Veliki Brat VIP - druga sezona - Strana 22
Strana 22 od 32 PrvaPrva ... 122021222324 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 316 do 330 od ukupno 466
  1. #316

    Odgovor: Veliki Brat VIP - druga sezona

    ...zasluge po ser žiletu...


    ...srećom ima ih koji umeju i sami da misle...... a ne da se povode kao pojednici...


    ...i zato dajte glas kome hoćete...a ja neću nikome...


    ...stipsa sam za poruke...
      Vrh

  2. #317

    Odgovor: Veliki Brat VIP - druga sezona

    Tu.. po g.lavu i jest problem bacati lovu ni na shta ... Al dobro, recesija, kriza u drushtvu...Sa druge strane, kad pogledam kolko napushavanja ima po svimo forumima oko ovoga nichega ...Znachi najjache odradjena marketinshka kampanja u istoriji nashe tv. Plus, jebte, shta je izbor za gledati? Ko che koga da nominuje u vladi i ko che koga da izbaci sa Kosova...

    Ja sam bacio na VB celih 90 kinti, jeebga Ima se mozze se!...

    No, verujem da che vecheras ispadati ovim redom:

    Pera, Sladja, Kaja, Mimi, Vikler.

    Za finale ostaju Milic i Ajs..
    Poruku je izmenio HLEBmaster, 29.03.2008 u 20:32
      Vrh

  3. #318

    Odgovor: Veliki Brat VIP - druga sezona

    Citat Isahara kaže: Pogledaj poruku
    Na stranu kakav je Era. Osnovna kultura nalaže da nakon mesec dana provedenih sa nekim u istoj kući, makar mu pružiš ruku kad odlazi. Oni tu kulturu, nažalost, nemaju
    Hmmm...mozes na to da gledash kao na nedostatak osnovne kulture, ali meni je vishe ok da ne pruzish ruku nekome koga ne podnosish, a ni on tebe ne podnosi, nego da se lazno izljubite...

    ...volim chiste rachune, jbg. ....

    ...vidish, i ja bih uradio isto shto i ova dvojica...


    ...ako treba da se stidim, evo:
      Vrh

  4. #319

    Odgovor: Veliki Brat VIP - druga sezona

    Citat HLEBmaster kaže: Pogledaj poruku
    Tu.. po g.lavu i jest problem bacati lovu ni na shta ... Al dobro, recesija, kriza u drushtvu...Sa druge strane, kad pogledam kolko napushavanja ima po svimo forumima oko ovoga nichega ...Znachi najjache odradjena marketinshka kampanja u istoriji nashe tv. Plus, jebte, shta je izbor za gledati? Ko che koga da nominuje u vladi i ko che koga da izbaci sa Kosova...
    Да неш можда да устврдиш да је то око владе и Косова досадно?

    Што се тиче свађе о ВБ, као да народу, посебно на форумима, треба неки посебан повод да се свађају

    Citat HLEBmaster kaže: Pogledaj poruku
    Ali, nekim ljudima ne mozzesh objasniti da ako ti je neko simpatichniji od drugih nije ti pojam uspeha ili savrshenstva i idol.
    Ово си милион посто у праву, СКВО је почела да ми се и у ПП обраћа са Борко!
    За землю родную не на жизнь а на смерть
    Воевал с врагами Володимир князь
    Многая лета
    Многая лета
    Многая лета
    Русской земле
      Vrh

  5. #320

    Odgovor: Veliki Brat VIP - druga sezona

    Citat yossarian kaže: Pogledaj poruku
    Да неш можда да устврдиш да је то око владе и Косова досадно?
    Ne bre, nego ne znam na koji broj da shibnem mesidz da izbacim Shtunica Voju iz igre

    Што се тиче свађе о ВБ, као да народу, посебно на форумима, треба неки посебан повод да се свађају
    Aposlutno ... A ponegde je oko VBa na krv i nozz jebte


    Ово си милион посто у праву, СКВО је почела да ми се и у ПП обраћа са Борко!
    Hehehe procenjen si tebra, shta da ti kazzem. Kad te Squaw prochita, izduvo si burazere!


    Elem, hmm... zezno sam se u redosledu, izlete Kaya... Nemoguche da ja ne budem u pravu! Sigurno je nameshtno!! Vidi Kalinich neshto shapuche sa Anom... nameshtaljka! Vidi onu zzenu shto stoji iza i upadljivo chuti! Hmmm...

    Morache Vikler da izlazi preko ograde hehe
      Vrh

  6. #321

    Odgovor: Veliki Brat VIP - druga sezona

    Citat HLEBmaster kaže: Pogledaj poruku
    Ne bre, nego ne znam na koji broj da shibnem mesidz da izbacim Shtunica Voju iz igre
    http://www.b92.net/info/vesti/index....&nav_id=290359
    Utvrđeno je da je RIK-u dostavljeno 13.504 potpisa birača za listu pod nazivom "Demokratska stranka Srbije - Nova Srbija - Vojislav Koštunica" i da su se stekli uslovi za njeno proglašenje. Nosilac izborne liste je predsednik DSS-a Vojislav Koštunica, a drugi na listi je lider NS Velimir Ilić. Kako je to treća izborna lista koja je predata RIK-u, na glasačkom listiću biće pod rednim brojem tri.

    Само промаши број 3 дакле

    Aposlutno ... A ponegde je oko VBa na krv i nozz jebte
    Воли народ да се крви, вређа и мрзи па то ти је
    Мене су појединци овде замал линчовали јер сам причао ружно о некој домаћој Љовисни

    Hehehe procenjen si tebra, shta da ti kazzem. Kad te Squaw prochita, izduvo si burazere!
    Па кад је она модератор а ја нисам

    Elem, hmm... zezno sam se u redosledu, izlete Kaya... Nemoguche da ja ne budem u pravu! Sigurno je nameshtno!! Vidi Kalinich neshto shapuche sa Anom... nameshtaljka! Vidi onu zzenu shto stoji iza i upadljivo chuti! Hmmm...
    Па кад не пратиш анкету на ввв.блиц.цо.уу

    Ko je vaš favorit za pobedu u Velikom bratu?
    Mimi ~ 8%
    Milić ~ 26%
    Kaja ~ 4%
    Sladja ~ 9%
    Nigrutin ~ 29%
    Vikler ~ 16%
    Petar ~ 5%

    Ја двапут гласао за Кају, ништ не кошта

    Morache Vikler da izlazi preko ograde hehe
    Шо?
    Poruku je izmenio Mish, 29.03.2008 u 21:40 Razlog: izmena citata
    За землю родную не на жизнь а на смерть
    Воевал с врагами Володимир князь
    Многая лета
    Многая лета
    Многая лета
    Русской земле
      Vrh

  7. #322

    Odgovor: Veliki Brat VIP - druga sezona

    i jos uvek neko od vas misli da su Skaj i ajs urbani likovi?!

    Sad pogledah snimak koji su pustili Kaji u kome njih dvojica krajnje urbano i fino (za razliku od perverznog ispeglanog vulgarnog dede Milica) komentarisu Kaju....

    dno dna......
    eeeeeeeeee........vece dzibere u zivotu svome nisam videla.......................
    Ploviti se mora i bez broda ..
      Vrh

  8. #323

    Odgovor: Veliki Brat VIP - druga sezona

    Шо?
    Pa na izlazu ga chekaju...novinari, camere, pitanja i.... Kaya i Kayini


    Citat believer kaže: Pogledaj poruku
    Sad pogledah snimak koji su pustili Kaji u kome njih dvojica krajnje urbano i fino (za razliku od perverznog ispeglanog vulgarnog dede Milica) komentarisu Kaju....
    Pa meni je najgrdje shto je dao svakom priliku da se zgrazzava (mada, naravno da nije u redu to shto je sernjao) - " nikad niko nista tako nije uradio u zzivotu..."
      Vrh

  9. #324

    Odgovor: Veliki Brat VIP - druga sezona

    na ulazu bi trebalo da ga saceka majka.....i pljusne mu samarcinu od koje ce da mu otpadne kita......
    Ploviti se mora i bez broda ..
      Vrh

  10. #325

    Odgovor: Veliki Brat VIP - druga sezona

    Pa dobro, neka ga Kaya tuzi za klevetu Mislim, 15 000 je stvarno preterano...
      Vrh

  11. #326

    Odgovor: Veliki Brat VIP - druga sezona

    nije stvar u kleveti...ni u tuzbi.....nego....sve je to tako...degutantno......nije bilo nuzno....i bilo je ruzno......
    Ploviti se mora i bez broda ..
      Vrh

  12. #327

    Odgovor: Veliki Brat VIP - druga sezona

    inache...na zvanichnom saJtu VB....teshka borba za pobenika izmedju Ajsa i Mimi....
      Vrh

  13. #328

    Odgovor: Veliki Brat VIP - druga sezona

    Citat believer kaže: Pogledaj poruku
    nije stvar u kleveti...ni u tuzbi.....nego....sve je to tako...degutantno......nije bilo nuzno....i bilo je ruzno......
    Al i dalje stoji da je Lichmi shtekovao cigare i sviro .. kako su ova dvojca krivi i za nestanak dinosaurusa, jer nisu odradili neki zadatak.

    Uzo lepo chovek i purnjo sam u dvorishtu, po zadatku shatro

    inache...na zvanichnom saJtu VB....teshka borba za pobenika izmedju Ajsa i Mimi....
    T o tepaju Milicu?

    Pazi otpade skaj? Koja anketa je ovo predvidela?
      Vrh

  14. #329

    Odgovor: Veliki Brat VIP - druga sezona

    ispade onaj urbaniji...........i finiji.....jerbo.....dok svi puse dzoru,on zavija nanu.......do jaja..
    Ploviti se mora i bez broda ..
      Vrh

  15. #330

    Odgovor: Veliki Brat VIP - druga sezona

    Citat HLEBmaster kaže: Pogledaj poruku
    Al i dalje stoji da je Lichmi shtekovao cigare i sviro .. kako su ova dvojca krivi i za nestanak dinosaurusa, jer nisu odradili neki zadatak.
    prica na koju si se pozvao odnosi se na Kaju....ne vidim Milica u njoj......


    nego...gledam kako je sretan sto je izasao....jel da da je sretan....nije se ni naduo od mukice.....sav je kul....nije on zbog kinte ni biJo tamo.....ti reperi,,,,....nisu materijalisti...malo piva,malo dzore....o jebanju se bojim da nema ni govora,zar nije sam reko da ima prcoljak...
    Ploviti se mora i bez broda ..
      Vrh

Strana 22 od 32 PrvaPrva ... 122021222324 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Veliki brat VIP 2013
    Autor silvia u forumu Spomenar
    Odgovora: 51
    Poslednja poruka: 04.05.2013, 13:02
  2. Veliki brat 2011
    Autor silvia u forumu Spomenar
    Odgovora: 6
    Poslednja poruka: 05.05.2011, 21:31
  3. Veliki Brat VIP 2010
    Autor Lilith_021 u forumu Spomenar
    Odgovora: 156
    Poslednja poruka: 01.03.2010, 18:20
  4. Veliki brat, treća sezona
    Autor DrinChe u forumu Spomenar
    Odgovora: 619
    Poslednja poruka: 01.01.2010, 13:21
  5. Veliki Brat - Big Brother
    Autor SQUAW u forumu Spomenar
    Odgovora: 394
    Poslednja poruka: 13.01.2007, 06:48

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •