Veliki Brat VIP - druga sezona - Strana 20
Strana 20 od 32 PrvaPrva ... 10181920212230 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 286 do 300 od ukupno 466
  1. #286

    Odgovor: Veliki Brat VIP - druga sezona

    Citat believer kaže: Pogledaj poruku
    nemoj da me ljutis,prijatelje.....

    sva sreca da ova dvojica ,a specijalno Vikler,predstavljaju primer karaktera i domaceg vaspitanja....
    ono iza ledja podjebavanje....malko je deplasirano jel da
    pa taman da svira ko Dzimi Hendriks
    a ne svira
    pa taman da je lep ko Bog
    a nije


    i nije da im nije zinulo dupe na pare....nemoj da idealizujes.....
    hM, redom:

    ...znash kako, ipak je on klinac i imam razumevanja...onoliko koliko nemam razumevanja za choveka koji ima 60 godina i ponasha se onako kako se ponasha...sve u svoje vreme, chini mi se da je ta izreka sasvim na mestu...

    ...drugo, chini mi se da njih dvojica podEbavaju i iza i ispred ledja (), i da svaki ukucanin otprilike zna shta mu misle...

    ...trece, normalno je da ljudi biraju najslichniji mentalni sklop, tj. onaj koji im najvishe odgovara...eto, Yoske (pisac u pokushaju ) se prepoznao u Borkitju, molim lepo - pozdravljam...

    ...chetvrto, ako cemo o parama, mislim da ce bash Kaji i milicu biti najzalije ako ih ne dobiju...

    ...eTo...
      Vrh

  2. #287

    Odgovor: Veliki Brat VIP - druga sezona

    Citat yossarian kaže: Pogledaj poruku
    Па пази, много нешто ми се трудиш... као, требао је да се прави да је све ок... пффф...
    Ništa nisam uradila dok se ne potrudim svojski oko emotiona Možda me vidiš u sledećoj reklami i za Jelen Pivo Borka po svemu sudeći nećeš
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid

      Vrh

  3. #288

    Odgovor: Veliki Brat VIP - druga sezona

    Citat love hunter kaže: Pogledaj poruku
    hM, redom:

    ...znash kako, ipak je on klinac i imam razumevanja...onoliko koliko nemam razumevanja za choveka koji ima 60 godina i ponasha se onako kako se ponasha...sve u svoje vreme, chini mi se da je ta izreka sasvim na mestu...

    ...drugo, chini mi se da njih dvojica podEbavaju i iza i ispred ledja (), i da svaki ukucanin otprilike zna shta mu misle...

    ...trece, normalno je da ljudi biraju najslichniji mentalni sklop, tj. onaj koji im najvishe odgovara...eto, Yoske (pisac u pokushaju ) se prepoznao u Borkitju, molim lepo - pozdravljam...

    ...chetvrto, ako cemo o parama, mislim da ce bash Kaji i milicu biti najzalije ako ih ne dobiju...

    ...eTo...
    ...klinac od 30 godina?......Baneeeeeeeeeeee...
    ...Milic...
    ...hell ain't a bad place to be......
      Vrh

  4. #289

    Odgovor: Veliki Brat VIP - druga sezona

    ...drugo, chini mi se da njih dvojica podEbavaju i iza i ispred ledja (), i da svaki ukucanin otprilike zna shta mu misle...
    Podjebavaju isto onoliko koliko i svi mi na gomili ovde. Ili, bolje da pričam u svoje ime, možda vi to ne radite Al' ja sa mojim najboljim prijateljima iskomentarišem tako vrlo često dok blejim. Nekad i o nečemu napisanom na forumu Pričam vam iza leđaaaaaaaaa
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid

      Vrh

  5. #290

    Odgovor: Veliki Brat VIP - druga sezona

    Citat love hunter kaže: Pogledaj poruku
    hM, redom:

    ...znash nemam razumevanja za choveka koji ima 60 godina i ponasha se onako kako se ponasha...sve u svoje vreme, chini mi se da je ta izreka sasvim na mestu...

    ..ako cemo o parama, mislim da ce bash Kaji i milicu biti najzalije ako ih ne dobiju...

    ...eTo...
    ja,naprotiv volim one od sezdeset koji ne podlezu malogradjanskim stereotipima i furaju svoj fazon.....ne razumem,kad napunim sezdeset ,jel deplasirano da gledam sulude filmove Fransoa Ozona i da slusam recimo Amy Winehouse?

    sve u svoje vreme....ma daj bre,prijatelje.....zivi zivot kako oces i koliko ti srce i reuma dozvoljavaju.....

    i samo da ti kazem,ja tek u sezdesetoj planiram da se prepustim igranju pokera u pare i lakim drogama....nemam tad za sta ni za koga vise da brinem,niti da kucim....

    i da.....Milic mi najmanje ostavlja utisak nekog kome je dupe zinula za pare....zna on i sta znaci imati i sta znaci nemati....njemu je malo do egzibicionizma,malko do zajebancije.....
    Ploviti se mora i bez broda ..
      Vrh

  6. #291

    Odgovor: Veliki Brat VIP - druga sezona

    Citat yossarian kaže: Pogledaj poruku
    Па и личи мало на Ђелића, или је превише мужеван


    Jes valla malo bash na Djelica, vidi se kad zaustavish sliku..
      Vrh

  7. #292

    Odgovor: Veliki Brat VIP - druga sezona

    Citat love hunter kaže: Pogledaj poruku
    ...trece, normalno je da ljudi biraju najslichniji mentalni sklop, tj. onaj koji im najvishe odgovara...eto, Yoske (pisac u pokushaju ) se prepoznao u Borkitju, molim lepo - pozdravljam...
    Па кад смо слични
    Ја верујем да си се ти препознао у Петровој десници док је кречио...

    Citat SQUAW kaže: Pogledaj poruku
    Ništa nisam uradila dok se ne potrudim svojski oko emotiona Možda me vidiš u sledećoj reklami i za Jelen Pivo Borka po svemu sudeći nećeš
    Па кад сирома нема деду господина Контикија... тако пролазе они који не климају главом послушно. А сад што су неки прихватили рекламократију и аутоцензуру... Борко и ја нисмо
    Док се сви велики бунтовници типа Ајса и Виклера понашају као манекени и послушно се држе правила не би ли узели кинту, мали човек, анонимац, је смогао снаге да се супротстави медијским и продукцијским империјама, иако тиме вероватно угрожава и своју егзистенцију и каријеру... интегритет, доследност, непристајање на мејнстрим причу, право бунтовништво... Борково реповање није испразно, он оно о чему прича сведочи, иза тога стоји...

    HLEBmaster kaže:
    Jes valla malo bash na Djelica, vidi se kad zaustavish sliku..


    Kliknite ovde kako biste videli originalnu sliku.
    За землю родную не на жизнь а на смерть
    Воевал с врагами Володимир князь
    Многая лета
    Многая лета
    Многая лета
    Русской земле
      Vrh

  8. #293

    Odgovor: Veliki Brat VIP - druga sezona

    Па кад сирома нема деду господина Контикија... тако пролазе они који не климају главом послушно. А сад што су неки прихватили рекламократију и аутоцензуру... Борко и ја нисмо
    Док се сви велики бунтовници типа Ајса и Виклера понашају као манекени и послушно се држе правила не би ли узели кинту, мали човек, анонимац, је смогао снаге да се супротстави медијским и продукцијским империјама, иако тиме вероватно угрожава и своју егзистенцију и каријеру... интегритет, доследност, непристајање на мејнстрим причу, право бунтовништво... Борково реповање није испразно, он оно о чему прича сведочи, иза тога стоји...
    E sad će padnem sa stolice Što jes jes, duhovitiji si od Borka. Oćemo l' još da pržimo ovaj narod?

    i da.....Milic mi najmanje ostavlja utisak nekog kome je dupe zinula za pare....zna on i sta znaci imati i sta znaci nemati....njemu je malo do egzibicionizma,malko do zajebancije.....
    A na mene ostavlja baš utisak čoveka kojem je zinulo za lovu, pored svega ostalog što si nabrojala
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid

      Vrh

  9. #294

    Odgovor: Veliki Brat VIP - druga sezona

    Citat SQUAW kaže: Pogledaj poruku
    E sad će padnem sa stolice Što jes jes, duhovitiji si od Borka. Oćemo l' još da pržimo ovaj narod?

    A na mene ostavlja baš utisak čoveka kojem je zinulo za lovu, pored svega ostalog što si nabrojala
    Ја не пржим народ... ја се дивим борби малог човека против великих корпорација... а од народа само Лав Хантера некад помилким десницом... не овог са форума, већ мог...

    И спајај бре ове поруке, све по два узатопна поста, а то ме ужасно нервира...

    А за Милића и лову се слажем с тобом...
    Poruku je izmenio yossarian, 29.03.2008 u 00:41
    За землю родную не на жизнь а на смерть
    Воевал с врагами Володимир князь
    Многая лета
    Многая лета
    Многая лета
    Русской земле
      Vrh

  10. #295

    Odgovor: Veliki Brat VIP - druga sezona

    Dobro de dobro, mene pržiš još od prvog vagona, ukapirala odavno pa zato kažem narod, čitaju nas

    ја се дивим борби малог човека против великих корпорација...
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid

      Vrh

  11. #296

    Odgovor: Veliki Brat VIP - druga sezona



    Citat yossarian kaže: Pogledaj poruku
    ја се дивим борби малог човека против великих корпорација...
    Ovako nekako?
      Vrh

  12. #297

    Odgovor: Veliki Brat VIP - druga sezona

    Citat believer kaže: Pogledaj poruku
    ja,naprotiv volim one od sezdeset koji ne podlezu malogradjanskim stereotipima i furaju svoj fazon.....ne razumem,kad napunim sezdeset ,jel deplasirano da gledam sulude filmove Fransoa Ozona i da slusam recimo Amy Winehouse?

    sve u svoje vreme....ma daj bre,prijatelje.....zivi zivot kako oces i koliko ti srce i reuma dozvoljavaju.....

    i samo da ti kazem,ja tek u sezdesetoj planiram da se prepustim igranju pokera u pare i lakim drogama....nemam tad za sta ni za koga vise da brinem,niti da kucim....

    i da.....Milic mi najmanje ostavlja utisak nekog kome je dupe zinula za pare....zna on i sta znaci imati i sta znaci nemati....njemu je malo do egzibicionizma,malko do zajebancije.....


    Ne, ne...nemoj da meshash nerobovanje stereotipima sa nekulturom, bezobrazlukom i prostaklukom...i niko ne moze da me ubedi da je njegovo pipkanje pishe ispod jastuka, kretenski komentari devojchicama koje josh malo pa mogu da mu budu unuke i slichno ok (u jeee, al' lichim na Mimi )...plus, ne verujem da onoliku viku, dreku i ludilo sprovodi u stvarnom zivotu jer bi popio po p...i nebrojeno puta...

    ..otrcani, veshtachki, isfolirani matorac zeljan kinte, kao shto rekoH...

    P.S. Shto se tebe tiche - podrzavam tvoju nameru da postanesh Dok Holidej, u potpunosti...
      Vrh

  13. #298

    Odgovor: Veliki Brat VIP - druga sezona

    Citat love hunter kaže: Pogledaj poruku
    Ne, ne...nemoj da meshash nerobovanje stereotipima sa nekulturom, bezobrazlukom i prostaklukom...i niko ne moze da me ubedi da je njegovo pipkanje pishe ispod jastuka, kretenski komentari devojchicama koje josh malo pa mogu da mu budu unuke i slichno ok (u jeee, al' lichim na Mimi )...plus, ne verujem da onoliku viku, dreku i ludilo sprovodi u stvarnom zivotu jer bi popio po p...i nebrojeno puta...

    ..otrcani, veshtachki, isfolirani matorac zeljan kinte, kao shto rekoH...

    P.S. Shto se tebe tiche - podrzavam tvoju nameru da postanesh Dok Holidej, u potpunosti...
    ...Milic...
    ...hell ain't a bad place to be......
      Vrh

  14. #299
    pa dobro...deda ga malko siljio ispod jastuka;....siljio ga i Perica...jaka stvar.....zar inace obelezje svakog ucesca u Velikom Bratu nije egzibicionizam?
    a fackanje Viklera i Kaje nije bljuvotina? sto? jer su mladi pa im prilici? jer im je koza zategnuta? jer im treba kinta da zapocnu zivot? sta?
    i njegova sprdanja oko nje pet minuta nakon neznih poljubaca u kosu sto ih je lepio? ma.....

    a isto tako sam,iz nekog razloga,ubedjena da bi Vikler do kraja bio s Kajom samo da Ajs nije popreko gledao na tu situaciju...
    a to mi je tek odvratno....kad ti je stalo do misljenja drugih toliko da svesno pristajes da budes ukalupljen...

    Citat Angus kaže: Pogledaj poruku
    ...Milic...
    jasta nego Milic....
    Poruku je izmenio silvia, 29.03.2008 u 15:30
    Ploviti se mora i bez broda ..
      Vrh

  15. #300

    Odgovor: Veliki Brat VIP - druga sezona

    Citat believer kaže: Pogledaj poruku
    a isto tako sam,iz nekog razloga,ubedjena da bi Vikler do kraja bio s Kajom samo da Ajs nije popreko gledao na tu situaciju...
    a to mi je tek odvratno....kad ti je stalo do misljenja drugih toliko da svesno pristajes da budes ukalupljen...
    Мислиш да су... мачеваоци? Не говори отворено, ЛХа би то дотукло...

    Али не пристају сви да буду укалупљени! Напротив!
    За землю родную не на жизнь а на смерть
    Воевал с врагами Володимир князь
    Многая лета
    Многая лета
    Многая лета
    Русской земле
      Vrh

Strana 20 od 32 PrvaPrva ... 10181920212230 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Veliki brat VIP 2013
    Autor silvia u forumu Spomenar
    Odgovora: 51
    Poslednja poruka: 04.05.2013, 13:02
  2. Veliki brat 2011
    Autor silvia u forumu Spomenar
    Odgovora: 6
    Poslednja poruka: 05.05.2011, 21:31
  3. Veliki Brat VIP 2010
    Autor Lilith_021 u forumu Spomenar
    Odgovora: 156
    Poslednja poruka: 01.03.2010, 18:20
  4. Veliki brat, treća sezona
    Autor DrinChe u forumu Spomenar
    Odgovora: 619
    Poslednja poruka: 01.01.2010, 13:21
  5. Veliki Brat - Big Brother
    Autor SQUAW u forumu Spomenar
    Odgovora: 394
    Poslednja poruka: 13.01.2007, 06:48

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •