku,ondak ok...steta za onog Viklera...decko ok svira,vidi se odrastanje na rock'n'rolu,ali on je odlucio da bude mali koji recituje u pauzama ispijanja piva ispred dragstora...
    ...moram da primetim nedostatk sexa...ali ne kod njih u kuci...vec kod nas koji smo skloni analiziranju ljudi koji su beznacajni,umesto da se prepustimo sirotinjskoj zabavi...




    ......
    Poruku je izmenio Angus, 29.03.2008 u 01:35
    ...hell ain't a bad place to be......
      Vrh

  7. #307

    Odgovor: Veliki Brat VIP - druga sezona

    Citat believer kaže: Pogledaj poruku
    a onda mi je odjednom postalo muka od tolike kolicine naturenog urbanog....
    eto....
    Pa dobro, meni to sprdanje sa ruralnim ne znachi neko forsiranje urbanog, Mislim, daleko od toga da su sa terazija, a i za to ih zabole...jer ne odredjuje aBsolutno nishta... Anyway, samo su protivu seljachina, onakvih kakve ih oni vide, ne vole da se uklapaju u neshto shto im je oduvek bilo nishta...A to je to drushtvo. Mozda bi se zgotivili i sa Erom, kad ne bi bio ljakse prorachunati i podli. Jesu ljudi sa margine i siguran sam da im se drushtvo vishe sastoji od pravih zemljoradnika, kurvi i propalih sluchajeva nego od chiuchiujebte urbanih fensera...
    A ne ko ovi ljudi iz naroda sa po tri motela, pet stanova itd itd zaradjenih na loshem ukusu prazilukovicha diljem Evrope, a sa kojima se Licmi lako uklopi.

    Stalo im je do sprdnje i be im se shta che ko da misli. Motaju chaj u toalet papir... Bash urbano

    Na nekom forumu im nadjem i zamerku tipa - "ne valja im selo, a jedu krmad i pilice sa sela I ne valjau im devojke sa sela..."..

    Shto govori samo kolko se ne kapira shta se pricha kada se pricha o Ajsu.
      Vrh

  8. #308

    Odgovor: Veliki Brat VIP - druga sezona

    Citat HLEBmaster kaže: Pogledaj poruku
    Pa dobro, meni to sprdanje sa ruralnim ne znachi neko forsiranje urbanog, Mislim, daleko od toga da su sa terazija, a i za to ih zabole...jer ne odredjuje aBsolutno nishta...
    Pa to i ja reko' Ovom san da gaji prasad i džoju kad se smori od repovanja kod babe u Šumadiji i da igra šah ispred zgrade, dok će Milić da se uvošti kao Majkl Džekson od plastike izgleda.
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid

      Vrh

  9. #309

    Odgovor: Veliki Brat VIP - druga sezona

    Citat Angus kaže: Pogledaj poruku
    ...samo bi bane trebao da bude ono sto jeste...a ne da sve radi smisljeno i sa namerom...recimo,kada je izbacivanje namerno se obuku kao dva baboona......jedino sto zaborave da se nasminkaju kao dva klovna...
    ...to sto ne vole narodnjake ne znaci da su urbani...jer ako je za tebe urban,neko recituje uz muziku,ondak ok...steta za onog Viklera...decko ok svira,vidi se odrastanje na rock'n'rolu,ali on je odlucio da bude mali koji recituje u pauzama ispijanja piva ispred dragstora...
    ...moram da primetim nedostatk sexa...ali ne kod njih u kuci...vec kod nas koji smo skloni analiziranju ljudi koji su beznacajni,umesto da se prepustimo sirotinjskoj zabavi...

    YouTube - VATRENI POLJUBAC/ZIKINO KOLO


    ......
    ...joj Alexandre bukvalisto najcrnji ...

    ...pa nisam ni mislio da je jedino to shto neko slusha ili ne slusha narodnjake merilo za urbanshtinu.... ...nego chekaj: koja je tvoja definicija urbanosti? E, jedva cekam da chujem.

    ...e, oni su uvek obucheni kao dva baboona, a shto se izbacivanja tiche, nije ti palo na pamet da je to u stvari najcrnja ironija na rachun svih ostalih koji se skockaju, napucaju, izbace sise i pokazu guzu bash na dan izbacivanja (u fazonu:nemojte mene, gle kako sam lep(a))?

    ...i naravno da cu muzichki uvek da podrzim Milica, pored Zikinog kola, omiljena mi je jedna (relativno) novija stvar, mislim da se zove UmrijeT cu zbog nje...opasan hit...

    ...shto se sirotinjske zabave tiche...
      Vrh

  10. #310

    Odgovor: Veliki Brat VIP - druga sezona

    Citat SQUAW kaže: Pogledaj poruku
    Pa to i ja reko' Ovom san da gaji prasad i džoju kad se smori od repovanja kod babe u Šumadiji i da igra šah ispred zgrade, dok će Milić da se uvošti kao Majkl Džekson od plastike izgleda.
    E taj san o prasadi mi je tek do jaja.....a nije ni shatro....i sve mu verujem.....

    tih prica sam se naslusala pun kofer u zivotu...i takodje je deo nekog laznog olakog shvatanja zivota...to mu dodje kao neki elitizam?Svi pokusavaju da nabace kintu i da ucine svoju egzistenciju ugodnom,al da,njima se jebe za kintu i te fore,nego prasad,priroda,sah na klupi,omiljena mjuza.....aha......oh,jeah,mi smo kul,oh jeah,mi smo kul......
    koliki je procenat onih koji stvarno ostave asfalt,prepun dragstor,dobru tezgu,ribice u minicima,lak prolaz do istih,sedeljke do pred zoru, i odu u neku vukojebinu,ogrnu se vunenim prslukom i dok prasici trcakaaju okolo ,sede na nekom panju i puse dzoru?
    Ploviti se mora i bez broda ..
      Vrh

  11. #311

    Odgovor: Veliki Brat VIP - druga sezona

    Ko kaže da im se jebe za kintu? Kinta uvek dobro dođe To sa tim urban ili ne veze nema po mom mišljenju. Elitizam? Joj, meni je ta priča spojena sa Vladanom mnogo smešna. Al' dobro, možda ja tu ne vidim nešto što ti vidiš iako sam se i ja naslušala svakakvih priča u životu

    Isto tako ja ne vidim da se majmunišu pred izbacivanje već da se sprdaju sa ovima što se montiraju
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid

      Vrh

  12. #312

    Odgovor: Veliki Brat VIP - druga sezona

    Citat HLEBmaster kaže: Pogledaj poruku
    ... Anyway, samo su protivu seljachina, onakvih kakve ih oni vide, ne vole da se uklapaju u neshto shto im je oduvek bilo nishta...A to je to drushtvo. Mozda bi se zgotivili i sa Erom, kad ne bi bio ljakse prorachunati i podli.
    Na stranu kakav je Era. Osnovna kultura nalaže da nakon mesec dana provedenih sa nekim u istoj kući, makar mu pružiš ruku kad odlazi. Oni tu kulturu, nažalost, nemaju
    Never lie to someone that trusts you. Never trust someone that lied to you.
      Vrh

  13. #313

    Odgovor: Veliki Brat VIP - druga sezona

    Citat Isahara kaže: Pogledaj poruku
    Na stranu kakav je Era. Osnovna kultura nalaže da nakon mesec dana provedenih sa nekim u istoj kući, makar mu pružiš ruku kad odlazi. Oni tu kulturu, nažalost, nemaju
    ...nekim ljudima jednostavno ne možeš objasniti da njihovi idoli nisu baš savršeni...
      Vrh

  14. #314

    Odgovor: Veliki Brat VIP - druga sezona

    Citat Isahara kaže: Pogledaj poruku
    Na stranu kakav je Era. Osnovna kultura nalaže da nakon mesec dana provedenih sa nekim u istoj kući, makar mu pružiš ruku kad odlazi. Oni tu kulturu, nažalost, nemaju
    Nemaju oni još štošta, kao i svi ostali ukućani I tako svakog možeš da staviš na stranu. I od njih, i od nas Ako već čovek neće da sedi gde i oni i da im se obraća ako su imali konflikt i ako su se toliko vidno smorili svi nakon toga, meni to sa nepružanjem ruku nije ni čudno ni toliko za osudu. Svako različito reaguje u tim situacijama. Kao što se mnogi do sada nisu pozdravljali, kao što se možda i Milić i Mimi neće pozdraviti, kao što se često svuda ljudi ne pozdravljaju nakon konflikta.

    Da njih dvojice nije bilo ne znam da li bih ovaj serijal pratila uopšte. Meni to dovoljno da im dam glas. I to što nemaju potrebu da kupuju publiku i da se predstavljaju u boljem svetlu. Takvi su kakvi su, iskreni. I različiti. Svi se ostali šlihtaju i taktiziraju, bar koliko ja vidim

    Obrisah ono što je ostalo za brisanje da ne bi bilo nastavljanja sa tim ličnim prozivkama koje su ovde nepotrebne.
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid

      Vrh

  15. #315

    Odgovor: Veliki Brat VIP - druga sezona

    Citat Isahara kaže: Pogledaj poruku
    Na stranu kakav je Era. Osnovna kultura nalaže da nakon mesec dana provedenih sa nekim u istoj kući, makar mu pružiš ruku kad odlazi. Oni tu kulturu, nažalost, nemaju
    Na stranu formalna kultura, ako mislimo da cenimo bilo koga tu. Inache mozzemo da prichamo i o foliranju i pruzzanju ruku, ljubljenju pa pljuvanju i da ponavljamo priche o pedofiliji, sebichluku, dvolichnosti itd itd... Mislim, pozdravljanje i ljubljenje kao da se neche videti naredne tri godine, a ne do prekosutra.

    Osobito, kad ti se neko nachestita sto majki zato shto je isforsirao dramu sa stiropoLom.

    Prichamo ko zasluzzuje pobedu u velikom bratu i nishta vise.

    Ali, nekim ljudima ne mozzesh objasniti da ako ti je neko simpatichniji od drugih nije ti pojam uspeha ili savrshenstva i idol. Tim ljudima i inache ne mozzesh nishta objasniti ...
      Vrh

Strana 21 od 32 PrvaPrva ... 11192021222331 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Veliki brat VIP 2013
    Autor silvia u forumu Spomenar
    Odgovora: 51
    Poslednja poruka: 04.05.2013, 13:02
  2. Veliki brat 2011
    Autor silvia u forumu Spomenar
    Odgovora: 6
    Poslednja poruka: 05.05.2011, 21:31
  3. Veliki Brat VIP 2010
    Autor Lilith_021 u forumu Spomenar
    Odgovora: 156
    Poslednja poruka: 01.03.2010, 18:20
  4. Veliki brat, treća sezona
    Autor DrinChe u forumu Spomenar
    Odgovora: 619
    Poslednja poruka: 01.01.2010, 13:21
  5. Veliki Brat - Big Brother
    Autor SQUAW u forumu Spomenar
    Odgovora: 394
    Poslednja poruka: 13.01.2007, 06:48

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •